ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvalifikacije - Euro 2016

Page 8 of 16 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Guest 11/9/2015, 15:45

cico ništa značajno nije postigao u karijeri da bi bio izbornik niti je je zabilježio ozbiljniji rezultat osim titule sa zagrebom a to je na razini hnl-a. trener koji karijeru gradi u egzotičnim zemljama i pitanje šta ima za ponudit. kvalifikacije s hrvatskom odradio je dobro jer kvalificirao se, zato mundial katastrofalno. 

nisam za povratak cice, ali obzirom da se reprezentacija daje u ruke bilo kome onda je cico jedan od glavnih favorita. prosinečki kratka trenerska karijera, no karijera s povremenim bljeskovima u turskoj ligi, a i koliko sam pratio posložio je zvezdu koja je u rasulu i koja se raspada, bar ga nisu otjerali nego prijateljski se rastali. i trener koji obećava pa bar se možemo nečemu nadati, bar to.

jarni, gračan, asanović mislim da ni nisu u kombinacijama to se samo medijski priča.


vjerojatno se čeka prosinečki, ako ne uspiju s njim onda možda cico pa možda i čačić.

Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Guest 11/9/2015, 15:49

bjelica. iskustvo iz serie B. može.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Guest 11/9/2015, 15:52

kovač i štico su najgori treneri u povijesti reprezentacije. dobili su u ruke veliku momčad, a ništa nisu napravili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Guest 11/9/2015, 16:10

http://gol.dnevnik.hr/clanak/nogomet/tri-kandidata-za-novog-izbornika-hrvatske-dva-poznata-lica-i-jedno-iznenadjenje---399745.html

Koja sramota... Nigdje niti jednog jedinog stranog imena. Bolje nismo ni zaslužili od ovoga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by muckodjubre 11/9/2015, 16:16

cico kranjčar je imao 1 poraz,od brazila...nije on kriv što je srna fulao penal protiv japana i što su naši igrali jako čudnu tekmu s australijom (koja je dosta dobra ekipa),sjećam se da je nonstop pokativao našima da izađu golmanu iz krila,,,jedina zamjerka je preveliko forsiranje nike koji nije mogao baš trčati,te je trebao više koristiti modrića

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Guest 11/9/2015, 17:03

u to vrijeme nismo niti imali kvalitetan kadar. no eto u konkurenciji asanovića i sličnih sigurno da je cico ozbiljan kandidat i uz prosinečkog te pokoje ime jedini logičan izbor. 

kad već ne žele stranca na klupi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Guest 11/9/2015, 17:11

nitko ne garantira da će strani izbornik donijeti rezultat, niti je moguće takvo nešto garantirati. no važnije od garancije je procijenit pravi trenutak što je zadatak čelnih ljudi, kad se vagnu sve opcije taj trenutak je još 2012 došao i moralo se reagirati i pokušati sa stranim dokazanim i kvalitetnim stručnjakom, u nedostatku lokalnih ljudi. 2012 je prošla, a mi od tada evo već i trećeg izbornika mijenjamo i imenujemo ljude koji nemaju nikakve reference da bi obnašali takvu funkciju, pravimo se blesavi. samo me zanima šta će dalje napravit kad ispucaju sve te jeftine jokere gdje će pronaći nove domaće stručnjake jer opravdanje za šticu i kovača su ispucali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Guest 11/9/2015, 17:17

bracala hoćeš li ti biti novi izbornik hrvatske reprezentacije?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Guest 11/9/2015, 17:23

treba dovesti kaniđu, da ih nauči kako da psuju majke jedni drugima i kako da se prcaju u svlačionici. čime će se postići kohezija i zajedništvo najveći nedostatak reprezentacije, štico i kovač tu su zakazali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by kic 11/9/2015, 18:29

operw wrote:bracala hoćeš li ti biti novi izbornik hrvatske reprezentacije?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Guest 11/9/2015, 19:16

Ako izbornik neće biti stranac, ovu ekipu više ne vrijedi ni trunke doživjeti. Mnoštvo ljudi se ohladilo od Hrvatske i najbolje sam vidio po reakcijama na javnom mjestu gdje se zadnja utakmica gledala. Ljudima je puna kapa svega.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by kic 11/9/2015, 19:54

ja isto iskreno ne mogu vjerovat koliko me malo boli kurac danas za repku, ne znam kad i kako se to točno dogodilo, možda je i do sviju nas navijača jer dijelom imaš taj život gdje si sretan kad radiš, a kad radiš moraš razmišljati par mjeseci unaprijed jer ti kradu plaće i sl, i onda upališ tu tepku, i gledaš Mandžu/Srnu/Rakitića koji su fantazija u svojim ekipama i zarade tvoju kuću u 3mjeseca trčanja, i sad se pred tobom vuku kao loše kurve, a oni bi te trebali prezentirati pred svijetom jer to je najpopularniji sport i svi ga volimo i više ne znamo zašto, kao religija je, izgubio mu se smisao negdje u pol puta..

zapravo sam htio reći, zašt si toliko zapeo za stranog trenera Ivane? o Srbima se uvijek govori da su talentirani ali nikad ništ ne naprave, pa su doveli stranca i kita, mislim da bi isto bilo kod nas, ja bih radio volio vidjeti Poklepovića kao krunu karijere ili Pamića našeg Kloppa, netko tko je prošao tu našu ligu, i nek u reprezentaciju ubaci više klinaca iz te domaće lige, liga nam je u stvari odavno propala a na repku se to još ima odraziti tek, ne znam, ja bih to spojio malo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Guest 11/9/2015, 19:57

službeni stav hns-a je da nema sredstava za stranog izbornika. volio bi vidjeti te financije i jel stvarno se ne može izdvojit određena cifra za jedan ozbiljan ugovor ozbiljnom treneru kakav treba da vodi jednu ovakvu ozbiljnu reprezentaciju. svima je dosadilo gledat neozbiljnost kakvom se vodi reprezentacija od 2012 pa nadalje jasno da je nezadovoljstvo veliko. kad se sjetim tamo 2008 i malo kasnije dok smo svi gledali unaprijed i računali kako ćemo dostići svoj vrhunac na mundialu 2014 i euru 2016 i ostvariti neki zapaženiji povijesni rezultat, a na kraju dobili smo lakrdiju s ovim izborima i razočarenje u ove igrače svjetske klase koji su predodređeni za najveće domete. 

i svi oni su kuje, svi ovi naši stručnjaci i treneri koji daju izjave u vezi reprezentacije i koji lobiraju da se reprezentacija prepusti nekom domaćem treneru, umjesto da kažu da u ovome trenutku nema pravog čovjeka koji  može preuzet teret selekcije na sebe. ide se iz greške u grešku, napravili smo jednu 2012, jednu 2014, sad vjerojatno opet ćemo napravit novu grešku novi pogrešan izbor, pa ono možda nas pomazi fortuna to je jedini plan kojim se vodi vrhuška hnsa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Guest 11/9/2015, 20:17

kic wrote: o Srbima se uvijek govori da su talentirani ali nikad ništ ne naprave, pa su doveli stranca i kita, mislim da bi isto bilo kod nas, ja bih radio volio vidjeti Poklepovića kao krunu karijere ili Pamića našeg Kloppa, netko tko je prošao tu našu ligu, i nek u reprezentaciju ubaci više klinaca iz te domaće lige, liga nam je u stvari odavno propala a na repku se to još ima odraziti tek, ne znam, ja bih to spojio malo..
treba gledat koji je najbolji izbor. a nisam siguran da je to stanko poklepović.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Guest 11/9/2015, 20:27

Trenutno najbolje domaće rješenje za izbornika je Kranjčar pod uvjetom da ne zove sineka. To dovoljno govori koliko stručnjaka imamo. Treba nam stranac, ali dok savez vode Brand i Mamić taj film nećemo gledati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Guest 11/9/2015, 20:48

kic wrote:ja isto iskreno ne mogu vjerovat koliko me malo boli kurac danas za repku, ne znam kad i kako se to točno dogodilo, možda je i do sviju nas navijača jer dijelom imaš taj život gdje si sretan kad radiš, a kad radiš moraš razmišljati par mjeseci unaprijed jer ti kradu plaće i sl, i onda upališ tu tepku, i gledaš Mandžu/Srnu/Rakitića koji su fantazija u svojim ekipama i zarade tvoju kuću u 3mjeseca trčanja, i sad se pred tobom vuku kao loše kurve, a oni bi te trebali prezentirati pred svijetom jer to je najpopularniji sport i svi ga volimo i više ne znamo zašto, kao religija je, izgubio mu se smisao negdje u pol puta..
E pa to. No nogomet je u zadnjih 20 godina potpuno izgubio na tim klasnim, kvartovskim, ideološkim, rasnim i inim podjelama za razliku od prije 110-120 godina kad su se klubovi osnivali i pripadali točno određenim socijalnim i društvenim komponentama normalnog društva. Od toga danas su priče, a svi su se utopili u modernom nogometu, brutalnom biznisu, represiji Uefe i Fife, itd.
Tamo gdje to vrijedi sve još, daleko je slabijeg intenziteta nego prije 30-40 godina. Ljudi se samim time polako okreću svojim životima, svakodnevnim brigama, problemima, interesima, izazovima jer bagra danas zarađuje i nikoga više ne pita ništa, a ocrtane frazetine modernog nogometa kad se klubovi napuštaju i pojačavaju ne uzbuđuju staru gardu jer su najobičnija potrošna roba koja ne nosi dodatnu nenogometnu, društvenu vrijednost.
Nogomet je došao te razine da i nacionalnoj razini počinju lagano problemi i ljudi okreću leđa tome. Kome to pripisati, u prvom redu spomenutim expandablesima, a možda i liberalnim, globalističkim govnima.

Kic wrote:zapravo sam htio reći, zašt si toliko zapeo za stranog trenera Ivane? o Srbima se uvijek govori da su talentirani ali nikad ništ ne naprave, pa su doveli stranca i kita, mislim da bi isto bilo kod nas, ja bih radio volio vidjeti Poklepovića kao krunu karijere ili Pamića našeg Kloppa, netko tko je prošao tu našu ligu, i nek u reprezentaciju ubaci više klinaca iz te domaće lige, liga nam je u stvari odavno propala a na repku se to još ima odraziti tek, ne znam, ja bih to spojio malo..
Zato što odavno Hrvatska nema vlastitog trenera koji je sposoban bilo što ozbiljno napraviti u hrv. nogometu i tome se godinama stalno šuti i odbija i mislim kako su razlozi primitivne, pokvarene prirode tipične za Hrvatsku. Prije 14 godina su prolazili još u ozbiljnom kontekstu Barić, Katalinić, Kranjčar i slični likovi jer se razlike u nogometu nisu toliko svemirski povećale kao nakon Njemačke 2006. Sama činjenica kako niti jedan jedini trener niti u "Rimu" niti u "Bizantu" nema zapažene rezultate.
Jedina dva čovjeka koja trenutno su nešto radila i rade su Bilić i Prosinečki, no o zapaženim velikim uspjesima još ništa. Bjelica je imao tu sezonu u Austria Wienu kad je ni manje ni više preko Dinama došao u LP i to je to. S Bilićem se riskiralo 2006. i vrijedilo je kad se pogledaju kvalifikacije i Euro 08', da bi potom Slaven okrenuo ploču, postao ziheraš i nešto vrijedno hvale je napravio ni manje ni više u 3 utakmice na Euru 12' dok su dva ciklusa kvalifikacija bila jako loša. Čak su neki odlazak Prosinečkog iz stožera hr repke okarakterizirali kao velikim gubitkom u Bilićevom mandatu.

Srbi nikad nisu bili ekipa, bili složni i borbeni u repki i mislim kako njihovi rezultati o tome najbolje govore. Propuštena 2002., 2004., 2008. kad su uživali jako dobar ugled u respektabilnim klubovima Europe, posebice između 2000. i 2006.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Guest 11/9/2015, 21:05

operw wrote:službeni stav hns-a je da nema sredstava za stranog izbornika. volio bi vidjeti te financije i jel stvarno se ne može izdvojit određena cifra za jedan ozbiljan ugovor ozbiljnom treneru kakav treba da vodi jednu ovakvu ozbiljnu reprezentaciju. svima je dosadilo gledat neozbiljnost kakvom se vodi reprezentacija od 2012 pa nadalje jasno da je nezadovoljstvo veliko. kad se sjetim tamo 2008 i malo kasnije dok smo svi gledali unaprijed i računali kako ćemo dostići svoj vrhunac na mundialu 2014 i euru 2016 i ostvariti neki zapaženiji povijesni rezultat, a na kraju dobili smo lakrdiju s ovim izborima i razočarenje u ove igrače svjetske klase koji su predodređeni za najveće domete.
Naravno kako je to čista laž. Hrvatska ima hrpu love za platiti i dovesti stranog trenera, ali ne želi iz vrlo dobro poznatih razloga. To su isprike kako nema novaca, a Vlatko Marković pričao svojevremeno o Trapattoniju oko 2005. godine kao jednoj od tipova trenera za Hrvatsku. Znači taj omraženi autokrat je imao malo volje misliti o angažmanu stranaca, a Brendon Šuker koji je igrao u 3 velike nogometne zemlje i kojeg svi znaju u Europi i svijetu razmišlja o pašnjacima.

Postoji par tipova stranih trenera koji bi Hrvatsku mogli voditi:


  • luđaci koji će bez dlake svima u reprezentaciji i savezu reći u lice što imaju za reći kao spomenuti Trapattoni
  • kvalitetni stručnjaci, možda nešto tipa Klopp, Bielsa
  • mladi i ambiciozni koji se žele dokazati - Espirito Santo, Tuchel, Pocchetino... Takve bi odmah naši otpisali
  • tipovi čije vrijeme je završilo prije 12-13 godina(Clemente, Cuper, Zaccherroni)
  • oni što kupe pare, boli ih briga za bilo što ili žive na igračkoj slavi(Advokaat, Matthäus)


Recimo Thomas Schaaf koji je sad slobodan, tip koji nakon 2010. i pada Werdera je imao svoj drugi angažman u Eintrachtu, ali u prošlom desetljeću uz Barcelonu je bio zaštitni znak ofenzivnog i atraktivnog nogometa.

Inovatora Spallettija da ne govorim koji je zaboravljen preolako iako je imao uspjeh u ruskom Zenitu. Isto tako i Cesare Prandelli.

Barem se treba pokušati s prva dva spomenuta tipa ili ovim zadnjim što su spletom okolnosti preko noći nestali sa scene, a do toga su bili dosta zapaženi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by muckodjubre 11/9/2015, 22:34

ahahha tominjo avatar ti je fantazija ahahahhaha dobri stari bruce

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by muckodjubre 11/9/2015, 23:16

67-GODIŠNJI Marcelo Lippi, koji je na odmoru od kraja 2014. kada je napustio kineski Guangzhou te 52-godišnji Roberto Donadoni, posljednji trener Parme prije bankrota i propadanja, kandidati su za izbornika hrvatske reprezentacije, objavili su u petak poslijepodne talijanski portali. HNS-u su se javili posve očekivano nomadi Lotthar Matthaus te Christoph Daum, a prema pisanju Novog lista također i Fabio Capello, teškaš koji je nedavno raskrstio s Rusijom. Oni također navode Lippija kao kandidata koji je poslao životopis u Zagreb, a uz njega i Nijemca Petera Obermeyera.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by muckodjubre 11/9/2015, 23:16

šuplja mi je ta priča jer sumnjam da bi naši dali tolike milijunske ugovore lipiju ili capelu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Guest 11/9/2015, 23:36

Ko je ovaj ili ova Fenix? Kakav Thomas Schaf za izbornika Hrvatske? Gluposti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije - Euro 2016 - Page 8 Empty Re: Kvalifikacije - Euro 2016

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 16 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum