ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali vracala silovanje u gruzu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by scorpion 3/3/2017, 16:39

Ziil Los Dii ! wrote:
scorpion wrote:Eto, čovjek bi rekao da si stručnjak za tenis :roflrofl  Kakav glup sport, Bože dragi
Tenis je gospodski sport zato od tebe ni ne ocekujem da znas
Da je gospodski, nebi se ti razumio. Ali pošto je klošarski, onda druga priča ;)

scorpion

Posts : 7484
2014-04-18


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by darth_vader 3/3/2017, 16:42

Ima "r" viška u naslovu... B-)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by Guest 3/3/2017, 23:26

scorpion wrote:
amper1950 wrote:
scorpion wrote:
amper1950 wrote:I i to šta navodiš je ono, neš ti. Osvojiti 4 grand slam u jednoj godini, e to bi bilo vrijedno spomena.
Jel to ikad iko napravio? Možda Sampras?

Makar mi nije jasno kako Federer u svoje vrijeme to nije mogao confused
Mislim da nije nitko nikad, u open eri nikad nitko.

Federer je, mislim dva puta bio blizu da uzme sva 4 u jednoj godini, ali je gubio finala RG od Nadala.

A Sampras ne da nikad nije uzeo sva 4 u jednoj godini, nego nikad nije uzeo RG, nikad nije igra ni finale!
WTF? Zar nije Sampras šamarao sve sa 50% gasa u svoje vrijeme?
Sampras je vladao u svoje vrijeme,ali nikad nije bija dobar na zemlji i u RG.
Tada se igrao drugačiji tenis, kad pogledaš neke mečeve Samprasa iz tog vremena primjerice u Wimbledonu, sevris-volej tenis.
Stoji konstatacija da je Federer jedini igrač koji vrhunski može igrati takav tenis i ovaj danas, Nadal i Đoković u vremenu 90-ih i jako brzih podloga bi imali dosta manje turnira.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by Guest 3/3/2017, 23:32

scorpion wrote:
Dare wrote:sampras je kuburio sa povredama, a i imao je brutalnu konkurenciju svojevremeno.
Nemam ti pojma. Ne pratim ništa osim nogometa, ali sam čuo za Samprasa zvijer i znam da je Federer derao guzove. Kad sam išao u srednju, svaki put u kladionici kad vidim Federera, koeficijent je bio 1.01
Jeli znaš da je Federer 2001 godine u Wimbledonu pobjedio tada branitelja naslova Samprasa u 5 setova i izbacio Ivaniševiću omraženog suparnika? Taj meč je najavio pravu smjenu kralja na vrhu, Sampras je tenisač koji je cijelo jedno razdoblje (90-e), tron je brzo preuzeja Federer i obilježija sljedeče desetljeće, a tim da je pokaza da je još veči tenisač nego Samprasa koji je bio največi do pojave Federera.

Stvarno je poseban taj Wimbledon 2001.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by scorpion 3/3/2017, 23:37

amper1950 wrote:
scorpion wrote:
Dare wrote:sampras je kuburio sa povredama, a i imao je brutalnu konkurenciju svojevremeno.
Nemam ti pojma. Ne pratim ništa osim nogometa, ali sam čuo za Samprasa zvijer i znam da je Federer derao guzove. Kad sam išao u srednju, svaki put u kladionici kad vidim Federera, koeficijent je bio 1.01
Jeli znaš da je Federer 2001 godine u Wimbledonu pobjedio tada branitelja naslova Samprasa u 5 setova i izbacio Ivaniševiću omraženog suparnika? Taj meč je najavio pravu smjenu kralja na vrhu, Sampras je tenisač koji je cijelo jedno razdoblje (90-e), tron je brzo preuzeja Federer i obilježija sljedeče desetljeće, a tim da je pokaza da je još veči tenisač nego Samprasa koji je bio največi do pojave Federera.

Stvarno je poseban taj Wimbledon 2001.
jedino znam da je Sampras karao Ivaniševića, ali nisam znao da ga je 2001. Federer izbacio


Last edited by scorpion on 3/3/2017, 23:42; edited 1 time in total

_________________
Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by Guest 3/3/2017, 23:41

scorpion wrote:
amper1950 wrote:
scorpion wrote:
Dare wrote:sampras je kuburio sa povredama, a i imao je brutalnu konkurenciju svojevremeno.
Nemam ti pojma. Ne pratim ništa osim nogometa, ali sam čuo za Samprasa zvijer i znam da je Federer derao guzove. Kad sam išao u srednju, svaki put u kladionici kad vidim Federera, koeficijent je bio 1.01
Jeli znaš da je Federer 2001 godine u Wimbledonu pobjedio tada branitelja naslova Samprasa u 5 setova i izbacio Ivaniševiću omraženog suparnika? Taj meč je najavio pravu smjenu kralja na vrhu, Sampras je tenisač koji je cijelo jedno razdoblje (90-e), tron je brzo preuzeja Federer i obilježija sljedeče desetljeće, a tim da je pokaza da je još veči tenisač nego Samprasa koji je bio največi do pojave Federera.

Stvarno je poseban taj Wimbledon 2001.
jedino znam da je Sampras karao Ivaniševića, ali nisam znao da ga je 2001. Federe izbacio


U 5 setova, Sampras je branija naslov, a godinu prije pobjedija Raftera u finalu protiv kojeg je 2001 i Ivanišević igra finale. Nakon 2 uzastopna poraza u finalu Wimbledona Rafter je odlučija prekiniti karijeru. Sampras se oprostija 2002 pobjedom na US openu nad vječnim rivalom Agassijem!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by scorpion 3/3/2017, 23:45

amper1950 wrote:


U 5 setova, Sampras je branija naslov, a godinu prije pobjedija Raftera u finalu protiv kojeg je 2001 i Ivanišević igra finale. Nakon 2 uzastopna poraza u finalu Wimbledona Rafter je odlučija prekiniti karijeru. Sampras se oprostija 2002 pobjedom na US openu nad vječnim rivalom Agassijem!
Zanimljiva priča o kojoj nisam imao pojma. A taj Rafter bit će izbacio Federera u polufinalu i na kraju izgubio od Ivaniševića? :^0

_________________
Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by Ziil Los Dii ! 3/3/2017, 23:50

Nope henman je u cetvrtfinalu dobio federera
Potom je njega Zec dobio u trodnevnom mecu

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by Guest 3/3/2017, 23:55

scorpion wrote:
amper1950 wrote:


U 5 setova, Sampras je branija naslov, a godinu prije pobjedija Raftera u finalu protiv kojeg je 2001 i Ivanišević igra finale. Nakon 2 uzastopna poraza u finalu Wimbledona Rafter je odlučija prekiniti karijeru. Sampras se oprostija 2002 pobjedom na US openu nad vječnim rivalom Agassijem!
Zanimljiva priča o kojoj nisam imao pojma. A taj Rafter bit će izbacio Federera u polufinalu i na kraju izgubio od Ivaniševića? :^0
Nije, u četvrfinalu je Federera izbacija Henman s kojim je Goran igra 3 dana u polufinalu :D , A rafter u polufinalu Agassi-a.
Baš poseban Wimbledon...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by scorpion 4/3/2017, 00:13

amper1950 wrote:Nije, u četvrfinalu je Federera izbacija Henman s kojim je Goran igra 3 dana u polufinalu :D , A rafter u polufinalu Agassi-a.
Baš poseban Wimbledon...
A poseban je samo po tome jer je osvojio lik sa pozivnicom :roflrofl

Ivanišević je tada po kvaliteti trebao ispast negdje na početku turnira?

_________________
Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by Guest 4/3/2017, 01:00

scorpion wrote:
amper1950 wrote:Nije, u četvrfinalu je Federera izbacija Henman s kojim je Goran igra 3 dana u polufinalu :D , A rafter u polufinalu Agassi-a.
Baš poseban Wimbledon...
A poseban je samo po tome jer je osvojio lik sa pozivnicom :roflrofl

Ivanišević je tada po kvaliteti trebao ispast negdje na početku turnira?
Posebna je zbog tih više detalja, prekid Samprasovog niza u Wimblednu od strane jednog Federera (mislim da je imao niz od 36 mečeva bez poraza i 4 naslova zaredom prije nego ga je Federer pobjedija te 2001 u 4-om kolu), pa onda priča oko Raftera koji je dvije godine za redom gubio finale i onda prekinija karijeru, pa priča oko Hanmana i njegovog vječnog pokušaja da uzme Wimbledon, tri dana koliko su igrali on i Goran u polufinalu,pa na kraju sam naslov Gorana.

Goran nije ni treba igrati Wimbledon, misec, misec ipo dana prije Wimbledona dok se igra RG on je bija u Varaždinu slavija naslov Hajduka s Torcidom  :D, dali su mu pozivnicu vjerovatno da se oprosti kao največi igrač koji nikad nije osvoija taj turnir, a sve ostalo je povijest. On je tu uspija iz sebe izvući najbolji tenis koji je igra godinama prije toga, kad je već bija dobro načet ozljedama, poklopilo mu se sve u naplatija je sve one poraze. Kad je uša u 2 tjedan on je posta svjestan da može,a talent za to je uvik ima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by Guest 4/3/2017, 06:44

amper1950 wrote:
scorpion wrote:
Dare wrote:sampras je kuburio sa povredama, a i imao je brutalnu konkurenciju svojevremeno.
Nemam ti pojma. Ne pratim ništa osim nogometa, ali sam čuo za Samprasa zvijer i znam da je Federer derao guzove. Kad sam išao u srednju, svaki put u kladionici kad vidim Federera, koeficijent je bio 1.01
Jeli znaš da je Federer 2001 godine u Wimbledonu pobjedio tada branitelja naslova Samprasa u 5 setova i izbacio Ivaniševiću omraženog suparnika? Taj meč je najavio pravu smjenu kralja na vrhu, Sampras je tenisač koji je cijelo jedno razdoblje (90-e), tron je brzo preuzeja Federer i obilježija sljedeče desetljeće, a tim da je pokaza da je još veči tenisač nego Samprasa koji je bio največi do pojave Federera.

Stvarno je poseban taj Wimbledon 2001.
Ta pobjeda Federera protiv Pistol Petea mi je bratu izbila cca 2000 kn...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by bafalo 4/3/2017, 14:35

sampras je bio kurac na zemlji to mu je rupetina. goat brze trave i harda kakvih više nema zato je i propala servis i volej igra. 
a ivanišević je odavno trebao osvojit isto kao i roddick dva puta je gubio u pet setova i onda je došao njegov moment. kako su plakali englezi kad je izbacio henmana u polufinalu

_________________
Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by Guest 4/3/2017, 16:01

izbacio nakon što je meč odgođen drugi dan inače bi po običaju i to izgubio tenisač s najviše izgubljenih završnica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by Guest 4/3/2017, 16:21

Goran je trebao uzet svoje prvo finale, imao je Agassija, da je to uzeo vjerojatno bi osvojio 5-6. I '98 je igrao odlično i onda u finalu izgubi prva dva seta u tie- breaku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by Guest 4/3/2017, 18:50

ivanišević, tenisač kojem je drugo ime runner up
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by Guest 5/3/2017, 07:44

operw wrote:ivanišević, tenisač kojem je drugo ime runner up
Mislija san da pišeš o Juventusu haha...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by Ziil Los Dii ! 5/3/2017, 09:33

operw wrote:ivanišević, tenisač kojem je drugo ime runner up
Jebena je to ironija kad ti je drugo ime Drugi

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by Guest 5/3/2017, 19:04

po nichetovoj logici, jedan fluke slam vredi više od ovakovih 12... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by Guest 5/3/2017, 21:57

Ma Bracala idi ti lipo u kurac...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mali vracala silovanje u gruzu - Page 3 Empty Re: Mali vracala silovanje u gruzu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum