ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 25/4/2017, 15:43

nowitzki wrote:
sitting_bull wrote:
nowitzki wrote:Kaze jelicic da je bolje sudacka komisija pripremila dinamo za derbi nego petev :)
blejičić mora nešto blejati...
Zanimljiv je lik, drzi gledanost stadionu,da njega nema ko bi gledao to?
Pogotovo jer mozes sve sazetke i puno vise njih pogledat sazetak na youtube i to odmah nakon zavrsetka utakmice
:cru

sat2

Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 25/4/2017, 15:44

nowitzki wrote:Takticka magija carilla, svaki napad duga lopta na futaca i nadat se najboljem, kao protiv rijeke
:cru
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Ziil Los Dii ! 25/4/2017, 17:29

sat2 wrote:
nowitzki wrote:Takticka magija carilla, svaki napad duga lopta na futaca i nadat se najboljem, kao protiv rijeke
:cru
Dovoljno dobro za dinama

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/4/2017, 18:18

Koji jad od igre.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 25/4/2017, 18:21

Sramota bas sramota

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 25/4/2017, 18:50

Vincent Vega wrote:Koji jad od igre.
Ja bih baš ostavio Peteva, a ove bih zamijenio sa Dinamom II  ... do kraja prvenstva! Ne mogu igrači birati trenera!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 25/4/2017, 18:52

Ziil Los Dii ! wrote:
sat2 wrote:
nowitzki wrote:Takticka magija carilla, svaki napad duga lopta na futaca i nadat se najboljem, kao protiv rijeke
:cru
Dovoljno dobro za dinama
Malo toga treba za Dinama ....
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Jack Torrance 25/4/2017, 19:17

nowitzki wrote:Jucer sam pogledao stadion i sazetak, pa hajduk je spasio stipica, na 0-0 je imao jedno 3-4 obrand, kasnije jos duplo toliko + one soudanijeve skarice koje su se odbile pol metra od gol linije
Citajuci medijske naslove i komentare po internetu mislio sam da ih je hajduk nadigrao

Prema Instatu Stipica je ima točna dodavanja 29/37, skinija 11/12 centaršuteva na koje je izašao i ima ukupno 7 obrana. Mimo onog 1 na 1 sa Soudanijem na početku 2. poluvremena, koja to točno od preostalih 6 obrana ne spada u obični golmanski dan u uredu? Ako nije problem.
Ovi Carillo meni pari teški rollercoaster, nakon Keka na Poljudu taktički nadmudri i ovog Peteva na Maksimiru ali onda flopne na malim utakmicama. Hajduk je prekjučer odigrao lošu utakmicu, u 2. poluvremenu čak jako lošu ali čovik je samo prilagodija sustav i igru igračima koje ima. Nije ka ona tvrdoglava mazga Tudor koji je napada svugdi i svakoga pa podojia nekoliko epskih poraza, između ostalog petardu na Maksimiru, dok ga je u Kijevu samo Sv. Lovre Solinski spasija od dvocifrenog debakla.
Uostalom odigra je kako Kek već 5 godina igra na Poljudu, disciplinirano zada, prepuštanje jalovog posjeda protivniku i brza transformacija po oduzimanju baluna, i vraća se kući s bodovima.
Samo šta je Hajduk, za razliku od Rijeke, užasno loše selektirana i neizbalansirana ekipa di se u cilom rosteru na prste jedne ruke mogu nabrojit brzi, motorični igrači. I onda dobiješ onu nabijačinu na Futacsa koji primi i zagradi ali nema kome dodat jer u vezi imaš 3 šlepera, jeffa, savasa i bašića + 2 beka koji ne smiju prić centar, jedan jer se usra a drugi zbog Soudanija, i to ti je 5 igrača.
Zbog svega velika šteta na kraju, bez obzira na pobjedu ostaje gorak okus, ovo se moralo uzet s puno većom razlikom s obzirom na kratere zada koje su oni ostavljali. S dva Kouassija na krilima mi bi njima napravili novi šupak jer gleda san ih bija dosad nešto malo na areni, ali brate mili tek uživo vidiš koji su to leševi i odron od ekipe, uz iznimnu jedino Soudanija klase

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Jack Torrance 25/4/2017, 19:26

nowitzki wrote:Takticka magija carilla, svaki napad duga lopta na futaca i nadat se najboljem, kao protiv rijeke

To ka Kek na Benka pa imaš 80 minuti pravu viktoriju na gol Rijeke i Tudor te na kraju utakmice ostavi na 27% posjeda

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 25/4/2017, 19:56

ok agonija je završila

:roflrofl :roflrofl
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/4/2017, 19:56

Jebote, cili HNS i sudačka mašinerija na njihovoj strani, imaju i drugu momčad, zagarantirane bodove u 4 utakmice protiv njih, i jadnici uspiju popušiti prvenstvo :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 25/4/2017, 19:56

trud i zalaganje te sama igra prije i poslije izlaska debelog pijanca nebo i zemlja  Basketball
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 25/4/2017, 20:06

amper1950 wrote:Jebote, cili HNS i sudačka mašinerija na njihovoj strani, imaju i drugu momčad, zagarantirane bodove u 4 utakmice protiv njih, i jadnici uspiju popušiti prvenstvo :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm
imao si i ti cilu dalmaciju iza sebe, maslinu i draču pa si otišao u inozemstvo  Basketball
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/4/2017, 20:09

Triba im dati Nobelovu nagradu za glupost, još su im mladoženju poklonili :lol: :lol: :lol:
Rijeka ni kriva ni dužna prvak, kakvo veselje za taj klub. Dosegli maksimum ,vrhunac, sad sljedi slobodan pad. cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 25/4/2017, 20:10

:cry
Amper kmeci vec 12 godina

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 25/4/2017, 20:14

Heinrich_Himmler wrote::cry
Amper kmeci vec 12 godina
a maslina je neobrana  Basketball
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 25/4/2017, 20:15

jalnirajko wrote:
Heinrich_Himmler wrote::cry
Amper kmeci vec 12 godina
a maslina je neobrana  Basketball
Pusi kurac ampere ti i nas hajduk

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 25/4/2017, 20:38

Kaže mi jedan lik (koji je u dobre sa Savjetnikom) da je HDZ naredija Maminju da ovo prvenstvo mora prepustit Rijeci...
Jer su ka izbori i te šeme...
A onda od iduće godine sve po starom...
Jos mi kaže da ce Dinamo danas kiksat, lol...
Gasi balun, gasi sve!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 25/4/2017, 20:39

amper1950 wrote:
Rijeka ni kriva ni dužna prvak
Ajde pojasni mi malo ovo molim te mada imamo mi jos do naslova igrat
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 25/4/2017, 20:42

fridrih_niche wrote:Kaže mi jedan lik (koji je u dobre sa Savjetnikom) da je HDZ naredija Maminju da ovo prvenstvo mora prepustit Rijeci...
Jer su ka izbori i te šeme...
A onda od iduće godine sve po starom...
Jos mi kaže da ce Dinamo danas kiksat, lol...
Gasi balun, gasi sve!
;)
Odi spavat molim te, sta ti nije isto reko pred 10 ili 20 kola?
Odi spavat i izlogiraj se sa foruma
Reko sam ti da ces srat da je mamic pustio, ako se desi ovakva situacija, reko si da nista od toga
Budi covjek i odlogiraj se, tj pati jos malo pa se odlogiraj
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 25/4/2017, 20:44

Kakvi izbori bize dragi, da se mr hankey iz south parka kandidira za sdp pobjedio bi tu nazalost
Kakvi izbori kakvebpicke materine ti pricas
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 33 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum