ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagrebačka bolnica zbog ospica ne prima djecu iz Dalmacije?

Go down

Zagrebačka bolnica zbog ospica ne prima djecu iz Dalmacije? Empty Zagrebačka bolnica zbog ospica ne prima djecu iz Dalmacije?

Post by debotoijusto 16/2/2017, 20:15

SPECIJALNA bolnica za zaštitu djece s neurorazvojnim i motoričkim smetnjama Goljak u Zagrebu ne prima više pacijente iz Splitsko-dalmatinske županije, otkrila je Indexu 36-godišnja Splićanka čije dijete šest godina odlazi na terapiju u tu bolnicu. Nazvala ih je kada je od prijateljice čula da su odbili njezino dijete.
"Rečeno mi je da se djeca iz naše županije ne primaju do daljnjeg. Stigao im je nekakav dekret. Napravili su to zbog ova tri slučaja ospica koja su nedavno registrirana. Sve me to šokiralo i rastužilo. U pitanju su djeca s posebnim potrebama. Jasno mi je da žele zašititi djecu u bolnicu, ali što je s djecom kojoj je terapija potrebna? Nema svako dijete u našoj županiji ospice, zar ona manje vrijede od djece iz Zagreba?", kaže razočarana Splićanka. Nada se ipak da će se ova situacija razriješiti do termina za njezino dijete. 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zagrebacka-bolnica-zbog-ospica-ne-prima-djecu-iz-dalmacije/951030.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30626
2014-04-12


Back to top Go down

Zagrebačka bolnica zbog ospica ne prima djecu iz Dalmacije? Empty Re: Zagrebačka bolnica zbog ospica ne prima djecu iz Dalmacije?

Post by debotoijusto 16/2/2017, 20:17

dobro ospice , dogodine se vrati kuga polivana iz motora aviona
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30626
2014-04-12


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum