ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by Guest Wed 8 Feb - 19:13

asilovski wrote:ali za razliku od nas (koji čak imamo u k.d. koje se nikad ne prmjenjuje) sa obaveznom zatvorskom (i novčanom) kaznom u slučaju dokazane odgovornosti...
Uvedene su i nove sigurnosne mjere s 2013..hmmm, nisam sto posto sigurna...ali znam da se proširuje stupanj mjera...

Guest
Guest


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by Trinity Wed 8 Feb - 19:58

govinda wrote:A kad pogledas, zasto covjek koji kaisem oplete po svom djetetu da ide u zatvor?
Kaišem?!
Nas je bilo petero djece i nije bilo kaiša, šibe, batina.
Dovoljno je bilo da te mati prostrijeli pogledom.
Kako su to izveli, nemam pojma.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by Trinity Wed 8 Feb - 20:07

Regoč wrote:
jasambrend wrote:Samo slabići i seljačine dižu ruku na ženu, dok dijete može dobiti odgojnu pljusku, ali samo po guzi... Nepotrebna raspava uopće...vrijeđati znamo hvala bogu svi pa ako su samo riječi u pitanju, jebi ga, nitko nema zasivena usta i tu smo pak ravnopravani...
Nismo jer je u ženah razvijeniji verbalni faktor nego u muškaracah, one su tu u prednosti. S druge strane, u nas je razvijeniji mišićni čimbenik. Nažalost, zakonodavstvo teže kažnjava uporabu mišićnoga čimbenika nego verbalnoga faktora.
Ovo je naravno netočno, muškarci također vrijeđaju verbalno, psihički, ekonomski... plus taj "mišićni čimbenik".
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by RayMabus Wed 8 Feb - 20:18

mativka wrote:
RayMabus wrote:
mativka wrote:
Mater te odgojila,
Je al me i psihicki dotukla pa sam zablokira trajno na ženski spol ( odnos s majkom je bitan za to ).

Odgojila i popila sve živce i shebala u meni to pa više nevolim žene.

Tako ti nastaju pederi.
Što je očekivala od tebe?
Evo sad sam baš vodija razgovor u četri oka , zva sam je da dođe da nešto raspravimo. Upadala mi je u svaku ric ja ja ja ja , popila mi mozak i za ono šta sam tija rec izgubija 25 minuti i ono razgovor svađa umisto normalni al ok obavija sam ga : reka sam joj da me psihicki izhebala u životu , da sam blokira totalno , da vec 10 godina od jednog događaja nisam ima curu i da me napravila pederom i da mi se nediže na žene jer me psihicki dotukla do kraja ( prije sam ima cura i to ) i da zaboravi na to da cu se oženit i da ce vidit unucice praunucice itd itd itd i da ono mogu se ja i ubit i riješena prica pa sad eto to ti je to da više nemisliš ocu li se ženit imat djecu a ti unuke itd itd itd .....ukratko objasnija sam joj kako stvari stoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by Guest Wed 8 Feb - 20:23

RayMabus wrote:
Bla, bla, što ti želiš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by RayMabus Wed 8 Feb - 20:26

Jbga neke žene toliko vole svoju djecu da ih na kraju udave i psihicki shebu jer im nedaju disat. Kad sam reka da cu sebi prerezat vene instiktivno skocila i bože sacuvaj nemoj nemoj ......a znaci hebeš me a stalo ti je .....stalo i previše u tome i je problem u cijeloj prici , kontrolor totalni.


A nek se sad misli šta god oce sad kad zna da sam zablokira totalno i da ništa od žena i potomstva kad nisam hetero i da me to više nezanima.

Raščistija jednu stvar tj neka zna kako stvari stoje i šta je prouzrokovala s tim svojim hebavanje i forsiranjem da sve bude ok al na silu i kako je ona zamislila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by RayMabus Wed 8 Feb - 20:27

mativka wrote:
Bla, bla, što ti želiš?
Ništa , par tisuca kuna mjesecno da ima za režije , hranu , duvan , kavu. Više mi i netriba nit me zanima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by Guest Wed 8 Feb - 20:30

RayMabus wrote:Jbga neke žene toliko vole svoju djecu da ih na kraju udave i psihicki shebu jer im nedaju disat. Kad sam reka da cu sebi prerezat vene instiktivno skocila i bože sacuvaj nemoj nemoj ......a znaci hebeš me a stalo ti je .....stalo i previše u tome i je problem u cijeloj prici , kontrolor totalni.


A nek se sad misli šta god oce sad kad zna da sam zablokira totalno i da ništa od žena i potomstva kad nisam hetero i da me to više nezanima.

Raščistija jednu stvar tj neka zna kako stvari stoje i šta je prouzrokovala s tim svojim hebavanje i forsiranjem da sve bude ok al na silu i kako je ona zamislila.
Tvoja odluka je zadnja, ti upravljaš svojim životom ali znaj, roditelj ti jedini želi najbolje. Sve promjene su na tebi, ti biraš, želiš li na bolje ili na gore...ili želiš biti tu gdje jesi (a meni se čini da to nije dobro), no na tebi je odluka...
Poštuj majku, to je najmanje što možeš učiniti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by RayMabus Wed 8 Feb - 20:31

mativka wrote:
Bla, bla, što ti želiš?
A ako si mislila šta sam mislija s ovim razgovorom pa ovo : imam 38 godina , ona 20-ak više ...u prevodu tako ti stvari stoje necu se ženit i imat djecu ....shebala si mi psihu , 10 godina sam sam , nediže mi se ono dole na ženske i to ti je to ,treba mi neki žešci psihijatar al me više boli kuraz i za to tj nek ostane ovako i sad si primila na znanje i sad moš prestat razmišljat o tome kako cu se ja oženit , imat djecu tj ti unuke.

U prevodu ubija je u pojam jer sad nemože ništa više forsirat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by Guest Wed 8 Feb - 20:33

Kakva si ti to osoba koja dozvoljava da itko tvoje snove ruši? Kakva si osoba koja dozvoljava da netko u tebi izaziva sve negativno?

Zapitaj se...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by RayMabus Wed 8 Feb - 20:34

mativka wrote: Sve promjene su na tebi, ti biraš, želiš li na bolje ili na gore...ili želiš biti tu gdje jesi (a meni se čini da to nije dobro), no na tebi je odluka...
Pa na bolje , zato sam je i zva na razgovor ....samo šta je bolje ovdje biranje između vlastitog umiranja ( moga jel ) il ono nedavi više s time i akoš mi pomoc oko knjigovostva i tih šema ok a ako ne opet ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by RayMabus Wed 8 Feb - 20:35

mativka wrote:Kakva si ti to osoba koja dozvoljava da itko tvoje snove ruši? Kakva si osoba koja dozvoljava da netko u tebi izaziva sve negativno?

Zapitaj se...

Na ovo podebljano odgovor je ; Poremečena.

Basketball :^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by Guest Wed 8 Feb - 20:37

Svi smo mi poremećeni, no postoji izbor: želiš li više ili manje :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by RayMabus Wed 8 Feb - 20:38

mativka wrote:Kakva si ti to osoba koja dozvoljava da itko tvoje snove ruši?
Zapitaj se...
A na ovo pitanje je odgovor puno duži.

Za tako nešto bi trebali pricati o pojmu Astar komanda a ono nije baš da ih ruši jer samo se planovi promjene i ok opet ce grupa obaviti zadatak.


Last edited by RayMabus on Wed 8 Feb - 20:40; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by RayMabus Wed 8 Feb - 20:39

mativka wrote:Svi smo mi poremećeni, no postoji izbor: želiš li više ili manje :)
Trenutni odgovor je : dovoljno.

Inkarnira sam se ovdje međutim planeta je u fazi koja ide prema ww3 pa je više neko pracenje iz kuta nego stvarna operacija.

Uglavnom status : promatraci situacije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by Guest Wed 8 Feb - 20:41

Plutaj i dalje..to je jedino što ti mogu reći :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by RayMabus Wed 8 Feb - 20:49

mativka wrote:Plutaj i dalje..to je jedino što ti mogu reći :)
Svi plutamo na ovoj planeti i trudimo se nepotonuti ......valjda.

-------------------


«Na kraju krajeva, svi su oni u istoj zamci. Neki je uopće nisu svjesni, neki su poludjeli zbog nje, neki se ponašaju poput onih koji su ih izdali. Ali svi, svi su u istoj zamci – generali, ulični čistači, predsjednici, umobolni. Ponašaju se na način na koji se ponašaju jer su predmetom istih okrutnih pritisaka ovoga univerzuma.»

«Neki od nas predmet su tih pritisaka i mi još uvijek nastavljamo raditi naš posao. Drugi su odavno podlegli, te bijesne, muče i paradiraju poput poremećenih duša kakve i same jesu.»

«… Pravda, milost, praštanje, sve je to nebitno pokraj sposobnosti da se čovjek ne promijeni zbog provokacije ili zahtjeva da tako postupi.»
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by RayMabus Wed 8 Feb - 20:53

Ja sam odavno poludio na ovoj planeti ....drži me još jedino iznad vode moje preogromno znanje o umu i duši i tim stvarima šta je uz to povezano.

A dokad ce ....neznam.

lol!


RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by RayMabus Wed 8 Feb - 21:16

Drago mi je da sam obavija ovaj razgovor s materom iako sam planira pricat dvi minute al kako ta upada pet puta u rijec pa onda samo sebe cuje potrajalo je oko 25 minuta .....poila mi je živce al sam relativno osta pribran i reka šta imam .......odma mi je tila nac psihologa ...fala netriba kasno je za to i nedami se.....sad kakva je sad ce forsirat da idem kod psihologa .....aj bar me nece pilat da se oženim kad sam joj objasnija sve kako stvari stoje .....briga manje tj pilačina manje.

To je dobro.

lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by darth_vader Wed 8 Feb - 23:25

Triny wrote:
Regoč wrote:
jasambrend wrote:Samo slabići i seljačine dižu ruku na ženu, dok dijete može dobiti odgojnu pljusku, ali samo po guzi... Nepotrebna raspava uopće...vrijeđati znamo hvala bogu svi pa ako su samo riječi u pitanju, jebi ga, nitko nema zasivena usta i tu smo pak ravnopravani...
Nismo jer je u ženah razvijeniji verbalni faktor nego u muškaracah, one su tu u prednosti. S druge strane, u nas je razvijeniji mišićni čimbenik. Nažalost, zakonodavstvo teže kažnjava uporabu mišićnoga čimbenika nego verbalnoga faktora.
Ovo je naravno netočno, muškarci također vrijeđaju verbalno, psihički, ekonomski... plus taj "mišićni čimbenik".


Rijetko koja me može verbalno izdominirati, a i da ostanem bez teksta, casnije se povući, nego udariti ženu pa ma kako ista zločesta bila...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by RayMabus Wed 8 Feb - 23:33

Najbolje bit peder ....onda si miran.

BMK za žene , mislija sam , tija sam , izhebalo me sa svih strana ni krivog ni dužnog i jednostavno diga ruke od svega toga.

Sad me zanima vlastito preživljavanje a ono je gledanje posla vani ( Švabija ) , naucit jezik , malo opet nazad , vidit u sezoni šta gdje traže jezike , nešto rauckat ....ono bitno da ima za ove osnovne stvari tj cisto preživljaanje.,,,i tako do pemzije ...a ne se zamarat ženama , kako kreirat obitelj a ono u matrijahalnoj smo imperiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu - Page 5 Empty Re: Putin potpisao zakon koji ublažuje kazni onima koji mlate žene i djecu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum