ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Lojalni'saveznik...HNS silji ku...prema SDP-u

Go down

'Lojalni'saveznik...HNS silji ku...prema SDP-u Empty 'Lojalni'saveznik...HNS silji ku...prema SDP-u

Post by vuksadinare 3/2/2017, 08:08

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/otkrivamo-kako-je-puklo-izmedu-hns-a-i-sdp-a-narodnjaci-pripremaju-udar-na-bernardica-uzet-cemo-birace-od-sdp-a-i-biti-vodeci-na-lijevom-centru/5582455/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

'Lojalni'saveznik...HNS silji ku...prema SDP-u Empty Re: 'Lojalni'saveznik...HNS silji ku...prema SDP-u

Post by vuksadinare 3/2/2017, 08:10

h,he...da im niej bilo sdp-a koji im je ne znam iz kojih razloga nudio koaliciju...sa 1% podrske..ne bi nikad vidjeli saborske klupe a kamoli participirali u vlasti..i sad kad je sdp u krizi oni im okrecu leđa i jos se qurtze prema njima...ja da sam sef sdp-a lijepo bi rekao..'odite vi u tri krasna kurca..trazite druge partnere a vidjet cemo dokle cete dogurat'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

'Lojalni'saveznik...HNS silji ku...prema SDP-u Empty Re: 'Lojalni'saveznik...HNS silji ku...prema SDP-u

Post by darth_vader 3/2/2017, 10:50

Bero radi na projektu transformacije stranke, samo da jugolaveni to na vrijeme ne skuže... Možda s vremenom postanu i hrvatska stranka, ali valjda neće završiti u koaliciji s HDZ-om na kraju...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

'Lojalni'saveznik...HNS silji ku...prema SDP-u Empty Re: 'Lojalni'saveznik...HNS silji ku...prema SDP-u

Post by Regoč 3/2/2017, 11:00

Nadam se da će na idućim izborima SDP ići sam. Da će HDZ opet ići sam. A sitnež nek misli što će i kako će.

_________________
'Lojalni'saveznik...HNS silji ku...prema SDP-u Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

'Lojalni'saveznik...HNS silji ku...prema SDP-u Empty Re: 'Lojalni'saveznik...HNS silji ku...prema SDP-u

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum