ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by veber 1/2/2017, 20:17

Sabina Spielrein wrote:
veber wrote:njega i obiteljtreba u zatvor. jaki brendovi ce prezivjet. srbi cevjerovatnouzet zvijezdu...

lol!
cemu lol?
sve pod brandom zvijezda ionako se radi u srbji. logicno da ce dijamant grupa preuzet zvijezdu.
ne kuzim lolkanje.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by Sabina Spielrein 1/2/2017, 20:32

Zašto bi preuzeo, Dijamant je ionako Agrokorov.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by veber 1/2/2017, 20:43

nije

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by Sabina Spielrein 1/2/2017, 20:49

http://www.agrokor.hr/hr/kompanije/
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by govinda 1/2/2017, 21:02

Sabina Spielrein wrote:Zašto bi preuzeo, Dijamant je ionako Agrokorov.
Dijamant, to ono ulje? Znas da se pravi kod nas u Brckom? Uljara, u austrijskom vlasnistvu, pravi ulje Bimal, Agrogold, Dijamant i neki srbijanski brand jos, sve isto ulje samo se etiketa mijenja...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by veber 1/2/2017, 21:19

Sabina Spielrein wrote:http://www.agrokor.hr/hr/kompanije/
pola podataka je lazirano. 
za pimjer, mldina u sstavu jane, kao i sama jana prodana je stanicu 2013e

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by Kermit 1/2/2017, 22:43

veber wrote:kolega opet lupetas. firme koje si naveo vise kupuju hrvatsko od agrokora. kada god mogu izbjegavam konzum.
ne samo to, agrokor je upropastio stotine malih i srednjih tvrtki svojim neuvjetima, ne plaćanjem i korupcijom
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by Sabina Spielrein 2/2/2017, 10:17

govinda wrote:
Sabina Spielrein wrote:Zašto bi preuzeo, Dijamant je ionako Agrokorov.
Dijamant, to ono ulje? Znas da se pravi kod nas u Brckom? Uljara, u austrijskom vlasnistvu, pravi ulje Bimal, Agrogold, Dijamant i neki srbijanski brand jos, sve isto ulje samo se etiketa mijenja...

Bitno da je tehnologija dobra, ostalo je sve igra.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by Sabina Spielrein 2/2/2017, 10:21

veber wrote:
Sabina Spielrein wrote:http://www.agrokor.hr/hr/kompanije/
pola podataka je lazirano. 
za pimjer, mldina u sstavu jane, kao i sama jana prodana je stanicu 2013e

Glavno da ti ne lažiraš, pišeš poluinformacije iz birtije :D
Istina je jedino da su jako dužni zbog Mercatora i zbog toga što je stari bolesni megaloman. Sva proizvodnja u koju je ulagao morala je biti odmah i sad svemirska, i onda je morao proizvoditi sve što mu je srcu bilo drago. Koji klinac, pa baviš se trgovinom i uzimaš maržu, koga briga za proizvodnju? Ljudi ionako odu u Lidl i Kaufland kupovati 30 godina staro zamrznuto meso, jer je jeftino.
Tak da se i treba sve to rasprodati, ostaviti trgovina i raditi kao i svi drugi.

Kad si tako jako dužan, svi se brinu da ne potoneš, pa će tako i Sberbank pomoći koliko treba.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by veber 3/2/2017, 19:30

ne luptaj bez veze. ja ne iznosim birtijske info.
reulatorna agencija za trz. natjecanje odobrila sparu da preuzme billu.
a ti prati vijesti. slijedeca je jamnica...

preuzimanje bille od strane spara mice mogucnot istog da bi preuzeo konzum.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by Guest 3/2/2017, 20:27

Ja nebih volio da propadne naglo, ja bih volio da krene propadati pa kao ono oporavlja se. Pa digne jedan golemi kredit, garantira svojim nekretninama i slicno. Onda opet sve se lijepo strmopizdi i traje agonija 5-6 godina. I onda ode sve u tri picke materine i na kraju ga vidimo kako gura kolica i prodaje cvijece iz tegle koja se nalazi u njima. Kuga ga odnijela.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by Guest 3/2/2017, 20:28

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja nebih volio da propadne naglo, ja bih volio da krene propadati pa kao ono oporavlja se. Pa digne jedan golemi kredit, garantira svojim nekretninama i slicno. Onda opet sve se lijepo strmopizdi i traje agonija 5-6 godina. I onda ode sve u tri picke materine i na kraju ga vidimo kako gura kolica i prodaje cvijece iz tegle koja se nalazi u njima. Kuga ga odnijela.

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by Guest 3/2/2017, 20:30

marcellus wrote:
samo što oni kao ni lidl ni billa ni kaufland neće otkupljivat ništa od hrvatskih proizvođača, naročito malih

Jedino sta ima pomalo jedinstven koncept kod placanja proizvoda koje otkupljuje. Novce obeca tebi a u njima uzivaju tvoja unucad eventualno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by veber 3/2/2017, 20:33

to se desava, samo je doticni sebi mrknul par miljardi i jebe mu se za puk.
2013e je stanicu prodao juicy, najaci brand unutar jana grupe. bane ce mu sve uzet. osim imovine. i boli ga kurac.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by Sabina Spielrein 3/2/2017, 23:02

veber wrote:ne luptaj bez veze. ja ne iznosim birtijske info.
reulatorna agencija za trz. natjecanje odobrila sparu da preuzme billu.
a ti prati vijesti. slijedeca je jamnica...

preuzimanje bille od strane spara mice mogucnot istog da bi preuzeo konzum.

Drobiš gluposti i besmislice.
Stručnjaka k'o kenje, odjednom.

Jedina istina je da Jamnica ide u prodaju, što uopće nije nikakva under cover priča, već sasvim suprotno, u poslovnim krugovima svi to znaju.
Da stari nije zinuo na Mercator, ništa od ovoga ne bi se dogodilo. Megaloman.

“Fundamentalno još ne vidim problem s poslovanjem. Ako ne budu mogli refinancirati PIK i ako im na naplatu dođu druge obveznice, to će značiti da će promijeniti cijelu strukturu vlasničkog kapitala. Mislim da trenutno rade na različitim scenarijima.”, zaključila je Tanvi Arora, analitičarka Lucrora.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by veber 3/2/2017, 23:17

neka te. nemam pojma tko si, ali ocito nemas pojma sto se desava s agrokorom.
tvoj upis za jamncu je zivi dokaz da nemas pojma sto sedesava u agrokoru. niti koliko taj dio doprinosi grupaciji.

zasto su prodali jucey stanicu, a banka kasnije legla na janu? sada lijeze na jamnicu.

(u birtiji doznao da spar moze preuzet billu. znaci konzum ode u 3.14ckemtr)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by darth_vader 4/2/2017, 10:28

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja nebih volio da propadne naglo, ja bih volio da krene propadati pa kao ono oporavlja se. Pa digne jedan golemi kredit, garantira svojim nekretninama i slicno. Onda opet sve se lijepo strmopizdi i traje agonija 5-6 godina. I onda ode sve u tri picke materine i na kraju ga vidimo kako gura kolica i prodaje cvijece iz tegle koja se nalazi u njima. Kuga ga odnijela.


Dajte netko...Na sticky ovo... DD: DD: DD:
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19673
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by Sabina Spielrein 4/2/2017, 11:09

veber wrote:neka te. nemam pojma tko si, ali ocito nemas pojma sto se desava s agrokorom.
tvoj upis za jamncu je zivi dokaz da nemas pojma sto sedesava u agrokoru. niti koliko taj dio doprinosi grupaciji.

zasto su prodali jucey stanicu, a banka kasnije legla na janu? sada lijeze na jamnicu.

(u birtiji doznao da spar moze preuzet billu. znaci konzum ode u 3.14ckemtr)


Kad ovo pročitam, jasno mi je zašto nam je tako, kako nam je.
Pričaš kao pučkoškolac o kompleksnim stvarima i pri tome nekome tko zna puno o tome plasiraš sebe kao znalca.
Majstor.

Dakle, ponovimo gradivo.
Ja napišem: Jedina istina je da Jamnica ide u prodaju, što uopće nije nikakva under cover priča, već sasvim suprotno, u poslovnim krugovima svi to znaju.
Ti mi na to odgovoriš da nemam pojma o tome.

Reality check: http://www.index.hr/vijesti/clanak/spasavanje-todorica-na-prodaju-bi-mogli-jamnica-tisak-ili-ledo/948266.aspx
Prodaja je javna, pa tko da više.

Spar, Billa, wtf? bom
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by Sabina Spielrein 4/2/2017, 11:10

jasambrend wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja nebih volio da propadne naglo, ja bih volio da krene propadati pa kao ono oporavlja se. Pa digne jedan golemi kredit, garantira svojim nekretninama i slicno. Onda opet sve se lijepo strmopizdi i traje agonija 5-6 godina. I onda ode sve u tri picke materine i na kraju ga vidimo kako gura kolica i prodaje cvijece iz tegle koja se nalazi u njima. Kuga ga odnijela.


Dajte netko...Na sticky ovo... DD: DD: DD:

Svakako u toj obitelji ima bolesnih i neosjetljivih kretena, iskompleksiranih, vječno gladnih novih torbi i automobila.
Međutim ima i onih koji rade, a pod njima je gomila ljudi. To ne treba zaboraviti.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by Kermit 4/2/2017, 11:21

Sabina Spielrein wrote:
veber wrote:neka te. nemam pojma tko si, ali ocito nemas pojma sto se desava s agrokorom.
tvoj upis za jamncu je zivi dokaz da nemas pojma sto sedesava u agrokoru. niti koliko taj dio doprinosi grupaciji.

zasto su prodali jucey stanicu, a banka kasnije legla na janu? sada lijeze na jamnicu.

(u birtiji doznao da spar moze preuzet billu. znaci konzum ode u 3.14ckemtr)


Kad ovo pročitam, jasno mi je zašto nam je tako, kako nam je.
Pričaš kao pučkoškolac o kompleksnim stvarima i pri tome nekome tko zna puno o tome plasiraš sebe kao znalca.
Majstor.

Dakle, ponovimo gradivo.
Ja napišem: Jedina istina je da Jamnica ide u prodaju, što uopće nije nikakva under cover priča, već sasvim suprotno, u poslovnim krugovima svi to znaju.
Ti mi na to odgovoriš da nemam pojma o tome.

Reality check: http://www.index.hr/vijesti/clanak/spasavanje-todorica-na-prodaju-bi-mogli-jamnica-tisak-ili-ledo/948266.aspx
Prodaja je javna, pa tko da više.

Spar, Billa, wtf? bom
nije baš javna, drugo ne bi Toda postavljao ministra financija da stvari nisu jako izmakle kontroli, što će reći da je Agrokor živ isključivo i jedino što mi svi financiramo tu lešinu i bez države ne postoji šansa da bi isti preživio mjesec dana
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by Sabina Spielrein 4/2/2017, 11:27

asilovski wrote:
Sabina Spielrein wrote:
veber wrote:neka te. nemam pojma tko si, ali ocito nemas pojma sto se desava s agrokorom.
tvoj upis za jamncu je zivi dokaz da nemas pojma sto sedesava u agrokoru. niti koliko taj dio doprinosi grupaciji.

zasto su prodali jucey stanicu, a banka kasnije legla na janu? sada lijeze na jamnicu.

(u birtiji doznao da spar moze preuzet billu. znaci konzum ode u 3.14ckemtr)


Kad ovo pročitam, jasno mi je zašto nam je tako, kako nam je.
Pričaš kao pučkoškolac o kompleksnim stvarima i pri tome nekome tko zna puno o tome plasiraš sebe kao znalca.
Majstor.

Dakle, ponovimo gradivo.
Ja napišem: Jedina istina je da Jamnica ide u prodaju, što uopće nije nikakva under cover priča, već sasvim suprotno, u poslovnim krugovima svi to znaju.
Ti mi na to odgovoriš da nemam pojma o tome.

Reality check: http://www.index.hr/vijesti/clanak/spasavanje-todorica-na-prodaju-bi-mogli-jamnica-tisak-ili-ledo/948266.aspx
Prodaja je javna, pa tko da više.

Spar, Billa, wtf? bom
nije baš javna, drugo ne bi Toda postavljao ministra financija da stvari nisu jako izmakle kontroli, što će reći da je Agrokor živ isključivo i jedino što mi svi financiramo tu lešinu i bez države ne postoji šansa da bi isti preživio mjesec dana
Ako govoriš o poticajima, o tome bi se moglo satima pričati, i njihovim lošim utjecajima na sve ostale, na monopol koji je nedpustiv.
Javna je itekako, u poslovnim krugovima, već se neko vrijeme vode pregovori između par ponuđača i uvjeta prodaje.
Nadam se da će nova garnitura uspjeti od te tvrtke napraviti nešto pošteno i zdravo, jer način na koji je stari radio, niti je poslovno, niti humano.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću - Page 2 Empty Re: SILOVIT PAD AGROKORA Ulagači više ne vjeruju Todoriću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum