ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wtf rusija

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

wtf rusija - Page 3 Empty Re: wtf rusija

Post by govinda 29/1/2017, 21:00

michaellcmacha wrote:
govinda wrote:ka
Yehudi wrote:

 Nemaš pametnija posla nego lupetati neosnovane tvrdnje a samo kako bi provocirao?

Ja sam mislio da su specijalci hladnokrvni kad ono nervozni ko kuja u tjeranju...
pa ne čudi što je nervozan, gnječ proziva ustaše a on nam je ovdje jedini koji je imao prilike i volje ordinirati sa originalnim i autentičnim srbosjekom....i to ne, ko zna kad, nego eto dvadeset i kusur godina ima tomu.... i još se svima nama pohvalio i poljepio nam tu sličice da se vidi kakav je on ustaški koljač bio.... zato pusti njegove spike o židovstvu... lik se krije jer ga jebe prošlost.... :)))
ahhh....Moša Srbosjek, znači...

govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

wtf rusija - Page 3 Empty Re: wtf rusija

Post by Yehudi 29/1/2017, 21:02

govinda wrote:ka
Yehudi wrote:

 Nemaš pametnija posla nego lupetati neosnovane tvrdnje a samo kako bi provocirao?

Ja sam mislio da su specijalci hladnokrvni kad ono nervozni ko kuja u tjeranju...

 Pa nije to baš tako kao šta gledaš u filmovima..... pa ti eto misliš i zamišljaš kako specijalac izgleda ili se ponaša, reagira

 Ti si očito bolje upućen u kuje koje se tjeraju pa se nastavi i dalje tako zabavljati sa njima

a o specijalcima i dalje gledaj u filmovima.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

wtf rusija - Page 3 Empty Re: wtf rusija

Post by Kermit 29/1/2017, 21:52

kic wrote:
nije isti, ne znaš čitati, u nas postoji kazneno djelo nasilja u obitelji, kod njih više neće postojati, a to i sam asila kaže, samo što on voli srati po nama, ali nasilna kultura i legislativa kod nas i njih nije ni blizu znaka jednakosti =
k.d. se jako rijetko koristi, prekršaji su da država skuplja pare, a žene da šikaniraju muževe bjesomučnim prijavama te da razvod bude što gori, te da jedan od partnera ima bolju poziciju u postupu radi skrbništva, alimentacije, susreta i druženja i dr.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

wtf rusija - Page 3 Empty Re: wtf rusija

Post by aben 29/1/2017, 21:53

kofein wrote:
asilovski wrote:U biti svi ti zakoni imaju jednu malicioznu crtu da država kontrolira aposlutno sve od podizanja djece, odgoja do međuljudskih odnosa, na stranu sprečavanja nasilja ali svađa u obitelji ponekad je nešto sasvim normalno stanje a ne nasilje podložno drakonskim kaznama a o se upravo događa


Ajde konačno i od Tebe nešto produktivno. Svaka čast!! 

Širi znanje, a ne neraspoloženje i nadrkanost.
x

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

wtf rusija - Page 3 Empty Re: wtf rusija

Post by Kermit 29/1/2017, 21:54

kofein wrote:
asilovski wrote:U biti svi ti zakoni imaju jednu malicioznu crtu da država kontrolira aposlutno sve od podizanja djece, odgoja do međuljudskih odnosa, na stranu sprečavanja nasilja ali svađa u obitelji ponekad je nešto sasvim normalno stanje a ne nasilje podložno drakonskim kaznama a o se upravo događa


Ajde konačno i od Tebe nešto produktivno. Svaka čast!! 

Širi znanje, a ne neraspoloženje i nadrkanost.
imao sam gripu tjedan dana
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

wtf rusija - Page 3 Empty Re: wtf rusija

Post by Guest 29/1/2017, 22:00

asilovski wrote:
kofein wrote:
asilovski wrote:U biti svi ti zakoni imaju jednu malicioznu crtu da država kontrolira aposlutno sve od podizanja djece, odgoja do međuljudskih odnosa, na stranu sprečavanja nasilja ali svađa u obitelji ponekad je nešto sasvim normalno stanje a ne nasilje podložno drakonskim kaznama a o se upravo događa


Ajde konačno i od Tebe nešto produktivno. Svaka čast!! 

Širi znanje, a ne neraspoloženje i nadrkanost.
imao sam gripu tjedan dana




Eee...a ja Samurajem po zaleđenom ritu rastjerujem čagljeve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

wtf rusija - Page 3 Empty Re: wtf rusija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum