ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orban: Make Europe Great Again

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Orban: Make Europe Great Again - Page 2 Empty Re: Orban: Make Europe Great Again

Post by catabbath Fri 27 Jan - 8:52

vuksadinare wrote:nije..oni love imaju...a kad si u frci ne biras.samo posudi ili daj...

Ahah ugovor s vragom, naivni Rvati.

catabbath

Posts : 12407
2015-08-21


Back to top Go down

Orban: Make Europe Great Again - Page 2 Empty Re: Orban: Make Europe Great Again

Post by vuksadinare Fri 27 Jan - 8:53

asilovski wrote:
dawson wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:Orban: Make Europe Great Again - Page 2 10352979_799700686748735_3208196984281081461_n

Mladen Varenina
Ne zaboravite da on sanja naše more.
Sviđa mi se · Odgovor · 5 · 9 sati
ovo nije toliko pogresno
heheheh pa hrvati nemaju državu, premijera, sabor već im se sve oktroira iz jebene ambasade a ne more heheheh

Neće nama Budimpešta ili Beč krojiti sudbinu. To će raditi Washington, Bruxelles  :D
kakav Brisel, washigton, konzul iz Buzina buraz
..ja sam cuo ejdan vic u kojem mozda ima pola istina..'kad neki hr politicar dođe u buzin..prvo nego sto nesto kaze ili trazi...uruce mu cek za ovogodisnje dugovanje..onda nas kaze...'ok..dogovorili smo se..'...a konzul..'ok aj bok...'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Orban: Make Europe Great Again - Page 2 Empty Re: Orban: Make Europe Great Again

Post by vuksadinare Fri 27 Jan - 8:54

dawson wrote:
vuksadinare wrote:nije..oni love imaju...a kad si u frci ne biras.samo posudi ili daj...

Ahah ugovor s vragom, naivni Rvati.
jbg..sto nisu isli u prave banke..a ne u stedionice... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Orban: Make Europe Great Again - Page 2 Empty Re: Orban: Make Europe Great Again

Post by Kermit Fri 27 Jan - 8:55

epikur37 wrote:
asilovski wrote:heheheh Hrvati na braniku Soroša, Goldman & Sachsa, Xi Ji Pinga i globalizma

uvijek ukrivo :)
jbg-a Orban: Make Europe Great Again - Page 2 Inteligencija%20jakub
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Orban: Make Europe Great Again - Page 2 Empty Re: Orban: Make Europe Great Again

Post by marcellus Fri 27 Jan - 9:11

asilovski wrote:heheheh Hrvati na braniku Soroša, Goldman & Sachsa, Xi Ji Pinga i globalizma

ajkju broj cipele

uvijek kasnimo 20 godina, dok Hrvatima dođe iz guzice u glavu drugi su odmakli svjetlosnu godinu, zato smo tu gdje jesmo s bosancima i braćom srbima

_________________
Orban: Make Europe Great Again - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Orban: Make Europe Great Again - Page 2 Empty Re: Orban: Make Europe Great Again

Post by marcellus Fri 27 Jan - 9:12

dawson wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:Orban: Make Europe Great Again - Page 2 10352979_799700686748735_3208196984281081461_n

Mladen Varenina
Ne zaboravite da on sanja naše more.
Sviđa mi se · Odgovor · 5 · 9 sati
ovo nije toliko pogresno
heheheh pa hrvati nemaju državu, premijera, sabor već im se sve oktroira iz jebene ambasade a ne more heheheh

Neće nama Budimpešta ili Beč krojiti sudbinu. To će raditi Washington, Bruxelles  :D

i berlin kao i 41-45

_________________
Orban: Make Europe Great Again - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Orban: Make Europe Great Again - Page 2 Empty Re: Orban: Make Europe Great Again

Post by marcellus Fri 27 Jan - 9:13

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
dawson wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
ovo nije toliko pogresno
heheheh pa hrvati nemaju državu, premijera, sabor već im se sve oktroira iz jebene ambasade a ne more heheheh



Neće nama Budimpešta ili Beč krojiti sudbinu. To će raditi Washington, Bruxelles  :D
kakav Brisel, washigton, konzul iz Buzina buraz
..ja sam cuo ejdan vic u kojem mozda ima pola istina..'kad neki hr politicar dođe u buzin..prvo nego sto nesto kaze ili trazi...uruce mu cek za ovogodisnje dugovanje..onda nas kaze...'ok..dogovorili smo se..'...a konzul..'ok aj bok...'

da možda pola, čuj njega

_________________
Orban: Make Europe Great Again - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Orban: Make Europe Great Again - Page 2 Empty Re: Orban: Make Europe Great Again

Post by dzango Fri 27 Jan - 9:21

Jedina opcija za jaku Evropu je Evropa nacija u savezu sa Rusijom. Samo takva Eropa koja ne amputira Rusiju kao njen prirodni deo, može biti jaka.

_________________
Orban: Make Europe Great Again - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Orban: Make Europe Great Again - Page 2 Empty Re: Orban: Make Europe Great Again

Post by crvenkasti Fri 27 Jan - 10:12

dzango wrote:Jedina opcija za jaku Evropu je Evropa nacija u savezu sa Rusijom. Samo takva Eropa koja ne amputira Rusiju kao njen prirodni deo, može biti jaka.

Da, ali Rusi su prijatelji sa četnicima. Znači, ni to ne valja.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Orban: Make Europe Great Again - Page 2 Empty Re: Orban: Make Europe Great Again

Post by vuksadinare Fri 27 Jan - 10:13

crvenkasti wrote:
dzango wrote:Jedina opcija za jaku Evropu je Evropa nacija u savezu sa Rusijom. Samo takva Eropa koja ne amputira Rusiju kao njen prirodni deo, može biti jaka.

Da, ali Rusi su prijatelji sa četnicima. Znači, ni to ne valja.
o pa de si cele..tebe sam cekao...kako cemo cele sad na kosovo kad 'besni pas' rekao mi smo NATO i nema da bidne drugacije... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Orban: Make Europe Great Again - Page 2 Empty Re: Orban: Make Europe Great Again

Post by vuksadinare Fri 27 Jan - 10:18

crveni sad ce ovi moji opet morat pjevat ovo... lol!

https://www.youtube.com/watch?v=Y2vP8VyHZyI
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Orban: Make Europe Great Again - Page 2 Empty Re: Orban: Make Europe Great Again

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum