ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Page 1 of 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest 25/1/2017, 11:53

Bankovni računi više nisu poslovna tajna


Bankovni računi više nisu poslovna tajna 2c2c2c1acf0695d9e781780974224e67_VkhIGF6

Što se tiče privatnih računa u Hrvatskoj, do sada je Porezna uprava podatke o aktivnostima građana dobivala od banaka samo ako ih je tražila.

Banka od početka 2017. državi uredno šalje podatke o svemu što ste kupili, prodali i uštedjeli. Sve što zaradite, sve što vam netko uplati na račun i sve što s njega potrošite, porezna uprava od ove godine pratit će svaka tri mjeseca. Država će znati za svaku vašu transakciju, piše Dnevnik.hr

Pratit će se tekući, žiro, pa i štedni računi. Novost je da će putem OIB-a, država pratiti i vaše račune u inozemstvu. Što se tiče računa u Hrvatskoj, do sada je Porezna uprava podatke o aktivnostima građana dobivala od banaka samo ako ih je tražila.

"Porezna uprava će se koncentrirati na neka velika odstupanja u ponašanju obveznika, neke velike neusklađenosti, al te neke manje transakcije, uobičajena ponašanja obveznika, kao što je prebacivanje novca na obiteljski račun se neće porezno razmatrati", pojašnjava Marko Nenadić iz Porezne uprave.

http://www.poslovni.hr/hrvatska/bankovni-racuni-vise-nisu-tajna-evo-u-kojim-slucajevima-se-trebate-zabrinuti-323357
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by n_razbojnik 25/1/2017, 11:54

Kako će putem OIBa pratiti račune u inozemstvu?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest 25/1/2017, 11:56

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest 25/1/2017, 11:57

n_razbojnik wrote:Kako će putem OIBa pratiti račune u inozemstvu?

imaju oni metode, porezne špijune, inšpektore, računovođe itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by n_razbojnik 25/1/2017, 11:58

Yoda najebo

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest 25/1/2017, 11:59

svaki dan nešto novo, nikad se skinuti sa aparata...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by aben 25/1/2017, 12:41

deda wrote:

Što se tiče privatnih računa u Hrvatskoj, do sada je Porezna uprava podatke o aktivnostima građana dobivala od banaka samo ako ih je tražila.


opa, a ti si govori da se sve prati:)

uglovnon, zatvaranje svih tekućih računov i pisanog traga šoldov, operacija "soli na rep" :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest 25/1/2017, 12:45

Kao budala iz faktoringa me zove da će me ovršit i sjest na bankovne račune. ja mu kažem ovako skoro doslovno slušaj ustašo majku ti krvavu ustašku jebem i oca ustašu isto i svu ti rodbinu ustaško udbašku jebem jes li me čuo??? čuješ ti mene? on meni da čujem ali nemojte tako gospodine to su teške riječi ...ja njemu i ti si meni težak pička ti materina na što ćeš ti meni sjest na bankovni račun ha? ma možeš mi sjest jedino nakurac jer bankovnog računa nemam.

i to je to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by n_razbojnik 25/1/2017, 12:46

E jes' mu rek'o svaka ti čast

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest 25/1/2017, 12:51

znamo to. do 31.12 sam prebacio cash za ovu godinu - tako da od 1.1.2017 nema više transakcija na moj bankovni, a ovo ostalo -- država nema uvid, i mogu trošiti novac bez da država vidi.  nije komplicirana šema, na jednoj zatvorenoj fejsbook grupi sa par ljudi smo podjelili šeme.. 

ako koga zanima(a online zaradi lovu) ima private message..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest 25/1/2017, 12:54

aben wrote:
opa, a ti si govori da se sve prati:)
banka vodi knjigovodstvo za tvoje račune, svaka uplata i isplata se bilježi i čuva godinama, desetljećima

prije bi Porezna morala banci poslati zahtjev,- dajte da vidimo što piše u vašim knjigama, sad to više ne mora raditi, sad banka šalje sama sve podatke, a poreznici onda softverski traže "anomalije"

možete uložiti u Bitcoin, navodno je izgubio 50% vrijednosti u zadnjih mjesec dana
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest 25/1/2017, 12:56

n_razbojnik wrote:E jes' mu rek'o svaka ti čast

pa jesam ja volim drito u uho preko mobitela pa da ustaša udbaš odmah zna da nema labavo. nisam mu ja tulavi rvat koji će se usrat neke rvacke zločinačke ovrhe. bjež ća odmene.

a i ovi što me stalno pitaju šta sam po zanimanju su mi dopizdili pa sad kad me netko pita šta sam po zanimanju ja kažem KOMUNISTA!
ovaj ili onaj me pita pa kakvo je to zanimanje?
ja im odgovorim: NAPREDNO!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest 25/1/2017, 12:56

kakav bitcoin, ja sam prije pola godine kupio bitcoina za 600€ , i onda sam ga trošio tamo prije misec ipo dana, kada je vrijedio 800-900€.. hhh.. 200 € ladno.. čak sam stavio i screenshot ovdje..

od tada nisam koristio bitcoin.. iako bitcoin bi mogao biti od koristi, već mi pala još jedna ideja napamet
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest 25/1/2017, 12:57

ako koga zanimaju detalji, poslat ću na p.m
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by n_razbojnik 25/1/2017, 12:57

Pinochet wrote:znamo to. do 31.12 sam prebacio cash za ovu godinu - tako da od 1.1.2017 nema više transakcija na moj bankovni, a ovo ostalo -- država nema uvid, i mogu trošiti novac bez da država vidi.  nije komplicirana šema, na jednoj zatvorenoj fejsbook grupi sa par ljudi smo podjelili šeme.. 

ako koga zanima(a online zaradi lovu) ima private message..

Mene zanima ali kako da ja znam da ti nisi iz Porezne

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by n_razbojnik 25/1/2017, 12:59

Gnječ wrote:
n_razbojnik wrote:E jes' mu rek'o svaka ti čast

pa jesam ja volim drito u uho preko mobitela pa da ustaša udbaš odmah zna da nema labavo. nisam mu ja tulavi rvat koji će se usrat neke rvacke zločinačke ovrhe. bjež ća odmene.

a i ovi što me stalno pitaju šta sam po zanimanju su mi dopizdili pa sad kad me netko pita šta sam po zanimanju ja kažem KOMUNISTA!
ovaj ili onaj me pita pa kakvo je to zanimanje?
ja im odgovorim: NAPREDNO!
A dobro tis' valjda jedini kojeg zovu telefonski da će ovršit' , bio komunista ili ustašoid

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by n_razbojnik 25/1/2017, 13:00

Ja taman da ću okrenit pare na oni binary options i sad će mi Linić i ovaj novi uzet postotak, još će me i globit šta ih nisam pit'o za savjet

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest 25/1/2017, 13:05

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Mucke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Guest 25/1/2017, 13:16

n_razbojnik wrote:
Gnječ wrote:
n_razbojnik wrote:E jes' mu rek'o svaka ti čast

pa jesam ja volim drito u uho preko mobitela pa da ustaša udbaš odmah zna da nema labavo. nisam mu ja tulavi rvat koji će se usrat neke rvacke zločinačke ovrhe. bjež ća odmene.

a i ovi što me stalno pitaju šta sam po zanimanju su mi dopizdili pa sad kad me netko pita šta sam po zanimanju ja kažem KOMUNISTA!
ovaj ili onaj me pita pa kakvo je to zanimanje?
ja im odgovorim: NAPREDNO!
A dobro tis' valjda jedini kojeg zovu telefonski da će ovršit' , bio komunista ili ustašoid

Tko kaže da sam jedini??? nisam jedini maltretiraju sve na sve moguće legalne i ilegalne načine ti jednostavno nisi u toku događaja nemaš pojma što se događa gdje ti živiš jebote? dobio sam ja desetak pismenih opomena i prijetnji ali ja ne reagiram nek mi dokažu da sam ja ta pisma primio. neka dokažu ja im govorim da ja nisam od njih primio niti jedno jebeno pismo ni dopis. ali bez obzira na to maltretiraju te na mobitel brutalno ljudi znaju završit na psihijatriji zbog tih iznenadnih poziva u svako doba dana i noći to postane noćna mora. jebo ja mater Liniću i svim kriminalcima koji su ovakvu pljačku omogućili.

Čekaj da tebe ovrše pa da vidiš što je pakao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by n_razbojnik 25/1/2017, 13:21

Ne, jednostavno ovrha u 99% slučajeva ide bez dopisa i mementa, nitko te nit' pita nit' zove niti obavještava

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Bankovni računi više nisu poslovna tajna Empty Re: Bankovni računi više nisu poslovna tajna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum