ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by RayMabus 22/1/2017, 19:02

Ako osoba ima stan od 60 četvornih metara koji vrijedi 450 tisuća kuna i npr. automobil od 50 tisuća kuna te nema kredit, to ga svrstava među 7,26 posto najbogatijih na svijetu.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/izracunajte-u-koliko-posto-najbogatijih-najbogatijih-na-svijetu-spadate/945047.aspx

Samo da se ....pohvalim ;


Upppsss tek sam sad ovo procitao , ja imam auto 100 tisuca kuna kešom placen , kucu , dva stana , zemlje 20 tisuca kvadrata otprilike ....di san ja onda .....među onih 5% i manje.




lol! 




I usput za Jastreba glazbeni broj :


RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by RayMabus 22/1/2017, 19:06

Ah da zaboravio sam i ovo :


60 tisuca kuna na banci ....nek se nađe ...ništa kredita i dugova.

:^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by debotoijusto 22/1/2017, 19:23

pari oglas u ljubavnom vrtuljku , arena  :D
isto mislim da je to malo za trpit tvoj karakter + zivit ces jos dugo  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by RayMabus 22/1/2017, 19:32

debotoijusto wrote:pari oglas u ljubavnom vrtuljku , arena  :D
isto mislim da je to malo za trpit tvoj karakter + zivit ces jos dugo  ;)
Ahhhha .....to je iz onoga vica kad je lik nabroja sve šta ima u ljubavnom oglasu pa onda zadnja recenica je : Ne tražim ništa samo se hvalim.

Sve sam ovo napisa i tamo na Indexu ....sponzoruše na aparatima ...vadin im mast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by Yehudi 22/1/2017, 19:36

RayMabus wrote:Ah da zaboravio sam i ovo :


60 tisuca kuna na banci ....nek se nađe ...ništa kredita i dugova.

:^0 lol!


     O zlatu, onom u polugama, nemoj ni pričati, isto tako ne spominji dijamante i smaragde, rubine i sl.

   ma ima se toga više nego kod engleske kraljice...............ma više od Pape i vatiknskih trezora

 Avijone, kamijone isto ne spominji......kao ni račune na kajmanskim otocima.......smranader je živi racku za tebe

A tek ono šta si nagomilao u spiljama na Andromedi, Sirijusu i ostalim planetima - Galaktičke federacije - ma

ma, ma toga ima toliko da  - devet  makedonskih  krava  nebi pojele u  šest  dana - eto   Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate 1f602
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by RayMabus 22/1/2017, 19:39

Nemam to šta si nabrojao ....al ovo šta jesam stvarno imam ...al me boli kuraz ....u pravu si zapovijednik GF posjeduje planete i svijetove .....i opet mu je najbitniji onaj njegov ...unutarnji ...jer sve ostalo je prolazno i potrošna roba samo taj unutarnji je vjecan.

Skroman sam ja ...šta ce mi neboderi , gradovi ...par stancica i nešto nekretnina sasvim ok za ono nebit ekonomski ovisan ...više mi i netreba ...i upravo to imam.

Al ok to je ono šta bi se reklo dobro zaleđe inace sam obican šljaker.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by Yehudi 22/1/2017, 19:45

debotoijusto wrote:pari oglas u ljubavnom vrtuljku , arena  :D
isto mislim da je to malo za trpit tvoj karakter + zivit ces jos dugo  ;)

  " Imam tri kuće i 2 stana, auto od sto iljada tisuća, jedinac sam i slobodan, u najboljim tridesetim godinama

 visok, plav, sportski gradjen 90 kg mišića. Hobi ....putovanja i avanturizam.... teretana i jedrenje na mojoj jahti od 16 m, 

atraktivan  doktor prava, na postdiplomskoj razmjeni i specijalizaciji u Americi....Florida........."

Ne traži partnericu...........samo se hvali   Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate 1f60b
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by RayMabus 22/1/2017, 19:45

U suštini nisam ti ja tako bogat nego su oni svi tamo ta velika vecina siromašni.

lol!


PS : Ne šalim se ozbiljno to mislim ....samo smiješno to objašnjavam al to ti je prava istina ....ONI SU SIROMAŠNI A NE DA SAM JA BOGAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by RayMabus 22/1/2017, 19:46

Yehudi wrote:
debotoijusto wrote:pari oglas u ljubavnom vrtuljku , arena  :D
isto mislim da je to malo za trpit tvoj karakter + zivit ces jos dugo  ;)

  " Imam tri kuće i 2 stana, auto od sto iljada tisuća, jedinac sam i slobodan, u najboljim tridesetim godinama

 visok, plav, sportski gradjen 90 kg mišića. Hobi ....putovanja i avanturizam.... teretana i jedrenje na mojoj jahti od 16 m, 

atraktivan  doktor prava, na postdiplomskoj razmjeni i specijalizaciji u Americi....Florida........."

Ne traži partnericu...........samo se hvali   Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate 1f60b
Vadim im mast ....procitao sam ih ....znam di ih ceše ...a ja to imam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by Yehudi 22/1/2017, 19:47

RayMabus wrote:
 inace sam obican šljaker.


   Sve OK..............šalimo se malo   Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate 1f60e
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by RayMabus 22/1/2017, 19:51

Yehudi wrote:
RayMabus wrote:
 inace sam obican šljaker.


   Sve OK..............šalimo se malo   Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate 1f60e
Ma ne mogu ja i ležat doma i neradit al šta cu doma ono u cetri zida tako ka Pale sam na svitu .....rad je dobar za mentalno zdravlje ....samo se smijem na poslu ...i jutros san radija ....smijem se cilo jutro .....ja i kolega lagano ....sprdacina , kavice , novine .....meditejšen.

Covjek koji je zdovoljan svojim poslom zadovoljan je i svojim životom ....šta misliš jesam li ja s obzirom da eto danas samo radni dan pa zahebancija teška i sprdacina ono a opet se i radi ....malo ....kad mi se da.

Rad je dobar za mentalno zdravlje .....to je onaj unutarnji svemir koji sam prije gore spoemnuo da mi je najbitniji.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by Yehudi 22/1/2017, 20:00

RayMabus wrote:
Yehudi wrote:
RayMabus wrote:
 inace sam obican šljaker.


   Sve OK..............šalimo se malo   Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate 1f60e

Ma ne mogu ja i ležat doma i neradit al šta cu doma ono u cetri zida tako ka Pale sam na svitu .....rad je dobar za mentalno zdravlje - Slažem se -


....samo se smijem na poslu ...i jutros san radija ....smijem se cilo jutro .....ja i kolega lagano ....sprdacina , kavice , novine .....meditejšen ----- super, tako i ja -


Covjek koji je zdovoljan svojim poslom zadovoljan je i svojim životom .... - Jasno -

šta misliš jesam li ja s obzirom da eto danas samo radni dan .................................... - Nedilja je danas, neradni dan -



Rad je dobar za mentalno zdravlje .....to je onaj unutarnji svemir koji sam prije gore spoemnuo da mi je najbitniji........- To je to - 


   Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate 1f60e
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by RayMabus 22/1/2017, 20:01

Je nedilja je al mi je radno vrime neovisno o tome .....vikendi neigraju.

Svaki posao ima svoje prednosti i mane......bitno je da ima više prednosti nego mana ....nesmeta mi radit i vikendom kad triba.....bitno mi je dam ogu dhrkat kuraz u kancelariji ...figurativno receno i da me nitko nehebe u zdrav mozak ono.


Last edited by RayMabus on 22/1/2017, 20:03; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by Guest 22/1/2017, 20:02

većina hrvata spadala bi u top 5-10% najbogatijih ljudi na planetu..

ali glavno da Hrvati laju da treba pobit onih 1-2%.. 

mislim zašto pobiti samo 1-2%, zašto ne pobit usput i 5-10% kada smo počeli klat .D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by Yehudi 22/1/2017, 20:05

Ja nemam odredjeno radno vrime.......ne kucam karticu...........hahahahahahhahaaa

dojdem kad hoću, odem kad hoću.............plaću odredjujem sam

 koliko tražim, toliko i dobijem

Ovo je istina ali osjećam da mogu i bolje........i biti će još bolje, biti će - kako ja hoću -
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by RayMabus 22/1/2017, 20:08

Pinochet wrote:većina hrvata spadala bi u top 5-10% najbogatijih ljudi na planetu..

ali glavno da Hrvati laju da treba pobit onih 1-2%.. 

mislim zašto pobiti samo 1-2%, zašto ne pobit usput i 5-10% kada smo počeli klat .D
Cuj te najbogatije treba pobit i njihovu imovinu i kapital podijelit sirotinji ....taj sloj koji ti spominješ vodi sirotinju jer je ekonomski neovisan i inteligentan ( nemože seljo beljo bit vođa ) da pobije ove iznad , rasturi ih .....i tako oni sami postanu najbogatiji u državi.

Sve je to relativno .....šta ce meni par stanova kad ovaj gore ima više .....bolje da toga nema a ispod mene ima više onih koji imaju nešto.

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate M_14592
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by melkior 22/1/2017, 20:09

Pinochet wrote:većina hrvata spadala bi u top 5-10% najbogatijih ljudi na planetu..

ali glavno da Hrvati laju da treba pobit onih 1-2%.. 

mislim zašto pobiti samo 1-2%, zašto ne pobit usput i 5-10% kada smo počeli klat .D
Prema ovom izračunu, spadam u 4,69% najbogatijih u svijetu. To bi značilo da sam dio elite koju treba pobiti. Čudno, ne osjećam se kao dio elite.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by Yehudi 22/1/2017, 20:11

Pinochet wrote:   1 - većina hrvata spadala bi u top 5-10% najbogatijih ljudi na planetu..

  2 - ali glavno da Hrvati laju da treba pobit onih 1-2%.. 

  3 - mislim zašto pobiti samo 1-2%, zašto ne pobit usput i 5-10% kada smo počeli klat .D

 
 1 - Glupost........niti blizu

 2 - eto na žalost tako je ( ali laju samo poneki blesani )

 3 - Interesantno je kako nitko ne misli da bi upravo on mogao biti lovina

 a kad se nadje u takvoj situaciji..........onda udri u plač  :^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by melkior 22/1/2017, 20:13

Yehudi wrote:
Pinochet wrote:   1 - većina hrvata spadala bi u top 5-10% najbogatijih ljudi na planetu..

  2 - ali glavno da Hrvati laju da treba pobit onih 1-2%.. 

  3 - mislim zašto pobiti samo 1-2%, zašto ne pobit usput i 5-10% kada smo počeli klat .D

 
 1 - Glupost........niti blizu

 2 - eto na žalost tako je ( ali laju samo poneki blesani )

 3 - Interesantno je kako nitko ne misli da bi upravo on mogao biti lovina

 a kad se nadje u takvoj situaciji..........onda udri u plač  :^0
Ma kakvi bogati, ja sam dobro stojeća srednja klasa u Hrvatskoj. Druga stvar što mi prosjek diže ekipa u Bangladešu.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by debotoijusto 22/1/2017, 20:14

Yehudi wrote:
Pinochet wrote:   1 - većina hrvata spadala bi u top 5-10% najbogatijih ljudi na planetu..

  2 - ali glavno da Hrvati laju da treba pobit onih 1-2%.. 

  3 - mislim zašto pobiti samo 1-2%, zašto ne pobit usput i 5-10% kada smo počeli klat .D

 
 1 - Glupost........niti blizu

 2 - eto na žalost tako je ( ali laju samo poneki blesani )

 3 - Interesantno je kako nitko ne misli da bi upravo on mogao biti lovina

 a kad se nadje u takvoj situaciji..........onda udri u plač  :^0

;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

 Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate Empty Re: Izračunajte u koliko posto najbogatijih najbogatijih na svijetu spadate

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum