ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Donald Trump - inauguracija

Page 30 of 31 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next

Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by RayMabus 21/1/2017, 00:28

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
deda wrote:
epikur37 wrote:
nego što ćemo mi s tobom, kako ti curu naći?

u Hrvatskoj teško, računao sam jednom, ispadne neki smiješni omjer 1 na par tisuća njih
tako da ove ostale ne shvaćam ozbiljno, to je tek površna zabava, ništa dublje
To je u biti dobar omjer.

Nije lako, vas dvjica se razumijete.
Ma ne , dobro je proracunao samo šta misli da je to loš omjer a ja mu kažem da nije uopce.

RayMabus

Posts : 175979
2014-04-11


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by Guest 21/1/2017, 00:29

maggie13 wrote:
deda wrote:
maggie13 wrote:
I spaljen si

nisam, ti si
ja jesam, ali i ti si :D

nisam, ja nemam životnog iskustva i još nečeg, epikur to zna bolje objasniti

ti, ti imaš to nešto, spaljena si, što je OK, znači znaš se zabavljati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by epikur37 21/1/2017, 00:32

deda wrote:
maggie13 wrote:
deda wrote:
maggie13 wrote:
I spaljen si

nisam, ti si
ja jesam, ali i ti si :D

nisam, ja nemam životnog iskustva i još nečeg, epikur to zna bolje objasniti


Preporučam se, no megi je u fazi zatvaranja  a ti zaglavio. Tako da ne znam što od vas dvoje ? Kao da mi netko da vegetu i brašno pa kaže napravi kolač.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by L'âme 21/1/2017, 00:32

deda wrote:
maggie13 wrote:
deda wrote:
maggie13 wrote:
I spaljen si

nisam, ti si
ja jesam, ali i ti si :D

nisam, ja nemam životnog iskustva i još nečeg, epikur to zna bolje objasniti

ti, ti imaš to nešto, spaljena si, što je OK, znači znaš se zabavljati
nije to nuzno povezano sa zivotnim iskustvom, makar pridonosi boljem upoznavanju sebe pa i boljem opustanju..;-)
Istina, znam se zabavljat..na svoj nacin..B-)p

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by RayMabus 21/1/2017, 00:33

deda wrote:
RayMabus wrote:
deda wrote:
epikur37 wrote:
nego što ćemo mi s tobom, kako ti curu naći?

u Hrvatskoj teško, računao sam jednom, ispadne neki smiješni omjer 1 na par tisuća njih
tako da ove ostale ne shvaćam ozbiljno, to je tek površna zabava, ništa dublje
To je u biti dobar omjer.

nije kad uzmeš u obzir vrijeme
Vrijeme ti je prednost jer ti s vrimenom opada želja za traženjem partenra i kreiranjem obitelji i potomstva pa onda u tom grafikonu imaš pad potražnje ...tj ono sve te više boli kuraz dok nakraju jednostavno nedigneš ruke od toga opcenito.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175979
2014-04-11


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by Guest 21/1/2017, 00:33

super, nešto sam krivo rekao pa se odlogirala


glupi google mi je sugerirao da odgovorim s nekom provokacijom... :_|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by L'âme 21/1/2017, 00:36

epikur37 wrote:
deda wrote:
maggie13 wrote:
deda wrote:
maggie13 wrote:
I spaljen si

nisam, ti si
ja jesam, ali i ti si :D

nisam, ja nemam životnog iskustva i još nečeg, epikur to zna bolje objasniti


Preporučam se, no megi je u fazi zatvaranja  a ti zaglavio. Tako da ne znam što od vas dvoje ? Kao da mi netko da vegetu i brašno pa kaže napravi kolač.
pusti ti mene, mozes ti uvijek dati dobar savjet deadu..;-)
Ujedno i pohvalit, pokazat umijece..@_@

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by RayMabus 21/1/2017, 00:44

RayMabus wrote:
deda wrote:
RayMabus wrote:
deda wrote:
epikur37 wrote:
nego što ćemo mi s tobom, kako ti curu naći?

u Hrvatskoj teško, računao sam jednom, ispadne neki smiješni omjer 1 na par tisuća njih
tako da ove ostale ne shvaćam ozbiljno, to je tek površna zabava, ništa dublje
To je u biti dobar omjer.

nije kad uzmeš u obzir vrijeme
Vrijeme ti je prednost jer ti s vrimenom opada želja za traženjem partenra i kreiranjem obitelji i potomstva pa onda u tom grafikonu imaš pad potražnje ...tj ono sve te više boli kuraz dok nakraju jednostavno nedigneš ruke od toga opcenito.
To ti dođe ko neka vrst duhovne lekcije jer se inkarniraš i onda misliš da to moraš imat ( curu , obitelj , potomstvo ) a u suštini to nigdje nepiše pa se tako uciš da se inkarniraš s unaprijed postavljenom ispravnom misli da nemoraš ništa i da može biti ništa u toj ili bilo kojoj drugoj inkarnaciji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175979
2014-04-11


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by RayMabus 21/1/2017, 01:11

Više manje svi rade tu grešku kad se inkarniraju : misle da moraju po nekom pravu imat vezu i kreirat potomstvo.

Znaci ti imaš sto il tisucu inkarnacija negdje na nekoj planeti i u baš svakoj moraš imat potomstvo ?

Cisto sumnjam cak i ako to želiš da ce to tako bit u praksi.

Jednostavno izbiješ to iz glave da moraš i staviš da ono može bit u svakoj drugoj dakle fifity fifty i šta sad ako ti je to baš ova inkarnacija ?

Pa ok , idemo dalje , ništa važno ....bit ce onda u nekoj drugoj , to je sad ta i takva inkarnacija.

Trik je u promjeni razmišljanja : više nemisliš da moraš niti se nerviraš oko toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175979
2014-04-11


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by RayMabus 21/1/2017, 01:15

RayMabus wrote:Više manje svi rade tu grešku kad se inkarniraju : misle da moraju po nekom pravu imat vezu i kreirat potomstvo.

Znaci ti imaš sto il tisucu inkarnacija negdje na nekoj planeti i u baš svakoj moraš imat potomstvo ?

Cisto sumnjam cak i ako to želiš da ce to tako bit u praksi.

Jednostavno izbiješ to iz glave da moraš i staviš da ono može bit u svakoj drugoj dakle fifity fifty i šta sad ako ti je to baš ova inkarnacija ?

Pa ok , idemo dalje , ništa važno ....bit ce onda u nekoj drugoj , to je sad ta i takva inkarnacija.

Trik je u promjeni razmišljanja : više nemisliš da moraš niti se nerviraš oko toga.
I to ti je duhovna lekcija ; na kraju te fall in love nemože oboriti sa tvoje razine tj nepadaš ako ti to pukne u nekoj inkarnaciji.....pa jako bitno jbte ,,,,fifity fifity ....to je ona inkarnacija u kojoj neš imat to....sve ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175979
2014-04-11


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by RayMabus 21/1/2017, 01:20

I zato sam ti rekao da ti je vrijeme saveznik jer u jednoj određenoj tocki to shvatiš tj prošo voz : moš se popet na trepavice al nijeti suđeno u toj inkarnaciji i cao đaci.

To je tako.

Bit ce u nekoj drugoj a u ovoj ne.

Matematika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175979
2014-04-11


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by kic 21/1/2017, 01:44


zapalit cu, pola grada.. jer tek sad kuzim da je demokracija jedna vrste nametanja ako imas jedva relativnu prednost nad suparnikom..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by Riplex 21/1/2017, 02:04

A šta se biralo?

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by Guest 21/1/2017, 10:15

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Inauguracioni-bal-Donalda-Trampa-31

samo za kaju :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by Guest 21/1/2017, 10:15

pizzon wrote:Donald Trump - inauguracija - Page 30 Inauguracioni-bal-Donalda-Trampa-31

samo za kaju :))
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by Guest 23/1/2017, 03:15

CNN ‘Blacklisted’ From White House – More Outlets To Follow


ELDER PATRIOT – Trump’s actions of past week have made it clear that he believes his electoral victory was over the liberally biased purveyors of fake news, the Mainstream Establishment Media (MSEM) more so than over Hillary Clinton.
People who have followed Trump over the years knows he never was interested in a political career but, as he told Oprah in 1988, if America needed him he would answer the call.





Oprah:  “This sounds like political presidential talk to me.  I know people talk to you about whether or not you want to run would you would you ever?”
Trump:  “I Probably wouldn’t do it but I do get tired of seeing what’s happening with this country and if got so bad I would never want to rule it out totally because I really am tired of seeing what’s happening with this country, how we’re really making other people live like kings and we’re not.”
So when 16 feckless Republicans who had been willing participants in selling out the interests of We the People, and the most corrupt, venal, vicious, treacherous person ever to hold political office became the clear choice for the Democrats, Trump knew he could no longer sit on the sidelines.
America needed him and he put his money where his heart is and funded his own campaign.
The MSEM was his best friend while he dismissed his Republican competition in short order.  The MSEM was confident that they had cleared the path to the White House for the first presidential vagina by helping the nominee they thought the weakest to win the Republican nomination.  Then they turned on Trump.
The MSEM resorted to the most disingenuous reporting ever disseminated by supposedly reputable news outlets.  When the facts favored Trump the MSEM resorted to creating fake news.



It became clear that Trump’s greatest opponent wasn’t Hillary Clinton, it was the MSEM that pulled out all the stops to protect her from her scandalous past while anxiously reporting as fact any political operative who came forward to accuse Trump of anything without checking the veracity of the claim or of the claimant.
The MSEM’s reporting had been so over the top that Trump, along with the rest of us, realized that they were the greatest threat to our Democracy, our continued freedoms and any return to prosperity that we might hope for.
So in his first press conference last week, Trump being a man of action, immediate action, let one of the worst offenders CNN know that he wouldn’t be taking their questions for a while.  When they persisted Trump shut them up calling them fake news.
The MSEM is crying fascism but that’s only because the plan Trump is floating will strip them of the filter that they have used to make previous Republican president cower.
Trump isn’t banning them from briefings and press conferences, which is what a fascist would do and what they want you to believe he is doing.  Instead, he’s expanding the pressroom from 49 seats to accommodate 400 media members.
Trump recognizes that the strength of a democracy is derived from a robust media voicing diverse opinions so that the people can make informed decisions rather than the monolithic left-wing reporting that the MSEM has devolved into.
Trump will be granting access to members of the new media, conservative talk radio, and the so-called alt-right media, as well as the same members of the MSEM as usual, to the White House pressroom to create a fair and balanced accounting of his administration.
This has members of the MSEM panicking.  Their failure to drag Hillary Clinton across the finish line already stood as evidence of their diminished influence.  With the truthful media now in the room they can only become less influential diminishing their ability to drive the Globalists’ agenda.
That’s why Kellyanne Conway followed up Sean Spicer’s deliberate tweaking of the MSEM yesterday with this admonition of NBS’s Chuck Todd today, “Chuck, if we’re going to keep referring to our press secretary in those types of terms, I think we are going to have to rethink our relationship here. I want a great open relationship with our press.”
It’s a long overdue reset of the media’s biased influence that had brought us to the edge of losing our Constitutional government. 
It’s one more thing we have Donald Trump to thank for.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by Kermit 23/1/2017, 07:10

Donald Trump - inauguracija - Page 30 16106041_599629886909717_5938552578772630217_n
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by marcellus 23/1/2017, 09:10

Ground Biscuits wrote:
People who have followed Trump over the years knows he never was interested in a political career but, as he told Oprah in 1988, if America needed him he would answer the call.


dark knight

_________________
Donald Trump - inauguracija - Page 30 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by marcellus 23/1/2017, 09:11

asilovski wrote:Donald Trump - inauguracija - Page 30 16106041_599629886909717_5938552578772630217_n

hahaha ajdupičkumaterinu jel to milo stavio, to je njegov stil :^0 :^0

_________________
Donald Trump - inauguracija - Page 30 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by provocator 23/1/2017, 10:07

Jedan američki analitičar rekao je kako mu se učinilo da iz Trumpa progovara Bernie Sanders, "propovjednik" demokratskog socijalizma u Americi.

Tko je pozorno slušao što je Trump tijekom inauguracijskog govora rekao može ukratko izvući sljedeće: Briga za maloga, "zaboravljenog" čovjeka, blagostanje za sve, jednakost svih, transformacija sustava u kojemu su prosperirali političari, a patili pripadnici srednjeg sloja, pokretanje proizvodnje, prenošenje vlasti ne s jedne stranke na drugu, nego s wahingtonske elite na narod... Koji pravi i istinski ljevičar ovo ne bi potpisao?  ;)  

Zanima me smatra li naš kolega i novinar marčelo ovo populacijskim govorom?

_________________
Donald Trump - inauguracija - Page 30 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by Guest 23/1/2017, 10:26

Stari dobri kapitalisti,50tih i 60tih godina su istinski postivali i cijenili svoju radnu snagu i dobro je placali.To je bilo zlatno doba Amerike,jos dok kojekakve etnicke i seksualne,ove i one grupacije,nisu se prosirile kao pljijesan preko sira.Kasnije je zasjala jebena socijala,koja prije toga nije bila niti potrebna.

Donald Trump - inauguracija - Page 30 50b8b9fa511b4db45d07e7f58ccf1cf0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Donald Trump - inauguracija - Page 30 Empty Re: Donald Trump - inauguracija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 31 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum