Posts : 48018
2014-04-10

Post by Ziil Los Dii ! Sat 14 Jan - 20:32

jalnirajko wrote:lino prevara jedini osvajao zlata  :coffee
A gle kad u momcadi imas dzombu ,najbolje krilo na svijetu ,jedno od najboljih u povijesti, pa metlicica jednog od najdominantnijih igraca (izvrstan u napadu i ibrani) , sulica koji je savrseno uigran sa vanjskom linijom,lackovica kao jednog od najboljih sutera svijeta , spoljaric drzao obranu,zlatni iz atlante jovic i goluza dali iskustvo ,solu koji bi dodao 15 obrana i najboljeg igraca svih vremena
Stvarno nije problem uzeti zlato
Da smo imali Onestu na klupi vtlo vjerojatno bi mi bili to koji bi dekadu i pol dominirali

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11

Post by Zeko Sat 14 Jan - 20:43

Evo vidiš jalnirajko. Sad budi još jalniji.

Post by kic Sat 14 Jan - 20:43

taj Sulić je trebao puno više igrati ne znam šta je tu bilo, jedno vrijeme je bio ozljeđen, ali poslije.. jebemti savez-

Post by Ziil Los Dii ! Sat 14 Jan - 20:51

Za razliku od maminja gobac je doista u potpunosti privatizirao jedan sport .

Btw sadasnja repka ima jednog vanserijskog igraca (duleta) dva jako dobra strlek i gojun te ostali srednja zalost .premalo za ono sto najavljuju

2015-10-11

Post by Zeko Sat 14 Jan - 21:26

U 27 minuta zabijemo 7 golova, a u 3 minute 4 gola. Jebeš takav rukomet. Inače i očajno igramo i očajna smo ekipa. Tu nemaš poštenog igrača, kad naš najbolji igrač svoj prvi gol zabije 3 minute prije poluvremena. Jedino je Ivić nešto obranil i Štrlek nekaj zabil, ostalo za kurac.

Post by sat2 Sat 14 Jan - 23:29

Ziil Los Dii ! wrote:Za razliku od maminja gobac je doista u potpunosti privatizirao jedan sport .

Moguće, ali ga je i spasio ... najzaslužniji za Portugal i sve ostalo ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28

Post by Guest Sat 14 Jan - 23:49

Znaci, ako ga je 'spasija' onda ga može i uništit?

Post by Guest Sun 15 Jan - 0:52

Jos uvijek jako lose, u drugom poluvremenu su se raspucali, ali je patila obrana. Nema ubojitih i preciznih kontri, dok nismo presli na 6-0 Mađari su nas drzali na odstojanju.

Ivić je prelomio, bez njega bi nas napunili, Strlek je povukao kad je bilo najteže, u nastavku Mamić, Dule, Cindrić...ali puno je tu individualnih akcija na postavljenu obranu i probijanja. Nema kruženja lopte pa udarca sa odstojanja.