ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HNL 2016/2017

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 11/1/2017, 12:33

muckodjubre wrote:Postoje tvoji argumenti za koje TI smatras da su argumenti dok s druge strane ne prihvacas iste stvari kada tebi ne pase ...npr.prica perisiceva oca vs prica onoga malog sto mu hajduk nije dao za kopacke

:D :D 
Zar ti uistinu ne vidiš razliku? 

Pa tata Moro je priča o kopačkama, a iz Hajduka su to više puta demantirali, demantirao je i sam Vučević. Znači, stoji na tome kome ćeš vjerovati. Ja ne vjerujem priči oko kopački naveja sam zašto.

S druge strane, tu i jedna i druga strana pričaju isto, jedino ti pričaš drugačije,kako si ti zamislio i još to braniš tvrdoglavo i neinteligetno do kraja, i znam da nećeš prestati jer nikad nisi ni napisada si pogrišija.

Da Hajduk reka da malome Moru nisu tili kupiti opremu ko što priča otac, onda je to argumenta i nemam više što vjerovati ili ne. A upravo to je slučaj s Perišićem, obje strane pričaju isto.

Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by muckodjubre 11/1/2017, 12:33

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:

Neki od najvecih izumitelja su bili tvrdoglavi ljudi sto bi po tebi bilo da su neinteligentni
Reka sam ti lipo do jedne mjere tvrdoglavost ne mora biti mana, a ako tvrdoglavo braniš nešto iako je to očito i argumentirano drugačije onda je to druga stvar
I opet ni to nema veze s inteligencijom...rekao sam ti to su tvoji argumenti koje u nekim drugim slucajevima ne priznas kada tebi ne pasu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

HNL 2016/2017 - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2HNL 2016/2017 - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500HNL 2016/2017 - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 11/1/2017, 12:59

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:Postoje tvoji argumenti za koje TI smatras da su argumenti dok s druge strane ne prihvacas iste stvari kada tebi ne pase ...npr.prica perisiceva oca vs prica onoga malog sto mu hajduk nije dao za kopacke

:D :D 
Zar ti uistinu ne vidiš razliku? 

Pa tata Moro je priča o kopačkama, a iz Hajduka su to više puta demantirali, demantirao je i sam Vučević. Znači, stoji na tome kome ćeš vjerovati. Ja ne vjerujem priči oko kopački naveja sam zašto.

S druge strane, tu i jedna i druga strana pričaju isto, jedino ti pričaš drugačije,kako si ti zamislio i još to braniš tvrdoglavo i neinteligetno do kraja, i znam da nećeš prestati jer nikad nisi ni napisada si pogrišija.

Da Hajduk reka da malome Moru nisu tili kupiti opremu ko što priča otac, onda je to argumenta i nemam više što vjerovati ili ne. A upravo to je slučaj s Perišićem, obje strane pričaju isto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 11/1/2017, 13:05

Sramota u Kini: Čačić ostavio Juranovića i Tudora na klupi


Hrvatska nogometna reprezentacija iščekuje početak prve utakmice China Cupa protiv Čilea, a u prvih 11 nisu Josip Juranović i Fran Tudor.
Evo sastava: Livaković, Barać, Matas, Šitum, Pivarić, Antolić, Andrijašević, Perošević, Filipović, Mišić, Ozobić. Klupa: Prskalo, Barišić, Datković, Marić, Juranović, Tudor, Ivanušec.
Juranović je u svim medijima bio najavljen kao član početne jedanaestorice, ali je u zadnji tren u sastavu osvanuo igrač Osijeka Matas, koji je pozvan tek nakon što je odustao Mitrović.


:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Ziil Los Dii ! 11/1/2017, 13:13

Zasto je to sramota ?

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 11/1/2017, 13:17

Ziil Los Dii ! wrote:Zasto je to sramota ?
Kopira sam članak, neću komentirati naslov...  :D

Meni nije čudno što igra perspektivni igrač od 29 godina iz Osijeka koji čak nije ni bija pozvan (nego je upa nakon otkaza Mitrovića)  ispred igrača Hajduka. Nije mi sramota, očekivano i boli me briga jer ne priznajem HNS ni ovakvu reprezentaciju ni ovog klauna na klupi...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Zeko 11/1/2017, 13:25

Jebote, ovakvu budalu kakva je ovaj amper trebalo bi izmisliti da je nema. Imaš dvije priče, dva oca, Perišića i More. Obojica se kunu kako su veliki navijači Hajduka i sad budaletina amper, priči jednog oca vjeruje, a argument je da je i Hajduk slično izjavio, ali drugom ocu ne vjeruje, a argument je da je hajduk to demantirao. Pa budaletino svjetska, zar ti misliš da bi Hajduk priznao kako malom Mori nije htio ni opremu kupiti ? I da sada Morin otac izmišlja i laže ? I na taj, ako to nije istina što on priča, način ocrnjuje klub u koji se kune ? Pa mogao je izmisliti bilo kakav drugi razlog odlaska sina u Dinamo, a ne ovo što baca sramotu na Hajduk. Ti si totalna budaletina, bog te jebo blesava.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by muckodjubre 11/1/2017, 13:26

amper1950 wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:Postoje tvoji argumenti za koje TI smatras da su argumenti dok s druge strane ne prihvacas iste stvari kada tebi ne pase ...npr.prica perisiceva oca vs prica onoga malog sto mu hajduk nije dao za kopacke

:D :D 
Zar ti uistinu ne vidiš razliku? 

Pa tata Moro je priča o kopačkama, a iz Hajduka su to više puta demantirali, demantirao je i sam Vučević. Znači, stoji na tome kome ćeš vjerovati. Ja ne vjerujem priči oko kopački naveja sam zašto.

S druge strane, tu i jedna i druga strana pričaju isto, jedino ti pričaš drugačije,kako si ti zamislio i još to braniš tvrdoglavo i neinteligetno do kraja, i znam da nećeš prestati jer nikad nisi ni napisada si pogrišija.

Da Hajduk reka da malome Moru nisu tili kupiti opremu ko što priča otac, onda je to argumenta i nemam više što vjerovati ili ne. A upravo to je slučaj s Perišićem, obje strane pričaju isto.
Stari perisic nije zlopamtilo i sta ga kosta reci to sto je rekao, njemu svejedno ovuma iz hajduka drago...nije zamjerio sto hajduk nije prepoznao da je ivan velik potencijal i sto mu nisu pomogli oko financija kako bi zadrzali ivana u bilom jatu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

HNL 2016/2017 - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2HNL 2016/2017 - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500HNL 2016/2017 - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Ziil Los Dii ! 11/1/2017, 13:27

Iskreno ne znam zasto bi godine bile problem,bilic je potegao jurica iz rusije i covjek je debitirao debelo u cetvrtom desetljecu
Mnogi boljji treneri takodjer u zadnji trenutak mijenjaju sastave, sto zbog taktike,ozljeda ili nekog n.n razloga

Moze on biti klaun, ali rezultati diktiraju stanje, zasad ga ide, kad mu se zalome kiksevi ce i on stopama stice i kovaca

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 11/1/2017, 13:28

muckodjubre wrote:
Stari perisic nije zlopamtilo i sta ga kosta reci to sto je rekao, njemu svejedno ovuma iz hajduka drago...nije zamjerio sto hajduk nije prepoznao da je ivan velik potencijal i sto mu nisu pomogli oko financija kako bi zadrzali ivana u bilom jatu
Dakle, oćeš reći da stari Perišić ustvari laže da bi zaštitio Hajduk? :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by muckodjubre 11/1/2017, 13:30

Ziil Los Dii ! wrote:Iskreno ne znam zasto bi godine bile problem,bilic je potegao jurica iz rusije i covjek je debitirao debelo u cetvrtom desetljecu
Mnogi boljji treneri takodjer u zadnji trenutak mijenjaju sastave, sto zbog taktike,ozljeda ili nekog n.n razloga

Moze on biti klaun, ali rezultati diktiraju stanje, zasad ga ide, kad mu se zalome kiksevi ce i on stopama stice i kovaca
Sve ovisi kako ti kada sta odgovara...nekada nije problem,a nekada je  :D

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

HNL 2016/2017 - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2HNL 2016/2017 - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500HNL 2016/2017 - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 11/1/2017, 13:31

Ziil Los Dii ! wrote:Iskreno ne znam zasto bi godine bile problem,bilic je potegao jurica iz rusije i covjek je debitirao debelo u cetvrtom desetljecu
Mnogi boljji treneri takodjer u zadnji trenutak mijenjaju sastave, sto zbog taktike,ozljeda ili nekog n.n razloga

Moze on biti klaun, ali rezultati diktiraju stanje, zasad ga ide, kad mu se zalome kiksevi ce i on stopama stice i kovaca
Nisu ako je taj igrač sad spreman da uskoči, da bude od koristi.

Gledajući komparaciju Juranović-Matas nijedan sad nije blizu reprezentacije niti približno, Matas teško da je neka perspektiva. Ako tako gledaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by muckodjubre 11/1/2017, 13:33

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
Stari perisic nije zlopamtilo i sta ga kosta reci to sto je rekao, njemu svejedno ovuma iz hajduka drago...nije zamjerio sto hajduk nije prepoznao da je ivan velik potencijal i sto mu nisu pomogli oko financija kako bi zadrzali ivana u bilom jatu
Dakle, oćeš reći da stari Perišić ustvari laže da bi zaštitio Hajduk? :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
To si ti rekao za drugog tatu,jer su tako rekli iz hajduka kako bi se opravdali  :D ...

Tata perisic nije zlopamtilo i na ovaj nacin je najjednostavnije zavrsiti tu pricu....

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

HNL 2016/2017 - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2HNL 2016/2017 - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500HNL 2016/2017 - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sat2 11/1/2017, 13:36

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
Sta kaze amper na to?
Šta ima reći na to? Pa to je sve događaj koji je usljedio nakon Ivanovog dolaska, klub uvjek ide sebe zaštiti i to je normalno. Pričali smo o tome kako kao klub nije vjerovao u Perišića, što je glupost i laž.
Pa kad je tako vjerovao što Hajduk nije našao posao ženi i tatu Antu izvukao iz dugova? Čak mu nisu ponudili profesionalni ugovor već stipendijski!!!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sat2 11/1/2017, 13:36

muckodjubre wrote:Sad ce vas amper ispinati i odvuci na raspravu koja nema veze s ovim doktorovim...hehe
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 11/1/2017, 13:36

muckodjubre wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
Stari perisic nije zlopamtilo i sta ga kosta reci to sto je rekao, njemu svejedno ovuma iz hajduka drago...nije zamjerio sto hajduk nije prepoznao da je ivan velik potencijal i sto mu nisu pomogli oko financija kako bi zadrzali ivana u bilom jatu
Dakle, oćeš reći da stari Perišić ustvari laže da bi zaštitio Hajduk? :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
To si ti rekao za drugog tatu,jer su tako rekli iz hajduka kako bi se opravdali  :D ...

Tata perisic nije zlopamtilo i na ovaj nacin je najjednostavnije zavrsiti tu pricu....
Ja sam rekao da tati Moru ne virujem da je jebena oprema problem koju dobiješ u jebenoj županijskoj ligi ;)  Uz to, tu priču je demantira Vučević za kojeg virujem da je pošten čovjek (na stranu što mi i nije neki djelatnik u nogometu) i mislim da nijedan funkcioner u Hajduku nije oprostio toliko novaca klubu koliko Goran Vučević.

S druge strane,kod Perišića isto pričaju igrač i otac ko i klub, i bija bi totalna budala da virujem tebi koji za Perišića kad je ima 17 godina nisi ni zna ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Ziil Los Dii ! 11/1/2017, 13:38

amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:Iskreno ne znam zasto bi godine bile problem,bilic je potegao jurica iz rusije i covjek je debitirao debelo u cetvrtom desetljecu
Mnogi boljji treneri takodjer u zadnji trenutak mijenjaju sastave, sto zbog taktike,ozljeda ili nekog n.n razloga

Moze on biti klaun, ali rezultati diktiraju stanje, zasad ga ide, kad mu se zalome kiksevi ce i on stopama stice i kovaca
Nisu ako je taj igrač sad spreman da uskoči, da bude od koristi.

Gledajući komparaciju Juranović-Matas nijedan sad nije blizu reprezentacije niti približno, Matas teško da je neka perspektiva. Ako tako gledaš.

Trazis problem gdje ga nema,  ovo je vise selekcija hnl nego repka , mozda netko jednog dana od mladjih bude dio najjace selekcije , no nema potrebe "forsirati" samo perspektivu (mlade) , jer postoje i "u" reprezentacije

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 11/1/2017, 13:38

sat2 wrote:
Pa kad je tako vjerovao što Hajduk nije našao posao ženi i tatu Antu izvukao iz dugova? Čak mu nisu ponudili profesionalni ugovor već stipendijski!!!
Znači svakom 17-njaku koji je talent triba dati bogati ugovor, nači posao i odplatiti očeve dugove?  :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl O bože... :facepalm :facepalm :facepalm :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 11/1/2017, 13:40

Ziil Los Dii ! wrote:

Trazis problem gdje ga nema,  ovo je vise selekcija hnl nego repka , mozda netko jednog dana od mladjih bude dio najjace selekcije , no nema potrebe "forsirati" samo perspektivu (mlade) , jer postoje i "u" reprezentacije
Dobro, zar tebi nije čudno da je Juranović dobija standarno poziv, a taj Matas uopće nije pozvan. I sad kad je otpao Mitrović zbog transfera, izbornik pozove beka i stavi ga u igru prije Juranovića koji je odmah pozvan?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sat2 11/1/2017, 13:42

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:Postoje tvoji argumenti za koje TI smatras da su argumenti dok s druge strane ne prihvacas iste stvari kada tebi ne pase ...npr.prica perisiceva oca vs prica onoga malog sto mu hajduk nije dao za kopacke

:D :D 
Zar ti uistinu ne vidiš razliku? 

Pa tata Moro je priča o kopačkama, a iz Hajduka su to više puta demantirali, demantirao je i sam Vučević. Znači, stoji na tome kome ćeš vjerovati. Ja ne vjerujem priči oko kopački naveja sam zašto.

S druge strane, tu i jedna i druga strana pričaju isto, jedino ti pričaš drugačije,kako si ti zamislio i još to braniš tvrdoglavo i neinteligetno do kraja, i znam da nećeš prestati jer nikad nisi ni napisada si pogrišija.

Da Hajduk reka da malome Moru nisu tili kupiti opremu ko što priča otac, onda je to argumenta i nemam više što vjerovati ili ne. A upravo to je slučaj s Perišićem, obje strane pričaju isto.
Ne pričaju isto:
http://www.slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/72968/ivan-perisic--simbol-svih-hajdukovih-promasenih-procjena

Klupski čelnici Perišiću su ponudili stipendijski ugovor što je Perišić odbio inzistirajući na profesionalnom ugovoru. 
Hajduk ga je nakon toga suspendirao te ovaj talentirani veznjak nije mogao igrati za svoj novi klub idućih šest mjeseci.


Ovoga ljeta (2009. g.) njegov ugovor otkupio je Club Brugge, a Hajduk je još jednom pogriješio. Imali su Splićani priliku ispraviti pogrešku i vratiti “biloga tića” u matično jato, ali su još jednom pali na ispitu.
Razlog? Hajduk je Perišiću nudio četverogodišnji ugovor, dok je igrač inzistirao na ugovoru od tri godine

Uz Perišića bilo je još puno takvih slučajeva. Mario Mandžukić nije zadovoljio na probi u Hajduku, nakon čega je iz Marsonije otišao u Zagreb. Ognjen Vukojević također je od “splitskih znalaca” proglašen netalentiranim, a Senijad Ibričić je također kao mlad i neafirmiran igrač došao na probu u Split. Ni on, kao i mnogi drugi, nije zadovoljio. Nakon toga je otišao u Zagreb odakle je prije dva ljeta došao u Hajduk za skoro dva milijuna eura. Poznato je da ni Luka Modrić nije bio potencijal za Hajduka.
Greške se događaju svima, no tragično je da se na Poljudu svakodnevno ponavljaju. A za njih nitko ne odgovara...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sat2 11/1/2017, 13:44

amper1950 wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:

Trazis problem gdje ga nema,  ovo je vise selekcija hnl nego repka , mozda netko jednog dana od mladjih bude dio najjace selekcije , no nema potrebe "forsirati" samo perspektivu (mlade) , jer postoje i "u" reprezentacije
Dobro, zar tebi nije čudno da je Juranović dobija standarno poziv, a taj Matas uopće nije pozvan. I sad kad je otpao Mitrović zbog transfera, izbornik pozove beka i stavi ga u igru prije Juranovića koji je odmah pozvan?
Zato što je Juranović Hajdukovac, a Matasa u dogovoru sa Meštrovićem treba prodati u Kinu.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 8 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum