ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Guest 10/1/2017, 19:41

Ja vjerujem da će on to i postići, ima još vremena. Daleko veći je talent od Modrića i ima puno više kvaliteta od njega. Modrić mi je nešto veći radnik od njega i to je valjda jedina razlika.

Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by muckodjubre 10/1/2017, 19:44

Fénix wrote:Ja vjerujem da će on to i postići, ima još vremena. Daleko veći je talent od Modrića i ima puno više kvaliteta od njega. Modrić mi je nešto veći radnik od njega i to je valjda jedina razlika.
jospi sesar je bio neviđen talenat ili dubravko zemljić ...uvijek kada netko spomene talenat volim parafrazirati pokojnoga dražena "talent sam respektirao do 16.g : nakon toga sam se priklonio teškom radu..."

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Guest 10/1/2017, 19:45

muckodjubre wrote:
Fénix wrote:Ja vjerujem da će on to i postići, ima još vremena. Daleko veći je talent od Modrića i ima puno više kvaliteta od njega. Modrić mi je nešto veći radnik od njega i to je valjda jedina razlika.
jospi sesar je bio neviđen talenat ili dubravko zemljić ...uvijek kada netko spomene talenat volim parafrazirati pokojnoga dražena "talent sam respektirao do 16.g : nakon toga sam se priklonio teškom radu..."
Nije moj problem što si ti vječni pesimista, ha ya. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by muckodjubre 10/1/2017, 19:46

Fénix wrote:
muckodjubre wrote:
Fénix wrote:Ja vjerujem da će on to i postići, ima još vremena. Daleko veći je talent od Modrića i ima puno više kvaliteta od njega. Modrić mi je nešto veći radnik od njega i to je valjda jedina razlika.
jospi sesar je bio neviđen talenat ili dubravko zemljić ...uvijek kada netko spomene talenat volim parafrazirati pokojnoga dražena "talent sam respektirao do 16.g : nakon toga sam se priklonio teškom radu..."
Nije moj problem što si ti vječni pesimista, ha ya. :D
realno tako je to  :)

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Guest 10/1/2017, 19:47

Naravno, nisam ni sumnjao u tebe kao pesimistu. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Guest 10/1/2017, 19:51

Fénix wrote:Ja vjerujem da će on to i postići, ima još vremena. Daleko veći je talent od Modrića i ima puno više kvaliteta od njega. Modrić mi je nešto veći radnik od njega i to je valjda jedina razlika.
Realno je da Kovačić ako ovako nastavi dođe na listu igrača koji su veči od Modrića, gledajući od samostalnosti. Isto vrijedi i za malog s mog avatara :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Guest 10/1/2017, 19:53

amper1950 wrote:
Fénix wrote:Ja vjerujem da će on to i postići, ima još vremena. Daleko veći je talent od Modrića i ima puno više kvaliteta od njega. Modrić mi je nešto veći radnik od njega i to je valjda jedina razlika.
Realno je da Kovačić ako ovako nastavi dođe na listu igrača koji su veči od Modrića, gledajući od samostalnosti. Isto vrijedi i za malog s mog avatara :)
Chelsea je totalan promašaj za njega u startu bio, ali u Milanu samo neka ga gura Montella. Inače gledam u posljednje vrijeme utakmice Milana i stvarno bih volio da to s mladim igračima sve uspije, a tako i Pašalić s njima. Iznimno mi se sviđa što furaju 7 Talijana u prvoj postavi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by End 10/1/2017, 19:56

pa modrić nema nacionalno prvenstvo već je petu sezonu u lorealu i to ako će uzet 1 bit će na jedvite jade. prešišat će ga pašalić i kovačić, a teško li je bit bolji od te lopovske prevare, i halilović će ga samljet na kraju
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Guest 10/1/2017, 20:06

Fénix wrote:
Chelsea je totalan promašaj za njega u startu bio, ali u Milanu samo neka ga gura Montella. Inače gledam u posljednje vrijeme utakmice Milana i stvarno bih volio da to s mladim igračima sve uspije, a tako i Pašalić s njima. Iznimno mi se sviđa što furaju 7 Talijana u prvoj postavi.
Je, baš i ja pratim, drago mi je to viditi usljed svih ovih miljuna, novaca, preplačivanja nekih igrača.

Šta se Pašalića tiće, nije promašaj jer je dobija dobar ugovor a i mogućnost da ide u kvalitetne lige na posudbu,pa da se dokaže. Tako da je do sad u španjolskoj, francuskoj i evo sad italiji skrenija pozornost na sebe i ima svjetlu budućnost, bez obzira gdje će to biti (otkupija ga Milan ili netko drugi)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Guest 10/1/2017, 20:07

jalnirajko wrote:kaj se tiče tko je najbolji hr nogometaš svih vremena, po meni je to ipak davor šuker kad se uzmu svi rezultati i dostignuća. naravno da ima meni puno dražih i simpatičnijih igrača od njega. na raznoraznim izborima najboljih igrača svih vremena se i tako samo spominje njegovo ime općenito sa ovih prostora, premda meni to i nije toliko pravedno jer su i srbi imali primjerice sjajnih igrača




  • Srebrna kopačka (drugi najbolji strijelac) Fifinog svjetskog prvenstva igrača do 20 godina u Čileu 1987.[7]

  • Najbolji igrač Uefina europskog prvenstva igrača do 21 godine u Rusiji 1990.[7][1]

  • Najbolji strijelac Jugoslavenske lige u sezoni 1988./89. (18 zgoditaka).

  • Zlatna kopačka Svjetskog nogometnog prvenstva u Francuskoj 1998.

  • Srebrna lopta za drugog najboljeg igrača Svjetskog nogometnog prvenstva u Francuskoj 1998.

  • Onze d'Or, bronca, 1998.

  • FIFA-in igrač godine - 3. mjesto, 1998.

  • "Večernji list", Igrač godine: 1992., 1994., 1995., 1996., 1997., 1998.[10]

  • Sportaš godine Sportskih novosti 1998.

  • Dobitnik godišnje Državne nagrade za šport "Franjo Bučar", 1998.

  • Zlatna lopta France Footballa ("Ballon d'Or") 2. mjesto, 1998.

  • Uvršten na popis 125 najboljih nogometaša svih vremena.

  • Uvršten na World Soccer magazinovu listu 100 najvećih igrača 20. stoljeća.[11]

  • Uvršten u Idealnu momčad, EURO 1996.

  • Uvršten u Idealnu momčad Svjetskog nogometnog prvenstva u Francuskoj 1998.

  • Na UEFA-inu 50-godišnjicu od Hrvatske uvršten je u 52 Zlatna igrača za period 1953.-2003.[12]


kakva statistika, klasa.

brend najveći hrvatski nogometaš svih vremena. ono što ga čini nedodirljivim su i njegovi velemajstorski golovi, šukerovski  nema drugog naziva za gol protiv danske, njemačke, irske takvi potezi se ne viđaju po tome je najbolji po originalnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Guest 10/1/2017, 20:12

amper1950 wrote:
Fénix wrote:
Chelsea je totalan promašaj za njega u startu bio, ali u Milanu samo neka ga gura Montella. Inače gledam u posljednje vrijeme utakmice Milana i stvarno bih volio da to s mladim igračima sve uspije, a tako i Pašalić s njima. Iznimno mi se sviđa što furaju 7 Talijana u prvoj postavi.
Je, baš i ja pratim, drago mi je to viditi usljed svih ovih miljuna, novaca, preplačivanja nekih igrača.

Šta se Pašalića tiće, nije promašaj jer je dobija dobar ugovor a i mogućnost da ide u kvalitetne lige na posudbu,pa da se dokaže. Tako da je do sad u španjolskoj, francuskoj i evo sad italiji skrenija pozornost na sebe i ima svjetlu budućnost, bez obzira gdje će to biti (otkupija ga Milan ili netko drugi)
Mislim kako mu fali kontinuitet u jednoj sredini. Ne kažem da ne može eksplodirati već u idućoj sezoni, ali za razvoj barem dvije sezone u jednom klubu uz redovito igranje bi mu jako dobro štimale. Inače mi se sviđa kao igrač i budućnost je hrvatske nacionalne vrste.

Što se tiče Marka Roga, samo da ne prođe kao što je Radošević prošao u Napoliju i što im nisam oprostio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by sat2 10/1/2017, 20:19

amper1950 wrote:
sat2 wrote:Da je Luka Hajdukovac, a Bajdo Dinamovac drugačije bi se pjesme pjevale ...
Oš reći da bi onda priznao da je Bajdo največi?  :)

Luka nije največi ni od samostalnosti, tako da glupo je uopće pričati o njemu u tom kontekstu ;)
Hoću reći da je Luka Hajdukovac, a Bajdo Dinamovac drugačije bi se pjesme pjevale ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Guest 10/1/2017, 20:21

Fénix wrote:
Mislim kako mu fali kontinuitet u jednoj sredini. Ne kažem da ne može eksplodirati već u idućoj sezoni, ali za razvoj barem dvije sezone u jednom klubu uz redovito igranje bi mu jako dobro štimale. Inače mi se sviđa kao igrač i budućnost je hrvatske nacionalne vrste.

Što se tiče Marka Roga, samo da ne prođe kao što je Radošević prošao u Napoliju i što im nisam oprostio.
Najbitnije je da on igra, a igra je u španjolskoj, francuskoj, i sad milanu i svugdje zabijao važne golove, donosio bodove, Milanu i trofej. Malo koji igrač se s tim može pohvaliti s 21 godinom, pogotovo naš.

Do sad je bija po posudbama, vjerovatno će na lito biti prodan, a možda dobije priliku i u Chelsea, nikad ne znaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Guest 10/1/2017, 20:22

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:Da je Luka Hajdukovac, a Bajdo Dinamovac drugačije bi se pjesme pjevale ...
Oš reći da bi onda priznao da je Bajdo največi?  :)

Luka nije največi ni od samostalnosti, tako da glupo je uopće pričati o njemu u tom kontekstu ;)
Hoću reći da je Luka Hajdukovac, a Bajdo Dinamovac drugačije bi se pjesme pjevale ...
Hoćeš reći da bi ti pjevao drugačije pjesme?  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Guest 10/1/2017, 20:24

amper1950 wrote:Najbitnije je da on igra, a igra je u španjolskoj, francuskoj, i sad milanu i svugdje zabijao važne golove, donosio bodove, Milanu i trofej. Malo koji igrač se s tim može pohvaliti s 21 godinom, pogotovo naš.

Do sad je bija po posudbama, vjerovatno će na lito biti prodan, a možda dobije priliku i u Chelsea, nikad ne znaš.

A i to što kažeš. Conte je sada trener Chelseaja, mislim kako cijeni hrvatske igrače i možda se tu i konačno dogodi zaokret u tom klubu po pitanju takvih igrača koji se kupe i onda 'skitaju' po Europi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Guest 10/1/2017, 20:27

na žalost propast će do 25 godine i završit u kini kao i kale
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Guest 10/1/2017, 20:30

Kina je obećana zemlja za svakoga. Inače kad smo kod propasti, etalon za propast bez dileme je Adriano. Čovjek je bio praktički jedan korak do br. 1 napadača na svijetu, a onda počeli provodi, alkohol, smrt oca, možda i depresija i totalni raspad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Guest 10/1/2017, 20:30

Fénix wrote:

A i to što kažeš. Conte je sada trener Chelseaja, mislim kako cijeni hrvatske igrače i možda se tu i konačno dogodi zaokret u tom klubu po pitanju takvih igrača koji se kupe i onda 'skitaju' po Europi.
Oni imaju tu politiku da kupuju redovito talente po cijelom svijetu i onda ih šalju po posudbama diljem Europe pa ko ispliva ispliva. Pašalić je ispliva, a sad oće li ga iskorititi ko igrača ili na njemu zaraditi novac pokazat će lito.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by jalnirajko 10/1/2017, 20:35

da se nadovežem na ovo o najboljem hr igraču. teško je uspoređivati ta vremena ali opet trofeji su ti koji obilježavaju nekog igrača. modrić je tu sigurno sa 2 lige prvaka uz bok šukeru. a kad čovjek pogleda klubove i trofeje koje je osvojio manđa teško ga je izbaciti iz vrha. primjerice vladimir beara ima više trofeja od bajde vukasa. jedan josip skoblar je bio zlatna kopačka europe a drži i dalje rekord francuske sa 44 gola.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by jalnirajko 10/1/2017, 20:37

a tu su i boban i bokšić
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Guest 10/1/2017, 20:44

1. šuker
2. mandžukić
3. modrić
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena? - Page 3 Empty Re: Anketa: Tko je najbolji igrač Hrvatske svih vremena?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum