ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vođa džihadista Palestine:Želimo zabraniti Božić kršćanima po cijenu ubijanja

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Vođa džihadista Palestine:Želimo zabraniti Božić kršćanima po cijenu ubijanja - Page 2 Empty Re: Vođa džihadista Palestine:Želimo zabraniti Božić kršćanima po cijenu ubijanja

Post by mutava baštarda 2/1/2017, 08:47

ja sam za onu krilaticu, živimo kao da će 100 godina biti mir, a pripremajmo se kao da će sutra biti tarapana...

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vođa džihadista Palestine:Želimo zabraniti Božić kršćanima po cijenu ubijanja - Page 2 Empty Re: Vođa džihadista Palestine:Želimo zabraniti Božić kršćanima po cijenu ubijanja

Post by vuksadinare 2/1/2017, 08:52

mutava baštarda wrote:ja sam za onu krilaticu, živimo kao da će 100 godina biti mir, a pripremajmo se kao da će sutra biti tarapana...
...na koncu rat koliko bio los donosi nesto dobro...i kako jednom rekao napoleon..'u ratu na povrsinu vode isplivaju heroji ali isplivaju i govna'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Vođa džihadista Palestine:Želimo zabraniti Božić kršćanima po cijenu ubijanja - Page 2 Empty Re: Vođa džihadista Palestine:Želimo zabraniti Božić kršćanima po cijenu ubijanja

Post by mutava baštarda 2/1/2017, 08:57

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:ja sam za onu krilaticu, živimo kao da će 100 godina biti mir, a pripremajmo se kao da će sutra biti tarapana...
...na koncu rat koliko bio los donosi nesto dobro...i kako jednom rekao napoleon..'u ratu na povrsinu vode isplivaju heroji ali isplivaju i govna'...
rat ne prizivam, dabogda ga nikada ne bude... ali jebi ga, mir ne postoji, nego samo pauza između 2 rata. ovo sa nuklearnim oružjem malo je spasilo svijet globalnih ratova, još samo da riješe ove ratove 1 na 1 i utopija...  :clown
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Vođa džihadista Palestine:Želimo zabraniti Božić kršćanima po cijenu ubijanja - Page 2 Empty Re: Vođa džihadista Palestine:Želimo zabraniti Božić kršćanima po cijenu ubijanja

Post by vuksadinare 2/1/2017, 09:01

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:ja sam za onu krilaticu, živimo kao da će 100 godina biti mir, a pripremajmo se kao da će sutra biti tarapana...
...na koncu rat koliko bio los donosi nesto dobro...i kako jednom rekao napoleon..'u ratu na povrsinu vode isplivaju heroji ali isplivaju i govna'...
rat ne prizivam, dabogda ga nikada ne bude... ali jebi ga, mir ne postoji, nego samo pauza između 2 rata. ovo sa nuklearnim oružjem malo je spasilo svijet globalnih ratova, još samo da riješe ove ratove 1 na 1 i utopija...  :clown
dosta mi ej ovakvog 'mira' koji u stvari to nije....zlo mi je od toga..ja bar priznam ono sto i vecina misli...sa kim da razgovaras,pregovaras...kad se nista korisno do toga ne mode desiti..sa onim kojim se en volis ne volis se...koji nije spreman na nikakvu suradnju..a ako ej za suradnju onda uvjetuje sa cistim nebulozama...i nemogucim misijama...samo samara nej i to ej to..dok ne osjetis samar icizmu u kicmu nista od toga..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Vođa džihadista Palestine:Želimo zabraniti Božić kršćanima po cijenu ubijanja - Page 2 Empty Re: Vođa džihadista Palestine:Želimo zabraniti Božić kršćanima po cijenu ubijanja

Post by Guest 2/1/2017, 09:19

vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:ja sam za onu krilaticu, živimo kao da će 100 godina biti mir, a pripremajmo se kao da će sutra biti tarapana...
...na koncu rat koliko bio los donosi nesto dobro...i kako jednom rekao napoleon..'u ratu na povrsinu vode isplivaju heroji ali isplivaju i govna'...
ne razumem tvoju opsednutost ratom
rat radi rata, jer je tebi dosadno.
ne znam cega je tebi malo.
zar ne vidis da se stvari menjaju filmskom brzinom.
zar ne vidis da je usa delegacija stoprina da poseti c,goru
da taci pokusava da se dodvori rusima.
da mu nije jasno zasto ih rusi ne gotive :))
da oni nius nista lose rusima napravili i sl, " bedastoce "
nadam se da mu rusi nece odgovoriti.
sta ti vucko hoces od nas, i da lui verujes da ces moci sam.
sa balijama i balistima, ne verujem da ce bii ko devedesetih.
da  rusija javno upozorava da nece tolerisati neku separatnu
intervenicu nato pakta na balkanu, konkretno vs srba, kao 99.
ako verujes da ces sad dobiti vetar u jedra od zapada grdno se varaas.
jedino ako zelis da najebes u nekom solo jurisu na srbe.
zasto ti to treba ? preziveo si onaj sukob, budi srecan.
zaboravi balkanske interne sukobe, to je proslo vreme.
ako neko sad krene u bilo koju akciju, bice usamljen.
siptari nece sigurno, vidis da su mirni, izgubili usa  izbore i sad cekaju.
balije su prolupale, izgubili na usa izborima i ne znaju sta ih ceka.
ovo sad, incko i sl. to su samo restlovi onoga sto je bilo.
da li upste znas sta hoces ? ne verujem da su  u nedostaku drugih
dobri i hrvati, koji ne misle sl. ko ti !?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vođa džihadista Palestine:Želimo zabraniti Božić kršćanima po cijenu ubijanja - Page 2 Empty Re: Vođa džihadista Palestine:Želimo zabraniti Božić kršćanima po cijenu ubijanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum