ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirko Filipović nokautirao Aliakbarija i osvojio Rizinov Grand Prix

Go down

Mirko Filipović nokautirao Aliakbarija i osvojio Rizinov Grand Prix Empty Mirko Filipović nokautirao Aliakbarija i osvojio Rizinov Grand Prix

Post by RayMabus 31/12/2016, 12:11

Iranac je u Saitama Areni krenuo veoma agresivno u borbu, no Mirko je vješto izbjegavao njegove udarce.

Pred kraj prve runde Cro Cop je nekadašnjeg svjetskog prvaka u hrvanju pogodio lijevim krošeom u bradu, Iranac je pao na pod, ali je odmah ustao, no bio je vidno uzdrman.

Ima video na linku .....Mirko sve izgazio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11

Back to top Go down

Mirko Filipović nokautirao Aliakbarija i osvojio Rizinov Grand Prix Empty Re: Mirko Filipović nokautirao Aliakbarija i osvojio Rizinov Grand Prix

Post by RayMabus 31/12/2016, 12:12

Mirko Filipović nokautirao Aliakbarija i osvojio Rizinov Grand Prix M11_161231003

Cro Cop pobijedio Estonca Baruta i plasirao se u finale Grand Prixa

31.12.2016. u 08:11

Rizinov Grand Prix: Mirko Filipović savladao King Moa i plasirao se u polufinale

29.12.2016. u 12:34

Rizinov Grand Prix turnir: Mirko Filipović u četvrtfinalu protiv branioca titule King Moa

29.12.2016. u 07:52
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by RayMabus 31/12/2016, 12:17

Jucer je onog Estonca nakon samo 49 sekundi probija koljenom u jetru ....šteta nece video nigdje da otvara ....autorska prava .....sad ovog Iranca ( imate video u prvom postu ).

............

Estonac 180 kila.

Mirko Filipović nokautirao Aliakbarija i osvojio Rizinov Grand Prix 8328756

Mirko Filipović na najbolji je mogući način stigao do finala Rizinovog turnira u Japanu. Jedno koljeno nakon samo 49 sekundi borbe bilo je dovoljno da Estonac Baruto padne s bolnom grimasom na licu, a nakon još nekoliko udaraca na podu sudac je brzo prekinuo borbu.
RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by RayMabus 31/12/2016, 12:19

Mirko Filipović nokautirao Aliakbarija i osvojio Rizinov Grand Prix 161231021.13_xl

RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by RayMabus 31/12/2016, 12:23

Evo i video sa Estoncem .....gormada na njega a ovaj koljeno u jetru i dole ....ovaj osta bez zraka ...49 sekundi borba trajala.

RayMabus
RayMabus

2014-04-11

Post by RayMabus 31/12/2016, 12:26

Mirko Filipović nokautirao Aliakbarija i osvojio Rizinov Grand Prix Crocoppojasssc
MIRKO FILIPOVIĆ u 42. godini života osvojio je još jedan veliki naslov u karijeri. Neuništivi Cro Cop u Saitama Areni u finalu Rizinovog Grand Prixa krošeom je nokautirao Iranca Amira Aliakbarija. On ipak nije bio dostojan protivnik Filipoviću koji neumorno piše povijest sobodne borbe.
U polufinalu je Mirko za 50 sekundi koljenom nokautirao Estonca Baruta. U finale je ušao odlično proipremljen, dok je Iranac nakon dvije pobjede sudačkom odlukom bio nešto umorniji. No, nema taktike kojom je mogao srušiti ovakvog Mirka. Uspio je tek gurnuti ga na konopce, no kada je Mirko uzvratio, bio je to kraj.
PRATITE TIJEK BORBI UŽIVO:
11:56 KRAJ! Mirko je krošeom završio Iranca! Aliakbari ipak nije bio dostojan protivnik.
11:53 Iranac gura Mirka u kut, ali on je ispružio koljeno i izgurao ga prema sredini.
11:50 Krenuo je meč. Mirko strpljivo čeka šansu, Aliakbari je već promašio jedana udarac. Namješta se, ali za sada bez uspjeha.
11:46 Kreće Mirko, čujemo Duran Duran. Njegov protivnik nastojat će u borbi skratiti distancu i baciti Mirka na pod. Hrvatski borac ipak je favorit. Sretno, Mirko!

But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14

Post by RayMabus 31/12/2016, 13:24

Nakon završetka finalnog meča u kojem je nakon samo dvije minute brutalno nokautirao Iranca Amira Aliakbarija Cro Cop je tokom svog govora u jednom trenutku i zaplakao od sreće.

"Ovo je bio težak turnir. Imao sam problema s povredama, ali na kraju sam osvojio pojas. Pripreme su mi bile teške, možda i najteže u karijeri. Hvala mojim prijateljima bez kojih ovo ne bi bilo moguće. Ovo je posebna večer za mene jer je prošlo deset godina otkako sam ovdje osvojio Prideov Grand Prix. Pun sam emocija, hvala vam", poručio je Mirko na engleskom, a potom se obratio i na hrvatskom jeziku, te poručio kako pojas posvćuje svom 14-godišnjem sinu.

"Hvala svima koji su mi dali podršku u Hrvatskoj. Veliki pozdrav mom Ivanu kojem želim posvetiti ovaj pojas. To je moja sreća i moj ponos. Filip je još premali da razumije što mu tata radi, Ivan to razumije i zato mu posvećujem ovaj pojas", rekao je Mirko.

Filipović je uz trofej prvaka i Rizinov pojas dobio i veliku novčanu nagradu, ljetovanje u BArceloni, te Cassiov sat ukrašen dijamantima.