ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

transferi

Page 17 of 26 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Next

Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by muckodjubre 28/7/2016, 18:32

JUVENTUS je prihvatio ponudu Manchester Uniteda od 120 milijuna eura za Paula Pogbu

muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by muckodjubre 30/7/2016, 14:35

Francuski napadač Kevin Gameiro (29) je potpisao četverogodišnji ugovor sa španjolskim prvoligašem Atleticom Madridom, objavio je u subotu madridski klub.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

transferi - Page 17 6b8efe2f85c2b63406b2transferi - Page 17 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500transferi - Page 17 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by Guest 30/7/2016, 16:18

Teško će se za hrvatskog reprezentativca naći dovoljno minuta u novom Juventusu za sljedeću sezoni. Argentinski napadači Gonzalo Higuain i Paolo Dybala su sigurno u prednosti, a iako je Juventus izjavio kako ne želi prodati Mandžukića, jasno je da će pristati na svaku dobru ponudu za njega.

Iako je Albert Soler, jedan od direktora Barcelone, nedavno izjavio kako klub traži napadača koji ima manje od 30 godina, koliko je star Mandžukić, ugledni Mundo Deportivo javlja kako se hrvatski napadač definitivno nalazi na listi Luisa Enriquea koji u njemu vidi idealnog čovjeka s klupe koji mijenja ritam utakmice. No, to nije sve – ne toliko ugledni Sun tvrdi kako i Arsene Wenger ima slični ideju za Mandžukića. Arsenal je u konstantnoj potrazi za napadačem, a naš se reprezentativac uklapa u njihove planove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by Guest 30/7/2016, 16:19

ende koliko golova će mandžo zabit u farsi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by muckodjubre 4/8/2016, 17:35

Realov napadač Jesé Rodríguez napušta Madrid. Španjolac bi karijeru trebao nastaviti u PSG-u.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

transferi - Page 17 6b8efe2f85c2b63406b2transferi - Page 17 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500transferi - Page 17 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by Guest 5/8/2016, 08:22

steta za jesea, nakon sto mu je onaj balijski balvan pokidao ligamente-nije vise isti igrac...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by End 9/8/2016, 18:56

pogba u čmarnajtedu za 105+ milijuna, da li ti je sada jasno bracala kako si samo glup, samo gore klikni logout klošaru i ne vraćaj se ako imaš imalo obraza
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by End 11/8/2016, 00:20

“Ako Pogba vrijedi 90 milijuna onda Rog vrijedi 190"
ajde može se i nešto pametno pročitati..
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by bafalo 11/8/2016, 14:10

mislim da se može zaključit da je manchester united najbolje trgovao. sredina pojačana najvrućjim imenom na trištu, mladim tamnoputim rasturačem pogbom te za dobru mjeru i najsjajnijim dortmundskim draguljem. obrana budućim ferdinandom koji je smiješni villareal odvukao u ligu prvaka i da se upotpuni slika špicom koja je upravo zabila 50 komada u sezoni
naravno na kormilo je nakon ona dva klošara napokon došao world class trener

_________________
transferi - Page 17 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by bafalo 11/8/2016, 14:10

zamisli đubretari ismijavaju transfer pogbe dok iskrcavaju milijarde za debelog argentinca dok u united za ništa dođe još bolji igrač

_________________
transferi - Page 17 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by Guest 11/8/2016, 14:58

Hrvatski fudbaler i nekadašnja zvezda Barselone, Real Madrida, Crvene zvezde, Robert Prosinečki izrazio je nevericu zbog kilaže Gonzala Iguaina.

Argentinski internacionalac je prošle sezone postigao 38 golova na 42 utakmice u dresu Napolija, a prošlog meseca je za 90 miliona prešao u Juventus.

Prvu utakmicu za novi klub odigrao je protiv Vest Hema prošlog vikenda, kada je iznenadio i zaprepastio svojim izgledom.

"Bio sam šokiran kada sam video Iguaina, pa on je deblji od mene. Platili su za njega 94 miliona, a on je došao kao pranse. Ne mogu da zamislim koliko je Alegri bio šokiran, jer je on insistirao da Iguain dođe. Verujem da će se uskoro vratiti u formu" rekao je Prosinački.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by Guest 11/8/2016, 14:59

svinja od 100 ki... pardon, miliona... :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by muckodjubre 11/8/2016, 15:10

Braćala wrote:Hrvatski fudbaler i nekadašnja zvezda Barselone, Real Madrida, Crvene zvezde, Robert Prosinečki izrazio je nevericu zbog kilaže Gonzala Iguaina.

Argentinski internacionalac je prošle sezone postigao 38 golova na 42 utakmice u dresu Napolija, a prošlog meseca je za 90 miliona prešao u Juventus.

Prvu utakmicu za novi klub odigrao je protiv Vest Hema prošlog vikenda, kada je iznenadio i zaprepastio svojim izgledom.

"Bio sam šokiran kada sam video Iguaina, pa on je deblji od mene. Platili su za njega 94 miliona, a on je došao kao prase. Ne mogu da zamislim koliko je Alegri bio šokiran, jer je on insistirao da Iguain dođe. Verujem da će se uskoro vratiti u formu" rekao je Prosinački.
:^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by scorpion 11/8/2016, 15:13

Koji kreteni ti iz Juventusa. Bolje da su mene doveli, ja bi im došao za 50 miliona, a igrao bi bolje od njega :^0

P.S ende jebem ti kevu

_________________
transferi - Page 17 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by End 11/8/2016, 18:39

k nozi šiptaru mali, imaj respekta prema meni gospodinu đubre malo šiptarsko
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by Guest 11/8/2016, 18:52

prase koje postiže 40+ golova po sezoni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by Guest 11/8/2016, 18:53

i ne znam šta taj zvezdaš uopće komentira Juventus i higuaina. vjerojatno je  ljubomoran jer nikad nije igrao u tako velikom klubu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by scorpion 11/8/2016, 22:07

operw wrote:prase koje postiže 40+ golova po sezoni
Joj operw dobar si čovjek, arijevac, ali budi nekad realan jebo ga ti. Sjetit ćeš mene kad ti Juventus ispadne iz lige prvaka jer je krmak fulao zicer u ključnom trenutku ;)

_________________
transferi - Page 17 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by Guest 11/8/2016, 22:40

realno nisam očekivao niti jedan od ta dva transfera. mislio sam do zadnjeg trenutka da će pogba ostati u Juventusu, obzirom  na signale koje je slao cijelo vrijeme i pričao priču o tome kako se vidi još vremena u klubu i da je njegov jedini cilj postati najbolji igrač svijeta, na kraju od te ozbiljne priče napravi neozbiljan potez i bez pozdrava ode iz kluba. kao bjegunac. svi igrači koji napuste Juventus, budu lijepo ispraćeni i kroz medije se provlače oproštajne poruke obostrano od strane igrača, kolega i kluba koji nekad izda formalno priopćenje. za pogbu, niti riječ nitko nije napisao, ili izrekao, kao da nikad nije niti igrao u tome klubu.

higuain, tko bi normalan očekivao taj transfer, no to je više od transfera, to je pokazivanje mišića i moći konkurentima, to je i dokaz da Juve misli ozbiljno u europi i da se ide na ligu prvaka, cijena nije važna novci ionako u nogometu danas ništa ne znače bogati klubovi imaju novaca  na bacanje bitno je samo prepoznati pravi trenutak i pogodit s transferom određenog igrača, a to bi higuain upravo mogao biti za Juventus.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by Guest 11/8/2016, 22:50

sve su to mali ljudi. ja da igram za neki takav klub, s bogatom tradicijom i povijesti, i klub koji napada sve trofeje u nogometu, ukoliko sam zadovoljan sa svim aspektima unutar kluba strukturo vodstvom suigračima upravom nikad ga nebi napuštao. a ne kao vidal ili pogba da se prodaju za koji milion više koji im ionako ne znači puno. mnogo više znači zajedništvo, kolegijalnost, lojalnost, i zaduženje koje zaradiš kod navijača koji te obožavaju i čije ime slave i kliču čitaj bonucci. nema tih novaca koji to mogu kupiti, ili nema tog trofeja u slučaju vidala koji  je otišao u bayern nebi li lakše došao do lige prvaka ako je istina to što priča. naravno hoće li lakše doći u bayernu ili Juventusu do europe nema garancije, ali ok njegova procjena. nije to važno, čovjek od 28 godina a da priča takve nebuloze, zaklinje se na ljubav Juvenusu, mjesec kasnije u jednom drugačijem obliku zaklinje se na ljubav bayernu priča jeftine fraze i između ostalog vrijeđa bivši klub a da toga nije niti svjestan. jel on zna koliko Juventus ima trofeja i šta oni znače u nogometu, očito da ne ili nema pojma kolika je težina tog kluba.
ako želiš biti velik, onda ostani u velikom klubu velikim te čini dres, navijači, i na kraju povijest koju si ispisao s tim klubom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by End 11/8/2016, 22:58

zato i jest barcelona najveći klub svijeta sve si dobro napisao, jedini klub gdje igrači sami sebi uzimaju od plaće, sufinanciraju dio transfera nebi li zaigrali za mes ke un klub, prave vrijednosti samo još u barceloni postoje jer to je ljudskost i moral iznad svega, a tek onda nogomet.
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

transferi - Page 17 Empty Re: transferi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 26 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 21 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum