ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 14/1/2017, 14:56

I tako je Židak pijanac, antidinamovac i piskaralo, Reić hajdukovac koji realno vidi stvari cheers

Ovaj članak sam nalipija samo da nekima kojima je btw. Reić realan novinar koji piše istinu pokažem neke stvari.

Btw. totalna glupost je pisati da je struka Niku otjerala u Hajduk, otjeralo ga je vodstvo kluba tj. sukob s istim. Tko je tu krvi svatko može reći svoje mišljenje, no pričati da je struka kriva je totalno glupo. No tako glupo se piše i o Hajduku, a kad ja idem demantirati e onda ja imam problem, ja samo branim ljude u Hajduku i slično.

Također, svaki klub na svijetu ima pogreške i ima listu igrača koje nije prepozna, igrača koji zbog ovog/onog razloga nisu u tom klubu uspili.

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 14/1/2017, 15:00

jalnirajko wrote:to nije gaf dinama nego njegovog druga po čašici, velikog hrvatskog trenera, ciceka. on je rekel da je franko suvišan i dopeljao fiolića. a gospodin zdravko mamić se ne miješa u rad trenera Dinamo Zagreb - Page 25 1891139662
Interesantno je kak' Židak u svom članku spominje sve i svakoga, samo Ciceka u vezi sa Andrijaševićem nema ni u talonu. A taj njegov drug Cicek, razjebo je Dinamo do neprepoznatljivosti u roku od 2-3 mjeseca.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 14/1/2017, 15:05

sat2 wrote:Kao što je npr. Židak anti dinamovac i stalno laže ....
još i pije...  :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 14/1/2017, 15:08

točnije je rečeno pije a još i laže Dinamo Zagreb - Page 25 1891139662
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 14/1/2017, 15:09

Malog ciceka u Hajduk nije otjerao sukob s nikim u Dinamu, jer se s nikim nije ni sukobio. Jest da je on pokušao izigravati nekog sindikalnog povjerenika u Dinamu, no to mu nije prošlo. Da je Dinamo njega htio zadržati, zadržao bi ga. I kad je Lončarević rekao da im mali cicek nije potreban jer imaju boljeg, a taj se zove Luka, dani malog ciceka su u Dinamu bili odbrojani, a s time je i završila neka vrhunska karijera malog ciceka, koja bi bila minimalno 5 puta veća da u Dinamu nije filozofirao umjesto da se bavio onim za što je plaću dobivao. No, sad tek vidimo kol'ko je Ilija Lončarević bio u pravu kad je procjenjivao nogometne kvalitete malog ciceka i Luke Modrića, a bilo je to prije punih 12 godina kad su obojica još klinci bili.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 14/1/2017, 15:10

Šta se Andrijaševića tiće, cico ga nije vidio u prvih 11, ali jeli ga klub morao prodati,točnije darovati Rijeci? Također, ni njegov prethodnik nije vjerovao u mladoženju nego je prošlu sezonu bija u Lokomotivi, ali to naravno nitko ne spominje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 14/1/2017, 15:11

U Dinamu nisu mogli zajedno, ali kasnije u Tottenhamu i reprezentaciji jesu. :D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 14/1/2017, 15:13

meni franko uopće nije nikakav gaf jedino me smeta kaj ikakve igrače darujemo rijeci isto kak me smeta da kupujemo šrotove od hajduka. u trolistu ademi antolić machado (poslije rog) franko nema kaj raditi.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 14/1/2017, 15:16

Jebiga, mladoženja je dokaza da nije šrot i da je bolji od nekih u Dinamu, pogotovo Antolića i Machada (Ademi je drugačiji profil igrača i drugačija pozicija). I lani u lokomotivi i ove godine u rijeci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 14/1/2017, 15:20

Je, samo kaj je cicekov prethodnik u ekipi imao Roga, imao je Ademija u vrijeme kad je Andrijašević završio u Lokomotivi na posudbi, imao je dobrog Machada, imao je dobrog Antolića, imao je i puno boljeg Ćorića od ovosezonskog i bilo je potpuno logično da je Andrijašević višak. Uz sve ovo, ja ipak više žalim za Ademijem i za formom Machada, Antolića i Ćorića, nego za Andrijaševićem. Jer, uvjeren sam da on u Dinamu nebi pružio ni 50 % ovoga kaj pruža u Rijeci, jer je u Dinamu puno teže igrati i puno je veći pritisak. Uostalom, isto kao što ni Kramarić, Tomečak, Maleš u Dinamu nisu pružili ništa, a u Rijeci su bili dobri, čak i jako dobri.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 14/1/2017, 15:22

opet ponavljam, u trolistu ademi antola machado (prije rog i još prije broz), i naravno da su svi spremni i bez 5 kila viška ko sad machado, franko nema kaj tu raditi. taj trolist navedenih igrača je jako bitan jer puno trči i radi presing koji franko nije u stanju. a da mi prilagođavamo igru franku kao što je cico htio ćoriću je potpuni promašaj kao što se i vidi u slučaju ćorić. nama bi sad franko možda dobro došao radi rotacije i probijanja hnl bunkera jer on to dobro radi iz drugog plana a pošto nam i tak angelo i hodžić ništa ne zabijaju. tak da ja za frankom ne plačem niti je moj tip igrača. ali je sigurno bolji od fiolića al je to već greška ciceka. i dam se kladiti da franko može jedino završiti u nekakvoj kini a nikad ne bu igrao u top klubu ko ni kak nije sammir. ja jednostavno ne preferiram takve igrače. meni je gaf prodaja roga jer smo ga morali zadržati pa baš travu pasli. to je igrač koji radi razliku a i trči ko sumanut.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 14/1/2017, 15:45

možda mladoženja neće završiti u nekoj ligi i nekom klubu, ali je messi za antolića i slične, kako bi niche reka.Gleda sam ove dvi utakmice Antolića, a i prije se sićan igrač koji nije ništa posebno niti će ikad biti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 14/1/2017, 16:07

amper1950 wrote:
sat2 wrote:Kao što je npr. Židak anti dinamovac i stalno laže ....
još i pije...  :roflrofl :roflrofl
Jesi falsifikator ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 14/1/2017, 16:13

amper1950 wrote:možda mladoženja neće završiti u nekoj ligi i nekom klubu, ali je messi za antolića i slične, kako bi niche reka.Gleda sam ove dvi utakmice Antolića, a i prije se sićan igrač koji nije ništa posebno niti će ikad biti.
Po tebi je mali Ivanušec klasa, jer je dao gol (kao i Tudor zbog jednog dobrog centaršuta) bez obzira što tijekom utakmice (kao ni Tudor) nije ništa napravio ... neuspjeli dribrlinzi, neprecizni pasovi ...
Dok se Antolićeva igra, u kojoj je sa Mišićem spajao napad i obranu, odradio hrpu defanzivnih poslova i započinjao napade, ne primječuje.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 14/1/2017, 16:20

Antolic je veća prevara od Luke Modrica...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 14/1/2017, 17:22

Antolić je svemirski brod za Andrijaševića.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 14/1/2017, 18:46

Zeko wrote:Antolić je svemirski brod za Andrijaševića.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 14/1/2017, 19:02

Taj ne bi bija svemirski brod ni za treću HNL...
Prevara spora od igrača...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 14/1/2017, 19:03

Ima jedna kategorija u kojoj je Dinamo još uvijek ispred Real Madrida. Naime, Zidaneova momčad bez poraza je čak 40 utakmica zaredom (posljednji su doživjeli u travnju 2016. godine od Wolfsburga), ali još uvijek nije dosegnula Dinamov rezultat od čak 45 nastupa bez poraza! Potpisuje ga trener Zoran Mamić, a trajao je od studenoga 2014. (Astra) do rujna 2015. (Bayern).
Osim vodećega Dinama, od Real Madrida (koji dijeli peto mjesto s Nottingham Forestom) uspješniji su i egipatski Al Ahli (41 bez poraza), Milan (42) i Juventus (43).

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 14/1/2017, 19:19

fridrih_niche wrote:Taj ne bi bija svemirski brod ni za treću HNL...
Prevara spora od igrača...
;)
spor skoro ko niko  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 14/1/2017, 19:20

Brkaš radnike s umjetnicima...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum