ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 9/12/2016, 18:02

EDUARDO DA SILVA ne vraća se u Dinamo, gdje je kao 15-godišnjak stigao iz Brazila i započeo ozbiljnu karijeru. S 34 godine razmišljao je o opciji da u Zagrebu zaključi karijeru koju su, osim teške ozljede i prekrasnih pogodaka, obilježile i sudske trakavice s Dinamom, odnosno Zdravkom Mamićem. Zapelo je na financijskom dijelu, a sve drugo manje je važno. 


Eduardo je s Tomislavom Svetinom i predstavnicima Dinama razgovarao protekli petak u Londonu. Ponudili su mu ugovor na godinu dana, uz opciju produljenja za još jednu godinu. Kako doznajemo, Dudu je mogao dobiti 750.000 eura godišnje uz dodatne bonuse za nastupe, golove i titulu. No tražio je fiksnih milijun eura, bez bonusa, što je prema našim izvorima okončalo pregovore. 
Iz Dinama su kazali da nemaju komentara.

muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/12/2016, 18:19

Dudu jebe i ne vadi...
:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 9/12/2016, 18:27

No tražio je fiksnih milijun eura, bez bonusa, što je prema našim izvorima okončalo pregovore. 




Opet prema nečijim izvorima. Glupost, za tu siću od 250 tisuća eura se sigurno nisu razišli, pogotovo kaj bi sa ostvarenim bonusima dobio i više od toga. Ja bi samo napomenuo da Dudu ipak ima 34 godine. Daleko od toga da on nebi mogao pomoći Dinamu, ali ja ne vjerujem previše u te povratke pred penziju. Jako malo ih je, do sada bilo, ne uspješnih već solidnih.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 9/12/2016, 20:43

kaj se tiče eduarda bio sam od prvog trenutka protiv njegovog povratka. kao prvo čovjek ima 34 godine. kao drugo znao sam da će tražiti veliku plaću i baš sam mlinki rekao da bu ziher bila milja. i tak i jest. to je stvarno previše za tak starog igrača. ja ne bih imao ništa protiv dati malđem napadaču tu milju, znači igraču koji će moći odigrati u visokom ritmu 90 minuta i tako 30-40 utakmica godišnje. znači ja sam za neku kmicu od 24 godine i kaj nije metar i žilet. ja sam za povratka eduarda jedino ak bi on bio zamjena iliti đoker s klupe za takvog mlađeg i snažnog napadača i da onda ima maksimalno 200.000 eura plaće. a ne sad bi on tu drkao kiflicu za milju eura. imaš ponude u aziji ili nekoj americi, odi tko ti jebe mater.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by bafalo 9/12/2016, 20:47

tko je izvor pijani židak

_________________
Dinamo Zagreb - Page 3 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by bafalo 9/12/2016, 20:49

po meni treba vratit zorana on će sve dovest u red bez obzira na kadar. od kad je on otišao raspao se moćni europski dinamo

_________________
Dinamo Zagreb - Page 3 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 9/12/2016, 20:49

moćni zoran
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by bafalo 9/12/2016, 20:51

radi njega svako malo pogledam kako stoji s arabija. jel zna netko što znači ono Al ispred svakog kluba svaki to ima

_________________
Dinamo Zagreb - Page 3 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 9/12/2016, 20:56

bafalo wrote: jel zna netko što znači ono Al ispred svakog kluba svaki to ima
nemam pojma, pitaj škorpiju. on je lingvist
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/12/2016, 20:57

muckodjubre wrote:EDUARDO DA SILVA ne vraća se u Dinamo, gdje je kao 15-godišnjak stigao iz Brazila i započeo ozbiljnu karijeru. S 34 godine razmišljao je o opciji da u Zagrebu zaključi karijeru koju su, osim teške ozljede i prekrasnih pogodaka, obilježile i sudske trakavice s Dinamom, odnosno Zdravkom Mamićem. Zapelo je na financijskom dijelu, a sve drugo manje je važno. 


Eduardo je s Tomislavom Svetinom i predstavnicima Dinama razgovarao protekli petak u Londonu. Ponudili su mu ugovor na godinu dana, uz opciju produljenja za još jednu godinu. Kako doznajemo, Dudu je mogao dobiti 750.000 eura godišnje uz dodatne bonuse za nastupe, golove i titulu. No tražio je fiksnih milijun eura, bez bonusa, što je prema našim izvorima okončalo pregovore. 
Iz Dinama su kazali da nemaju komentara.

Jel Andrea vodila pregovore.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 9/12/2016, 21:05

mogli su mu dati milju kad svejedno pola ide zdravku

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 9/12/2016, 21:17

muckodjubre wrote:mogli su mu dati milju kad svejedno pola ide zdravku
Dinamo Zagreb - Page 3 Ca1bb4e13b2bc75d630e09edd522b734
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/12/2016, 21:40

kuracodigraca wrote:
bafalo wrote: jel zna netko što znači ono Al ispred svakog kluba svaki to ima
nemam pojma, pitaj škorpiju. on je lingvist
:coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/12/2016, 06:46

kuracodigraca wrote:
bafalo wrote: jel zna netko što znači ono Al ispred svakog kluba svaki to ima
nemam pojma, pitaj škorpiju. on je lingvist
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 11/12/2016, 14:16

Prije utakmice Dinama i Lokomotive, samo jedne od onih koji ukazuju sav besmisao domaćeg nogometa, oglasili su se i Bab Blue Boysi na svojim web stranicama. Priopćenje prenosimo u cijelosti:

“Sport je fizička ili mentalna aktivnost koju čovjek izvodi po utvrđenom skupu pravila, u cilju natjecanja s protivnikom ili protivničkom momčadi, uz primjenu propisanog sistema bodovanja na osnovu kojeg se utvrđuje pobjednik.”

Draž i popularnost sporta, u ovom slučaju nogometa, proizlazi iz unaprijed “utvrđenog skupa pravila”, istih za sve, “u cilju natjecanja s protivnikom”. Nitko normalan ne pokazuje ozbiljniji interes za bilo koji sportski događaj u kojem ne postoje nekakva uopćena pravila jednaka za sve i u kojem se jedan “protivnik” natječe sam sa sobom.

Hrvatski klupski nogomet je već godinama uronjen u besmisao igranja za vladajuću nogometnu kastu i tu, a ne u lošoj infrastrukturi, klimi i životnom standardu u državi, leži razlog općeg gubitka interesa za domaćuligu.

Možda ni tisuću ljudi danas neće biti na Maksimiru i gledati farsu koja se odigrava u blatnoj kaljuži hrvatske lige već osmu sezonu zaredom uz podsmijeh, sram ili bijes onih koji u nogometu vide vitešku igru koja zapravo nikada nije bila poštena s pravilima koja su ista za sve, ali nikada nije ni bila ovakva nadrealna travestija koju šira nogometna javnost već uzima pod normalno.

Ironija je da najveći broj nas koji ćemo ipak sunčano nedjeljno popodne provesti uz tu besmislenu, farsičnu “utakmicu” to sve vidi i prepoznaje i zbog nas Dinamo ne smije i ne može biti okaljan i prepoznat kroz one koji su od najljepše igre napravili svoj privatni biznis.

SVI NA SJEVER!

BAD BLUE BOYS



_________________


Kakvo pišanje BBB-a po mamićevcima i beskičmenjacima sa zapada.  :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 11/12/2016, 15:50

Opet ce loksa kapitulirat u zadnji deset minuta
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Ziil Los Dii ! 11/12/2016, 15:58

nowitzki wrote:Opet ce loksa kapitulirat u zadnji deset minuta
Iz x u 1 ..redovito ide ..manje od 3 isto prolazi

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 11/12/2016, 16:37

Je li vas sram?
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 11/12/2016, 16:40

Ovo se nezna je li zalosniji penal ili pozrtvovnost igraca lokomotive kod obranjenog penala, stari moj pa sta ovo dinamu treba? umjesto da ih nakrcaju pa da nitko vise nista ne spominje nego ovo brukanje
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 11/12/2016, 16:42

nowitzki wrote:Ovo se nezna je li zalosniji penal ili pozrtvovnost igraca lokomotive kod obranjenog penala, stari moj pa sta ovo dinamu treba? umjesto da ih nakrcaju pa da nitko vise nista ne spominje nego ovo brukanje
Je jadan je, ali ništa jadniji od ona DVA protiv Cibalije ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Ziil Los Dii ! 11/12/2016, 16:43

Postena utakmica haha ipak nece biti manje od 3

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 3 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum