ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by scorpion 19/12/2016, 16:03

starac wrote:pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Map_of_Greater_Serbia_(in_Yugoslavia)_hr
Ova mapa je dokaz da su jedini pravi Hrvati tamo iz tog dela, ostalo su sve Srbi i  nije neka kvantna fizika da je teško da se razume.
Dabome da je živelo i Hrvata i u Srbiji, ali uvek su bili u manjini.
Hrvati su odavno nestali, ali u historiji su postojali dok nisu došli Turci i naprosto su potamanjeni i poturčeni.

Ви Хрвати сте најхрабрији народ не зато што се ничега не бојите него зато што се ничега не стидите.
Ja ne znam samo na koju foru vi srbi mislite da imate pravo na teritorij "velike srbije"? Kad si več zakeljio tu glupu kartu. Srbi jedino što trebaju jest vratit Hrvatskoj dio vojvodine i crne gore. Možda polažete pravo na neke dijelove BiH i to je to. Što se Hrvatske tiče, niti jedan dijelić današnje Hrvatske ne pripada vama, ali niti jedan kvadratni metar

scorpion

Posts : 7484
2014-04-18


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 19/12/2016, 16:04

ne lozi se, to majmun troluje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by scorpion 19/12/2016, 16:05

Sto'jan wrote:ne lozi se, to majmun troluje...
Imaš i pravo

_________________
pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 19/12/2016, 16:13

Majmun je podvojena ličnost pa se svađa sa svojim alterom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 19/12/2016, 16:30

Tommy Ramone wrote:Majmun je podvojena ličnost pa se svađa sa svojim alterom.
Nakon onakvog blamiranja s NBA ligom, ništa me ne može zacudit...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 19/12/2016, 16:50

scorpion wrote:
starac wrote:pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Map_of_Greater_Serbia_(in_Yugoslavia)_hr
Ova mapa je dokaz da su jedini pravi Hrvati tamo iz tog dela, ostalo su sve Srbi i  nije neka kvantna fizika da je teško da se razume.
Dabome da je živelo i Hrvata i u Srbiji, ali uvek su bili u manjini.
Hrvati su odavno nestali, ali u historiji su postojali dok nisu došli Turci i naprosto su potamanjeni i poturčeni.

Ви Хрвати сте најхрабрији народ не зато што се ничега не бојите него зато што се ничега не стидите.
Ja ne znam samo na koju foru vi srbi mislite da imate pravo na teritorij "velike srbije"? Kad si več zakeljio tu glupu kartu. Srbi jedino što trebaju jest vratit Hrvatskoj dio vojvodine i crne gore. Možda polažete pravo na neke dijelove BiH i to je to. Što se Hrvatske tiče, niti jedan dijelić današnje Hrvatske ne pripada vama, ali niti jedan kvadratni metar
Pričaš totalne gluposti koje uopšte nemaju veze sa zdravim razumom.
Jedini pravi Hrvati su čakavci zato jer čakavština je jedini dijalekt koji se upotrebljava samo u Hrvatskoj.
Štokavština je i u Srbiji, kajkavština ima i u Sloveniji. Dakle, ako Hrvati uopšte i postoje oni su čakavci, a to znači da je istra kolevka hrvatstva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 19/12/2016, 16:53

Nemam ja veze sa ovim majmunom ni sa bilo kim drugim, ja sam bio aktivan i na prošlom pravom forumu, a jučer me uvatila nostalgija pa sam odlučio da se registrujem ovde.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 19/12/2016, 16:59

A uostalom niko od vas pojma nema o istoriji ovde što je sad i potvrđeno jer je i majmun izneo činjenice na koje niko nije umeo da mu da odgovor osim mene.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Guest 19/12/2016, 17:02

Ne valja preskakat terapije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by kic 19/12/2016, 17:02


sasha?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Ziil Los Dii ! 19/12/2016, 17:03

kic wrote:
sasha?
Sumnjam, nema dursta na avataru ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by muckodjubre 19/12/2016, 17:06

kic wrote:
sasha?
nema saša intelektualni kapacitet da ovako piše

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by kic 19/12/2016, 17:13


ili onaj mica s golom trebom na avu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by muckodjubre 19/12/2016, 17:17

nije to njegova šema...sale je bio provokator,mali čedo iz okolice vukovara vjerojatbo borovo selo...

bracala i mihic su se svađali s njim jer je lik bolesno derle koje je nešto pametovalo o životu u srbiji,a lik živi u hr

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by kic 19/12/2016, 17:19


ma dobro..

mici koliko ti fali freeze tag od 1 do velika hrvatska?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by darth_vader 19/12/2016, 17:19

kic wrote:
ili onaj mica s golom trebom na avu..

On je ozbiljniji bio koliko se sjećam, a srale je vjerojatno zagnjojio u Novorusiji negdje...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by darth_vader 19/12/2016, 17:20

Sto'jan wrote:ne lozi se, to majmun troluje...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Ziil Los Dii ! 19/12/2016, 17:22

kic wrote:
ma dobro..

mici koliko ti fali freeze tag od 1 do velika hrvatska?

Znas da nisam nacional socijalist 

Winter's edge ? 
I samo insta ...rail gun ..ostalo je za pickice

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by kic 19/12/2016, 17:41


djeca instagiba..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Ziil Los Dii ! 19/12/2016, 17:52

kic wrote:
djeca instagiba..
Jesi naucio igrati kvejk ?

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by kic 19/12/2016, 17:59


nisam igrao bah..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

pitanje za moćnog majmuna,životinju? - Page 3 Empty Re: pitanje za moćnog majmuna,životinju?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum