ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a - Page 2 Empty Re: Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a

Post by Guest 4/12/2016, 02:01

ljudi koji ga znaju, kao i sve pojedinosti koje su tu navedene, trebali su to izgurati do kraja..

Guest
Guest


Back to top Go down

Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a - Page 2 Empty Re: Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a

Post by Guest 4/12/2016, 02:03

Noor wrote:
tre911 wrote:Gledaj samo ovu moralnu vertikalu u vrhu SDPa


Povodom intervjua Freda Matića: o lažnim braniteljima, lažnim dragovoljcima i lažnim invalidima

mislim da poznajem autora teksta :)
I ja isto :))))))))))))

Nego tamo je spomenuta knjiga Johna Blehma, nešto je isti autor poslje pisao i o tome, pogledaj recenziju i onda se sjeti što su on i glavašević govorili o PTSPu



Fred matić i recenzija na knjigu Johna Blehma
 
. Nikada u životu čuo za gospodina Johna Blehma, ali već nakon nekoliko pročitanih rečenica iz njegove knjige osjećao sam kao da smo prijatelji i da se jako dobro poznajemo i razumijemo dugi niz godina, slikoviti opisi ratnih događaja iz Vijetnama gotovo su indentični onima iz Vukovara koja sam i sam prošao tijekom Domovinskog rata.1991./1992. godine.Time se još jednom potvrđuje činjenica kako su svi ratovi u povijesti u svojoj biti jednaki. Različiti su samo razlozi njihova vođenja, a rezultati po sudbinu vojnika ostaju nepromjenjeni - na kraju su uvijek gubitnici. To znaju svi i uvijek iznova ponavljaju istu pogrešku, a na žalost i opet će. John je veteran koji je uistinu imao upečatljiv "ratni put" i toprema svimkriterijima koje ta definicija zahtijeva. Sve što je učinio u ratu bilo je u skladu sa svim pravilima i običajima rata, ali nakon svega dolazi vrijeme "preispitivanja" Tada na scenu stupa vječno pitanje svih ratnika: "jel to sve imalo smisla?" Neprilagođeni licemjerju realnog života, s velikim nesrazmjerom između očekivanog i dobivenog, ratni veterani suočavaju se s nepravdama koje im nanose dijelovi javnosti skloni različitim osudama zbog vlastite grižnje savijesti, naši suborci (onih osam na jednoga) koji nisu sudjelovali u izravnim borbama, ali si pripisuju sve zasluge na račun onih iz prvih redova, neiskreni političari koji umjesto da rade za ratnike, žive od ratnika i omalovažavaju probleme onih za koje John, kao i samog sebe, istinito kaže da su "otišli u rat, ali se iz njega nikada nisu vratili". Jesu li zaista svi ratnici svijeta osuđeni na vječno prokletstvo da budu bez mira, lutalice i uvijek srditi ljudi? U desetom poglavlju knjige Blehn definira pojam PTSP-a kao rak duše, najkraćom i najboljom definicijom koju sam ikada imao prilike čuti, a koja svom snagom opisuje tu podmuklu bolest, oku nevidljivu, a istovremeno tako opasnu i opaku. Lijek i spas on traži i pronalazi u Bogu. I uistinu, i za vjernike i za one druge, možda je to početak izbavljenja. Za to treba čvrsta i iskrena vjera, a i sam sam eto za svoj osjećaj "krivnje" koji me prati od svršetka rata u Bibliji pronašao riječi utjehe: "Svi su vam grijesi oprošteni." John je dugo lutao, tražio i na koncu pronašao lijek za "neizlječivi



Licemjer i smrad zajedno sa glavaševićem kakvog samo treba tražiti :blj :blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a - Page 2 Empty Re: Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a

Post by Guest 4/12/2016, 02:07

čekaj dok se tamo snađem :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a - Page 2 Empty Re: Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a

Post by vuksadinare 4/12/2016, 04:12

:)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a - Page 2 Empty Re: Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a

Post by Guest 4/12/2016, 07:09

barry_lyndon wrote:
ista ekipa..
toksicno kao i ovdje  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a - Page 2 Empty Re: Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a

Post by abraham 4/12/2016, 07:11

Daklem novo vodjstvo su Planinc, Bakaric, Dragosavac........... Najgore je da se ja ne mogu nacuditi kada retardinja kao Sincic i perajar dobiju do 17% na drzavnoj razini. Nikakovo cudo. Kila mozga..... Ustvari dobro je vama jos uvijek, jako dobro.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a - Page 2 Empty Re: Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a

Post by vuksadinare 4/12/2016, 07:21

abraham wrote:Daklem novo vodjstvo su Planinc, Bakaric, Dragosavac........... Najgore je da se ja ne mogu nacuditi kada retardinja kao Sincic i perajar dobiju do 17% na drzavnoj razini. Nikakovo cudo. Kila mozga..... Ustvari dobro je vama jos uvijek, jako dobro.
a koga bi trebali birati?....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a - Page 2 Empty Re: Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a

Post by abraham 4/12/2016, 07:36

Nove ideje i djela sa Bernardic-Ostojicem, Komadinom i ekipom????????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a - Page 2 Empty Re: Izabrani članovi Predsjedništva SDP-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum