ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 24/11/2016, 13:38

nowitzki wrote:Kako se nikad ne kazni niti jedan klub kad se nama pjeva, sugava rijeko, smrdljivi grade, POBIT cu pola tvoje armade, puna si SRBA, ima jos VRBA?
Pa ne kazni se ni to, a ne kazni se ni kad vi pivate slično, jeli tako?
Ja klubove zbog povika navijača s tribine nikad nebi kažnjava, pa čak ni to hukanje (premda to primjerice Uefa strogo kažnjava) jer je to tribina i nek ljudi viču s tribine što god oće. Isto tako i za baklju, nikakav problem za mene nije ako ne leti u teren.

S druge strane ako pogodiš suca ili igrača s kamenom, bakljom onda je to već problem i to treba kažnjavati. Kolika je uloga klubova u tom pogledu, o tome možemo pričati.

To je moje mišljenje, poštujem i drugačija. No da je HNS dosljedan nije, vjerovatno nikad ni nije bija...

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 24/11/2016, 14:00

Hajduk Split - Page 2 15220061_862753660528214_3292738738321218312_n

Marijan Ban podržao je narodni Hajduk, te je donirao za otkup dionica!

Na dresu će biti ime kćeri Mirte.

"Sjećam se Mirtinog 14. rođendana. Pitao sam je što želi, a ona je ispalila – pretplatu za Hajduk! Ime i prezime utkano na dres moj je poklon njoj kao najvjernijem Hajdukovcu u familiji. Ona će odabrati koji joj se dres najviše sviđa i glasovati između ova tri prijedloga."



:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by bafalo 24/11/2016, 16:17

nowitzki wrote:Kako se nikad ne kazni niti jedan klub kad se nama pjeva, sugava rijeko, smrdljivi grade, POBIT cu pola tvoje armade, puna si SRBA, ima jos VRBA?
jel ima ovo na youtube negdje da čujem?

_________________
Hajduk Split - Page 2 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 24/11/2016, 16:57

sitting_bull wrote:
jasambrend wrote:Ok nema se novaca, sve pet...ali čemu opet voditi klub kao tranzitni kolodvor za igrače? Koliko vidim iz Hajduka, a posebno zadnjih godina, odlaze kvalitetni igrači doslovce s ispisnicom, a da praktički u klubu nisu ni pravu šansu dobili... Čemu takvo lutanje po pitanju sastava momčadi i čemu uopće gomilanje igrača istog ili sličnog profila, a problem je pronaći iole kvalitetnog beka/stopera... zašto se nikad nije dogodilo da je prije priprema isprofiliran kostur momčadi, nego se svake godine cirkusira sa nedefiniranim roosterom igrača do zadnjeg trenutka pa se pola prvenstva potroši na uigravanje momčadi... previše se diletantski pristupa stvaranju momčadi i nema neke sustavnosti, već samo improvizacije...ne znam zašto se Šoltu ili prije njega Tudora nije pustilo da rade svoj posao i omogućilo im se dolazak profila igrača kakve su tražili, nego se vječito neka topla voda izmišlja...puno je tu nedorečenosti i previše kontradiktornosti da bi klub postao uspješan, ali najviše zamjeram nedostatak sustava...sve je prepušteno stihiji...i od tuda i sad problemi sa Zoljom, bivšim igračima, trenerima...
došlo ti iz dupeta u glavu.

kad sam vam isto ovo pisao prošlih godina prije početka sezone dok vas je drmala euforija stjerali ste me u krasni kao neobjektivnog i zluradog purgera.

ono što je najgore, u trenutku kad je burić bio na najboljem putu da afirmira splitsku dicu, dobio je nogu u guzicu od ekipe koja tek što je ušla u klub, ili je bila na ulaznim vratima. improvizacije koje vaša uprava izvodi su iritantne i za one koji ne navijaju za hajduk, ali izgleda kako je vama i to dobro jer neće za ovo odgovarati kos ili uprava, nego će odletjeti pušnik i onda sve ispočetka.

koji ste vi mazohisti...

Sori buraz, ne znam što bi bilo dupe...nisam zna da ste u klub osim cajki uveli i srpski kao službeni... logičan zaokret, u stvari kad se malo razmisli...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 24/11/2016, 17:28

jasambrend wrote:
sitting_bull wrote:
jasambrend wrote:Ok nema se novaca, sve pet...ali čemu opet voditi klub kao tranzitni kolodvor za igrače? Koliko vidim iz Hajduka, a posebno zadnjih godina, odlaze kvalitetni igrači doslovce s ispisnicom, a da praktički u klubu nisu ni pravu šansu dobili... Čemu takvo lutanje po pitanju sastava momčadi i čemu uopće gomilanje igrača istog ili sličnog profila, a problem je pronaći iole kvalitetnog beka/stopera... zašto se nikad nije dogodilo da je prije priprema isprofiliran kostur momčadi, nego se svake godine cirkusira sa nedefiniranim roosterom igrača do zadnjeg trenutka pa se pola prvenstva potroši na uigravanje momčadi... previše se diletantski pristupa stvaranju momčadi i nema neke sustavnosti, već samo improvizacije...ne znam zašto se Šoltu ili prije njega Tudora nije pustilo da rade svoj posao i omogućilo im se dolazak profila igrača kakve su tražili, nego se vječito neka topla voda izmišlja...puno je tu nedorečenosti i previše kontradiktornosti da bi klub postao uspješan, ali najviše zamjeram nedostatak sustava...sve je prepušteno stihiji...i od tuda i sad problemi sa Zoljom, bivšim igračima, trenerima...
došlo ti iz dupeta u glavu.

kad sam vam isto ovo pisao prošlih godina prije početka sezone dok vas je drmala euforija stjerali ste me u krasni kao neobjektivnog i zluradog purgera.

ono što je najgore, u trenutku kad je burić bio na najboljem putu da afirmira splitsku dicu, dobio je nogu u guzicu od ekipe koja tek što je ušla u klub, ili je bila na ulaznim vratima. improvizacije koje vaša uprava izvodi su iritantne i za one koji ne navijaju za hajduk, ali izgleda kako je vama i to dobro jer neće za ovo odgovarati kos ili uprava, nego će odletjeti pušnik i onda sve ispočetka.

koji ste vi mazohisti...

Sori buraz, ne znam što bi bilo dupe...nisam zna da ste u klub osim cajki uveli i srpski kao službeni... logičan zaokret, u stvari kad se malo razmisli...

skuzaj, fratello, nisan zna da neznaš što je asino, ali kad je spomenuta testa triba si nekako povezat. samo ti meni i dalje piši. može i besmislice kao i ova koju si napisa kako se ne bi mora naprezat...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 24/11/2016, 17:44

sat2 wrote:
amper1950 wrote:[size=49]Stiže lova iz EU fondova: u obnovu Poljuda uložit će se više od šest milijuna eura[/size]
http://www.slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/451443/stize-lova-iz-eu-fondova-u-obnovu-poljuda-ulozit-ce-se-vise-od-sest-milijuna-eura

Ajde malo dobrih vijesti. Nadam se da majstori iz grada ovo neće uspiti zajebati, što me nebi čudilo...
:cru
zašto bi građani europske unije (to smo i mi) obnavljali poljud, to nije u redu :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 24/11/2016, 17:45

nowitzki wrote:Kako se nikad ne kazni niti jedan klub kad se nama pjeva, sugava rijeko, smrdljivi grade, POBIT cu pola tvoje armade, puna si SRBA, ima jos VRBA?
ne kažnjava se radi istine  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 24/11/2016, 17:45

Zeko wrote:Interesantno je da, kad to naprave reprezentaciji i radi njihovog huliganizma zatvori se cijeli stadion, onda likuju i puni su hvale sami za sebe kako su uspjeli u svojim namjerama, a kad to naprave sami sebi i svom Hajduku onda ih HNS kažnjava zato jer ih mrzi i zato jer time pogoduje nekom drugom (valjda Dinamu iako je tribina zatvorena za utakmicu protiv Intera).
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 24/11/2016, 17:52

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/stigao-odgovor-hns-a-na-reakciju-hajduka-nikada-necemo-prihvatiti-da-se-nogomet-igra-zbog-huligana-i-siritelja-mrznje-i-nasilja/5303779/

kakvo pišanje Ljudina po malom hajduku!
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 24/11/2016, 18:26

kuracodigraca wrote:http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/stigao-odgovor-hns-a-na-reakciju-hajduka-nikada-necemo-prihvatiti-da-se-nogomet-igra-zbog-huligana-i-siritelja-mrznje-i-nasilja/5303779/

kakvo pišanje Ljudina po malom hajduku!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 24/11/2016, 18:36

Poljud je zaštićeno kulturno dobro, a EU daje novac za kulturna dobra...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 24/11/2016, 18:47

STIGAO ODGOVOR HNS-a NA REAKCIJU HAJDUKA 'Nikada nećemo prihvatiti da se nogomet igra zbog huligana i širitelja mržnje i nasilja'
________________
Upravo je HNS stvorio sustav u kojem se nogomet igra radi jednog širitelja mržnje i nasilja koji je zbog toga završio u pritvoru, nasilnika i huligana koji je kažnjen zabranom dolaska na jedan stadion zbog nasilja. Kakvo pišanje po sebi samima... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 24/11/2016, 19:25

sitting_bull wrote:
jasambrend wrote:
sitting_bull wrote:
jasambrend wrote:Ok nema se novaca, sve pet...ali čemu opet voditi klub kao tranzitni kolodvor za igrače? Koliko vidim iz Hajduka, a posebno zadnjih godina, odlaze kvalitetni igrači doslovce s ispisnicom, a da praktički u klubu nisu ni pravu šansu dobili... Čemu takvo lutanje po pitanju sastava momčadi i čemu uopće gomilanje igrača istog ili sličnog profila, a problem je pronaći iole kvalitetnog beka/stopera... zašto se nikad nije dogodilo da je prije priprema isprofiliran kostur momčadi, nego se svake godine cirkusira sa nedefiniranim roosterom igrača do zadnjeg trenutka pa se pola prvenstva potroši na uigravanje momčadi... previše se diletantski pristupa stvaranju momčadi i nema neke sustavnosti, već samo improvizacije...ne znam zašto se Šoltu ili prije njega Tudora nije pustilo da rade svoj posao i omogućilo im se dolazak profila igrača kakve su tražili, nego se vječito neka topla voda izmišlja...puno je tu nedorečenosti i previše kontradiktornosti da bi klub postao uspješan, ali najviše zamjeram nedostatak sustava...sve je prepušteno stihiji...i od tuda i sad problemi sa Zoljom, bivšim igračima, trenerima...
došlo ti iz dupeta u glavu.

kad sam vam isto ovo pisao prošlih godina prije početka sezone dok vas je drmala euforija stjerali ste me u krasni kao neobjektivnog i zluradog purgera.

ono što je najgore, u trenutku kad je burić bio na najboljem putu da afirmira splitsku dicu, dobio je nogu u guzicu od ekipe koja tek što je ušla u klub, ili je bila na ulaznim vratima. improvizacije koje vaša uprava izvodi su iritantne i za one koji ne navijaju za hajduk, ali izgleda kako je vama i to dobro jer neće za ovo odgovarati kos ili uprava, nego će odletjeti pušnik i onda sve ispočetka.

koji ste vi mazohisti...

Sori buraz, ne znam što bi bilo dupe...nisam zna da ste u klub osim cajki uveli i srpski kao službeni... logičan zaokret, u stvari kad se malo razmisli...

skuzaj, fratello, nisan zna da neznaš što je asino, ali kad je spomenuta testa triba si nekako povezat. samo ti meni i dalje piši. može i besmislice kao i ova koju si napisa kako se ne bi mora naprezat...

I ne moram se nešto posebno naprezati da te skinem s kurca... znaci srpski i talijanski...sorry prika nisu mi napeti ni jedan, al mi je drago da se znaš služiti istima...cigancad se međusobno ipak najbolje razumije...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 24/11/2016, 19:31

jasambrend wrote:

I ne moram se nešto posebno naprezati da te skinem s kurca... znaci srpski i talijanski...sorry prika nisu mi napeti ni jedan, al mi je drago da se znaš služiti istima...cigancad se međusobno ipak najbolje razumije...
:D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 24/11/2016, 20:52

jasambrend wrote:
sitting_bull wrote:
jasambrend wrote:
sitting_bull wrote:
jasambrend wrote:Ok nema se novaca, sve pet...ali čemu opet voditi klub kao tranzitni kolodvor za igrače? Koliko vidim iz Hajduka, a posebno zadnjih godina, odlaze kvalitetni igrači doslovce s ispisnicom, a da praktički u klubu nisu ni pravu šansu dobili... Čemu takvo lutanje po pitanju sastava momčadi i čemu uopće gomilanje igrača istog ili sličnog profila, a problem je pronaći iole kvalitetnog beka/stopera... zašto se nikad nije dogodilo da je prije priprema isprofiliran kostur momčadi, nego se svake godine cirkusira sa nedefiniranim roosterom igrača do zadnjeg trenutka pa se pola prvenstva potroši na uigravanje momčadi... previše se diletantski pristupa stvaranju momčadi i nema neke sustavnosti, već samo improvizacije...ne znam zašto se Šoltu ili prije njega Tudora nije pustilo da rade svoj posao i omogućilo im se dolazak profila igrača kakve su tražili, nego se vječito neka topla voda izmišlja...puno je tu nedorečenosti i previše kontradiktornosti da bi klub postao uspješan, ali najviše zamjeram nedostatak sustava...sve je prepušteno stihiji...i od tuda i sad problemi sa Zoljom, bivšim igračima, trenerima...
došlo ti iz dupeta u glavu.

kad sam vam isto ovo pisao prošlih godina prije početka sezone dok vas je drmala euforija stjerali ste me u krasni kao neobjektivnog i zluradog purgera.

ono što je najgore, u trenutku kad je burić bio na najboljem putu da afirmira splitsku dicu, dobio je nogu u guzicu od ekipe koja tek što je ušla u klub, ili je bila na ulaznim vratima. improvizacije koje vaša uprava izvodi su iritantne i za one koji ne navijaju za hajduk, ali izgleda kako je vama i to dobro jer neće za ovo odgovarati kos ili uprava, nego će odletjeti pušnik i onda sve ispočetka.

koji ste vi mazohisti...

Sori buraz, ne znam što bi bilo dupe...nisam zna da ste u klub osim cajki uveli i srpski kao službeni... logičan zaokret, u stvari kad se malo razmisli...

skuzaj, fratello, nisan zna da neznaš što je asino, ali kad je spomenuta testa triba si nekako povezat. samo ti meni i dalje piši. može i besmislice kao i ova koju si napisa kako se ne bi mora naprezat...

I ne moram se nešto posebno naprezati da te skinem s kurca... znaci srpski i talijanski...sorry prika nisu mi napeti ni jedan, al mi je drago da se znaš služiti istima...cigancad se međusobno ipak najbolje razumije...
eto, poslušao si me i sve 5!
još nisi dostigao nivo zatucanosti jednog ampera, a uz sveprisutni etalon i trud koji pokazuješ morat ćeš se zadovoljiti plasmanom među prva tri...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 26/11/2016, 18:21

Joško Jeličić u HTV-ovoj emisiji Stadion pokazao je kako se mađarski napadač Hajduka Marko Futacs vraća duboku u obranu te tako ostaje bez snage u napadu.
"Čuo sam da se priča o tome pa sam i pogledao.
Nogomet je zanimljiv jer ima svako svoje stajalište. Jedni gledaju situaciju tako da on nije na svojoj poziciji, a ja sam u toj akciji vidio da je on pratio svog igrača i oduzeo loptu nakon 40 metara sprinta. Normalno je da će malo odmoriti nakon toga. To je smiješno kako neki neki traže dlaku u jajetu kad je Hajduk u pitanju. Prije su govorili da je Futács "drvo koje ne trči", a sad kad trči, sad mu zamjeraju da nije na pravoj poziciji. Mi znamo što i kako radimo, a danas je demokracija i svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ako nekome smeta, neka mu smeta."


kakvo pišanje gospodina pušnika po malom čmarjeličiću  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/11/2016, 18:27

Jela je smrad...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/11/2016, 19:42

fridrih_niche wrote:Jela je smrad...
;)

Kak sad to? Neki dan ti je bio super kad je srao po Dinamu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/11/2016, 19:51

Tommy Ramone wrote:
fridrih_niche wrote:Jela je smrad...
;)

Kak sad to? Neki dan ti je bio super kad je srao po Dinamu.
Jesi me zaminija s nekim?
:D
Ja san pisa kako san se cilo lito svadja sa Jelom priko fejsa...
Skupa s Caniggiom...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 26/11/2016, 23:42

fridrih_niche wrote:
Tommy Ramone wrote:
fridrih_niche wrote:Jela je smrad...
;)

Kak sad to? Neki dan ti je bio super kad je srao po Dinamu.
Jesi me zaminija s nekim?
:D
Ja san pisa kako san se cilo lito svadja sa Jelom priko fejsa...
Skupa s Caniggiom...
;)
jeste jeste. niče nije nikad hvalio jelu  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 27/11/2016, 01:42

fridrih_niche wrote:Jela je smrad...
;)
Naravno, mene je od svega najviše zasmetalo kad je lani sra po Keku koji je napravija odličan posal u Rijeci...

Čuja sam da je priko face-a odgovorija Pušniku (koji ga btw. nije ni spomenija) da njemu ništa nije smiješno, njemu i onima koji vole Hajduk... :D:haha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 2 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum