ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljudska prava u Hrvata

Go down

Ljudska prava u Hrvata Empty Ljudska prava u Hrvata

Post by Guest 29/11/2016, 15:38

https://www.washingtonpost.com/news/the-fix/wp/2016/11/26/here-is-donald-trumps-reaction-to-fidel-castros-death/

Velika demokratska USA dijeli lekcije o ljudskim pravima cijelome svijetu i koja osuđuje fidel castra kao što je sad napravio novokomponirani predsjednik Trump.

Zemlja koja je demokraciju širila po hirošimi i nagasakiju, afganistanu, južnoj africi, iraku itd. koja je djeci besplatno pružala zdravstvenu uslugu raketama i mecima, škole sravnavala sa zemljom tako da bolje ih educira, a diktator fidel castro je uveo besplatno zdravstvo čak i za građane USA-e, za ljude bez dokumenata i za bilo koga ko će hoće školovat besplatno školstvo bez obzira na vjeru, rasu i državljanstvo.

Dakle sami možete prosudit ko je poštovao i gazio ljudska prava, a hrvatska slijepo slijedi ameriku- školstvo je besplatno ko u americi, ljudi idu besplatno u firencu studirat i u zagreb, svaki fakultet je u hr besplatan kao što su i knjige besplatne tako da smo svi jednaki i svi imamo jednake šanse za školovanje, a ne kako kod prokletog castra gdje ljudi moraju uložit tisuće i tisuće eura da bi se školovali.


Ako nemaš dopunsko ili obično zdravstveno idi u bolnicu pa nek te liječe, sigurno će ti svi doć u susret i neće te pitat nikakav dokument nego će se jako brinut za tvoj život i davat sve da te spase, bio ti dijele ili penzioner.

Živio kapitalizam! Dole beskrupolozni nehumani komunizam!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudska prava u Hrvata Empty Re: Ljudska prava u Hrvata

Post by kaya 29/11/2016, 18:15

e
Marx wrote:

Zemlja koja je demokraciju širila po hirošimi i nagasakiju, afganistanu, južnoj africi,
pa tim zemljama je demokracija sama činjenica da su vidjeli amerikanca u živo koji nije pojeo ženu ili amerikanku koja nema deformirana, iskrivljena defektna bolna stopala jer su joj noge s 5 godina stavili u klompe br.28 koje je skinula na samrti. a možda i nije.
ovi prvi su prvi napali perl harbour bez objave rata, pokvareno, mučki i luđački kakvi samo kosooki manijaci mogu biti koji su požderali sve na planeti pa i tigrove.
ovi divljaci u afganistanu ratuju stoljećima između plemena i to im je normalno.
južna afrika-novac diktatorima, vlast i sila, plemenski ratovi i kuhanje susjednog plemena na lešo.
tako da da, demokratskija je kutija marllbora od svih tih istočnih i afričkih zemalja.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ljudska prava u Hrvata Empty Re: Ljudska prava u Hrvata

Post by jastreb 29/11/2016, 18:20

kaja wrote:e
Marx wrote:

Zemlja koja je demokraciju širila po hirošimi i nagasakiju, afganistanu, južnoj africi,
pa tim zemljama je demokracija sama činjenica da su vidjeli amerikanca u živo koji nije pojeo ženu ili amerikanku koja nema deformirana, iskrivljena defektna bolna stopala jer su joj noge s 5 godina stavili u klompe br.28 koje je skinula na samrti. a možda i nije.
ovi prvi su prvi napali perl harbour bez objave rata, pokvareno, mučki i luđački kakvi samo kosooki manijaci mogu biti koji su požderali sve na planeti pa i tigrove.
ovi divljaci u afganistanu ratuju stoljećima između plemena i to im je normalno.
južna afrika-novac diktatorima, vlast i sila, plemenski ratovi i kuhanje susjednog plemena na lešo.
tako da da, demokratskija je kutija marllbora od svih tih istočnih i afričkih zemalja.
Nisu se ti šizofrenici ograničavali samo na afro-azijske zemlje.

Što im je trebalo intervenirati u Južnoj Americi? Zar se Čile ne bi mogao pravilno razvijati bez njihovih sranja?

Afganistan je upravo ulazio u potpuni period mira,pod vlašću socijalističke vlade,kad su šizofreničari ondje instalirali mudžahedine (koje slave u filmu Rambo 3 kao romantične trubadure željne demokracije)a koji su preteča današnjim ISIL-ovcima?

Koje su također sami stvorili.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ljudska prava u Hrvata Empty Re: Ljudska prava u Hrvata

Post by kaya 29/11/2016, 18:23

jastreb wrote:

Afganistan je upravo ulazio u potpuni period mira,
pod vlašću socijalističke vlade,kad su šizofreničari ondje instalirali mudžahedine (koje slave u filmu Rambo 3 kao romantične trubadure željne demokracije)a koji su preteča današnjim ISIL-ovcima?

Koje su također sami stvorili.
je baš, pa tamo su i rusi ratovali pa pobjegli nakon 10 godina od divljaka.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ljudska prava u Hrvata Empty Re: Ljudska prava u Hrvata

Post by Guest 29/11/2016, 20:21

Iz tvog odgovora mogu shvatit da ti zaključuješ da obično slabići napadaju divove i pobjeđuju što nema veze sa zdravom pameću.
Al to ne mogu niti očekivat od jednog amerofila jer vam je ispran mozak.
Što se tiče životinja ameri su prvo pobili domoroce, a onda su potamanili sve bizone jer su naprosto željni krvi. Kad to nije bilo dosta počeli su rušit cijelu planetu, sjeku pluća žemlje (šume).
Šta god si navela dokazuje samo jedno da ljudska prava su veća na Kubi nego u USA, da ne moram ponavljat što sam pričao o zdravstvu i školstvu.
Nakon što su pobili sve indijance, ukrali su pola meksika i napadali kako im pukne u glavu po južnoj americi neke zemlje sve uvijek pod izlikom demokracije ili radi oslobađanja da ljudi žive u njihovoj demokraciji, i tako od 1776. su vodili najviše ratova nego bilo koja druga država u povijesti. I da ne spominjem kako su odma pružili ruku frankovoj španjolskoj nakon rata i uvijek su surađivali s nedemokratskim državama pa čak i sa zlosretnom jugoslavijom i zločincem titom samo zato što je zatvarao staljiniste.

Castro je samo obranio svoju zemlju uspješno i spasio se od 600+ puta što su napravili atentat na njega, a on nikad nije napao amere.

Vodio je pošteni rat, oslobodilački i nije išo napadat civilno američko stanovništvo nego se borio protiv vojske.

Che i Castro žive vječno!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudska prava u Hrvata Empty Re: Ljudska prava u Hrvata

Post by Guest 29/11/2016, 20:32

Ako ja imam običaj da u kući hodam bos ili u klompama ti nemaš pravo nametati mi moja prava da ja u mojoj kući živim prema tvojim načelima jer tad si ti okupator i terorist.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudska prava u Hrvata Empty Re: Ljudska prava u Hrvata

Post by jastreb 29/11/2016, 20:41

Marx wrote:Ako ja imam običaj da u kući hodam bos ili u klompama ti nemaš pravo nametati mi moja prava da ja u mojoj kući živim prema tvojim načelima jer tad si ti okupator i terorist.
Ali zar nije drug Staljin takva načela nametao drugu Titu?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ljudska prava u Hrvata Empty Re: Ljudska prava u Hrvata

Post by Guest 30/11/2016, 15:54

jastreb wrote:
kaja wrote:e
Marx wrote:

Zemlja koja je demokraciju širila po hirošimi i nagasakiju, afganistanu, južnoj africi,
pa tim zemljama je demokracija sama činjenica da su vidjeli amerikanca u živo koji nije pojeo ženu ili amerikanku koja nema deformirana, iskrivljena defektna bolna stopala jer su joj noge s 5 godina stavili u klompe br.28 koje je skinula na samrti. a možda i nije.
ovi prvi su prvi napali perl harbour bez objave rata, pokvareno, mučki i luđački kakvi samo kosooki manijaci mogu biti koji su požderali sve na planeti pa i tigrove.
ovi divljaci u afganistanu ratuju stoljećima između plemena i to im je normalno.
južna afrika-novac diktatorima, vlast i sila, plemenski ratovi i kuhanje susjednog plemena na lešo.
tako da da, demokratskija je kutija marllbora od svih tih istočnih i afričkih zemalja.
Nisu se ti šizofrenici ograničavali samo na afro-azijske zemlje.

Što im je trebalo intervenirati u Južnoj Americi? Zar se Čile ne bi mogao pravilno razvijati bez njihovih sranja?

Afganistan je upravo ulazio u potpuni period mira,pod vlašću socijalističke vlade,kad su šizofreničari ondje instalirali mudžahedine (koje slave u filmu Rambo 3 kao romantične trubadure željne demokracije)a koji su preteča današnjim ISIL-ovcima?

Koje su također sami stvorili.

Sve je istina međutim ajmo u tu cijelu gužvu ubaciti i Conquistadore koji su činili strahote da se ne zaboravi kao i titovi partizani.
OZNA - Vergarola 18-8-1946. uz fojbe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ljudska prava u Hrvata Empty Re: Ljudska prava u Hrvata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum