ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom

Go down

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom Empty Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom

Post by Kermit 22/11/2016, 20:15

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=933377


Last edited by asilovski on 22/11/2016, 20:17; edited 1 time in total
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom Empty Re: Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom

Post by Kermit 22/11/2016, 20:16

INTERPOLOVA odluka o odbacivanju zahtjeva hrvatske strane da obnovi međunarodni uhidbeni nalog za čelnika MOL-a Zsolta Hernadija je konačna i na nju nije moguća žalba, kazao je Hernadijev odvjetnik mađarskoj novinskoj agenciji MTI.

Jedan od čelnika londonske odvjetničke tvrtke Peters&Peters koja vodi Hernadijev tim obrane Michael O'Kane, rekao je MTI-ju da "Interpolova konačna odluka o tom pitanju znači da Hrvatska više ne može koristiti Interpolove kanale i mehanizme protiv Hernadija".

Vezano uz pitanje može li se očekivati žalba hrvatske strane, O'Kane je kazao da je odluka konačna i ne postoji mogućnost za žalbu, suprotno onome što pišu određeni mediji.

Na upit ima li kakve informacije o tome koji su razlozi za takvu odluku Interpola, O'Kane je pojasnio da je Interpolova odluka uslijedila nakon slanja argumenata Hernadijeve obrane da je, kao i kod hrvatskih "komercijalnih napada" na MOL, "crvena tjeralica koju je tražila Hrvatska bila politički motivirana".

"Istaknuli smo i da je Mađarska već u potpunosti istražila taj predmet i da je g. Hernadi u potpunosti oslobođen u Mađarskoj za isto navodno postupanje", rekao je O'Kane.

Interpolovi propisi zabranjuju postupanje u politički motiviranim slučajevima

Dodao je da je siguran kako je Interpol iz ovog slučaja naučio da je potreban krajnji oprez i pri izdavanju i uklanjanju crvene tjeralice, kada politička motivacija stoji iza kaznenog slučaja. Taj pravni stručnjak ističe da Interpolovi propisi striktno zabranjuju postupanje u politički motiviranim slučajevima.

"Ostaje da vidimo kada će Interpol objaviti svoju odluku. Požurujemo ga da to učini što prije", poručio je O'Kane.

Odgovarajući na upit hoće li odvjetnički tim tražiti naknadu štete za Hernadija, O'Kane je izjavio da će analizirati i u dogledno vrijeme odlučiti hoće li to tražiti i od koga.

Hernadi je još 2013. optužen da je dao 10 milijuna eura mita bivšem premijeru i predsjedniku HDZ-a Ivi Sanaderu, čime je MOL-u osigurao upravljačka prava u Ini, no do danas je ostao nedostupan hrvatskom pravosuđu.

MOL je u više navrata odbacio te optužbe tvrdeći da nikad nije podmitio nijednog političara i nije dao novac da bi stekao upravljačka prava u Ini.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom Empty Re: Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom

Post by kic 22/11/2016, 20:27


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom Empty Re: Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom

Post by Guest 22/11/2016, 20:33

A bogati, kome ćeš vjerovati nego Mađarima.  Tu sve glupo i Batustan, a tamo milina  da ti bude.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom Empty Re: Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom

Post by Guest 22/11/2016, 20:35

kad stalno pljujete po UDBI, pa im kronično nedostaje kvalitetnog kadra jer se ljudi ne žele asocirati sa tom nekoć časnom službom

zato gubimo, jer su igrači loši
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom Empty Re: Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom

Post by Kermit 22/11/2016, 20:36

kofein wrote:A bogati, kome ćeš vjerovati nego Mađarima.  Tu sve glupo i Batustan, a tamo milina  da ti bude.
Ćut, Plenki organizira Krimsku legiju podijelit će dobrovljcima svoja iskustva iz Londona kada se sa Zokijem 1991. uspio spasiti  od JNA
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom Empty Re: Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom

Post by kic 22/11/2016, 20:38


ja ne znam ni zašt su tražili nadležnost od Interpola..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom Empty Re: Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom

Post by Kermit 22/11/2016, 20:40

kic wrote:
ja ne znam ni zašt su tražili nadležnost od Interpola..
Vjerojatno nije niti Cvitanu hehehe to je sve bila predstava za javnost u biti svi znaju da je INA prošlo svršeno vrijeme i da protiv Hernandija nemaju jedan dokaz, ma...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom Empty Re: Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom

Post by govinda 22/11/2016, 20:42

Pa kako to? A Orban, a Nova Evropa, a stop imigrantima a odbrana krscanstva?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom Empty Re: Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom

Post by kic 22/11/2016, 20:42

asilovski wrote:
kic wrote:
ja ne znam ni zašt su tražili nadležnost od Interpola..
Vjerojatno nije niti Cvitanu hehehe to je sve bila predstava za javnost u biti svi znaju da je INA prošlo svršeno vrijeme i da protiv Hernandija nemaju jedan dokaz, ma...


sve će to Cvitan u prdekanu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom Empty Re: Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom

Post by Guest 22/11/2016, 20:43

kic wrote:ja ne znam ni zašt su tražili nadležnost od Interpola..
zato što su takvu strategiju predložili stručni suradnici

kad bi malo više igrao poker znao bi s kojim kartama imaš blef...

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dobitne_kombinacije_u_pokeru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom Empty Re: Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom

Post by kic 22/11/2016, 20:47

deda wrote:
kic wrote:ja ne znam ni zašt su tražili nadležnost od Interpola..
zato što su takvu strategiju predložili stručni suradnici

kad bi malo više igrao poker znao bi s kojim kartama imaš blef...

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dobitne_kombinacije_u_pokeru


sačuvaj me bože stručnjaka, treba vratit plemensko vijeće kao nekad da sudi po pravičnosti..

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom 12-angry-men-snapshot-11
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom Empty Re: Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom

Post by Kermit 22/11/2016, 20:58

Plenki jebe ne spušta mu se kita hehehe molim da svi koji su glasali za njega zapale još jedan lampijon za sve ostale
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom Empty Re: Mađarska odnijela veliku pobjedu nad Batustanom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum