ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by darth_vader 19/11/2016, 21:17

A sutra ćete majmuna u nebesa dizati...

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by kic 20/11/2016, 02:18

Ziil Los Dii ! wrote:
kic wrote:
židovi su master race, možete vi pričat šta hoćete ali su razjebali više carstava nego penny flame dildoa..

Flejmova mala prima samo crnacke kurceve, njoj dildoi ne trebaju 

Master race ? I ne bas...perditio tua ex te israel ( zaboravimo sad kletvu pribijanja isusa na kriz)rispekt za financijsko carstvo, ali najveci apsurd je da su si kao i njemci eugenicki gledano oduzeli pravo da se nazivaju madterima, u tako zatvorenim drustvima i je doslo do pojave bolesti koje nisu ni bile poznate, njihova rodoslovna stabla su super za istrazivanje genetskih bolesti,  pojavnost  nekih oboljenja1:20 naspram opce populacije tipa 1:10 000 sve jasno govori

Svabe su se opametile..shvatili da genetski cist,  ne znaci biti "arijevac koji jebe svoju plavu sestru" , vec genetski cist od bolesti , zato su uveli sve one crnce,turke i arape da ih oplodjuju ,  da se genom rastereti pogrjesno prepisanih podataka

http://hyperioncantos.wikia.com/wiki/Ousters
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by Guest 20/11/2016, 09:52

jasambrend wrote:A sutra ćete majmuna u nebesa dizati...
Znaci, nije se samo meni pričinilo da je Majmun evoluira u Karla...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by Guest 24/11/2016, 01:28

fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:A sutra ćete majmuna u nebesa dizati...
Znaci, nije se samo meni pričinilo da je Majmun evoluira u Karla...
:D
Nisam ja nikakav Marx niti volim komunizam. Ja sam se jasno izjasnio na vijestima o svojim stavovima i to se može pročitati http://ex-iskon.forumcroatian.com/t10272-rad-je-zlo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by Guest 24/11/2016, 05:46

Kako te okrene koji dan, takav si...
Al nisi los, sve je to dobro...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by Guest 24/11/2016, 06:52

Ovih dana je južina pa ga okrenulo na marksizam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by Guest 24/11/2016, 07:03

Tommy Ramone wrote:Ovih dana je južina pa ga okrenulo na marksizam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by Guest 25/11/2016, 08:48

Izgleda da mu je Vojvoda presudio. Nema ga više na forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by Guest 25/11/2016, 08:49

Tommy Ramone wrote:Izgleda da mu je Vojvoda presudio. Nema ga više na forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by Guest 25/11/2016, 09:14

Rad'iša Trajković wrote:
Tommy Ramone wrote:Izgleda da mu je Vojvoda presudio. Nema ga više na forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by Guest 25/11/2016, 14:18

Drugovi i drugarice, neprijatelj nikad ne spava i zato sam morao do majke Rusije da odam počast herojima oktobarske revolucije koji su poginuli za jedini pravi ideal, a to kao što svi znamo je komunizam. Najjača partija na svijetu su komunisti. Kineza ima 2 milijarde, a 90% Rusa želi u oslobodilački rat protiv pošasti kapitlizam.
Kapitlizam bi htio uništit sve nas i zato je vrijeme za revoluciju. Zato kalašnjikov u ruke i juriš na merkelicu i njene euro podanike.
Kucnuo je čaš, ko nije s nama je protiv nas. Ни шагу назад!
U roku od dvije godine sve bivše zemlje SSSR-a bit će pod okriljem komunističkog raja.

Poginut će monarhisti, moderne feudalce ćemo objesiti na crvenom trgu i jednom zauvijek ćemo zatrti sjeme kapitalističkog zla.


Last edited by Marx on 25/11/2016, 14:22; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by muckodjubre 25/11/2016, 14:20

Marx wrote:Drugovi i drugarice, neprijatelj nikad ne spava i zato sam morao do majke Rusije da odam počast herojima oktobarske revolucije koji su poginuli za jedini pravi ideal, a to kao što svi znamo je komunizam. Najjača partija na svijetu su komunisti. Kineza ima 2 milijarde, a 90% Rusa želi u oslobodilački rat protiv pošasti kapitlizam.
Kapitlizam bi htio uništit sve nas i zato je vrijeme za revoluciju. Zato kalašnjikov u ruke i juriš na merkelicu i njene euro podanike.
Kucnuo je čaš, ko nije s nama je protiv nas. Ни шагу назад!
U roku od dvije godine sve bivše zemlje SSSR-a bit će pod okriljem komunističkog raja.

Poginut će monarhisti, moderne fedualce ćemo objesiti na crvenom trgu i jednog zauvijek ćemo zatrti sjeme kapitalističkog zla.
Živio drug staljin

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 6b8efe2f85c2b63406b2presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by Guest 25/11/2016, 14:21

pusi kurac komunjaro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by scorpion 25/11/2016, 16:17

Kako je ovaj marx naporan lik. Odjebi sa ovog podforuma debilu retardirani

_________________
presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by kic 25/11/2016, 16:18


demo se napio, pa radi altere..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by scorpion 25/11/2016, 16:20

kic wrote:demo se napio, pa radi altere..
lol!

_________________
presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by bafalo 25/11/2016, 16:45

ja mislim da je to onaj srbin zill

_________________
presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by Guest 25/11/2016, 19:34

Rad'iša Trajković wrote:pusi kurac komunjaro
Situacija u celome svetu je veoma složena. Pišem na tvom maternjem jeziku da me bolje razumeš.
Ja nisam protiv partizana jer su svi partizani bili antifašisti nego sam protiv onih koji su preko noći od staljinista postali titoisti i tako izdali najveću tekovinu, a to je KOMUNIZAM.
Vi Srbi ste najveći licemeri i izdajice jer ste promenili svoje partizanske uniforme u četničke i to u 21. veku i opet ste izgubili od rvata u 20. veku, ali majka Rusija je spremna oprostiti vam prošlost u ime sadašnjosti koja nosi ime "i posle Marxa opet Putin"
presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Putin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by Guest 25/11/2016, 19:35

putin vise isto nije partizan... :^0
i on zamenio uniformu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by Guest 26/11/2016, 00:12

Tommy Ramone wrote:Izgleda da mu je Vojvoda presudio. Nema ga više na forumu.
Mi smo ti koji su sudili.
presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 86c723b1af1c8c3f5c3cf4ebfc762ccc
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by jalnirajko 26/11/2016, 00:14

Rad'iša Trajković wrote:pusi kurac komunjaro
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu - Page 3 Empty Re: presuda zidovskoj picki ovom ziilu dilu the kurcu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum