ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

moćni majmune i bafalo

Go down

moćni majmune i bafalo Empty moćni majmune i bafalo

Post by muckodjubre Fri 18 Nov - 22:57

platio bi vam svakome 100€ da ovoga monstruma bacite s 10m

http://www.24sata.hr/news/bacio-ih-s-10-metara-puljanin-je-pokusao-ubiti-svoja-dva-psa-499765


Last edited by muckodjubre on Fri 18 Nov - 23:00; edited 1 time in total

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

moćni majmune i bafalo 6b8efe2f85c2b63406b2moćni majmune i bafalo Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500moćni majmune i bafalo Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

moćni majmune i bafalo Empty Re: moćni majmune i bafalo

Post by muckodjubre Fri 18 Nov - 22:57

36-godišnji I.Ž. iz Pule prijavljen je policiji jer namjerno htio ubiti svoja dva psa bacivši ih s 10 metara visine! Policija kaže da je time počinio dva kaznena djela ubijanje ili mučenje životinja.
"Sumnjiči ga se da je sredinom veljače odveo u šetnju svog psa pasmine bull terijer te ga je pokušao usmrtiti tako da ga je u kamenolomu na Stoji bacio sa visine od oko deset metara. 
Svog drugog psa pasmine pitbull pokušao je usmrtiti 9. listopada, također u kamenolomu na Stoji, kada ga je prvo udario prikladnim predmetom, a potom ga je bacio sa visine od oko deset metara"kazala je Nataša Rogić iz Policije. Oba psa pronašli su ozlijeđene prolaznici te su ih zbrinule udruge za zaštitu životinja. 

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

moćni majmune i bafalo 6b8efe2f85c2b63406b2moćni majmune i bafalo Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500moćni majmune i bafalo Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

moćni majmune i bafalo Empty Re: moćni majmune i bafalo

Post by jalnirajko Fri 18 Nov - 23:37

bacili ga tako
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

moćni majmune i bafalo Empty Re: moćni majmune i bafalo

Post by nowitzki Sat 19 Nov - 2:43

Stoja je inace kolko sam radio oko pule pravi holywood i tamo ona lagana marinica, picketine uzivanje....nisam znao da su tamo ovakvi psihopati
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

moćni majmune i bafalo Empty Re: moćni majmune i bafalo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum