ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by Ero 14/8/2015, 01:03

Široki Brijeg
Mamić pozvao bh. Hrvate na jedinstvo
Širokobriježani, pokazali ste veliku hrabrost dodijelivši mi ovu nagradu. Da, bio sam u zatvoru, mnogi se sada udaljuju od mene, ali vi ste meni dali javno priznanje – od srca vam hvala, rekao je Mamić.

260 pregleda





Mamiću priznanje grada Široki Brijeg F5a80d86aac31b9c4ca711ca68f2171f

Foto:

 
Autor:
agencije

Izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić primio je u srijedu priznanje grada Širokog Brijega i pri tome u emotivnome obraćanju pozvao Hrvate u BiH na jedinstvo te izrazio razočarenje što Dinamo nije dobio priznanje grada Zagreba premda je ovaj klub obilježio 100. obljetnicu postojanja.

Na svečanoj sjednici Gradskog vijeća Širokog Brijega povodom dana ovoga grada koji je obilježava na Veliku Gospu priznanja dodijeljena su Zlatne plakete Grb grada Širokog Brijega Glazbenoj školi Široki Brijeg, profesoru na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Splitu dr. Milijanu Sesaru, liječniku i profesoru Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Mostaru prof. dr. Ivanu Gilji i izvršnom predsjedniku Dinama Zdravku Mamiću. Njima su priznanja dodijeljena zbog doprinosa razvoju grada Širokog Brijega.
Mamić je u obraćanju istaknuo kako mu ovo priznanje posebno znači jer je dobiveno u vremenu kada se protiv njega vodi istraga.
- Širokobriježani, pokazali ste veliku hrabrost dodijelivši mi ovu nagradu. Da, bio sam u zatvoru, mnogi se sada udaljuju od mene, ali vi ste baš u ovom trenutku meni dali javno priznanje – od srca vam hvala, rekao je Mamić. Pri tome je istaknuo kako je Dinamo institucija, da je Zagreb zaobišao ovaj klub.
- Godine 2011. obilježili smo 100 godina kluba, a grad Zagreb nam nije dao nikakvo priznanje. I sada dođem u Široki Brijeg, u drugu državu tako da kažem, i ovdje dobijemo javno priznanje, rekao je Mamić.
Pozvao je Hrvate u BiH na jedinstvo te da se na masovno odazovu na izbore za Hrvatski sabor.
- Vi svi koji nemate hrvatsko državljanstvo ili putovnicu, odmah ju izvadite. Na iduće izbori izađite u što većem broju i dajte glas 'znate već komu' jer dosta je bilo 'ovih i onih', rekao je izvršni predsjednik Dinama.
Prije svečane sjednice Gradskog vijeća položen je vijenac i zapaljena svijeća na Trgu širokobrijeških žrtava za sve umrle, poginule i nestale hrvatske branitelje.


Last edited by Ero on 14/8/2015, 01:24; edited 1 time in total
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Re: Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by Ero 14/8/2015, 01:04

Nije krv vod(k)a. B-)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Re: Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by v_vlado 14/8/2015, 07:05

vole ga lokalne ulizice,ali u zg baš nije ljubljen,nek ode živjet u Široki i svi zadovoljni,ali onda nema bandića sa parama...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Re: Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by Guest 14/8/2015, 09:00

Nabjem vas na kruac balije ste bili i balije čete uvijek biti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Re: Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by jastreb 14/8/2015, 09:58

Vrhunac hercegovačke ireale.

Za počasnog građanina proglašavaju osobu koja je u Hrvatskoj simbol za lopovluk i nasilništvo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Re: Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by crvenkasti 14/8/2015, 12:25

Gdje da napišem nešto?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Re: Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by crvenkasti 14/8/2015, 12:26

Došlo mi da idem nešto napisat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Re: Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by veber 14/8/2015, 12:29

bandić će organizirati remetinec
mamić mlađi nogometni tim
mamić stariji brinut će o transferima. oš u lipovicu? ma nema beda, samo nemoj u lepoglavu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Re: Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by Ero 14/8/2015, 12:38

albatros wrote:Vrhunac hercegovačke ireale.

Za počasnog građanina proglašavaju osobu koja je u Hrvatskoj simbol za lopovluk i nasilništvo.
Nije to prvi put. Često se vam to događa...Ono najprije simboli, pa onda rušenje istih...pa tako u'krug.

Nego, malo sam provjerio i vidim da da vam je napravio  najskuplji klub u "regiJonu", šta ne? :]
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Re: Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by jack_reacher 14/8/2015, 12:39

meni samo 1 stvar nikad nije bila jasna,kaj tolko živčani na svaku manju provokaciju,ima silne milijune i može si kupit pusti otok s bajnim djevicama,nek ide tam ispucavat svoje frustracije i provincijske komplexe,jedino mi simpa kod njega bilo kad je pričal kak je izgubil nevinost s nekom švapskom kurvom,inače njegovi derneci u šestinskom lagviću su legendarni.. :doh :facepalm
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Re: Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by jastreb 14/8/2015, 12:41

Ero wrote:
albatros wrote:Vrhunac hercegovačke ireale.

Za počasnog građanina proglašavaju osobu koja je u Hrvatskoj simbol za lopovluk i nasilništvo.
Nije to prvi put. Često se vam to događa...Ono najprije simboli, pa onda rušenje istih...pa tako u'krug.

Nego, malo sam provjerio i vidim da da vam je napravio  najskuplji klub u "regiJonu", šta ne? :]

 Jakoga li kluba!

Kad se vuku parovi za Ligu prvaka,ne znam zašto,ali svi priželjkuju Dinamo u skupini.

Vjerovatno zbog gol razlike.

Basketball
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Re: Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by Ero 14/8/2015, 12:42

crvenkasti wrote:Gdje da napišem nešto?
Možeš vladanu ukucat u čelo...za početak. :D
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Re: Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by Ero 14/8/2015, 12:43

albatros wrote:
Ero wrote:
albatros wrote:Vrhunac hercegovačke ireale.

Za počasnog građanina proglašavaju osobu koja je u Hrvatskoj simbol za lopovluk i nasilništvo.
Nije to prvi put. Često se vam to događa...Ono najprije simboli, pa onda rušenje istih...pa tako u'krug.

Nego, malo sam provjerio i vidim da da vam je napravio  najskuplji klub u "regiJonu", šta ne? :]

 Jakoga li kluba!



Basketball


Najjači u regiJonu. :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Re: Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by jastreb 14/8/2015, 12:46

Pa ne znam baš.

Mislim da bi mu Partizan uzeo mjeru.

A ni protiv Rijeke se kod kuće nisu baš iskazali. Da Rijeka nije onako neprecizna izgubili bi doma.

Sve u svemu klub koji je najviše golova primio u prvom krugu Lige prvaka,svih vremena.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Re: Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by Ero 14/8/2015, 13:14

albatros wrote:Pa ne znam baš.

Mislim da bi mu Partizan uzeo mjeru.

Partizan? Šta ti je to? geek
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Mamiću priznanje grada Široki Brijeg Empty Re: Mamiću priznanje grada Široki Brijeg

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum