ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by BB-8 Fri 4 Nov - 22:42

belosvetska urota bre

BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by Serbinho-3 Fri 4 Nov - 23:16

Novak ima problem sa zenom ili necime, mediji pokusavaju otkriti.
Bio je bez oba trenera, totalni haos i raspad.
Skoro je izjavio da samo zeli biti srecan na terenu, pobede mu nisu vazne, sto je bacilo ljude u rebus.
Mesozderi su ga optuzili da je postao clan sekte, jer je postao vegan.
Videcemo, mada kada dugo nema nikoga da mu zaprezi, normalno da se smori i od tenisa, sve luzeri oko tebe, dodje mu u kafanu da ode i ubije se od pevaljke i rakije.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by michaellcmacha Fri 4 Nov - 23:36

Serbinho-3 wrote:Novak ima problem sa zenom ili necime, mediji pokusavaju otkriti.
Bio je bez oba trenera, totalni haos i raspad.
Skoro je izjavio da samo zeli biti srecan na terenu, pobede mu nisu vazne, sto je bacilo ljude u rebus.
Mesozderi su ga optuzili da je postao clan sekte, jer je postao vegan.
Videcemo, mada kada dugo nema nikoga da mu zaprezi, normalno da se smori i od tenisa, sve luzeri oko tebe, dodje mu u kafanu da ode i ubije se od pevaljke i rakije.
to da je postao vegan, mu je malo žešća gluparija.... to s čim se on bavi iziskuje bjelančevine životinjskog porijekla... ok sad je puno jasnije od kud pad...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by Serbinho-3 Fri 4 Nov - 23:42

Pa i ja ne jedem meso.
Vratio se iz teretane sa istrcanih 20km, sutra ako budem imao vremena 30km.
Nije meso problem, vec nesto drugo, obzirom da dosta pazi sta uzima.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by michaellcmacha Fri 4 Nov - 23:52

Serbinho-3 wrote:Pa i ja ne jedem meso.
Vratio se iz teretane sa istrcanih 20km, sutra ako budem imao vremena 30km.
Nije meso problem, vec nesto drugo, obzirom da dosta pazi sta uzima.
ma dobro neću u detalje jer sumnjam da bi skužio finese po tom pitanju.... evo ukratko radi se o sportu koji iziskuje od organizma i u fizičkom i u psihološkom smislu izlaganje ekstremnim naporima, uslijed čega je potrebno kontinuirano zadržati muskulatorni tonus i u određenom broju sekvenci reagirati eksplozivno čega nema bez energije koja se akumulira unosom životinjskih bjelančevina ili je nedostatno ukoliko tog unosa nema....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by michaellcmacha Sat 5 Nov - 0:00

ja sam ti davno, prije 28 godina imao svoju teretanu, bavio se dosta intenzivno borilačkim sportom, full contact, i otprilike znam iz prve ruke i prednosti i nedostatke tih nekoliko tipova ishrane jer sam imao prilike kroz izravne kontakte sa Žarkom Stojićem, višestruki prvak bivše YU u BB, vidjeti i ponešto od svega tog i usvojiti... naravno zasigurno je tu biše negativnih parametara koji su utjecali na njegov pad u koncentraciji, smanjenje tonusa i u konačnici na gubitak statusa koji će evidentno uslijediti... ali jebiga ništa nije vječno... a on pak treba biti svjestan da je polučio jedinstven rezultat, nisam baš sve upratio, pa ne znam da li je postigao renome nejboljeg tenisača svih vremena, mada je to meni izlišna kvalifikacija... po meni on je vrhunski tenisač svog vremena i to je sasvim dovoljno tj i puno više od tog... u svakom slučaju nek mu je sretno... ukoliko nađe motiva za dalje pobjede nek pobješuje, ukoliko ne nek uživa u životu.... zaslužio je...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by Eroo Sat 5 Nov - 3:49

Serbinho-3 wrote:Novak ima problem sa zenom ili necime, mediji pokusavaju otkriti.
Bio je bez oba trenera, totalni haos i raspad.
Skoro je izjavio da samo zeli biti srecan na terenu, pobede mu nisu vazne, sto je bacilo ljude u rebus.
Mesozderi su ga optuzili da je postao clan sekte, jer je postao vegan.
Videcemo, mada kada dugo nema nikoga da mu zaprezi, normalno da se smori i od tenisa, sve luzeri oko tebe, dodje mu u kafanu da ode i ubije se od pevaljke i rakije.

Ako je vegan onda on ima problem s nedostatkom vitamina B12(kobalamina).
Netko to mora objasniti tome čovjeku. Bez B2 nema proizvodnje crvenih krvnih zrnaca.
Ima, ali su megaloblastni, slično kao kod raka krvi i u smanjenom su broju.
Znam odlično šta znači pomanjkanje B12,imao sam slučaj u kući, a posljedice
ćemo imati do kraja života.
I da, B12 ima samo u hrani životinjskog izvora. Laže tko tvrdi drugačije.
U početku vegani nemaju problema, jer se B12 koristi iz jetre, gdje se skladišti.
Rezerve su od 3-6 godina. Nakon ovog vremena se faše takozvana perniciozna anemija,
koja je smrtnonosna i sa sobom donosi trajna oštećenja nekih organa.
Najprije nastradaju mijelinske ovojnice perfernih živaca, bubrezi, oči, depresija...strada ravnoteža
i mnogo toga još. Ne treba se igrati s veganstvom....
98% liječnika o pernicioznoj anemij pojma nemaju.
Još jednom: Noletu ovo netko mora objasniti, prije nego što oboli zaozbiljno.
Eroo
Eroo

Posts : 74834
2016-07-22


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by Eroo Sat 5 Nov - 3:52

Serbinho-3 wrote:Pa i ja ne jedem meso.
Možda piješ mlijeko, jedeš sir i jaja i slično, ili neke druge proizvode životinjskog izvora.
Gotovo sam siguran da je tako, inače ne bi ovdje pisao... :)
Eroo
Eroo

Posts : 74834
2016-07-22


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by vuksadinare Sat 5 Nov - 8:01

Ringo10 wrote:
flumen wrote:
Eroo wrote:
flumen wrote:i corava koka ubode zrno
Ubodi i ti nešto, vrime ti je... jocolor
moje vrime je proslo...sad jos samo grasevine ili malvazije i orade na leso, sa malo blitve, kompira i maslinovog ulja...
E jebi ga, i ja volim sve nabrojano a iako nisam u cvijetu mladosti, kita se jos fino dize.

Zato mislim da moje jos nije proslo.
draza su meni bosanska jela em su punija em se najedes posteno a i drmnes dobro i ljutu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by Guest Sat 5 Nov - 8:15

msm da covek treba i mora sve umereno,
bilo koja krajnost i zadrtost nije ok za organizam.
nole je sam izjavio da nakon nekih porodicnih dogadjanja,
zadnjih godina, on nije ista osoba ko ranijih godina.
paaa, treba biti realan. nije jednostavno biti isti osoba
kada si obican balkanac i postanes br_1 u tenisu,
sa milionima $ pri sebi. koje nikome ne dugujes, 
ne moras da ih krijes od drzave ili naroda. promeni
to samog coveka i sve u njegovom okruzenju. na to
nisu imune ni zapadne zvezde koje su iz sredine gde je
svetski uspeh svakodnevnica.
noletu zelim miran zivot. 
postavio je vrlo visoku lestvicu za balkan, pa i sam svet,
u tenisu. neka njegovi rezultati budu inspiracija ostalima
da ga stignu i nadmase. da nas prostor bude poznat po
ovom sportu isto kao po kosarkasima, fudbalerima, 
a posebno vaterpostima, da se svet navikne da smo mi uspesni
u tom sportu. 
da ne prolaze  kroz veliko neprihvatanje kao sto ne prihvataju noleta.
biti onoliko osopravan, od medija i publike,
a biti onoliko dugo b_1, to je trebalo izdrzati. bravo nole !
noletu je potreba ljubav, od publike, mozda i intimno, mi to ne znamo,
ali pretpostavljam da mu je osecanje nedovoljne ljubavi otelo 1 mesto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by Guest Sat 5 Nov - 8:19

POSLE ČILIĆA Đoković: Tenis mi nije sve u životu!
Beta | 04. 11. 2016 - 21:35h
| Komentara: 46

Naš teniser Novak Đoković rekao je da mu je u porazu u četvrtini finala mastersa u Parizu protiv Marina Čilića (4:6, 6:7) nedostajao kontinuitet u igri, da mora da prihvati to što se dogodilo i da izvuče pouke.
SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 BCdktkqTURBXy9kYWMzYmFhM2MzNDA5NWI2MjM3MDk5MDNlNDc3MWNiYy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Nedostajao je kvalitet u tenisu, on je bio bolji i zasluženo je pobedio. Imao sam momente tokom kojih sam igrao dobro, ali bilo je mnogo oscilacija zbog nedostatka psihološke svežine u bitnim trenucima. To je posledica poslednjih nekoliko godina vrhunskog nivoa koji me je ispunjavao i davao mi zadovoljstvo, ali koji me je iscrpeo. Kontinuitet u igri nije tu, toga sam svestan. To je sve sastavni deo mog života i moje karijere - rekao je Đoković.

Novak je ugrozio prvo mesto na ATP listi, jer ako Endi Marej uđe u finale, postaće prvi teniser sveta.
- Svestan sam da kada sam u ovoj privilegovanoj poziciji na broju jedan, da drugi igrači provode mnogo vremena da analiziraju moju igru i način kako da me pobede. To je nezahvalna pozicija sa te strane, pošto su svi dodatno motivisani. Ono što mi preostaje je da gledam napred, ono što se dogodilo moram da prihvatim i iz poraza da izvučem pouke.
On je naveo da posle brojnih promena u privatnom životu nije osoba kakva je bila pre nekoliko godina.
- I dalje sam na turu, igram tenis, imam aspiracije koje su vezane za najviše visine našeg sporta, takmičenje na grend slemovima izaziva najveću motivaciju. Ima mnogo stvari koje bih voleo da postignem, ali svestan sam da to ne može da se ostvari ako nemam kvalitet u igri, kontinuitetu i psihološkoj svežini. Na tim stvarima trenutno radim, ako budem uspeo da uspostavim ravnotežu i organizujem sebe i svoj život, uveren sam da će stvari da idu bolje po rezultatima.
SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 4KyktkqTURBXy9kNDRmYTg2MTI4MTgyMzZjNWQwNmFiNjRkNmM0YTg1YS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

Foto: Reuters
Đoković i Čilić
Emotivno je nastavio Novak.
- U ovoj situaciji sam sa razlogom, svestan sam da ne mogu stalno da pobeđujem, to je neka vrsta tranzicije u životu sportiste, gde imam priliku da se izdignem na viši nivo, da vidim šta budućnost za mene kao tenisera i čoveka znači. Sa 17, 18 godina sam imao drugačije aspiracije i vizije nego što imam sad i u skladu s tim moram sebi da se prilagodim”, dodao je srpski teniser.
On je naveo da je tenis veliki deo njegovog života, ali da mu nije sve u životu.
- Prioriteti? Postoji razlika između životnih i teniskih ciljeva. Tenis mi nije sve u životu, prioritet mi je da sam srećan, da imam mir, da sam ispunjen radošću, srećom i ljubavlju najbližih. Posle toga ide tenis, koji sačinjava veći deo mog života, nešto što me veseli i dokle god imam inspiraciju da igram tenis i dok pratim tok tura, biću tu gde jesam”, rekao je Đoković.
Prvi igrač sveta naveo je da su Rodžer Federer i Rafael Nadal uticali na njega kao tenisera.
- Uticali su na oblikovanje kao tenisera, ali kao osobe nisu, jer sam svoj čovek. Napredovao sam iz mečeva sa njima, izvlačio pouke, zbog njih sam postao mentalno jak i sposoban da se takmičim na najvišem nivou dugi niz godina, jer su postavili visoke standarde. Oni su drugačiji ljudi, sa drugačijim vizijama života. Moram da se ogradim od toga jer imam svoju putanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by jastreb Sat 5 Nov - 8:25

michaellcmacha wrote:
Serbinho-3 wrote:Novak ima problem sa zenom ili necime, mediji pokusavaju otkriti.
Bio je bez oba trenera, totalni haos i raspad.
Skoro je izjavio da samo zeli biti srecan na terenu, pobede mu nisu vazne, sto je bacilo ljude u rebus.
Mesozderi su ga optuzili da je postao clan sekte, jer je postao vegan.
Videcemo, mada kada dugo nema nikoga da mu zaprezi, normalno da se smori i od tenisa, sve luzeri oko tebe, dodje mu u kafanu da ode i ubije se od pevaljke i rakije.
to da je postao vegan, mu je malo žešća gluparija.... to s čim se on bavi iziskuje bjelančevine životinjskog porijekla... ok sad je puno jasnije od kud pad...
Potpuno pogrešno. Neki su vrhunski sportaši bili vegetarijanci (skijaš Bode Muller, atletičari Carl Lewis,Paavo Nurmi i Ed Moses,tenisačice Martina Navratilova i Venus Williams).

U prirodi (kod sisavaca)su i najbrže i najizdržljivije životinje biljojedi. Slon,goveda, konji,antilope...

Tako da razlog naglog Noletovog pada sigurno nije prehrana.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by Eroo Sat 5 Nov - 8:26

Nole se mora kanit veganstva.
Nije mu prijatelj onaj tko ga je na taj put usmjerio. 
Perniciozna anemija je smrtonosna.
Dolazi polako i podmuklo, nakon što se iscrpi rezervoar cobalamina u Jetrama. .

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74834
2016-07-22


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by Eroo Sat 5 Nov - 8:29

jastreb wrote:

U prirodi (kod sisavaca)su i najbrže i najizdržljivije životinje biljojedi.  Slon,goveda, konji,antilope...
.
Počmi se hraniti sirovim mesom pa ćeš biti zdrav i brz kao vuk. I krvoločan također. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74834
2016-07-22


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by jastreb Sat 5 Nov - 8:30

Eroo wrote:
jastreb wrote:

U prirodi (kod sisavaca)su i najbrže i najizdržljivije životinje biljojedi.  Slon,goveda, konji,antilope...
.
Počmi se hraniti sirovim mesom pa ćeš biti zdrav i brz kao vuk. I krvoločan također. :D
Vuk ti nikada neće moći vući naramak drva,kao magare npr.

Tvoj automobil ima toliko i toliko konjskih,a ne vučjih snaga.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by Eroo Sat 5 Nov - 8:34

jastreb wrote:
Tako da razlog naglog Noletovog pada sigurno nije prehrana.
U njegovom slučaju isključivo prehrana.
Pogrešna prehrana je utjecala i na njegovo psihičko stanje (depresivnost i slično)
i na taj način i na fizičko, a bogami i obiteljski život.
Moja gospođa je prošla kroz golgotu perniciozne anemije...
Dugo je trajalo da smo došli do dijagnoze. Desila su se oštećenja koja se nikad više
neće rekuperirati. Nažalost.
Dolazi mi u sjećanje da se Nole nekoliko puta za vrijeme mečeva žalio na slabost...To je to.
Eroo
Eroo

Posts : 74834
2016-07-22


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by jastreb Sat 5 Nov - 8:37

Eroo wrote:
jastreb wrote:
Tako da razlog naglog Noletovog pada sigurno nije prehrana.
U njegovom slučaju isključivo prehrana.
Pogrešna prehrana je utjecala i na njegovo psihičko stanje (depresivnost i slično)
Ne vjerujem,jer ,evo maloprije sam ti dao kratak popis vrhunskih sportaša vegana ili vegetarijanaca.

Noleta je uništilo nešto drugo.

Počeo se je baviti okultnim. Depresija. To si dobro rekao. Već par godina zaokupljen je istočnjačkim gnozama i filozofijom.

Na to su ga upozoravali i neki srpski popovi. Ono deklarira se kao pravoslavac ,a s druge strane prakticira okultizam.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by Eroo Sat 5 Nov - 8:39

Ako je tko u prilici neka ga barem uputi na sadržaj ovog članka. 




http://mudrepredaje.com/?page_id=729

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74834
2016-07-22


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by jastreb Sat 5 Nov - 8:42

Eroo wrote:Ako je tko u prilici neka ga barem uputi na sadržaj ovog članka. 




http://mudrepredaje.com/?page_id=729

Ja bih ti preporučio da malo čitaš ovo:

http://www.dnevno.hr/vjera/duhovnost/video-okultna-pozadina-uspjeha-novaka-dokovica-125419#axzz4P36kGLzJ

I ovo:

http://www.vesti.rs/Novak-%C4%90okovi%C4%87/Knjiga-Novaka-Djokovica-brutalna-promocija-okultizma-2.html
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by jastreb Sat 5 Nov - 8:43

Đokovića su neki hinduistički gurui nafilali da ne smije jesti žitarice!!!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by kaya Sat 5 Nov - 8:58

Meso ni ja ne volim, zao mi je jesti životinje. 
Ali sportaši ga moraju jesti. 
Gledala sam dokumentarac gdje su napravili test , dvije grupe imale su zadatak doci na cilj, nekih 300- 500 km kroz teze predjele, brda, suma i sl. Jedna grupa jela je ugljikohidrate druga meso. Prva je krenula brže i imala je vise snage , ali ta snaga se nakon početnog buma ispuhala i usporili su. Druga je imala isti tempo i nije posustajala i došli su prvi. Meso daje izdržljivost.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića! - Page 2 Empty Re: SENZACIJA U PARIZU Čilić srušio Đokovića!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum