ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bundes

Page 39 of 44 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Next

Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by End 20/5/2018, 13:14

fridrih_niche wrote:A i Lewu bi isti sekund proda...
;)
gotov je, pod guardiolom je to bila druga priča, drugi igrač..
prodat ga u loreal za 100 mil.

End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by Guest 20/5/2018, 13:20

100 milja za lika od 30 godina?
Isti sekund bi ga proda...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by kic 20/5/2018, 13:24


Rajko bi ga proda za gepek mesa.

i ja bi.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by Guest 20/5/2018, 13:38

Rajko je bija u pravu...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by kic 20/5/2018, 13:40


k od igrača!~ :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by muckodjubre 20/5/2018, 13:46

End wrote:
muckodjubre wrote:kovač pobjednički u bayern...bojim se da će u bayernu imati velikih problema,posebno sa starijim igračima
pa dolazi goretzka + onaj đamajkanac.. još može sam dovesti 2-3 igrača.. slatke brige su njegov problem od kojega kluba će oteti igrača..

bojim se da će imati velikih problema s autoritetom prema starosjediocima prvenstveno ribery i robben...ne znam baš kako će uspjeti plivati u svemu tome jer jedno je raditi u malom klubu gdje nema očekivanja rezultata i gdje igrači slijede tvoje zamisli i spartanski dril,a drugo je kada dođeš u klub kao bayern koji priznaje samo vrhunski rezultat i gdje imaš dosta zvijezda s velikim egom...

u svakom slučaju biti će zanimljivo vidjeti kako će sve to ispasti...iskreno ja sam pomalo skeptičan,nadam se da griješim

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

bundes - Page 39 6b8efe2f85c2b63406b2bundes - Page 39 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500bundes - Page 39 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by kic 20/5/2018, 13:48


i ja sam.. mislim da Bayernu treba rekonstrukcija..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by Guest 20/5/2018, 14:02

Bayern treba porpasti, kao jedan 3 stuba zla fudbala...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by darth_vader 20/5/2018, 14:37

Serbia Strong wrote:Partizan treba porpasti, kao jedan 3 stuba zla fudbala...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by darth_vader 20/5/2018, 14:37

Druga dva su Dinamo i Real... B-)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by FRANK 20/5/2018, 14:45

Treba I srbija propasti 
Ili na srbima iskusavatI boginje
I zarazne bolesti.
Ionako od te stoke nemozes dobra ocekivati
Da se mene pita zapovid bi bila jedna
ISTRIJEBIT STOKU

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by Guest 20/5/2018, 15:41


Kovač i 'Braco' u klinču, Rebić opasno prijeti Perišiću: Na vratima prvih 11 Vatrenih!


Kovač s Vatrenima u Bayernu juriša na krov Europe i postaje najveći hrvatski trener ikad!?


Može li netko ovog teškog degenerika Ivicu Medu s Nove TV zaustaviti u njegovoj nezaustavljivoj lavini maštovite retardacije?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by Guest 20/5/2018, 15:44

fridrih_niche wrote:Ribery i Robben su past tense...
A i Lewu bi isti sekund proda...
;)
Maaa nisu... Uli i Karl kažu još jednu godinu ugovora iako je 2017. njima bila plafon. Kakva nova pojačanja na krilima i vrhu napada kad je sve ovo za 5. :D

Zato i jesu Kovača doveli jer doslovno zadnje 2 i pol godine nitko nema pojma što radi u Bayernu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by Guest 20/5/2018, 15:58

To mi je čudno za Bayern...
Mislim da su na raskrižju...
Počet pucat ogromne cifre za igrače ili nastavit po svome...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by Guest 20/5/2018, 16:13

Pa neće i to stalno Uli ponavlja, a problem je što ni u Bundesligi nema igrača koje bi sad mogli uzeti za 'kikiriki'(cifre između 20-50 mil. €) jer su svi igrači praktički otišli u Premier ligu, nešto malo Primeru, sitno u Serie A i eventualno u PSG, a s druge strane bundesligaši praktički više ništa kvalitetno i zvjezdano ne mogu dovesti jer su sirotinja za engleske i španjolske klubove, dok BVB-u igrači stalno okreću leđa kao što je to Dembele zadnji napravio.

Ima kao mladi krilni igrač Bailey koji je iza sebe ima samo ovu odličnu sezonu u Leverkusenu, a i njega treba platiti nekih 60 mil. €, s druge strane Rudi Völler ne prodaje već 7 godina igrače Bayernu kao što je to bio slučaj s Vidalom i opet puca da tog istog Baileyja uvali u Premier ligu za 80-100 milijuna eura.

Nijemci nemaju svoje podneblje kao što to imaju Španjolci i Portugalci u Latinskoj Americi, pa čak i Talijani i Francuzi.

7 godina nijednog igrača Bayern nije izbacio iz svoje škole, a omladinski treneri napuštaju Bayern i kritiziraju klub kako nema uopće viziju kako uvoditi mladiće u prvu ekipu, pa ni taj Jugend Kampus koji su napravili i otvorili ništa po sebi ne znači.

Bayernu već 2 godine treba nova i jača liga da bi se trošilo, kupovalo, moglo igrati s najjačima i riješilo tog usranog gubitničkog mentaliteta kojeg su dobili zadnje 3-4 godine što se u Europi stalno ponavlja.

Najsretniji bih bio da Nijemci, Francuzi i Talijani formiraju zajedničku ligu i naprave izvrsno natjecanje s 20-22 kluba u elitnom razredu. To tržište bi bilo izvrsno.

Nije mi jasno zašto u ovo doba kancerogenog nogometa slabije i male lige nisu opet počele razmišljati o regionalnim i zajedničkim ligama jer dalo bi se tu toga dosta okrupniti i ponuditi paravan usranoj Uefinoj LP koja je sve totalno sjebala s EU i Bosmanom na nacionalnom planu.


Jebote, čini mi se da sam pročitao da je Borna Sosa rekord transfer Stuttgarta. Onda moš' si misliti koji je to očaj kad je igrač iz HNL-a u jednoj od top 5 liga rekorder jednoj sredini kao Stuttgart.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by bafalo 20/5/2018, 19:47

niko zabio kajlu budućem poslodavcu i to bayernu. vidi se da nije rođen u dortmundu

_________________
bundes - Page 39 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by Guest 20/5/2018, 20:16

Čmayern toliko para ima da bi mogli da pokupuju sve najbolje igrače sveta-ali džaba kada niko neće da ogra u klošarskom klubu i ligi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by kic 20/5/2018, 20:38


ovaj fenix uvijek pretjeruje s ovim bayernom, da nemaju svoje područje, osim cijele srednje i istočne europe, tko im kriv što su škrti na plaće i guraju škart od starih igrača nauštrb svojih pulena, otimaju uvijek drugim budensligašima i uništavaju ligu tako, i onda im normalno domaće prvenstvo nije više dovoljno, pa treneri imaju nenormalan pritisak, a eksperiment s guardiolom i njegovim sustavom te posljedice će još dugo osjećati..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by Guest 20/5/2018, 20:44

kic wrote:
ovaj fenix uvijek pretjeruje s ovim bayernom, da nemaju svoje područje, osim cijele srednje i istočne europe, tko im kriv što su škrti na plaće i guraju škart od starih igrača nauštrb svojih pulena, otimaju uvijek drugim budensligašima i uništavaju ligu tako, i onda im normalno domaće prvenstvo nije više dovoljno, pa treneri imaju nenormalan pritisak, a eksperiment s guardiolom i njegovim sustavom te posljedice će još dugo osjećati..


Kakvo pišanje po osiječkom demagogu...

Pazi-kuka se kako nemački klubovi nemaju para, kako su jadni itd. Zna se zašto i zbog koga su jadni, majorizovani i obezvređeni...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by kic 20/5/2018, 20:49


otjerali Schweinsteigera i Kroosa totalno nepotrebno npr

i onda kuku
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by End 20/5/2018, 21:39

mia san cigani kakav klub
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

bundes - Page 39 Empty Re: bundes

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 39 of 44 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum