ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravoslavlje

Page 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Guest Tue 7 Mar - 4:19

Tada pristupi k njemu Petar i reče: Gospode! koliko puta ako mi sagriješi brat moj da mu oprostim? do sedam puta?
Matej 18,22Reče njemu Isus: ne velim ti do sedam puta, nego do sedam puta sedamdeset.

Guest
Guest


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Guest Tue 7 Mar - 15:59

Ground Biscuits wrote:




prelijepo i istinito.. :x iz mog iskustva... zbog jedne prilike ili neprilike u mom životu..neki su tražili od župnika da mi ne dopusti pristup svetoj Misi... molila sam za te ljude..ne samo da su odustali od svog zahtjeva.. nego su mi otvorili svoje srce...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Guest Tue 7 Mar - 16:34

zasto su to trazili?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Guest Tue 7 Mar - 18:46

Ground Biscuits wrote:zasto su to trazili?

a zašto.. ljudi uvijek u drugima vide najveće grešnike.. tvoj potpis sve kazuje...  :)
najvažnije je da je Isus pronašao izgubljenu ovcu... a ljudi k'o ljudi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Guest Tue 7 Mar - 21:45

zasto trn u oku brata svoga vidis a brvno u svome oku nevidis
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Guest Wed 8 Mar - 9:08

Ground Biscuits wrote:zasto trn u oku brata svoga vidis a brvno u svome oku nevidis

brvno je u mom oku bilo poveliko, Bogu hvala što je tražio izgubljenu ovcu....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Guest Wed 8 Mar - 13:32

ma nisam mislio na tebe nego na ove druge sto su te htjeli bili izbaciti iz crkve
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Guest Wed 8 Mar - 13:39

Ground Biscuits wrote:ma nisam mislio na tebe nego na ove druge sto su te htjeli bili izbaciti iz crkve

znam da nisi mislio na mene, ali volim najprije preispitati sebe... zašto su me htjeli izbaciti... nisu razumjeli što je Isus poručivao boraveći sa bludnicama  i carinicima... da nije došao radi pravednika nego radi grešnika... i da će oni koji žele biti prvi biti posljednji... i vice versa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Guest Wed 8 Mar - 13:43

kad je neka rulja htjela kamenovati neku bludnicu,isis je to sprijecio i pitao ih koji je njezin grijeh kad je hoce tako kazniti,a ovi su mu odgovorili da je bludnica i da je po nekom zakonu treba tako kazniti a isus im je rekao da onaj koji je bez grijeha prvi baci kamen,tad su svi bacili kamenje na zemlju i otisli a isus je rekao onoj zeni "idi zeno i ne grijesi vise"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Guest Wed 8 Mar - 14:04

Ground Biscuits wrote:kad je neka rulja htjela kamenovati neku bludnicu,isis je to sprijecio i pitao ih koji je njezin grijeh kad je hoce tako kazniti,a ovi su mu odgovorili da je bludnica i da je po nekom zakonu treba tako kazniti a isus im je rekao da onaj koji je bez grijeha prvi baci kamen,tad su svi bacili kamenje na zemlju i otisli a isus je rekao onoj zeni "idi zeno i ne grijesi vise"

riječ je bila o grešnom životu jednog mog djeteta.. "pravednici" to nisu mogli prihvatiti.. to da ja njegova majka idem na misu svaki dan i pričešćujem se... ali nakon toliko godina molitve i patnje dijete se vratilo na pravi put... ne osuđujem one koji su mene osuđivali.. molila sa za njih baš kao što je monah ispričao na videu koji si stavio.. voljela bih da mogu naći i katoličke videe sa takvim porukama.. volim poslušati ove koje ti staviš.. to je ista vjera...  :) i ista ljubav ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Guest Wed 8 Mar - 19:47

svi smo mi grešni,progonom adama i eve (nasih praroditelj) iz raja smo pali i nasljedili taj grijeh ali kroz svetu tajnu krštenja,pokajanje i pricesce pruzena nam je druga šansa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Guest Sat 11 Mar - 20:11

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Guest Tue 21 Mar - 21:34

посланица Филипљанима 4, 8;
''....што год је истинито, што год је поштено, што год је чисто, што год је праведно, што год је достојно љубави, што год је на добром гласу, било која врлина, била шта похвале достојно, ТО МИСЛИТЕ.''

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Guest Mon 27 Mar - 15:22

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by My Brother Billo Sun 2 Jul - 11:38

Luke 21:26King James Version (KJV)
26 Men's hearts failing them for fear, and for looking after those things which are coming on the earth: for the powers of heaven shall be shaken.
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by My Brother Billo Thu 3 Aug - 3:23

Pravoslavlje - Page 4 Hodite-k-meni
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by My Brother Billo Fri 4 Aug - 14:47

Овако вели Господ који чини то (начини земљу), Господ који удешава и потврђује то, којему је име Господ;
ЗОВИ МЕ И ОДАЗВАЋУ ТИ СЕ и КАЗАЋУ ТИ ВЕЛИКЕ И ТАЈНЕ СТВАРИ, за које не знаш...


Књига пророка Јеремије 33, 2 -3
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by orion Fri 4 Aug - 19:39

eeee ćirilica..... pročitala malo sporije, ali zapravo bez problema, iako ju već godinama nisam ni čitala ni pisala :) Biće to kao vožnja biciklom - jednom kad naučiš jednostavno se ne zaboravlja. Tek na početku lagana nesigurnost ...
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by My Brother Billo Fri 4 Aug - 20:26

kao meni sa engleskim,ispocetka ga nisam volio a sad mi postao kao moj jezik iako ga jos neznam 100%
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Trinity Sat 5 Aug - 8:31

orion wrote:eeee ćirilica..... pročitala malo sporije, ali zapravo bez problema, iako ju već godinama nisam ni čitala ni pisala :) Biće to kao vožnja biciklom - jednom kad naučiš jednostavno se ne zaboravlja. Tek na početku lagana nesigurnost ...
eee...čitanje ide, s pisanjem bi se već namučila...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by My Brother Billo Sat 5 Aug - 12:41

tekst je copy pastan sa sajta Prijatelj boziji gdje nema latinice a da ima kopirao bi i nju,ovako ispada da tjeram neki inat ali kad pogledas zar je bitno na kom jeziku je rijec bozija,moze biti i na north koreanskom ili arapskom i dalje je to rijec bozija,da ni meni pisanje bas neide najbolje nisam brz toliko na cirilici.
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Pravoslavlje - Page 4 Empty Re: Pravoslavlje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum