ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BALLON D'OR '16

Page 25 of 39 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Next

Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by bafalo 18/11/2016, 20:28

koga su ti lakersi imali jel onog homosa jonhsona šta je dobio sidu u parkiću taman je pobjegao da jordan može malo mrdnut eno i sin mu je javna gejara šta ćeš geni dok shaq i kobe nisu došli lakersi su bili garbage

bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by End 18/11/2016, 20:29

fridrih_niche wrote:
mocni majmun wrote:Malo se MJ bio uplašio kad je James prelazio iz clevelanda u miami kao treba mu jača ekipa. možda se uplašio da ga odmah neće stići. svako vuce svoje poteze u životu.
U kurcu si...
Zapalija si, a ne šalješ...
Idi u kurac, majmune...
:(
i ja sam u krugu
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 18/11/2016, 20:30

:D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 18/11/2016, 20:31

End1899 wrote:
fridrih_niche wrote:
mocni majmun wrote:Malo se MJ bio uplašio kad je James prelazio iz clevelanda u miami kao treba mu jača ekipa. možda se uplašio da ga odmah neće stići. svako vuce svoje poteze u životu.
U kurcu si...
Zapalija si, a ne šalješ...
Idi u kurac, majmune...
:(
i ja sam u krugu
Ne šalje nikome, sam je u krugu...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 18/11/2016, 20:33

fridrih_niche wrote:Evo i Bafala NBA stručnjaka...
:D 
Tako je, Kukoč mu je pomoga protiv Lakersa, Sunsa i Portlanda...
:8)
Bog ga jeba, jel se vi sprdate ili sta?
Majmune, Bafalo, sprdate li se vi?
;)
izuzetno cijenim i poštujem tonija kukoča- 3 naslova prvaka europe za redom (nikad ne bi osvojili bez njega). vrhunska kontrola lopte sa 208 cm. mašta, asistencije, vidi sve. jedna velika kompletnost. mislim da je 4 ili 5 puta osvojio veliki prestižni trofej mister basket što dodjeljuju gigante del basket. mislim da je prvi osvajač bio kachenko 1979. godine, prvi igrač europskog prvenstva torino-gorica. toni u finalu protiv sonicsa odigrao odlično leđima košu protiv kempa. za mene je zajedno uz krešu najbolji.
jedna zanimljivost: u splitu je uveden muzej zaslužnih sportaša, nek me neko ispravi ako griješim, 28 njih je glasalo, 25 je bilo za i trojica protiv. baš bi volio znati koja je bila ta trojka glavonja koja je glasala protiv uvrštenja tonija kukoča u kući slavnih sportaša splita.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 18/11/2016, 20:38

Doc ce Toni na red za uc u muzej, jer je apsolutna legenda i bija je član najbolje klupske ekipe svih vrimena...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 18/11/2016, 20:42

fridrih_niche wrote:Doc ce Toni na red za uc u muzej, jer je apsolutna legenda i bija je član najbolje klupske ekipe svih vrimena...
;)
svaka čast kukoču, ali rekord od 72-10 je oboren ove godine od strane golden state-a. najbolja ekipa ne znam baš.

showtime iz 80-ih magic-jabbar i drugi lakersi kobe i shaq, pa bolji su.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 18/11/2016, 20:43

73-09 ain't mean a thing, without a ring...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 18/11/2016, 20:53

bafalo wrote:smiješan sport u kojem su crnci najbolji zato gledam nogomet i tenis a naročito tenis kojeg i zovu bijeli sport
košarka i nogomet su najljepši sportovi, a prelijepi sport je tenis kojeg izuzetno cijenim i pratim.
još iz vremena onih nezaboravnih wimbledona krajem 70-ih kad je borg osvojio 5 za redom, a šesto izgubio od legendarnog mcenroa kao i čini mi se najmlađem pobjednika wimbledona borisa beckera (bum bum).
i još ženski tenis i to nisam propuštao, od nezaboravne martine navratilove i chris evert lloyd (bila udana za engleskog tenisača) kao i steffi graff, a prije njih evonne goolagong.
i sad opet o muškom tenisu kao i pobjednici wimbledona pat cash i richard krajicek.
da ih sve ne nabrajamo pa onaj australski trio davis cupa njukomb, rocke.

još ćemo o tenisu. vidim da je del potro ozdravio i da se vraća u ogromnu formu (krajem 70-ih najjači servis roscoe tanner kao i najjači šut onda peter lorimer - leeds united - nogomet)

Dakle majstori uvijek se može nešto naučiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 18/11/2016, 21:13

mocni majmun wrote:
fridrih_niche wrote:Doc ce Toni na red za uc u muzej, jer je apsolutna legenda i bija je član najbolje klupske ekipe svih vrimena...
;)
svaka čast kukoču, ali rekord od 72-10 je oboren ove godine od strane golden state-a. najbolja ekipa ne znam baš.

showtime iz 80-ih magic-jabbar i drugi lakersi kobe i shaq, pa bolji su.
I nakon rekorda su osvojili naslov?
:8)
Btw. danas se igra tako losa obrana da bi gsw triba imat skor 80-2 da bude u rangu onih Bullsa...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by scorpion 18/11/2016, 22:10

Stvarno mi se zgadio forum. Enda se prije moglo trpit, sad kad je došao i ovaj niče ovo je postala teška umobolnica. Kad čitam njihove postove, dođe mi da povratim po laptopu :blj

Dobro je rekao majmun: uspostavite kontakt i tamo jedite govna

_________________
BALLON D'OR '16 - Page 25 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by muckodjubre 18/11/2016, 22:17

moćni majmune životinjo,stari prijatelju nisam znao da si tako vrsni poznavatelj i tenisa?! svakim danom me sve više i više iznenađuješ,ugodno naravno...

veliki pozdrav za tebe,istru i demone,a poseban pozdrav zdravku mamiću

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

BALLON D'OR '16 - Page 25 6b8efe2f85c2b63406b2BALLON D'OR '16 - Page 25 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500BALLON D'OR '16 - Page 25 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by End 19/11/2016, 10:59

Argentine Football Association (AFA) hadn't paid security guards salary for 6 months. Messi knew about it and paid them himself. [Diario Sport]


Argentinski novinar Juan Pablo Varsky navodi kako je Leo Messi napravio divnu gestu za vrijeme reprezentativne pauze. Naime, Messi je iz "svog džepa" dao novce za plaće zaštitara koji imaju zadaću čuvati igrače argentinske nogometne reprezentacije, pošto se Argentinski nogometni savez nalazi u teškim financijskim problemima.

Varsky je izjavio sljedeće: "Lionel Messi se nalazio u svojoj sobi prije utakmice s Brazilom u Belo Horizonteu, kada je netko pokucao na vrata. Dvije ili tri osobe iz zaštitarskog tima su se pojavile te je jedan od njih rekao: 'Leo, moramo popričati s tobom. Posljednjih pet ili šest mjeseci nismo primili plaću, situacija je jako komplicirana. Ti si kapetan ovog tima, poznaješ nas i mi tražimo tvoju pomoć.' Messijeva reakcija je bila da je nazvao svog oca Jorgea da istog trenutka pošalje novce kako bi se situacija odmah riješila. Znam da će Messi biti bijesan kad sazna da je ovo netko javno objavio, ali nema veze. On radi puno dobrih stvari za koje želi da ljudi ne znaju da radi, ali smatram da je jako važno da se ovo javno kaže, jer ne postoji niti jedan suprotan razlog zašto se to ne bi javno obznanilo."




jednostavno najveći, na terenu i van terena  :confetti
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 19/11/2016, 11:00

jos jedna izmisljotina sa cergabalkana... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 19/11/2016, 11:06

Kristijano Ronaldo posle pregršt osvojenih klupskih trofeja ovoga leta podigao je, kao kapiten reprezentacije Portugala šampionski pehar Evropskog prvenstva.
Pet meseci kasnije na internetu je procureo snimak iz svlačionice i govor fudbalera Real Madrida posle finalne utakmice sa domaćinom EURO 2016, reprezentacijom Francuske, u kom je Portugal, golom Edera, slavio sa 1:0 i ostvario istorijski uspeh.

Portugalac, koji zbog povrede nije odigrao finale, u emotivnom video snimku plačnim glasom zahvalio se celom stručnom štabu, igračima, a pre svega selektoru Fernandu Santosu.

"Voleo bih da se zahvalim ovom čoveku ovde", počeo je Ronaldo upirući prstom u selektora Fernanda Santosa.

"Njemu prvom, jer bez njega ništa od ovoga ne bi bilo moguće. Zatim i svim igračima i celom stručnom štabu, svima koji su bili uključeni u ovoj pohod. Niko nije verovao u Portugaliju, ali mi smo uspeli. Svi mi, uspeli smo. Veoma sam srećan, ovo je jedan od najradosnijih dana u mom životu. Zaboravite individualne nagrade, Ligu šampiona, ovo ovde, ovo je najsrećniji trenutak mog života. Već sam plakao tri ili četiri puta, brat je morao da me smiruje. Rekao sam mu: Ugo, nije moguće. Istina je, iz dubine duše vam kažem, kunem vam se životom svog sina, veoma, veoma, veoma sam srećan. Mogu to da ponovim sto puta, toliko sam srećan. Ovo je pehar koji je nedostajao. Hvala vam svima. Igračima, stručnom štabu i ponovo tebi, šefe. Vera koju si ti imao, iskreno, ganula me je. Zaslužili smo ovo, ušli u istoriju Portugalije. Prvi smo tim kome je ovo uspelo", rekao je emotivni fudbaler "kraljeva".


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 19/11/2016, 11:06

najveci svih vremena! B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by End 19/11/2016, 11:11

drago mi je zbog njega iskreno, koliko je patnje doživio u bijednom životu od messija neka se malo raduje, ipak će ga pamtit kao messijevu konkurenciju bez obzira šta je daleko daleko iza najvećega svih vremena.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 19/11/2016, 11:12

on ima sve sto ima i messi, a messi nema ono sto on ima-trofej sa reprezentacijom i trofej najjaceg fudbalskog takmicenja na svetu, premier lige... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by muckodjubre 19/11/2016, 11:15

Nema ni cr olimpijsko zlato

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

BALLON D'OR '16 - Page 25 6b8efe2f85c2b63406b2BALLON D'OR '16 - Page 25 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500BALLON D'OR '16 - Page 25 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 19/11/2016, 11:18

End1899 wrote:drago mi je zbog njega iskreno, koliko je patnje doživio u bijednom životu od messija neka se malo raduje, ipak će ga pamtit kao messijevu konkurenciju bez obzira šta je daleko daleko iza najvećega svih vremena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 19/11/2016, 11:18

muckodjubre wrote:Nema ni cr olimpijsko zlato

to u fudbalu nije prestizni turnir jos od pre 50 godina.
nekada je bilo u 50-im i 60-im godina kada su ekipe slale svoje najjace reprezentacije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 25 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 39 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 39  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum