ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BALLON D'OR '16

Page 16 of 39 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Next

Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by End 13/11/2016, 14:02

andrea pirlo prvo mora biti veći od busquetsa, kako ga je samo izvozao legendarni španjolac svojim trademark potezom

End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 13/11/2016, 14:16

scorpion wrote: Ronaldo je igrač koji se dokazao u dva kluba i dvije najbolje lige na svijetu. Osvojio je sve sa Manchesterom i Realom, a sada je uzeo trofej i sa Portugalom.

Po toj logici ja ću nabrojat odmah dvadeset igrača koji su veći od zalizanog pederka. I Ronaldo i Ronaldinho su veći od njega. I Zidane i Maradona. Van Basten, Sneijdeer, Seedorf, Klinsman, Matheus, mogu do preksutra tako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by scorpion 13/11/2016, 14:21

Tommy Ramone wrote:
scorpion wrote: Ronaldo je igrač koji se dokazao u dva kluba i dvije najbolje lige na svijetu. Osvojio je sve sa Manchesterom i Realom, a sada je uzeo trofej i sa Portugalom.
Po toj logici ja ću nabrojat odmah dvadeset igrača koji su veći od zalizanog pederka. I Ronaldo i Ronaldinho su veći od njega. I Zidane i Maradona. Van Basten, Sneijdeer, Seedorf, Klinsman, Matheus, mogu do preksutra tako.
Ja nisam ni rekao da je Ronaldo najveći svih vremena. O tome mi je glupo pričat i mislim da se niti jedan igrač ne može pohvalit sa tom titulom. Previše igrača kroz dugi niz godina konkurira za takvo nešto, da bi se olako proglasilo nekoga.
Samo sam u usporedbi Messija i Ronalda rekao što ide u korist Ronalda

_________________
BALLON D'OR '16 - Page 16 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 13/11/2016, 14:24

OK. Isto tako puno ide u korist Messija. Ronaldo već dugo ne radi prevagu na terenu ko što to radi Messi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by muckodjubre 13/11/2016, 14:26

Messi je 2 klase iznad svih igraca,naravno kada je u punoj formi

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

BALLON D'OR '16 - Page 16 6b8efe2f85c2b63406b2BALLON D'OR '16 - Page 16 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500BALLON D'OR '16 - Page 16 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 13/11/2016, 14:29

scorpion wrote:Zašto ti majmune Zideane izbacuješ? Nasrao si toliki post, a da Zidanea nisi niti spomenuo!
Za Ronalda i Messia se u večini slažem. Ronaldo je kompletniji igrač i to svaka budala zna. Ronaldo je igrač koji se dokazao u dva kluba i dvije najbolje lige na svijetu. Osvojio je sve sa Manchesterom i Realom, a sada je uzeo trofej i sa Portugalom. Samo debilu masturbatorskom može past na pamet napisat kako je Messi bolji
Slažem se s tobom, ali izostavio sam dosta njih koji su na istom nivou kao Platini i Cruyff. Objektivno ko je od ovih spomenutih  i bolji od velikog Johana Cryuffa?
Pa bilo je asova, a šta Gianni Rivera u najboljoj formi isto ništa? Šta George Best isto ništa? Šta Eusebio isto ništa? Luis Figo isto ništa? Roberto Baggio isto ništa? Između ostalog zašto bi samo napadači dobijali zlatnu loptu? Bekenbauer, Facchetti? Sandro Mazzola isto ništa?
Gleda se svake godine ko je najbolji, a normalno je da je ove godine Ronaldo isto kao što je jedne godine bio najbolji igrač lige prvaka Robert Pires i isto kao što jedne godine najbolji vezni igrač bio Djanigha iz Deportiva.
Ispada da su tokom cijelokupne povijesti košarku i nogomet igrali 4, 5 osoba. Svaka osoba je dio svoje ere kao što je Jordan imao svoju eru tako je i Larry Bird. Tako sad James ima svoju eru u koju se opasno umješao Curry isto kao što su u svom trenutku i Duncan i Bryant bili nedodirljivi.
Ako ćemo opet ići gledati vještinu baratanja loptom, tehniku onda je tu Garrincha neprikosnoven jer ono je sprdanje sa protivnikom, ono su bila majstorstva. Kakav Messi i Ronaldo.
Vidim da nema odgovora na ovu moju izjavu 21.3.1980, a svi jako dobro znate da je to tako. I to na prvi dan proljeća.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 13/11/2016, 16:11

Majmune, sa NBA-om si sve zasra...
:(
Jordan nema svoju eru...
Jer sve su njegove: najbolji je sportaš, a ne samo košarkaš, svih vrimena...
Drkas na Ronaldinha, kojeg svi odi cijenimo i simpatiziramo...
Istina, on je velikan, jedan od najvećih ikad, deset puta veći od portugalskog pedera...
Al prekratko je traja da bude najveci...
Zato je Messi najbolji svih vrimena, jer već vise od desetljeća pokazuje igre kakve nisu normalne...
Konstanta mu je neumoljiva...
Evolucija igre mu je čudo, pa je uz aureolu neumoljivog strijelca dobija i onu najboljeg playmakera...
Znaci, najsavršenija 9 i 10 u istoj osobi...
To nijedan igrač nije ima, nijedan...
Barem ne u mjeri koju Messi ima...
Možeš ti pisat sta hod oces, ili bilo koji drugi Messi hejter, al to je istina...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Ziil Los Dii ! 13/11/2016, 16:45

Da budemo nacisto ....ROUS je meni najbolji igrac danasnjice (ali ne i svih vremena,promijeniti cu misljenje kada odvede ljubljenu argentinu do kraja na mundialu), ali nogomet je ekipni sport ,  zato najbolji iz pobjednickih momcadi samo moze konkurirati za ovaj glupi trofej 
Stoga picajzlo treba dobiti balun doRo

Znam da ce messijevi dusebriznici spomenuti sneijdera , koji su zaboravili da je upravo zbog fifine nedosljednosti u korelaciji osobni ucinak naspram timskog doprinosa dao ROUSU zlatnu loptu ,  da bi potom koju godinu kasnije mu opet dali loptu ,jer jer osvojio titule ,iako je picajzlo imao bolju osobnu statistiku

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by End 14/11/2016, 09:24

Jose Mourinho - In five years time Messi will be 34. And we will all be crying because he is 34.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 14/11/2016, 10:07

End1899 wrote:Jose Mourinho - In five years time Messi will be 34. And we will all be crying because he is 34.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 14/11/2016, 13:29

jos jedna izmisljena izjava sa cergabalkana... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by End 14/11/2016, 13:52

Ronald de Boer (bivši igrač FC Barcelone): "Messi? On je najbolji igrač kojeg sam ikad gledao. Imao sam priliku gledati Cruyffa, nešto malo Pelea ali nešto više na snimcima... Ovo što je Leo napravio u svijetu nogometa je nešto što ne vjerujem da će bilo ko nadmašiti."

"Cristiano je također vrlo dobar igrač, ali ja nogomet ne gledam na osnovu statistike, ukoliko bismo samo to posmatrali onda bi dosta igrača zapravo trebalo biti smatrano najboljima na svijetu. Prema tome, moje mišljenje je da se niko ne može porediti sa Leom, on je ono nešto unikatno u svijetu sporta i mislim da to trebamo čuvati."

evo još jedne izmišljene laži kad smo već u tom tonu..  B-)
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 14/11/2016, 13:54

End1899 wrote:
"Cristiano je također vrlo dobar igrač, ali ja nogomet ne gledam na osnovu statistike, ukoliko bismo samo to posmatrali onda bi dosta igrača zapravo trebalo biti smatrano najboljima na svijetu. Prema tome, moje mišljenje je da se niko ne može porediti sa Leom, on je ono nešto unikatno u svijetu sporta i mislim da to trebamo čuvati."

evo još jedne izmišljene laži kad smo već u tom tonu..  B-)


nijedan igrac, osim mozda gerda milera nije imao statistiku kao ronaldo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 14/11/2016, 14:07

fridrih_niche wrote:Majmune, sa NBA-om si sve zasra...
:(
Jordan nema svoju eru...
Jer sve su njegove: najbolji je sportaš, a ne samo košarkaš, svih vrimena...
Drkas na Ronaldinha, kojeg svi odi cijenimo i simpatiziramo...
Istina, on je velikan, jedan od najvećih ikad, deset puta veći od portugalskog pedera...
Al prekratko je traja da bude najveci...
Zato je Messi najbolji svih vrimena, jer već vise od desetljeća pokazuje igre kakve nisu normalne...
Konstanta mu je neumoljiva...
Evolucija igre mu je čudo, pa je uz aureolu neumoljivog strijelca dobija i onu najboljeg playmakera...
Znaci, najsavršenija 9 i 10 u istoj osobi...
To nijedan igrač nije ima, nijedan...
Barem ne u mjeri koju Messi ima...
Možeš ti pisat sta hod oces, ili bilo koji drugi Messi hejter, al to je istina...
;)

mozes i ti pisat sta hoces, svako ima pravo na svoje misljenje, al prvo se moras nauciti kulturi da bi dosao na nivo Ronalda i da bi ga ti nazvao tim pogrdim nazivom to sve govori o tebi,
 a jordan nije veći ni od kobe bryanta ni od jamesa, a i od asova prošlosti kao i pokojni wilt chamberlain. jordan je odgovoran sto isaiah thomas nije bio član dream teama u barceloni. bio je zavidan jer ga je dobio 1 na 1.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 14/11/2016, 14:09

Rad'iša Trajković wrote:
End1899 wrote:
"Cristiano je također vrlo dobar igrač, ali ja nogomet ne gledam na osnovu statistike, ukoliko bismo samo to posmatrali onda bi dosta igrača zapravo trebalo biti smatrano najboljima na svijetu. Prema tome, moje mišljenje je da se niko ne može porediti sa Leom, on je ono nešto unikatno u svijetu sporta i mislim da to trebamo čuvati."

evo još jedne izmišljene laži kad smo već u tom tonu..  B-)


nijedan igrac, osim mozda gerda milera nije imao statistiku kao ronaldo.
U zadnjih osam godina - 1 La Liga...
Pravi Gerd Muller...
:p

Lik je egoistični golgeter...
Bija je vrhunski golgeter, al sad je već vise od godinu dana teško dno od igrača...
Messi je puno, puno vise od toga...
I zato ga i dovode u kontekst Diega, Pelea, Cruyffa...
CR ne dovode, jer nije ta razina...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 14/11/2016, 14:12

mocni majmun wrote:
fridrih_niche wrote:Majmune, sa NBA-om si sve zasra...
:(
Jordan nema svoju eru...
Jer sve su njegove: najbolji je sportaš, a ne samo košarkaš, svih vrimena...
Drkas na Ronaldinha, kojeg svi odi cijenimo i simpatiziramo...
Istina, on je velikan, jedan od najvećih ikad, deset puta veći od portugalskog pedera...
Al prekratko je traja da bude najveci...
Zato je Messi najbolji svih vrimena, jer već vise od desetljeća pokazuje igre kakve nisu normalne...
Konstanta mu je neumoljiva...
Evolucija igre mu je čudo, pa je uz aureolu neumoljivog strijelca dobija i onu najboljeg playmakera...
Znaci, najsavršenija 9 i 10 u istoj osobi...
To nijedan igrač nije ima, nijedan...
Barem ne u mjeri koju Messi ima...
Možeš ti pisat sta hod oces, ili bilo koji drugi Messi hejter, al to je istina...
;)

mozes i ti pisat sta hoces, svako ima pravo na svoje misljenje, al prvo se moras nauciti kulturi da bi dosao na nivo Ronalda i da bi ga ti nazvao tim pogrdim nazivom to sve govori o tebi,
 a jordan nije veći ni od kobe bryanta ni od jamesa, a i od asova prošlosti kao i pokojni wilt chamberlain. jordan je odgovoran sto isaiah thomas nije bio član dream teama u barceloni. bio je zavidan jer ga je dobio 1 na 1.
Oprosti sta san ti se obratija, neće se ponovit...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by muckodjubre 14/11/2016, 14:32

mocni majmun wrote:
fridrih_niche wrote:Majmune, sa NBA-om si sve zasra...
:(
Jordan nema svoju eru...
Jer sve su njegove: najbolji je sportaš, a ne samo košarkaš, svih vrimena...
Drkas na Ronaldinha, kojeg svi odi cijenimo i simpatiziramo...
Istina, on je velikan, jedan od najvećih ikad, deset puta veći od portugalskog pedera...
Al prekratko je traja da bude najveci...
Zato je Messi najbolji svih vrimena, jer već vise od desetljeća pokazuje igre kakve nisu normalne...
Konstanta mu je neumoljiva...
Evolucija igre mu je čudo, pa je uz aureolu neumoljivog strijelca dobija i onu najboljeg playmakera...
Znaci, najsavršenija 9 i 10 u istoj osobi...
To nijedan igrač nije ima, nijedan...
Barem ne u mjeri koju Messi ima...
Možeš ti pisat sta hod oces, ili bilo koji drugi Messi hejter, al to je istina...
;)

mozes i ti pisat sta hoces, svako ima pravo na svoje misljenje, al prvo se moras nauciti kulturi da bi dosao na nivo Ronalda i da bi ga ti nazvao tim pogrdim nazivom to sve govori o tebi,
 a jordan nije veći ni od kobe bryanta ni od jamesa, a i od asova prošlosti kao i pokojni wilt chamberlain. jordan je odgovoran sto isaiah thomas nije bio član dream teama u barceloni. bio je zavidan jer ga je dobio 1 na 1.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

BALLON D'OR '16 - Page 16 6b8efe2f85c2b63406b2BALLON D'OR '16 - Page 16 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500BALLON D'OR '16 - Page 16 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Guest 14/11/2016, 14:50

Zeke Thomas nije isa zbog Jordana, to je možda i jedina istina u bljuvotini od posta...
Al ne zbog 1 na 1, naravno...
Al Jordan je stavija veto...
Al ovo smeće da 'Jordan nije veći od Kobea i Jamesa (lol)' mi je znak da nema smisla dalje raspravljat o ničemu...
Ni o balunu, ni košarci...
Ni životu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Ziil Los Dii ! 14/11/2016, 16:04

Nice i end prekinite si viriti i lizati supcice medjusobno , vec se pojebite kao dva prava homoseksualca , ovaj cock teasing prelazi razine moje tolerancije spram homoseksualizma
Svrsite tu pricu na opcu radost ovog foruma

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by scorpion 14/11/2016, 16:05

mocni majmun wrote:al prvo se moras nauciti kulturi 
To je za njega  strana riječ. Masturbator na Messija koji odma skače ako neko kaže da nije najbolji (a naravno da je messi najbolji, odma iza Ronalda). On i mali šiptar iz zagorja, ne zna se ko je gori i veči masturbator sa više subjektivnih komentara. Vjerojatno su obojica šizofreničari i kao takve ih ne treba doživljavat, ni čitat njihove komentare.

_________________
BALLON D'OR '16 - Page 16 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Ziil Los Dii ! 14/11/2016, 16:10

scorpion wrote:
mocni majmun wrote:. Vjerojatno su obojica šizofreničari i kao takve ih ne treba doživljavat, ni čitat njihove komentare.
 ne kaze se tako :facepalm

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

BALLON D'OR '16 - Page 16 Empty Re: BALLON D'OR '16

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 39 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum