ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a Empty Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Post by Eroo Thu 20 Oct - 11:34

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Piše: Narod.hr -
20. listopada 2016. u 08:59

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a H20161014000219-696x519Foto: fah

Hrvatska je u srijedu navečer dobila novu, 14. Vladu, Sabor je nakon cjelodnevne rasprave, glasovima većine zastupnika iskazao povjerenje premijeru Andreju Plenkoviću (HDZ) i njegovim ministrima.
Od 139 nazočnih, za povjerenje novoj Vladi glasovao je 91 zastupnik, tri su bila suzdržana, a 45 protiv.
Neki zastupnici nisu dobili priliku govoriti, a među njima je i Bruna Esih. Zbog toga je odlučila svoje izlaganje objaviti na Facebooku.
Prenosimo ga u cijelosti:
“Danas sam se na sjednici o izglasavanju povjerenja Vladi gosp. Andreja Plenkovića prijavila za raspravu. Zbog velikog broja prijavljenih zastupnika, stranački su klubovi odlučili prekiniti s preostalim raspravama. Kako sam time i sama zakinuta za javnu raspravu, a hrvatska javnost i moji birači za sadržaj koji sam imala namjeru iznijeti, svoje izlaganje prenosim ovdje.
“Vlada Republike Hrvatske, kao što smo čuli iz predstavljanja programa Vlade od mandatara gospodina Plenkovića, proizlazi iz povjerenja izabranih predstavnika građana te u svom radu odgovara Hrvatskom saboru. Tu činjenicu ističem ključnim motivom svoga sudjelovanja u raspravi.
Moje obraćanje isključivo je izraz odgovornosti prema biračima koji su mi dali svoje povjerenje i glas. No to povjerenje i glas nisu dani samo meni, već i Vama gosp. Plenkoviću, a odabir pojedinaca u ovoj Vladi koju danas predstavljate nije odgovarajući odgovor danom povjerenju.

Gosp. Plenkoviću, uz dužno poštovanje i zahvalnost HDZ-u i Vama osobno, koji ste mi omogućili da kao nestranačka osoba budem dio Vaše izborne liste te preferencijalnim glasovanjem ostvarim ulazak u ovaj visoki dom, ipak sam ponajprije dužna iskazati zahvalnost i poštovanje volje svojih 10 500 birača kojih sam sada legitimni predstavnik.
Stoga, moram ustvrditi kako dio članova ove Vlade, poglavito izbor buduće ministrice kulture, nisu izraz mog osobnog niti svjetonazora mojih birača, ali i očekivanih svjetonazorskih temelja Hrvatske demokratske zajednice kojoj su dali svoj glas, pa tako niti izraz njihove biračke volje.
Zbog činjenice da sam izabrana na listi Hrvatske demokratske zajednice, te zbog nacionalnog i državnog interesa da se prekine stanje apatije i neizvjesnosti, glasovat ću za povjerenje Andreju Plenkoviću i njegovu osobnom odabiru članova Vlade. Sumnje koje imam prema odabiru pojedinih osoba istaknula sam i zadržavam ih, a u svom budućem saborskom djelovanju učinit ću sve da se vjerno provodi politika koju od nas očekuju birači na temelju čijeg povjerenja sjedi ovdje svatko od nas ponaosob kao dio Vladine većine u Saboru.
Hvala.”
Eroo
Eroo

Posts : 74994
2016-07-22


Back to top Go down

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a Empty Re: Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Post by Eroo Thu 20 Oct - 11:37

Kratko i jasno. 
Sve drugo smatram običnim i neodgovornim laprdanjem, koje nije nikome na korist.
Osim raspuštenoj i obezglavljenoj bandi, koja brine tuđu brigu. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74994
2016-07-22


Back to top Go down

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a Empty Re: Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Post by vuksadinare Thu 20 Oct - 11:38

koliko sam skuzio iz njenog govora...to bi bilo ovako..'sad sam glasovala za vas ali ubuduce nisam sigurna da cu tako i dalje ciniti'...amen..ode ona u klub glasnovica,glavasa,haseta i jos nekih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a Empty Re: Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Post by vuksadinare Thu 20 Oct - 11:41

....i naravno najavila..pit cu vam krv u saboru gospodine plenkovicu ako se ne popravite....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a Empty Re: Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Post by vuksadinare Thu 20 Oct - 11:42

sam nemojte..pa ona je glasala za ovu vladu..pa glasao je i glavas sto ne znaci da je podupire..i beljak je glasao..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a Empty Re: Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Post by Guest Thu 20 Oct - 11:46

vuksadinare wrote:....i naravno najavila..pit cu vam krv u saboru gospodine plenkovicu ako se ne popravite....
Može i pušit
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a Empty Re: Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Post by vuksadinare Thu 20 Oct - 11:47

Eva wrote:
vuksadinare wrote:....i naravno najavila..pit cu vam krv u saboru gospodine plenkovicu ako se ne popravite....
Može i pušit
moze..ali nece... geek
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a Empty Re: Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Post by vuksadinare Thu 20 Oct - 11:53

Eva wrote:To će Haso
haso ni ne moze pusiti..jer nije dio tima plenkija... geek
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a Empty Re: Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Post by vuksadinare Thu 20 Oct - 11:59

Eva wrote:Popušio je on svoje.
dipise..je'l izbacen iz hdz-a?..nije..samo ceka svojih 5 minuta koji ce kako se stvari odvijaju brzo doci... Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a 270c
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a Empty Re: Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Post by vuksadinare Thu 20 Oct - 12:04

...kad vec spominjes sarmu ja je jucer napravio..bus probala?..dobro to je sinjska sarma..arambasici
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a Empty Re: Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Post by Guest Thu 20 Oct - 12:07

Eroo wrote:Kratko i jasno. 
Sve drugo smatram običnim i neodgovornim laprdanjem, koje nije nikome na korist.
Osim raspuštenoj i obezglavljenoj bandi, koja brine tuđu brigu. :)

Kratko i jasno ti si neki dan tvrdio svima koji su htjeli citati da ce svi vidjeti u srijedu da ce ista biti ministrica. Jebes sve ostalo :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a Empty Re: Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Post by Guest Thu 20 Oct - 12:08

Pa ona i je ministrica, ali treba znati vladu čitat između redaka. To nije svima dano.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a Empty Re: Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Post by vuksadinare Thu 20 Oct - 12:09

Eva wrote:Sa zeljem ili vinovom lozom?
pa sa kupusom pobogu...di si vidila arambasice sa vinovom lozom..arambasici su autohtona sinjska sarma...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a Empty Re: Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Post by vuksadinare Thu 20 Oct - 12:19

Eva wrote:Pa s lišćem loze se isto nekaj dela.
da..sarma ali to je iz drugih vecinom primorskih mjesta..arambasici su bas izvorno jelo cetinske krajine....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a Empty Re: Bruna Esih: Glas za Vladu, ali ministrica kulture nije izraz mog osobnog, svjetonazora mojih birača, ni očekivanih temelja HDZ-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum