ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mateo Beusane

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by sitting_bull 22/10/2016, 13:08

amper1950 wrote:
sitting_bull wrote:kod ministra koji je ujebao najvažniji projekt za budućnost hrvatske ti pitaš zašto nije poslao zahtjev saboru za tumačenje zakona?

nemam uvida što onih par molekula mozga u šustarovoj glavi radi:

Još nisi odgovorio.

Oćeš reći da je stvar HDZ i broj njihovih članova u IO? :D:

dobio si već sve odgovore glede toga zašto možete HNS-u staviti soli na rep: preglupi ste da bi napisali kvalitetan zakon i sad se čudite k'o pura dreku posljedicama vašeg mozgovnog prdeža.

p.s. ovo kako pokušavaš zatrolati temu je prejadno za nekoga tko sebe prodaje pod intelektualca, a piše ispod razine osobe s posebnim potrebama...

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by Guest 23/10/2016, 09:25

sitting_bull wrote:

dobio si već sve odgovore glede toga zašto možete HNS-u staviti soli na rep: preglupi ste da bi napisali kvalitetan zakon i sad se čudite k'o pura dreku posljedicama vašeg mozgovnog prdeža.

p.s. ovo kako pokušavaš zatrolati temu je prejadno za nekoga tko sebe prodaje pod intelektualca, a piše ispod razine osobe s posebnim potrebama...
Hahahaha... 
Ok, sve mi je jasno. Odgovor nisi dao, iako si došao, sasvim nesvjesno, na trag istome. Makar malen korak u suštini, ipak je za tebe kilometarski...   ;)

Ovo sad zadnje, tipično od tebe kad te se suoči s pitanjima i činjenicama, kreneš s uvredama jer drugačije ne moš ni ne znaš. A ja razumin, kako ćeš ti o tome pričati kad si žestoki kritičar HDZ-a, a u isto vrime i braniš HNS kojeg taj isti HDZ već godinama drži, podržava, s kojim kumuje, jede i pije. Kad se nađeš u sukobu sam s sobom, teško je to  ;)

Tu stajem na temu ovog i zakona kojeg se HNS ne primjenjuje samo zato jer ima u tome podršku HDZ-a...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by muckodjubre 23/10/2016, 09:56

i sdp je bio na vlasti,a ministar jovo nije isusio mocvaru!?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Mateo Beusane - Page 6 6b8efe2f85c2b63406b2Mateo Beusane - Page 6 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Mateo Beusane - Page 6 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by jalnirajko 23/10/2016, 10:16

muckodjubre wrote:i sdp je bio na vlasti,a ministar jovo nije isusio mocvaru!?
isušio je jovo, al ne močvaru, nego malo državni proračun, zapošljavajući sportske inspektore po političko-rodbinskoj liniji  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by Guest 23/10/2016, 10:27

muckodjubre wrote:i sdp je bio na vlasti,a ministar jovo nije isusio mocvaru!?
Pa za vrime bivše vlade je donesen zakon, premda vlast skupa s tadašnjim premijerom Milanovićem nema nikakve zasluge za to. Zakon je progura HNS-ov Gjurković što njegovi saborski kolega iz koalicije na početku ni nisu prihvatili baš najbolje, kasnije su popustili. Naravno, HDZ je bio protiv i njihovim dolaskom na vlast bilo je očekivati da će raditi ono što su kasnije radili, što su naravano radili u dogovoru s Vrbanovićem i ekipom iz HNS-a u čijem IO i sjedi večina HDZ-ca. A to što je to udar na sam ustav i samu državu, nikome ništa. Na
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by sitting_bull 23/10/2016, 19:22

amper1950 wrote:
sitting_bull wrote:

dobio si već sve odgovore glede toga zašto možete HNS-u staviti soli na rep: preglupi ste da bi napisali kvalitetan zakon i sad se čudite k'o pura dreku posljedicama vašeg mozgovnog prdeža.

p.s. ovo kako pokušavaš zatrolati temu je prejadno za nekoga tko sebe prodaje pod intelektualca, a piše ispod razine osobe s posebnim potrebama...
Hahahaha... 
Ok, sve mi je jasno. Odgovor nisi dao, iako si došao, sasvim nesvjesno, na trag istome. Makar malen korak u suštini, ipak je za tebe kilometarski...   :;):

Ovo sad zadnje, tipično od tebe kad te se suoči s pitanjima i činjenicama, kreneš s uvredama jer drugačije ne moš ni ne znaš. A ja razumin, kako ćeš ti o tome pričati kad si žestoki kritičar HDZ-a, a u isto vrime i braniš HNS kojeg taj isti HDZ već godinama drži, podržava, s kojim kumuje, jede i pije. Kad se nađeš u sukobu sam s sobom, teško je to  :;):

Tu stajem na temu ovog i zakona kojeg se HNS ne primjenjuje samo zato jer ima u tome podršku HDZ-a...
bježiš od teme kao i tvoji bili tići iz Maksimira.

trolanje kako bi zasro temu koje svaki puta koristiš kad nemaš pojma i nemaš argumente za raspravu ti ne pomaže.

nesposobni tovari su napisali nacrt promjena i dopuna zakona o sportu, napisali su ga u granicama svojih mogućnosti - loše i sad kad ne mogu ostvariti što su promjenama zakona htjeli postići je opet, po tovarskom modusu operandi, netko drugi kriv.

zakon se primjenjuje, ali vaše želje neće biti uslišene jer ste ga sami sebi zabili do balčaka.

zato, dragi tovari, patite i grickajte sami sebi jajca. ako ne možete dohvatiti, grickajte ih jedan drugome u krug.
p.s. to se na tebe ne odnosi. ti nemaš jaja.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by jalnirajko 25/10/2016, 19:15

popodne slučajno naletim na reprizu stadiona i kaže mateo da je pavičić napravio faul i trebao dobiti crveni protiv cibalije. umri smrade  :kickass
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by nowitzki 26/10/2016, 12:06

Pa ono i je crveni, zadnji igrac obrane klizeci start...po pravilima je to crveni karton uvijek bio i bit ce, samo i sa 6 igraca bi dinamo dobio raspalu cibaliu
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by sitting_bull 26/10/2016, 12:23

kuracodigraca wrote:popodne slučajno naletim na reprizu stadiona i kaže mateo da je pavičić napravio faul i trebao dobiti crveni protiv cibalije. umri smrade  :kickass:
mateo sad kad se razotkrio može i javno djelovati kontra dinama.
istekao mu mu rok trajanja, ali još nije povučen s ekrana pa i dalje zagađuje i truje medijski prostor...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by Zeko 26/10/2016, 14:04

Ma ti njegovi komentari, a i inače komentari i seciranje suđenja nakon 50 puta odgledane snimke, nemaju nikakvog smisla. Sudac mora fučkati u sekundi, a ni Beusan ni mi, ni nakon 50 puta odgledane snimke nismo 100 % sigurni kaj se dogodilo.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by sitting_bull 26/10/2016, 14:17

Zeko wrote:Ma ti njegovi komentari, a i inače komentari i seciranje suđenja nakon 50 puta odgledane snimke, nemaju nikakvog smisla. Sudac mora fučkati u sekundi, a ni Beusan ni mi, ni nakon 50 puta odgledane snimke nismo 100 % sigurni kaj se dogodilo.
nije to problem, nego je problem što je beusan stvorio klimu kako je sudac odmah na utakmici morao vidjeti ono što se na snimkama 50 puta analizira prije nekakvog zaključka i što je beusan svojim presudama nakon gledanja snimke uveo stigmatiziranje sudaca jer suci kao namjerno sude baš tako.

beusan je sucima javnim seciranjem nametnuo dodatni teret, a budući da je od onih koji se povijaju kako vitar puše uveo je i nepoštenje i pristranost u medijski prostor koji zagađuje...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by jalnirajko 26/10/2016, 20:37

nowitzki wrote:Pa ono i je crveni, zadnji igrac obrane klizeci start...po pravilima je to crveni karton uvijek bio i bit ce, samo i sa 6 igraca bi dinamo dobio raspalu cibaliu
4 crvena
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by jalnirajko 26/10/2016, 20:38

sitting_bull wrote:
Zeko wrote:Ma ti njegovi komentari, a i inače komentari i seciranje suđenja nakon 50 puta odgledane snimke, nemaju nikakvog smisla. Sudac mora fučkati u sekundi, a ni Beusan ni mi, ni nakon 50 puta odgledane snimke nismo 100 % sigurni kaj se dogodilo.
nije to problem, nego je problem što je beusan stvorio klimu kako je sudac odmah na utakmici morao vidjeti ono što se na snimkama 50 puta analizira prije nekakvog zaključka i što je beusan svojim presudama nakon gledanja snimke uveo stigmatiziranje sudaca jer suci kao namjerno sude baš tako.

beusan je sucima javnim seciranjem nametnuo dodatni teret, a budući da je od onih koji se povijaju kako vitar puše uveo je i nepoštenje i pristranost u medijski prostor koji zagađuje...
sad traži suca da u sekundi vidi ono kaj mi gledamo 100x a onda se pak čudi kak je u sekundi sudac vidio krivo izveden aut  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by Guest 8/11/2016, 19:40

MOST pozvao na provođenje Zakona o sportu
Od početka smo upozoravali na neprovedbu Zakona o sportu, ali je naš pritisak na ministra očito bio slabiji od onog interesnih skupina, te smo ostali bez odgovora na pitanje zašto se zakon ne provodi. Pozdravljamo odluku da se sport izdvoji iz Ministarstva znanosti i obrazovanja, jer je nužno napraviti strategiju o sportu i fokusirano se posvetiti problemu.“ – izjavio je saborski zastupnik Marko Sladoljev.


_____________________________


Još malo pišanja po nekima. Dakle, MOST je kao koalicijski partner Vlade od sad već bivšeg ministra tražio odgovor zašto se zakon ne provodi i nije dobio odgovor. "Naš pritisak je bio slabiji od onog INTERESNIH SKUPINA". Toliko o tome kako je zakon nedorečen, i kako je nerazumljiv.




Sad ćemo samo viditi koliko će MOST inzistirati na ovome ili će opet dozvoliti da ih se utiša...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by jalnirajko 8/11/2016, 20:26

Mateo Beusane - Page 6 Most
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 6 Empty Re: Mateo Beusane

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum