ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by Eroo Sun 16 Oct - 3:48

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?
Objavljeno: 15. 10. 2016 - 12:55 Globus » Region A A A Times Arial

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? 576ce151-7ae4-4db5-b021-67f70a0a0a64-putin-i-nikolic-718x446


Predsednik Srbije Tomislav Nikolić dogovorio je u Moskvi uniju Srbije i Crne Gore, glasio je naslov vijesti objavljene u četvrtak uvečer na sajtu "Sputnjika Srbija", da bi nedugo potom, tekst nestao bez traga, prenijeli su pojedini mediji.
Naime, u pomenutom tekstu se navodi da Sputnjik ekskluzivno saznaje da je predsednik Nikolić tokom posjete Ruskoj Federaciji razgovarao o mogućnostima ujedinjenja Srbije i Crne Gore u slučaju pobjede crnogorske opozicije na parlamentarnim izborima u nedjelju.
Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? 58020b5b-1fa4-4099-9fdc-694a0a0a0a64-sputnjik
Faksimil teksta koji je objavljen na "Sputnjiku"
- Moguća nova bliskost, a upućeni govore i o ujedinjenju, bila bi formulisana u Nikolićevom prijedlogu koji bi u dogledno vrijeme iznio u javnost, što bi predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik, ali i Rusija pozdravili, jer je riječ o volji naroda - pisalo je u tekstu.
U tekstu se dodaje da bi ujedno "Nikoliću ovo bila i izborna platforma kojoj, po njegovom i ruskom mišljenju, premijer Srbije Aleksandar Vučić, ne bi smio da se suprotstavi, zbog čega je Nikolić i najavio kandidaturu".
Sputnjik dalje piše da je predsjednik Srbije uvjerio svoje sagovornike u Rusiji da je sve već dogovorio sa opozicijom u Crnoj Gori, ali je pomenuti tekst naknadno uklonjen.
Nakon što su mediji objavili ovaj tekst, "Sputnjik" je izdao saopćenje u kojem ističu kako je taj tekst falsificiran, te da Nikolić nije ni u jednom trenutku tokom svoje posjete nigdje spominjao svoju izbornu platformu niti ujedinjenje dvije države.
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by vuksadinare Sun 16 Oct - 5:02

Jebote..a mi spavamo...ono nema memoranduma sanu 2..pa ja bi sad onog jastreba razbio i slicne njemu..picku bi mu potrgao u sesnaest dijelova....eto zasto im nikad vjerovat necu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by Guest Sun 16 Oct - 8:04

sta da verujes vucko,
verujes u šiptare, on su ti in,
ali ti srbi smetaju.
zapamti, srbi iako su nesto muvali
po hrvatskoj, msm na hr srbe, 
nikada nisu imali za cilj unistenje
hrvatske vec neku zajednicu koja
bi bila kohabitacija srba i hrvata.
ok, propalo !
ali, balije i šiptari imaju za cilj da
uniste i srbiju i hrvatsku, da ne postoje
u sadasnjoj formi. zar ne vidis sta se
dogadja u bosni i na kosmetu.
gde idu, za koga ratuju i koga naseljavaju.
c.gora je ostatak srpske drzave u periodu
turske okupacije, to je cinjenica.
c.gorci jednostavnu su geografski pojam,
kao dalmatinci ili sumadinci, zagorci ili moravci.
sve je drugo je netacno.
isto kao delovi hrvata u bh federaciji, isto.
ali, ne moramo da budemo u jednoj drzavi-
ako ne zele, ali ne uskracivanjem prava na glasanje
i izbornim prevarama, eventulano !?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by Regoč Sun 16 Oct - 8:22

Velika Srbija ide dalje.

_________________
Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by michaellcmacha Sun 16 Oct - 8:31

a baš si to lepo pojasnio... srbi su onih 100 000 kuća i zgrada popalili iz zajebancije, onako šale radi.... također su iz zajebancije poubijali cc 5000 hrvata i neš sitno drugih nesrba, gradove i mjesta koja su opsjedali u cilju osvajanja su artiljerijom tukli svako malo isto iz šale, onih još nešto malo manje od 1000 što ste poubijali i tijela im rastrančirali pa ih se ne mre naći nit na hrpu kosti skupit, to ste isto iz zajebancije napravili.... jel ti to taj termin srbi ako su nešto i muvali nisu imali za cilj uništenje hrvatske... mnogo ste se čudno zajebavali i šalili tih nekoliko godina....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by Regoč Sun 16 Oct - 8:35

pizzon wrote:zapamti, srbi iako su nesto muvali
po hrvatskoj, msm na hr srbe
Pokušaj genocida i otimačina četiri petine zemlje tebi je muvanje? Stvarno si tipični četnički gad. A jasno, s tim Srbija nema ništa jer ih je naoružala Češka, financirala Poljska, a diplomatski zastupala Litva. Morončino! 
pizzon wrote:nikada nisu imali za cilj unistenje
hrvatske vec neku zajednicu koja
bi bila kohabitacija srba i hrvata.
ok, propalo !
Bome stvarno lažeš kao Srbin. Nikakva kohabitacija nije ni planirana, ni primienjena. Kad je izbila pobuna, kao prva faza velikosrbske agresije, Hrvati su što pobijeni, što protjerani, a jasno je iskazana namjera za priključenjem okupiranih teritorijah Srbiji.

_________________
Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by Guest Sun 16 Oct - 8:38

nemoj ja da navodim sva stratista srba sa prostora ndh i devedesetih.
sta se pravite konji, ko da ne znate.
i nije tacno, nikada u srbiji nije bila prica da se otima od hrvatske,
vise da se primoraju na neki komprimis, koji kao sto znamo,
s.m.  nije umeo da isposluje na zapdu, jer je bio baba jula.
o tome da su srbi losi a hrvati male mace, pun mi q, ajdeeee
a st aje ko od nasih, nesluzbeno pricao i pisao, to nema veze


Last edited by pizzon on Sun 16 Oct - 8:39; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by michaellcmacha Sun 16 Oct - 8:39

aj neka sad ako je pizzdić uistinu srbijanac ima priliku uživati u novim prijateljstvima sa prečanima koji su onako iz zajebancije preko noći doselili k vama u srbiju ljeta gospodnjeg 95... u malo većem broju....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by michaellcmacha Sun 16 Oct - 8:41

de aj navedi nam ta satratišta iz devedesetih.... nemoj zaboraviti visoku peć i onih 680 srba što su izdimili u željezari...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by Regoč Sun 16 Oct - 8:43

Svi Srbi u jednoj državi. Virovitica - Karlovac - Karlobag. Odjepljenje od Hrvatske. Zahtjev za pripojenjem Srbiji. Projekt Ujedinjene Republike Srbske. Sve neformalno! Onako, kavanski razgovori.

_________________
Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by Regoč Sun 16 Oct - 8:44

Ili srbsku djecu kojom smo hranili lavove.

_________________
Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by Guest Sun 16 Oct - 9:04

Nema na ovim prostorima mira dok je Srbija živa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by kic Sun 16 Oct - 9:35

vuksadinare wrote:Jebote..a mi spavamo...ono nema memoranduma sanu 2..pa ja bi sad onog jastreba razbio i slicne njemu..picku bi mu potrgao u sesnaest dijelova....eto zasto im nikad vjerovat necu

malo smo popili? ostavite jastreba na miru vise..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by michaellcmacha Sun 16 Oct - 9:59

kic wrote:
vuksadinare wrote:Jebote..a mi spavamo...ono nema memoranduma sanu 2..pa ja bi sad onog jastreba razbio i slicne njemu..picku bi mu potrgao u sesnaest dijelova....eto zasto im nikad vjerovat necu

malo smo popili? ostavite jastreba na miru vise..
ja se samo sa sokolom ne slažem... jastreb mi uopće nije interesantan
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by kic Sun 16 Oct - 10:02

aha :D vidio sam i tebe kako mu drzis brifing..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by michaellcmacha Sun 16 Oct - 10:04

ja to od milja... ja i sokol dogovaramo termin za ispijanje krdžanske rakiještine evo brat bratu već 10 godina.... i on uvijek izmisli neko opravdanje da se ne javi kad ide rodbini u Novigrad.... :))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by michaellcmacha Sun 16 Oct - 10:05

a sa ovim čejenima što su se naknadno povratili uredovno stane i zarakija se... jebiga nije u redu a ti sad reci... :)))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by kic Sun 16 Oct - 10:05

a cujes, daleko je Sisak :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by jastreb Sun 16 Oct - 10:06

vuksadinare wrote:Jebote..a mi spavamo...ono nema memoranduma sanu 2..pa ja bi sad onog jastreba razbio i slicne njemu..picku bi mu potrgao u sesnaest dijelova....eto zasto im nikad vjerovat necu
Pa što ako se i ujedine? Zašto bi ti o tome vodio računa? Juedinimo se i mi sa Slovenijom. Da!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by Guest Sun 16 Oct - 10:07

ujedinite se, ujediniste se i hr kantonima u bh federaciji,
vidis kako smo mi tolerantni i ne skacemo na takvu mogucnost
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!? Empty Re: Nikolić u Rusiji dogovorio ujedinjenje Srbije i Crne Gore!?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum