ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $

Go down

Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $ Empty Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $

Post by Kermit 14/10/2016, 09:06

https://www.conservativeoutfitters.com/blogs/news/wikileaks-bill-clintons-1-million-dollar-birthday-check-from-qatar
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $ Empty Re: Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $

Post by Guest 14/10/2016, 09:10

Jel to zaistač ili su to oni darovi koje i ja dobivam? Meni svaki drugi dan na privat mail šalju iz Gvineje, Konga i ostalih bogatih zemalja 30-50 milijuna dolara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $ Empty Re: Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $

Post by Stanojko 14/10/2016, 09:22

Eva wrote:Jel to zaistač ili su to oni darovi koje i ja dobivam? Meni svaki drugi dan na privat mail šalju iz Gvineje, Konga i ostalih bogatih zemalja 30-50 milijuna dolara.
A Nigerija? :)

_________________
Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $ Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $ Empty Re: Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $

Post by Guest 14/10/2016, 09:23

Ma i tam ima 4-5 frendova, sve doktori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $ Empty Re: Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $

Post by Guest 14/10/2016, 09:31

Eva wrote:Ma i tam ima 4-5 frendova, sve doktori.

Mene vise plava krv kontaktira...poslao sam im sve sto treba kazu da ce lova leci uskoro. Aj da i meni svane i da me se seti neko
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $ Empty Re: Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $

Post by Guest 14/10/2016, 10:08

jos nije negirala.
sad svi sve negiraju, 
nije istina,  prevara, izmisljotina.
niko nista ne priznaje.
da li ce obama da posalje fin. kontrolu da proveri
donacije, poreklo i zakonitost njene kampanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $ Empty Re: Hilary za rođendanski poklon od vehabija iz Katara dobila 1 mil. $

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum