ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Guest 14/10/2016, 08:29

Premijer Albanije Edi Rama rekao je u Beogradu da su odnosi Srbije i Albanije napredovali u prethodne dve godine. On se prisetio incidenta sa dronom i reakcije srpskog premijera kada je pre dve godine govorio o Kosovu, ali i otkrio da je od Ivice Dačića tražio da mu peva za raođenda a ovaj prihvatio.
"Neko me je podsetio da je uskoro dvogodišnjica incidenta s dronom. Prema vestima, novi balkanski rat je bio pred vratima Evrope. Stvari su se promenile. Sećam se Aleksandrovog (Vučića) izraza lica kada sam pomenuo Kosovo pre dve godine - mislio sam: umreće preda mnom", rekao Rama i doda da on i Vučić i danas imaju različite stavove, ali se bolje razumeju.
Rama je na promociji svoje knjige "Žrtvovanje" rekao da je na Balkanu veoma važan humor i izneo da Albanci i Srbi uvek razgovaraju posle skupova u Evropskoj uniji. Ispričao je da je na svoj rođendan na jednom skupu EU tražio da mu ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić peva, jer nema balkanske zabave bez muzike. "Svi su mislili da će reći ne, ali Ivica je pitao koju pesmu", rekao je Rama.
Albanski premijer je dodoa da države na Balkanu treba da bolje sarađuju i da time pokažu da su spremne za EU.
On je ocenio da je položaj Albanaca na jugu Srbije bolji i da je danas prvi put od njih čuo da imaju jasne znake da će im data obećanja biti ispunjena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Guest 14/10/2016, 08:29

http://rs.n1info.com/a201207/Vesti/Vesti/Rama-o-Vucicu-i-Dacicu-na-promociji-knjige.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Guest 14/10/2016, 08:31

nadam se da su sipali brom u čaj u komrenskoj kasarni da ne nastradaju vulin i slina... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Guest 14/10/2016, 08:40

Niš -- Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da Srbija gradi više kilometara auto-puta nego što se gradilo u vreme Josipa Broza Tita.


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2016&mm=10&dd=13&nav_id=1187741





psihopata se gubi... B-) 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Guest 14/10/2016, 08:45

šiptaru rami,
treba reci ono sto mislis, o njemu i svemu sto kenja,
kad mu nisi domacin.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Stanojko 14/10/2016, 08:46

Pizon...da odes da pozdravis Ramu. Da budes dobar domacin, ko tvoj gazda sipac.

_________________
Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Guest 14/10/2016, 08:47

on mene uopste ne interesuje.
taj rama, ko da ne postoji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Stanojko 14/10/2016, 08:48

Ti ko tvoj siptarski gazda. "ponistavamo odluku o Trepci"... To kao dete kad se sakrije pod cebe a napolju zemljotres... Visicete svi za veleizdaju, ne brini

_________________
Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Guest 14/10/2016, 08:49

ja bi, kolindu, recimo docekao.
da joj ja, do kraja,
objasnim gde je gresila dosad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Guest 14/10/2016, 08:50

Stanojko wrote:Ti ko tvoj siptarski gazda. "ponistavamo odluku o Trepci"... To kao dete kad se sakrije pod cebe a napolju zemljotres... Visicete svi za veleizdaju, ne brini

ti si stvarno prvi ludak, 
el zitis ti uopste u srbiji ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Stanojko 14/10/2016, 08:52

Ja da, zato ti i kazem.... V-I-S-I-C-E (ovo ako ga prethodno ne roknu njegovi zapadni "prijatelji" kad poslednji put obrisu dupe s njim)

_________________
Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Guest 14/10/2016, 08:55

Stanojko wrote:Ja da, zato ti i kazem.... V-I-S-I-C-E (ovo ako ga prethodno ne roknu njegovi zapadni "prijatelji" kad poslednji put obrisu dupe s njim)

a kako mislia to da izvedes,
da uzmes konopac,  
krenes da posecujes tebi nepodobne i besis o 1 banderu :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Stanojko 14/10/2016, 08:56

pizzon wrote:
Stanojko wrote:Ja da, zato ti i kazem.... V-I-S-I-C-E (ovo ako ga prethodno ne roknu njegovi zapadni "prijatelji" kad poslednji put obrisu dupe s njim)

a kako mislia to da izvedes,
da uzmes konopac,  
krenes da posecujes tebi nepodobne i besis o 1 banderu :))
Znas kako je zavrsio Milanovic iz RTS-a 5. oktobra? Tako cete i vi...Necete ni stici do bandere...

_________________
Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Guest 14/10/2016, 09:04

Kaj je pjeval?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Guest 14/10/2016, 09:09

Stanojko wrote:Ti ko tvoj siptarski gazda. "ponistavamo odluku o Trepci"... To kao dete kad se sakrije pod cebe a napolju zemljotres... Visicete svi za veleizdaju, ne brini
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Guest 14/10/2016, 09:15

pizzon wrote:ja bi, kolindu, recimo docekao.
da joj ja, do kraja,
objasnim gde je gresila dosad.
Ti si prepristojan za nju, a uopŠte i nisi tako veliki kriminalac pirat da bi imal šansi kod nje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Guest 14/10/2016, 09:17

verovatno nisi ni debeo kod svinja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by marcellus 14/10/2016, 09:37

Rad'iša Trajković wrote:On se prisetio incidenta sa dronom i reakcije srpskog premijera kada je pre dve godine govorio o Kosovu, ali i otkrio da je od Ivice Dačića tražio da mu peva za raođenda a ovaj prihvatio.[/size]

haha koji odron

_________________
Šiptar piša po psihopati u sred Beograda 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by marcellus 14/10/2016, 09:38

naslov je pogrešan... treba biti "šiptar piša po šiptaru psihopati sred beograda"...

_________________
Šiptar piša po psihopati u sred Beograda 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Regoč 14/10/2016, 10:19

Unutaralbanske svađe ne diraju nas Hrvate, a ne bi trebale ni Srbe.

_________________
Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Šiptar piša po psihopati u sred Beograda Empty Re: Šiptar piša po psihopati u sred Beograda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum