ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje - Page 7 Empty Re: jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje

Post by vuksadinare 5/10/2016, 17:59

Noor wrote:
Eva wrote:
Noor wrote:
Eva wrote:
Noor wrote:

tebi je sve jasno o čemu ja...šuti i delaj. ne prozivaj druge.
ko god more nekaj si zaradi u fušu, to je jasno, al naj srati.
Inače buš se zauzela da dobi ban?
čemu? pa biti licemjer je samo jedna ružna osobina...al nije zabranjeno ni zakonom, a kamo li forumskim pravilom
Pa i za manje "prijestupe" si forumaše drukala i tražila da ih se banira. Ne bi ti bilo prvi put.

prva stvar, ak pucaš na crvenog, da, tražila sam jer decu nikome ne bu spominjal...
druga stvar, vidim da ne znaš kaj drukanje znači, jer ja nisam kicu pisala pp, nego sam otvoreno na forumu rekla kaj sam imala.
treće...dok si ti bila po rusiji, svetozar je imao poriv reći mi da sam kurvetina, pa kad je kic reagirao, ja sam tražila da budalu ne banira, jer me ne smeta kad mi takav lik bilo što veli...
tolko o "drukanju" i zauzimanju za ban...

i četvrto, ne guraj se ko košulja vrit...pusti vuka, nije dete, iako se jako često baš tak ponaša.

...moram...prisiljen sam... :)

vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje - Page 7 Empty Re: jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje

Post by vuksadinare 5/10/2016, 18:05

Eh...svasta. .ne smijes danas nis reci a da ti ne ulete...ono nisi ali ja sam....i to jos oni leptiri koji lete sa cvijeta na cvijet...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje - Page 7 Empty Re: jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje

Post by jastreb 5/10/2016, 21:08

Jakovina,Markovina...možda Gotovina i Matovina...ili još i Lozovina....Paravinja....
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje - Page 7 Empty Re: jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje

Post by vuksadinare 5/10/2016, 21:27

Ste spremni na zivot ili smrt
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje - Page 7 Empty Re: jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje

Post by michaellcmacha 5/10/2016, 21:28

de se brzo iskorigiraj inače si najebo...... :))))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje - Page 7 Empty Re: jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje

Post by vuksadinare 5/10/2016, 21:41

michaellcmacha wrote:de se brzo iskorigiraj inače si najebo...... :))))
Od koga?...galamdzija...budimo ozbiljni... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje - Page 7 Empty Re: jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje

Post by vuksadinare 5/10/2016, 21:44

Tamo ti po banovini cetnoci ordiniraju qurtuem nisi mrdnuo....samo prazne price...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99212
2015-09-08


Back to top Go down

jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje - Page 7 Empty Re: jakovina i markovina... pogodite tko nedostaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum