ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima

Go down

Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima Empty Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima

Post by Kermit 30/9/2016, 12:56

http://www.fizzit.net/vijesti-i-politika/komentari-i-kolumne/5177-sto-dolikuje-studentima-ne-dolikuje-braniteljima?hitcount=0http%3A%2F%2Fwww.fizzit.net%2Fvijesti-i-politika%2Fkomentari-i-kolumne%2F5177-sto-dolikuje-studentima-ne-dolikuje-braniteljima%3Fhitcount%3D0
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima Empty Re: Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima

Post by Kermit 30/9/2016, 13:00

Ne znam trockisti i militantni ateist skojevci jesu čmarovi, ali Glasnović je debilna ustašija, a "prosvjed branitelja" je bio organizirani cirkus i potpuni idotluk za koji organizatori nikad, ali ama baš nikad nisu rekli ciljeve, barem ne službeno, jer svi znamo da je jedini (neformalni) cilj bio rušenje sdepea, tako da konstrukcija opravdavanja gnjusova kao glasnovića samo zato da se ide protiv čmarova i pripada taboru ne ide i ne stoji...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima Empty Re: Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima

Post by Guest 30/9/2016, 13:04

za tri dana pada dekanova glava, ružni pučisti neobrijanih nogu pobjediše
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima Empty Re: Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima

Post by Guest 30/9/2016, 13:07

Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima EC538DCA2C974C38AB0382E32D3E6F3C
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima Empty Re: Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima

Post by L'âme 30/9/2016, 13:16

deda ilerminatus wrote:za tri dana pada dekanova glava, ružni pučisti neobrijanih nogu pobjediše
i tamo su pobijedili ružni, krezubi, primitivni, zapjenjene sline s blještećih očnjaka..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima Empty Re: Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima

Post by catabbath 30/9/2016, 13:25

NKV i SSS domoljubi na aparatima.

_________________
Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima Empty Re: Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima

Post by marcellus 30/9/2016, 13:38

ja se tu ne bavim onim što je glasnović rekao ni onim što ovi govore nego jednostavno odnosom medija i javnosti i murije i vlasti spram dva prosvjeda

_________________
Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima Empty Re: Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima

Post by Kermit 30/9/2016, 13:45

marcellus wrote:ja se tu ne bavim onim što je glasnović rekao ni onim što ovi govore nego jednostavno odnosom medija i javnosti i murije i vlasti spram dva prosvjeda
Glupa kvazi ideologija u oba slučaja,  meni je zastrašujuće da je Zagreb potpuno odjebao sve što je istočno od Daruvara te da u biti sve to tamo za 20 godina neće maltene niti postojati a isti se u metropolis palanci bave trockizmom i ustašenjem, meni je zadivljujuća količina gluposti s kojom ovaj narod raspolaže to je takva kloaka da je nevjerojatno...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima Empty Re: Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima

Post by udba 30/9/2016, 13:48

asilovski wrote:
marcellus wrote:ja se tu ne bavim onim što je glasnović rekao ni onim što ovi govore nego jednostavno odnosom medija i javnosti i murije i vlasti spram dva prosvjeda
Glupa kvazi ideologija u oba slučaja,  meni je zastrašujuće da je Zagreb potpuno odjebao sve što je istočno od Daruvara te da u biti sve to tamo za 20 godina neće maltene niti postojati a isti se u metropolis palanci bave trockizmom i ustašenjem, meni je zadivljujuća količina gluposti s kojom ovaj narod raspolaže to je takva kloaka da je nevjerojatno...
Meni je zanimljivije što će dileri vjetroelektrana staviti prvog prvog u džep dvije milijarde kuna i to ne zanima baš nikog.

_________________
Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima Empty Re: Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima

Post by marcellus 30/9/2016, 13:50

asilovski wrote:
marcellus wrote:ja se tu ne bavim onim što je glasnović rekao ni onim što ovi govore nego jednostavno odnosom medija i javnosti i murije i vlasti spram dva prosvjeda
Glupa kvazi ideologija u oba slučaja,  meni je zastrašujuće da je Zagreb potpuno odjebao sve što je istočno od Daruvara te da u biti sve to tamo za 20 godina neće maltene niti postojati a isti se u metropolis palanci bave trockizmom i ustašenjem, meni je zadivljujuća količina gluposti s kojom ovaj narod raspolaže to je takva kloaka da je nevjerojatno...

glupa ili ne, svatko ima pravo ja javni prosvjed, i na zaštitu javnog prosvjeda

studenti međutim nemaju pravo "okupirati" fakultet kao što branitelji ne bi imali pravo okupirat ministarstvo branitelja, u tom slučaju murija može intervenirati da bi se održavala redovna nastava / posao u ministarstvu

licemjerno je da su svi koji su zvali da murija prebije branitelje "jer prosvjed nije prijavljen" (što ne može biti razlogom zabrane istog) skočili na stražnje noge kad je ovaj (implicitno) pozvao muriju da to pomlati

_________________
Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima Empty Re: Što dolikuje studentima, ne dolikuje braniteljima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum