ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anti-depresija

Go down

Anti-depresija Empty Anti-depresija

Post by Guest 28/9/2016, 14:56

Jedan pametan čovjek je uzeo računalo i počeo računat koliko godina mora jesti, koliko godina mora spavati, koliko godina mora raditi, koliko se godina mora učiti.
Kad je sve to točno izračunao ostavio je oproštajno pismo u kojem je pisalo: "čemu da se toliko mučim" i uzeo pištolj i skratio si muke. Njega su smatrali veoma pametnim čovjekom, a ja ga smatram veoma velikim kretenom jer čemu patnja, čemu bol, kad postoji alkohol.
Uz to glupan je računao samo loše tako da mu je račun ispao negativan. Umjesto toga mogao je računat što ja za sebe ne mogu izračunat, koliko žena će imat, koliko će se puta napit, koliko će puta doživjet orgazam, koliko će puta izmlatiti ženu, psa i djecu, a ako i to mu nije dosta onda nek krene u akciju oslobađanja zemlje od terorista i sličnih spodoba i kad umre umrijet će s puškom u ruci i metkom u čelu.
Možete mislit pozitivino ili negativno, ali kako god okreneš guzica je uvijek od iza. I crnci uvijek ostaju crni, a bijelci ostaju bijeli mada ima i mulata i mulatkinja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Anti-depresija Empty Re: Anti-depresija

Post by L'âme 28/9/2016, 18:23

Dobra logika.
Sviđa mi se rezoniranje, mocni majmune:D
Zivi i bori se, umri muski, i to..8-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum