ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Wed 19 Oct - 11:46

i kuhas rucak u njemu i sve ... !

betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 19 Oct - 11:51

Užas ljudi!

Marca mi gnjave u školi,guraju i psuju...vidjela sam svojim očima psovke u whatsapp grupi....pisala sam učitelju.... :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Wed 19 Oct - 12:01

Zagy wrote:Užas ljudi!

Marca mi gnjave u školi,guraju i psuju...vidjela sam svojim očima psovke u whatsapp grupi....pisala sam učitelju.... :(
presjeci u startu...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 19 Oct - 12:04

Pokušati ću naravno....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 19 Oct - 13:42

kao prvo, pogriješila si odmah u startu, kao drugo veberov savjet je glup k'o 100 kuraca hermetički zatvorenih u staklenku umjesto zimnice...kao treće ne volim šmrkavce ali šmrkavci iz nekog razloga vole mene, to je križ koji moram nosit...pa možda ti moj savjet pomogne pa se na neki način odužim svim posrancima koji su me kroz život lajkali: trebala si popričat s djetetom i pokušat saznat razlog, uzrok i zakaj je to tak pa mu pomoć da to nekako riješi sam ako je ikako moguće, jer na taj način ćeš ga usmjerit na ono kaj on mora bit, muško, i imat će kroz život neki stav i bit će sam spreman nosit se sa svim problemima koje mu život baci pred noge i možda ih i sam naučit uz nečiju pomoć i riješavat, to je ono kaj se dijete treba učit, jer niti će tebe niti ravnatelja uvijek bit, kao drugo neće imat stigmu "mamim pederčić" na leđima kroz cijelo djetinjstvo...ja ti ne velim da ti dijete treba bit ulični ratnik pa da zna grepst kad ga grebu, jer bi to imao po prirodi, očem ti reć da ga moraš usmjerit da ima svoj stav pa će i savkome bit puno lakše nać laganiji obrok od tvog posranca...to ti govorim kao muško i kao netko tko je prošao odrastanje i život neokrznut, ali ja sam takav po prirodi...odlazak ravnatelju i posobna umješanost je zadnje kaj si trebala ić' radit...ali eto, tvoj šmrkavac tvoje pizdarije, radi kaj oš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 19 Oct - 13:50

Hvala tebi na savjetu,ja ću naravno postupiti kako ja smatram da je najbolje....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 19 Oct - 13:54

pa to sam i napisao pod onim: tvoj posranac radi kai oš;) nisi trebala potvrdit, libo me racku jeli:)
gute nacht.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 19 Oct - 13:55

Ja mislim da sa djetetom koje koristi riječi kao "sick my dick" i piše da je cijelu noć igrao ps4,sa 10 godina,nema razgovora....ja ne znam kako je njemu kod kuće,niti me zanima,ali ću ja svoje dijete štititi dok je potrebno,ovo je velik grad i svakakce djece ima,svakakvih šupaka ima....ne mislim da je Marco iole sposoban sam se nositi sa tim....

Razlog je moguće što ga je Marco ispravio jednom gramatički....a nitko ne voli pametnjakoviće....niti ovim agresivcima treba puno da se na nekoga okome....

Moj Marco jeste mek i djetinjast ali ja to u njemu vidim kao vrlinu....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 19 Oct - 13:56

Upisat cu ga na borilački sport neki,to sam sigurna.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 19 Oct - 13:56

ebenica wrote:pa to sam i napisao pod onim: tvoj posranac radi kai oš;) nisi trebala potvrdit, libo me racku jeli:)
gute nacht.

Jvala ebeni...znamo da te ne boli,jel... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 19 Oct - 14:18

Zagy wrote:Užas ljudi!

Marca mi gnjave u školi,guraju i psuju...vidjela sam svojim očima psovke u whatsapp grupi....pisala sam učitelju.... :(

zbog cega?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 19 Oct - 14:35

Ne znam....on kaže ne zna...danas mi je priznao da su se tukli u školi,on se brani...ali njih su trojica....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Maria Wed 19 Oct - 14:48

Zagy wrote:Ne znam....on kaže ne zna...danas mi je priznao da su se tukli u školi,on se brani...ali njih su trojica....
ne mora biti neki uzrok, jednostavno su vidjeli  da mogu ...teško ćeš ga  zaštititi, to će morati sam, bitno je da ti se  otvori i da mu budeš puna podrška...i borilačka vještina obavezno..
Maria
Maria

Posts : 519
2016-09-20


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Wed 19 Oct - 15:00

:facepalm

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Wed 19 Oct - 15:02

sve sami pametnjakovici :p
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Wed 19 Oct - 15:22

zagi, ne slusaj blentona, upss jebenica.
u startu to srezi, ako ne skola onda ti sama.
meni su sina isto maltretirali. jedno kratko vrijeme, ocevima sam ponudio jebeni argument. danas smo si ok. i djeca i ocevi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Wed 19 Oct - 15:26







tadaaaaa :D

betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 19 Oct - 15:33

Vidjet ćemo kako će se sve riješiti.....ja jednostavno ne mogu više....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Wed 19 Oct - 15:34

beti, imam djecu. trentno zadnja kci ima narav na oca, ok i stvar odgoja. 
ali ima moju narav, odrazje roditelja i odgoja.

nitko ju ne maltretira.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Wed 19 Oct - 15:36

veber wrote:beti, imam djecu. trentno zadnja kci ima narav na oca, ok i stvar odgoja. 
ali ima moju narav, odrazje roditelja i odgoja.

nitko ju ne maltretira.
:facepalm :facepalm

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Wed 19 Oct - 15:37

Zagy wrote:Vidjet ćemo kako će se sve riješiti.....ja jednostavno ne mogu više....
jedno vrijeme cekaj, ali ne predugo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum