ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio".

Go down

 "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio". Empty "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio".

Post by Guest 27/9/2016, 15:44

NACIONAL u današnjem izdanju na naslovnici donosi priču o tome kako je Tomislav Karamarko razgledavao luksuznu nekretninu u Zadru.
Prema navodima Nacionala, bivši šef HDZ-a u rano proljeće ove godine u tajnosti je razgledavao atraktivnu nekretninu u Zadru - eltini stan vrijedan 450.000 eura.
Nacionalov izvor upućen u zbivanja tvrdi da je Karamarko u to vrijeme u pratnji službenog osiguranja doputovao u Zadar, na gradilište na Obali kneza Trpimira.
"Ponašao se kao vlasnik stana. Prije nego što je ušao na gradilište, pripadnici njegova službenog osiguranja udaljili su otamo prisutne radnike. Tek potom Karamarko se ušetao na lokaciju gdje bi se trebao nalaziti stan koji se vodi pod oznakom G5. Uz njega je bilo četvero do petero osoba. Karamarko je potom govorio kakve keramičke pločice želi u pojedinim prostorijama. Prisutnima, očito osobama od povjerenja, ostavio je dojam kao da je nedvojbeno budući, ako ne već i tada pravi vlasnik te nekretnine", kazao je Nacionalov izvor.
Na naslovnici današnjeg izdanja Nacionala navodi se i kako je prozvani tajni ortak Božidara Kalmete priznao da je Karamarko razgledavao luksuznu nekretninu u Zadru te kako je Karamarko o svemu rekao sljedeće: "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio".


http://www.index.hr/vijesti/clanak/nacional-karamarko-u-zadru-razgledavao-elitni-stan-od-450000-eura-ponasao-se-kao-vlasnik/922091.aspx


 "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio". 14485110
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio". Empty Re: "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio".

Post by Guest 27/9/2016, 15:46

Sumnjam da je njegov ruski jači od moga. Idem i ja Rusima prodavat hrvatske tajne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio". Empty Re: "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio".

Post by dzango 27/9/2016, 16:04

Nije to ništa. Našem gradonačelniku su našli 24 stana u Bugarskoj.

_________________
 "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio". Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

 "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio". Empty Re: "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio".

Post by Guest 27/9/2016, 16:05

Pa taj pjeva na ruskom:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio". Empty Re: "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio".

Post by Guest 27/9/2016, 16:06

Odjedanput sam strahovito motivirana postala i da mađarski krenem učit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio". Empty Re: "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio".

Post by kaya 27/9/2016, 16:49

dzango wrote:Nije to ništa. Našem gradonačelniku su našli 24 stana u Bugarskoj.
Našem u Zagrebu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio". Empty Re: "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio".

Post by Guest 27/9/2016, 19:05

a telad i nadalje nek se podjeljuje i navija za svoje Uzore Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio". Empty Re: "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio".

Post by Winter is coming 27/9/2016, 20:12

Eva wrote:Sumnjam da je njegov ruski jači od moga. Idem i ja Rusima prodavat hrvatske tajne.
prodaj nam tajnu kako se pravi čokolino  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio". Empty Re: "Nisam vlasnik, moja je stvar što sam tamo radio".

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum