ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Page 15 of 20 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by RayMabus 16/9/2016, 00:05

veber wrote:
RayMabus wrote:Ja volim samo ove debele ( sisate i guzate ) i ružne ( ne baš tako lijepe ).
ewa i noor tvoji tip?
A manekenke sigurno nisu.

Tekst je točan.

RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by melkior 16/9/2016, 00:05

RayMabus wrote:Ja volim samo ove debele ( sisate i guzate ) i ružne ( ne baš tako lijepe ).
Ono kad ju pogledaš, ne znaš jel ju vidiš sprijed aili straga: oprosti draga, što me tako čudno gledaš, a sorry, ma ništa (jebote, lice joj izgleda kao dupe a dupe kao lice...)
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by veber 16/9/2016, 00:06

možda jesu???

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by Guest 16/9/2016, 00:06

Noor wrote:
deda ultimate nemesis wrote:
maggie13 wrote:
Noor wrote:
maggie13 wrote:Oh,ne.pocinje :D

deda se raspizdila geek
oh,yes @_@
vi bi već trebale znati svoje evolucijsko mjesto
to bi i ti trebao/la znati, no budući da ne znaš ni kojeg si spola, ne znaš ni gdje ti je mjesto

ako ti netko ne dobacuje i ne upucava se, ne pohvali ti izgled, to odmah znači da je peder


Last edited by deda ultimate nemesis on 16/9/2016, 00:08; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by RayMabus 16/9/2016, 00:07

melkior wrote:
RayMabus wrote:Ja volim samo ove debele ( sisate i guzate ) i ružne ( ne baš tako lijepe ).
Ono kad ju pogledaš, ne znaš jel ju vidiš sprijed aili straga: oprosti draga, što me tako čudno gledaš, a sorry, ma ništa (jebote, lice joj izgleda kao dupe a dupe kao lice...)
Ne smeta.

Ovo mi je bitno :

Iako to zvuči prilično površno, znanstvenici tvrde da lijepi ljudi namjerno biraju manje atraktivne partnere kako bi se manje trudili oko njih. Naime, oni koji se smatraju ljepšima uvjereni su kako će se manje lijep partner dodatno truditi da bi ih zadržao dok oni to ne moraju raditi jer je njihov izgled sasvim dovoljan za vezu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by Guest 16/9/2016, 00:08

deda ultimate nemesis wrote:
Noor wrote:
deda ultimate nemesis wrote:
maggie13 wrote:
Noor wrote:

deda se raspizdila geek
oh,yes @_@
vi bi već trebale znati svoje evolucijsko mjesto
to bi i ti trebao/la znati, no budući da ne znaš ni kojeg si spola, ne znaš ni gdje ti je mjesto

ako ti netko dobacuje i ne upucava se, ne pohvali ti izgled, to odmah znači da je peder

tko kaže? pitala sam samo jesi li m ili ž?
kakve veze s tim imaju pederi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by Guest 16/9/2016, 00:09

veber wrote:
RayMabus wrote:Ja volim samo ove debele ( sisate i guzate ) i ružne ( ne baš tako lijepe ).
ewa i noor tvoji tip?

možeš do sutra Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 A080
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by RayMabus 16/9/2016, 00:10

Tekst je u biti točan. Nema se tu šta dodat jer je to tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by Guest 16/9/2016, 00:10

Noor wrote:
tko kaže? pitala sam samo jesi li m ili ž?
ne vidim zašto bi ta informacija bila bitna, ne planiram imati sponle odnose sa drugim članovima foruma
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by Guest 16/9/2016, 00:11

deda ultimate nemesis wrote:
Noor wrote:
tko kaže? pitala sam samo jesi li m ili ž?
ne vidim zašto bi ta informacija bila bitna, ne planiram imati sponle odnose sa drugim članovima foruma
a zašto ne bi bilo bitno? nitko to ne taji, osim tebe... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by melkior 16/9/2016, 00:12

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Ja volim samo ove debele ( sisate i guzate ) i ružne ( ne baš tako lijepe ).
Ono kad ju pogledaš, ne znaš jel ju vidiš sprijed aili straga: oprosti draga, što me tako čudno gledaš, a sorry, ma ništa (jebote, lice joj izgleda kao dupe a dupe kao lice...)
Ne smeta.

Ovo mi je bitno :

Iako to zvuči prilično površno, znanstvenici tvrde da lijepi ljudi namjerno biraju manje atraktivne partnere kako bi se manje trudili oko njih. Naime, oni koji se smatraju ljepšima uvjereni su kako će se manje lijep partner dodatno truditi da bi ih zadržao dok oni to ne moraju raditi jer je njihov izgled sasvim dovoljan za vezu.
To je pomalo apsurdno. Događa se, da, ali je apsurdno. Ali takve veze ionako nemaju budućnost, odnosno nisu dugotrajne. Najtrajnije su veze između partnera koji su si najsličniji obrazovnim, društvenim statusom i da, izgledom.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by neva 16/9/2016, 00:12

melkior wrote:Kad god vidim kakvu zgodnu, mlađu i tužnu rodbinu, uvijek preferiram taktiku bacanja na lijes kad ga spuste u zemlju  farao B-)
ciljaš na sažaljenje, tješenje i majčinske instinkte zgodne rodbine? :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by veber 16/9/2016, 00:12

Noor wrote:
veber wrote:
RayMabus wrote:Ja volim samo ove debele ( sisate i guzate ) i ružne ( ne baš tako lijepe ).
ewa i noor tvoji tip?

možeš do sutra Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 A080
eto nobelove za altruizam

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by RayMabus 16/9/2016, 00:13

15 stranica ste napravili oko necega šta je jednostavno tako.

Nisu cak ni u sukobu jer zgodni muški uopce ne traži zgodnu trebu za brak nego manje zgodnu.

Nema cak niti ljubomore jer zgodni muški traži manje zgodniju od sebe za brak.

Vrlo jednostavan mehanizam opstanka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by melkior 16/9/2016, 00:13

Noor wrote:
deda ultimate nemesis wrote:
Noor wrote:
tko kaže? pitala sam samo jesi li m ili ž?
ne vidim zašto bi ta informacija bila bitna, ne planiram imati sponle odnose sa drugim članovima foruma
a zašto ne bi bilo bitno? nitko to ne taji, osim tebe... :^0
Ne taji, deda je muški primjerak za sada još nepoznate vrste.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by veber 16/9/2016, 00:14

Noor wrote:
deda ultimate nemesis wrote:
Noor wrote:
tko kaže? pitala sam samo jesi li m ili ž?
ne vidim zašto bi ta informacija bila bitna, ne planiram imati sponle odnose sa drugim članovima foruma
a zašto ne bi bilo bitno? nitko to ne taji, osim tebe... :^0
dva gej is okej na forumu, tooooo

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by L'âme 16/9/2016, 00:14

melkior wrote:
maggie13 wrote:
melkior wrote:
maggie13 wrote:
melkior wrote:
Respekt.

Ženama izgled partnera nije (toliko važan). Vidio sam puno lijepih cura koje su bile s ružnjikavim muškacima. Ako ne i baš ružnjikavim, a ono prosječnim. Ljepota je pozitivan evolucijski dodatak - ženama. Makar, u suvremenom dobu gdje postoji više-manje jednakost šansi za zapošljavanje, IQ za žene postaje postaje sve važniji faktor uspjeha, a muškarci pak moraju poraditi na svojim socijalnim vještinama i trenirati multi-taksing ukoliko žele biti uspješni. Tako su žene hoćeš- nećeš poprimile neke muške karakteristike a muškarci su morali postati ženstveniji. Neka druga istraživanja potvrđuju da će između jednako kvalitetnih i jednako kompetentnih kandidata/ica posao obično dobiti lijepa žena. Govorim naravno, o uredskim poslovima za plaću od 6 -12000 kn. Međutim, ako žena odlučuje koga će zaposliti između ponuđenih kandidata, lako moguće je da zaposli i muškog (pogotovo ako u radnom kolektivu prevladavaju žene). Što se odabira ljubavnog partnera tiče, veća je vjerojatnost da će lijepa cura završiti s prosječnim tipom nego da će ružna cura završiti s Bradom Pittom. Ali ženama muški izgled nije toliko bitan - na drugu. Na prvu jest, na drugu im je bitan njegov smisao za humor. Društveni i socijalni status muškarca im je još važniji - ako nije prevelika razlika u godinama. Dok su mlađe, gledaju kakav je tko frajer, tko je veći frajer taj ih naravno, i osvaja - nebitno na način. Može biti i bez para, ali ako lik izgleda i ponaša se kao James Dean - past će na njega. To ih obično drži dok su u srednjoj školi. Kad cure odu na fakultet, radikalno mijenaju percepciju pa se pale na sveučilišne profesore ili asistente koji im mogu omogućiti prolaz na ispitu. Na druge studente teško da se pale, osim ako nisu u vezi s likom iz srednje škole koji je isto upisao faks. Na višim godinama fakulteta pale se na one muškarce koji im predstavljaju vrh karijere kojoj teže. Kad se zaposle onda već polako prestaje biti bitno na koga se pale jer su se u međuvremenu udale ili su trudne ili u dugoj i stabilnoj vezi. Ako nije ništa od toga troje, onda je sve moguće, pa i da se zaljube u svog poslodavca ako je lik glavni izvršni direktor firme ili jedan od vodećih menadžera ili odvjetnika. Na mladce koji su završili fakultet i tek započeli karijeru uglavnom ne trzaju jer isti nit´imaju lovu nit´iskustvo koje njima treba. Za proboj u karijeri i životu, jel. O čemu smo ono pričali? Ah da, o izgledu Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Icon_basketball
dobro si zapoceo, ali si uskoro zapeo ;-)
A što ćeš, teško je držati koncentraciju cijelo vrijeme geek
malo si otfurao u stereotipno razmisljanje, ali si se barem potrudio :D
To mi dođe k´o petica iz vladanja cheers  Ok, možda je pomalo stereotipno razmišljanje, ali je točno u preko 60% slučajeva.
na kolikom si to uzorku izracunao i kojom metodom?:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by RayMabus 16/9/2016, 00:15

melkior wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Ja volim samo ove debele ( sisate i guzate ) i ružne ( ne baš tako lijepe ).
Ono kad ju pogledaš, ne znaš jel ju vidiš sprijed aili straga: oprosti draga, što me tako čudno gledaš, a sorry, ma ništa (jebote, lice joj izgleda kao dupe a dupe kao lice...)
Ne smeta.

Ovo mi je bitno :

Iako to zvuči prilično površno, znanstvenici tvrde da lijepi ljudi namjerno biraju manje atraktivne partnere kako bi se manje trudili oko njih. Naime, oni koji se smatraju ljepšima uvjereni su kako će se manje lijep partner dodatno truditi da bi ih zadržao dok oni to ne moraju raditi jer je njihov izgled sasvim dovoljan za vezu.
To je pomalo apsurdno. Događa se, da, ali je apsurdno. Ali takve veze ionako nemaju budućnost, odnosno nisu dugotrajne. Najtrajnije su veze između partnera koji su si najsličniji obrazovnim, društvenim statusom i da, izgledom.
O i te kako imaju buducnost.

Ti si joj prilika , bolje nac nece a ova nece šarat okolo jer baš i ne trzaju na nju.

Opstanak.

Tako jednostavno da ne može biti jednostavnije.

S nekom zgodnijom od sebe ili jednako zgodnom bi bilo samo : a mogla sam ja i bolje i te šeme.

Pustit ti to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176414
2014-04-11


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by melkior 16/9/2016, 00:16

Neve wrote:
melkior wrote:Kad god vidim kakvu zgodnu, mlađu i tužnu rodbinu, uvijek preferiram taktiku bacanja na lijes kad ga spuste u zemlju  farao B-)
ciljaš na sažaljenje, tješenje i majčinske instinkte zgodne rodbine? :D
Ma, podsjetilo me na onu komediju Lovci na djeveruše gdje lik objašnjava frendu kako je sve što zna o zavođenju naoučio od tipa koji je hvatao djeveruše po vjenčanjima, a onda se bacio u viši level i sada lovi ucviljenu rodbinu po sprovodima, lažno se predstavljajući kao najbolji prijatelj mrtvaca king
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by neva 16/9/2016, 00:17

deda ultimate nemesis wrote:ako ti netko ne dobacuje i ne upucava se, ne pohvali ti izgled, to odmah znači da je peder
gej, žensko ili mrtav
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by melkior 16/9/2016, 00:18

maggie13 wrote:
melkior wrote:
maggie13 wrote:
melkior wrote:
maggie13 wrote:
dobro si zapoceo, ali si uskoro zapeo ;-)
A što ćeš, teško je držati koncentraciju cijelo vrijeme geek
malo si otfurao u stereotipno razmisljanje, ali si se barem potrudio :D
To mi dođe k´o petica iz vladanja cheers  Ok, možda je pomalo stereotipno razmišljanje, ali je točno u preko 60% slučajeva.
na kolikom si to uzorku izracunao i kojom metodom?:D
+ - 2% ;)  B-)
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 15 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 20 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum