ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Page 2 of 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by catabbath 15/9/2016, 13:37

Nama muškima je ljepota je  blagoslov i prokletstvo istovremeno.

catabbath

Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by jastreb 15/9/2016, 13:38

prckov wrote:
jastreb wrote:Ono "manje atraktivni muškarci" to zajebite.

Muškarac nije stvoren da bi bio atraktivan ili neatraktian već da je sposoban izdržavati obitelj.

Ja sam siguran da kad bi danas oživio Napoleon da se za njime na plaži ne bi okrenula niti jedna baba,ali on je "taj".

Znam masu "atraktivnih" koje djevojke obilaze u širokom luku,a znam i likove koji liče na onog predsjednika logoraša Republike Srpske,a uvijek vuku dobre komade.

Ženske traže face,ali ne face u smislu nalickanih i nasprejanih look homića,nego sposobne muškarce i osobe sa jasnim stavom.

Jedna od najljepših pičaka u mom okruženju udala se za momka koji je u nesreći izgubio nogu.
jesi ovo znansveno verificiro, jab ovo zastitio od kopiranja
Ono što je za opće dobro,treba zaštititi od "privatizacije" kako bi svima bilo dostupno i svakome na korist.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by prckov 15/9/2016, 13:44

jastreb wrote:
prckov wrote:
jastreb wrote:Ono "manje atraktivni muškarci" to zajebite.

Muškarac nije stvoren da bi bio atraktivan ili neatraktian već da je sposoban izdržavati obitelj.

Ja sam siguran da kad bi danas oživio Napoleon da se za njime na plaži ne bi okrenula niti jedna baba,ali on je "taj".

Znam masu "atraktivnih" koje djevojke obilaze u širokom luku,a znam i likove koji liče na onog predsjednika logoraša Republike Srpske,a uvijek vuku dobre komade.

Ženske traže face,ali ne face u smislu nalickanih i nasprejanih look homića,nego sposobne muškarce i osobe sa jasnim stavom.

Jedna od najljepših pičaka u mom okruženju udala se za momka koji je u nesreći izgubio nogu.
jesi ovo znansveno verificiro, jab ovo zastitio od kopiranja
Ono što je za opće dobro,treba zaštititi od "privatizacije" kako bi svima bilo dostupno i svakome na korist.
ova ti je recenica ko pecenica..
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by kaya 15/9/2016, 13:45

Misle da ce manje zgodni biti ludi za njima , onda se iznenade kad vide da su ovi jos bahatiji. Ista stvar s ružnim ženama, predivne su same sebi , moje najružnije prijateljici su sebi bile najljepše, misle da im 30 kila viska sjajno stoji i tako. 
Uglavnom, iz mog iskustva , lijepi naprijed ruzni stoj!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by Guest 15/9/2016, 13:46

neko me zvao ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by catabbath 15/9/2016, 13:47

A šta kad atraktivnim muškarcima dolaze samo ženske za koje Longi kaže da takve treba izbjegavati... B-)

_________________
Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by L'âme 15/9/2016, 13:47

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 750x400xChristina-Hendricks-and-Geoffrey-Arend.-750x400.jpg.pagespeed.ic.FGqSw26YBf
crveni i ja.. lol!

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by kaya 15/9/2016, 13:48

pizzon wrote:neko me zvao ?
Sora. 
:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by Guest 15/9/2016, 13:50


:)
Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Sharon-stone-cover-700x700_0
s.ston


Last edited by pizzon on 15/9/2016, 13:56; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by frakcija 15/9/2016, 13:52

Znači da sam ružna.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by Guest 15/9/2016, 13:55

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Sharon700x700_0

dobro, nije strasno.
tesko je bilo biti njoj konkurencija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by prckov 15/9/2016, 13:59

kaja_333 wrote:Misle da ce manje zgodni biti ludi za njima , onda se iznenade kad vide da su ovi jos bahatiji. Ista stvar s ružnim ženama, predivne su same sebi , moje najružnije prijateljici su sebi bile najljepše, misle da im 30 kila viska sjajno stoji i tako. 
Uglavnom, iz mog iskustva , lijepi naprijed ruzni stoj!
bio samnom na faksu jedan tip pravo zgodan, kad idemo ulicom sve se cure okrecu za njim. On osto sa svojom starom curom I na kraju je ozenio. Nikad je nije prevario, a bukvalno nema zenske da nije blenula I okretala se za njim.  Nosio uvjek tijesne farmerke :D  Moja bivsa kad ga je vidila umalo nije upala u miljacku, a prema toj svojoj curi je bio super.
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by Guest 15/9/2016, 14:02

frakcija wrote:Znači da sam ružna.

ljepota je drugi izraz za simetriju, ako netko nema simetrično tijelo i lice taj nema ljepotu

a ima i onih koji imaju simetriju ali nemaju stila, pa se sami poružne lošim odjevnim kombinacijama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by udba 15/9/2016, 14:05

deda ultimate nemesis wrote:
frakcija wrote:Znači da sam ružna.

ljepota je drugi izraz za simetriju, ako netko nema simetrično tijelo i lice taj nema ljepotu
To je teorija koju sam često vidio, a bez pokrića. Pola Hollywoodskih ljepotica i ljepotana ima totalno nesimetrično lice, Tom Cruisu bježi zub za cijelu duljinu u stranu, Brenda iz Beverly Hilsa ima jedno oko spušteno za centimetar, užu nozdrvu, itd itd, a Darth Taritaš ima simetrično lice u mikrometar. Ne radi se o tome.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by frakcija 15/9/2016, 14:43

A edit pjaf navodno žarila i palila. sliči na jednu moju priju koja još uz to nema kuk.. isto žerila i palila.

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Edith-piaf-1936
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by Guest 15/9/2016, 14:56

to su primjeri onih s kojima se većina može identificirati, nisu mjerilo ljepote

kao što ni cajke i turbofolk kojeg većina sluša nisu mjerilo kvalitete zvuka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by udba 15/9/2016, 15:00

Recimo kad povučeš os, ovaj Šveđanin na slici ispod je prilično simetričan.
Očnjaci s obje strane su mu jednako sjebani, uši pod istim kutom klempave i bombe na pojasu su sa svake strane po dvije istog tipa M-57, totalno iste i većina žena ga smatra neatraktivnim bez obzira na skandinavsku provenijenciju.

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Up110




Osoba B nije uopće simetrična, obrazi nejednako rumeni, nema veze osvjetljenje, kosa bježi na stranu, oči, uši, svaka strana vuče na svoju stranu, ipak devedesetih smatran u delu regiona za najpopularnije lice.


Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Up210

_________________
Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by Guest 15/9/2016, 15:02

udba wrote:
deda ultimate nemesis wrote:
frakcija wrote:Znači da sam ružna.

ljepota je drugi izraz za simetriju, ako netko nema simetrično tijelo i lice taj nema ljepotu
To je teorija koju sam često vidio, a bez pokrića. Pola Hollywoodskih ljepotica i ljepotana ima totalno nesimetrično lice, Tom Cruisu bježi zub za cijelu duljinu u stranu, Brenda iz Beverly Hilsa ima jedno oko spušteno za centimetar, užu nozdrvu, itd itd, a Darth Taritaš ima simetrično lice u mikrometar. Ne radi se o tome.


najveći problem danas je debljina i fizičko tijelo.. malo osoba ima iskrvljenu facu da budu gadni.. dakle većina osoba, barem ovdje u STu i okolici imaju normalno lice, koje je OK..

onda ti se sve ostalo svodi na fizički izgled tijela.. ako se održavaš, treniraš, paziš na ishranu(+dobra genetika) onda si na konju.. ako se zapustiš i onda sebe uvjeravaš da si "plus size model" to je zakurac.


gledam slike iz yuge iz 70ih i 80tih, žene su bile pun kurac zgodnije nego sada, ne zato što su bile "ljepše u faci", nego jer su u prosjeku bile mršavije bilo je dosta manje debljih ljudi..

isto gledam amerikanke iz 60tih i ove danas.. razlika nebo i zemlja.. one iz 60tih većina zdrave-zgodne, a ove danas masne i debele krmače
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by provocator 15/9/2016, 15:03

Zato je bulinka izabrala marcellusa.

_________________
Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by Guest 15/9/2016, 15:04

udba wrote:Recimo kad povučeš os, ovaj Šveđanin na slici ispod je prilično simetričan.
Očnjaci s obje strane su mu jednako sjebani, uši pod istim kutom klempave i bombe na pojasu su sa svake strane po dvije istog tipa M-57, totalno iste i većina žena ga smatra neatraktivnim bez obzira na skandinavsku provenijenciju.

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Up110




Osoba B nije uopće simetrična, obrazi nejednako rumeni, nema veze osvjetljenje, kosa bježi na stranu, oči, uši, svaka strana vuče na svoju stranu, ipak devedesetih smatran u delu regiona za najpopularnije lice.


Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Up210

taj taliban više sjeba sa bradom i kosom, radi ideologije zapustio i bradu i kosmušinu.. da se obrije i ošiša , bio bi zgodan jebač..

a za miloševića kada sam čitao nešto na jednom forumu o njemu.. jedan stranac je dobro rekao.. najružnija njuška koju je vidio na internetu :D ali bio je "power" pa vjerojatno da je htio mogao je biti dobar jebač..

puno važnije od fizičkog izgleda je lova/moć.. puno važnije.. fizički izgled je presudan za sirotinju i srednju klasu, za elitu je važnije da si bogat(barem za muškarce)..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by udba 15/9/2016, 15:11

Ide sad ona neka reklama gdje mladi par traži kredit za vjenčanje, mala kad priča usta su joj pod kutem od 85 stupnjeva, a opet je privlačna, može neko nać sliku?

_________________
Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce - Page 2 Empty Re: Lijepe žene s razlogom biraju manje atraktivne muškarce

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum