ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemački Bayer kupio Monsanto kako bi započeo sa GMO ekspanzijom u Europi?!?

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Njemački Bayer kupio Monsanto kako bi započeo sa GMO ekspanzijom u Europi?!? - Page 4 Empty Re: Njemački Bayer kupio Monsanto kako bi započeo sa GMO ekspanzijom u Europi?!?

Post by Kermit 15/9/2016, 23:01

MaximusDecimusMiridije wrote:
asilovski wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja se nikada nisam zamarao previse oko GMO-a. Ne zato jer mislim ili ne mislim da isti predstavlja/ne predstavlja prijetnju. Nego jednostavno jer me nije briga...ali majkemi. Za primjer u nas svi kazu evo bas moj kraj. Dakle Dolina Neretve...sto s nase strane sto s Hercegovacke strane. Te sve prirodno,nije gmo...ovo-ono. Prvo to ni Bog dragi ne kontrolira. Ljudi sjeme donose i kupuju sa svih strana bez ikakvih kontrola....tako da je sam korijen stvari upitan. Drugo....toliko se polijeva ili ajde....polijevalo prije. S ovim ili onim da to nisu istine bile. Kompletna dolina ima sustav "jendeka" za navodnjavanje...koji vodu dobivaju iz Neretve koja je do pred 20 godina bila jedna od zagadjenijih rijeka u Europi. Kvalitetu tla da i ne spominjem na sve strane uokolo. Ti spomenu Rusiju i Cesku. Evo skoncentrirati cu se na Cesku oni su sami radili nekakva mjerenja kvalitete poljoprivrednih proizvoda nakon drugog svjetskog rata...Hrely ili Krely institut tako nesto pojma nemam ima knjiga....enivej onda su nalazili da zbog nekakvih kovina gomila podzemnih voda ima vecu kolicinu ovoga ili onoga sto utjece na kvalitetu tla iz kojeg biljke crpe minerale....te su same vocke bile ili siromasnije ili imale previse ovoga ili onoga sto je pogubno utjecalo na ljude koji su tu zivjeli. Pa nisu to do danas promjenili. O Rusiji pa i o nekim Europskim zemljama da covjek i ne krene govoriti kad je tretiranje u pitanju. Sto su stvari dakle nevezane uz samu kvalitetu sjemena....ali opet koje na veliko utjecu na razvoj samoga ploda. Toliko toga ima potencijalno loseg ili negativnog da se iskreno ne zamaram ni najmanje oko svega toga. Niti jednoj osobi na planeti nije u interesu da namjerno truje ljude. Iskreno mislim da je sve skupa prenapuhano preko svake vjere i da su ljudi skloni previse dramatizirati oko nekih stvari. Unaprijed da kazem, ne pisem ovo da bi se svadio s nekim. Cisto moj osobni dozivljaj...koji nije univerzalno pravilo.
Neretva  jedna od zagadjenijih rijeka u Europi. Potpune gluposti...Vardar, Bosna, Sava, Spreča, Temza, Sena, Rhona, Visla, Rajna, Majna, Po...usput kako sam i rekao nije bit trovanja ljudi nego kontrole hrane , monopola i autosrkih prava, ali posredno i neizravno uništenja autohtonih vrsta kao posljedica svega, iako u zloću ne treba sumnjati, SAD-e i iZrael izravno i neizravno žele Al Qaidu i ISIL, kanibale i seobe naroda

Aj procitaj opet sta sam napisao pa pokusaj ponovno. Rekoh bila jebo ga ti.
Ni blizu, osim toga nije imala bit od čega jedino glinice ali to nije izbliza šta ima samo u okolici

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Njemački Bayer kupio Monsanto kako bi započeo sa GMO ekspanzijom u Europi?!? - Page 4 Empty Re: Njemački Bayer kupio Monsanto kako bi započeo sa GMO ekspanzijom u Europi?!?

Post by Guest 15/9/2016, 23:09

asilovski wrote:
deda ultimate nemesis wrote:
asilovski wrote:
Okoliš potiče evoluciju, a kakao tko zna, sasvim sigurno ne kako kaže "teorija"

nije onako kako kaže crkvena "teorija" i kako vjeruju bogoštovatelji, onako je kako kaže znanstvena teorija evolucije, a točni mehanizmi se još uvijek otkrivaju, svaki dan se nađe novi komadić puzzle
Nije se našlo ništa, a da se pronikne jednostavno ljudska vrsta je podkapacitirana, tu je potreban odmak od svega koji je sada nemogućan

kako misliš nije se našlo ništa, upravo se čita kod svih živih bića na zemlji, naš ljudski je već pročitan

i npr. dijelimo oko 50% gena sa stablom banane

s druge strane se grade DNK printeri, na kojima će se pisati kod za novi dizajnirani život, imaju već umjetne E. Coli bakterije sa DNK kojeg su napisali ljudi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum