ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WAWRINKA

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 15/7/2017, 20:02

operw wrote:amper priča i da je hajduk veći od dinama, i da je ivanišević najveći sportaš hrvatske dok je osvajanje wimbledona najveći individualni uspijeh svih vremena, što će reći čilić sutra ima priliku da prestigne ivaniševića i postane novi broj 1 i najveći sportaš u povijesti nacije.
I Bajdo...

Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 16/7/2017, 02:05

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote::lol:
Dumberu, 23-14. Mogu ti nabrojiti sve, pa ti pitaj te tvoje s te glupe stranice odakle im još 5 Basketball

Ovaj podatak je točan što se tiče službenih mečeva, no igrali su do sada i 5 egzibicionih mečeva i u njima je 4-1 za Nadala. To statistika koju sam ja naveo ima, ova vaša nema i sve 5.
:lol: :lol: :lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 16/7/2017, 02:19

Zeko wrote:
operw wrote:31 10 ili kako je ono bilo, rafa nadal najveći tenisač u povijesti
Pa i meni je potpuno nebitno je li to 9, 10, 11 ili 12 mečeva razlike u međusobnim susretima u korist Nadala. Kako god bilo, ali razlika je prevelika, pogotovo za taj nivo tih igrača, da bi se decidirano moglo tvrditi kako je Federer daleko bolji igrač od Nadala kao što to onaj glupan radi. Za mene je Federer najveći kad gledaš broj osvojenih turnira, ali da je daleko najbolji, to nije. Osim toga, Nadal je i 4 godine mlađi tako da ako će igrati do Federerove dobi ima još šansi osvajati turnire i smanjivati ako ne i dostići broj osvojenih turnira.
1. Najviše su turnira odigrali na zemlji, to sve govori o samom Federeru. Nadal je bez premca bolji igrač na zemlji, i najbolji u povijesti na zemlji,a zašto nisu više odigrali na drugim podlogama, pogotovo u vremenu kad su njih dvojica vladali, bili prvi i drugi igrač na svijetu, to treba pitati Nadala
2. Bez zemlje, Federer je uspješniji u međusobnim susretima, a to naravno nije niti mora biti mjerilo.Bitno je tko je koliko uzeo, Nadalu makni zemlju i RG gdje je najbolji, koliko ima grand slamova? Federeru makni Wimbledon di je najbolji, koliko ima grand Slamova? Zaključak, Federer je bolji i uspješniji tenisač na svim podlogama osim na zemlji. Uz to, Federer ima 6 naslova na završnom Masters kupu, današnjem ATP finalu gdje nema lakih mečeva nego igraš protiv najboljih te godine , Nadal niti jedan!
3. Ovo zadnje. Kako danas stoje stvari, prije će Nadal u penziju nego Federer, a viditi ćemo gdje će biti Nadal s 35 godina u guzici. Ja sam siguran, ako uopće bude igrao, ne ovako dobar kao sad Federer, jer Federerov stil igre i tenis koji igra mu dozvoljava da danas igra ovako kako igra, i da šamara 4 godine mlađeg Nadala koji uopće nije loš! Uzeo je takoreći i gotovo sve na zemlji, došao do finala AO gdje ga je dobio jedino Federer, kao i na dva mastersa u americi!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 16/7/2017, 02:26

operw wrote:amper priča i da je hajduk veći od dinama, i da je ivanišević najveći sportaš hrvatske dok je osvajanje wimbledona najveći individualni uspijeh svih vremena, što će reći čilić sutra ima priliku da prestigne ivaniševića i postane novi broj 1 i najveći sportaš u povijesti nacije.
1. Naravno da je Hajduk veći, to neću previše elaborirati.
2. Ivaniševič nije največi sportaš, ali njegovo uzimanje WImbledona na onakav način jest najveći individualni uspjeh nekog našeg sportaša.
3. Čilić nikad neće biti veći od Ivaniševića sve kad bi nekim čudom sutra uzeo Wimbledon. Goran je godinama bio top 5, igrao četiri finala Wimbledona, meč lopta ga je dijelila od prvog mjesta na ATP ljestvici, ima dvi medalje s olimpijade, ima naslov Davis cup pobjednika i nikad teško da bi uspija popušiti ono što je Čilić protiv Del potra...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by nowitzki 16/7/2017, 05:06

Ajmo cilicu,nema se sta izgubit samo derat svoje pa do kud ide
Fedtardi pusite kurac
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by nowitzki 16/7/2017, 05:10

Kako vas nije sramota svrsavat na nekakvog federera prije finala sa hrvatom, sram vas bilo
Svaka njemu cast, najveci je svih vremena ali jebem vam mater i prepucavanjima umjesto da se podrzi naseg marina u nemogucu misiju
Jebo vas federer sve u supak da vas jebo
Znaci da sl 98' finale igrali brazilci sa nama vi bi svrsavali na raznorazne gauchose onda
Sram vas i stid bilo
Vamos Cile pa kud puklo
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by nowitzki 16/7/2017, 05:14

Kakav dan za malu hrvatsku, oci cijelog svijeta ce bit uperene u federera, cak i smeca iz ove drzave ce istog podrzavat
Izgubili svi dabog da
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by nowitzki 16/7/2017, 05:15

Kakvi fanboyevi, mene sram
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by bafalo 16/7/2017, 05:54

vidi ovog klošara drugima bi komandirao za koga navijaju lol

_________________
WAWRINKA - Page 48 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by bafalo 16/7/2017, 06:08

i čila podržava monaco a dan života nije živio u hr svejedno mi je drag iako mi se ne sviđa njegova igra. na ivaniševića i ančića sam se ložio ovo ostalo pratim ali nema tu neke emocije
ćorić je sve što ne volim pa da je najveća hrvatina užas od igre
federer je tenis tu mi se ne da ništa pisat tim je sve rečeno bio bi mi najdraži sve da je i četnički vojvoda

_________________
WAWRINKA - Page 48 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 16/7/2017, 10:07

bafalo fanboy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 16/7/2017, 11:16

nowitzki wrote:
Fedtardi pusite kurac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 16/7/2017, 11:16

nowitzki wrote:Kakvi fanboyevi, mene sram
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by nowitzki 16/7/2017, 11:37

Neznam mufalo zasto si se nasao prozvanim kad si napisao da bit ti bilo drago i da cilic osvoji, ima ljudi koji ce doslovno bit nesretni ako osvoji cilic
A sto se tice placanja poreza itd. ima covjek i pravo, jebu ga sa svih strana da je sirotinja (sta realno i je) nije se rodio u hrvatskoj, nista od uvjeta mu nije dala hrvatska, svaka cast sto ne placa tu porez, nebi ni janda si mogu prijustit nekretninu u monacu
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 16/7/2017, 11:58

nowitzki wrote:Kako vas nije sramota svrsavat na nekakvog federera prije finala sa hrvatom, sram vas bilo
Svaka njemu cast, najveci je svih vremena ali jebem vam mater i prepucavanjima umjesto da se podrzi naseg marina u nemogucu misiju
Jebo vas federer sve u supak da vas jebo
Znaci da sl 98' finale igrali brazilci sa nama vi bi svrsavali na raznorazne gauchose onda
Sram vas i stid bilo
Vamos Cile pa kud puklo
Ajde smanji alhohol i smiri se.

Rasprava Nadal-Federer je započela prilično prije finala, još za vrijeme ili prije Nadalovog meča s Mullerom, tako da Čilić nema veze s tom pričom.

I kakav "Vamos" Čiliću, jebo te štakor nadal u guzicu ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 16/7/2017, 12:01

Što se tiće finala, ja sam fan i navijač Federera jer njegov tenis i njegovu veličinu je lako voljeti. Čilić je naš, dobar momak i ne mogu navijati protiv njega, tako da tko god uzme Wimbledon danas ja zadovoljan!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by bafalo 16/7/2017, 12:44

nowitzki wrote:Neznam mufalo zasto si se nasao prozvanim kad si napisao da bit ti bilo drago i da cilic osvoji, ima ljudi koji ce doslovno bit nesretni ako osvoji cilic
A sto se tice placanja poreza itd. ima covjek i pravo, jebu ga sa svih strana da je sirotinja (sta realno i je) nije se rodio u hrvatskoj, nista od uvjeta mu nije dala hrvatska, svaka cast sto ne placa tu porez, nebi ni janda si mogu prijustit nekretninu u monacu
pa šta onda meni je bilo zabavno kad su šamarali dinamo u lp isto je hr zastava bila kraj i šta sad hajduk rijeka i osijek volim da pobijede nekome drugome je neka druga kombinacija a kome čilić smeta jer je hrvat ili hercegovac to više nije sportsko već političko pitanje
ne volim te moše kupujmo domaće ja za hrvatske reprezentacije navijam jer hoću ne zato što moram

_________________
WAWRINKA - Page 48 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 16/7/2017, 13:21

Uvijek navijam za naše kolikogod mi njihovi protivnici bili simpatični. Uvijek ću radije popiti žlahtinu ili dingač nego nekakvo precijenjeno francusko ili talijansko vino. Radije ću pit žuju ili velebitsko nego Heineken ili slična
pederska piva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by bafalo 16/7/2017, 15:49

čilkana je pojeo pritisak u prvom razumljivo s obzirom na prigodu ali ako se malo ne opusti moglo bi ovo bit još jedno rutiniranje eno i reket razbija zna i sam

_________________
WAWRINKA - Page 48 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by bafalo 16/7/2017, 16:03

čilić plače pukao je možda je to što mu treba kad bi sad nekako napravio rebreak pa da imamo meč ali švicarski dušman nemilosrdno servira

_________________
WAWRINKA - Page 48 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 16/7/2017, 16:10

nema veze bit će prilike iduće sezone, dobro ga je ivanišević podučio kako izgubit u finalu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 48 Empty Re: WAWRINKA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum