ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predsjednica fotografirala izborni listić

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by michaellcmacha 11/9/2016, 16:04

kic wrote:
michaellcmacha wrote:
Hooliganjetta wrote:
sitting_bull wrote:
Starhemberg wrote:
"Drame" bi svakako bilo, jer, ponavljam po ne znam koji put, postojanje ovakve fotografije je kršenje zakona...
ovo je samo kršenje naputka za koji nije kriv snimatelj, nego biračka komisija i kao pomagač sama plavuša.

pretpostavimo kako je dovoljno pametna da može uočiti da joj je tajnost glasovanja narušena i da zamoli članove biračke komisije da interveniraju. time bi poslala poruku naciji o tome kako glasovati.

jednako tako možemo pretpostaviti kako je uočila što se dešava i proračunato i svjesno nije reagirala kako bi poslala svoju poruku kako je nedodirljiva i iznad svega.
 
a sad pretpostavimo kakva bi je sudbina snašla u Skandinaviji da tamo važe ovakva pravila i da se tako ponašala u Skandinaviji. vjerojatno bi po izlasku s birališta prestala biti predsjednica.

pitanje: je li plavuša sebi opet pronašla neku novu gažu (kao onomad u nato-u dok je bila veleposlanica) pa provocira kako bi dobila razlog za odlazak?
Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 DIP-priop%C4%87enje
ovo priopćenje nedvojbeno ukazuje da su oni koji su ga pisali, debelo fulali profesiju, a trebalo bi postaviti pitanje gdje, kako i tko im je ovjerio diplomu na pravnom fakultetu... konkretno taj hrvatin jel...

za pravo je dovoljno znati čitati glagole:

- podsjeća se..

- na temelju zakona..
kako rekoh onaj tko je potrošio papir, vrijeme tipkačice, tintu u toneru, uzurpirao javni prostor na oglasnim pločama, u medijima i na internetu trebao bi to sve platiti iz svog džepa i usput bi mu se trebalo zabraniti da se bavi djelatnošću u okviru državne dužnosti trajno i neodgodivo, sad i odmah... još dok traju izbori...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by kic 11/9/2016, 16:13

- na temelju zakona propisuje se tajnost glasanja

>

- podsjeća se birače na prethodno upozorenje
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by Guest 11/9/2016, 16:13

kic wrote:
debotoijusto wrote:
michaellcmacha wrote:ovdje čak ona kao dionik nije ni bitna... dip je temeljem saznanja o kršenju zakona dužan na tom izbornom mjestu ponoviti izbore....
naravno
svi su krivi samo pretila s mob. u ruci nije

jel imaš ti dovoljno kisika u mozgu?
On bi prvo trebao imati mozak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by debotoijusto 11/9/2016, 16:19

tre911 wrote:
kic wrote:
debotoijusto wrote:
michaellcmacha wrote:ovdje čak ona kao dionik nije ni bitna... dip je temeljem saznanja o kršenju zakona dužan na tom izbornom mjestu ponoviti izbore....
naravno
svi su krivi samo pretila s mob. u ruci nije

jel imaš ti dovoljno kisika u mozgu?
On bi prvo trebao imati mozak

njah
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by L'âme 11/9/2016, 16:23

Deboto, jesi ostavio mob doma kad si isao glasovati? :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by Guest 11/9/2016, 16:24

maggie13 wrote:Deboto, jesi ostavio mob doma kad si isao glasovati? :D
ja sam kopala po njemu, bas mi došla poruka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by Guest 11/9/2016, 16:25

nis..tkogod pobjedio,moze zaplesati,a tko je izgubio,moze mu se pridruziti...finalno,ukupni ples izgleda ovako... jocolor

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by L'âme 11/9/2016, 16:26

Noor wrote:
maggie13 wrote:Deboto, jesi ostavio mob doma kad si isao glasovati? :D
ja sam kopala po njemu, bas mi došla poruka
meni nije, za divno cudo :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by Guest 11/9/2016, 16:52

maggie13 wrote:
Noor wrote:
maggie13 wrote:Deboto, jesi ostavio mob doma kad si isao glasovati? :D
ja sam kopala po njemu, bas mi došla poruka
meni nije, za divno cudo :D
pitala sam ih jel imaju kamere, veli tip...imamo, al su skrivene.
rekoh..ok, onda mogu i ja šlatat po mobitelu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by debotoijusto 11/9/2016, 17:15

maggie13 wrote:Deboto, jesi ostavio mob doma kad si isao glasovati? :D

moj nema kameru
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by Guest 11/9/2016, 17:23

kic wrote:
michaellcmacha wrote:
Hooliganjetta wrote:
sitting_bull wrote:
Starhemberg wrote:
"Drame" bi svakako bilo, jer, ponavljam po ne znam koji put, postojanje ovakve fotografije je kršenje zakona...
ovo je samo kršenje naputka za koji nije kriv snimatelj, nego biračka komisija i kao pomagač sama plavuša.

pretpostavimo kako je dovoljno pametna da može uočiti da joj je tajnost glasovanja narušena i da zamoli članove biračke komisije da interveniraju. time bi poslala poruku naciji o tome kako glasovati.

jednako tako možemo pretpostaviti kako je uočila što se dešava i proračunato i svjesno nije reagirala kako bi poslala svoju poruku kako je nedodirljiva i iznad svega.
 
a sad pretpostavimo kakva bi je sudbina snašla u Skandinaviji da tamo važe ovakva pravila i da se tako ponašala u Skandinaviji. vjerojatno bi po izlasku s birališta prestala biti predsjednica.

pitanje: je li plavuša sebi opet pronašla neku novu gažu (kao onomad u nato-u dok je bila veleposlanica) pa provocira kako bi dobila razlog za odlazak?
Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 DIP-priop%C4%87enje
ovo priopćenje nedvojbeno ukazuje da su oni koji su ga pisali, debelo fulali profesiju, a trebalo bi postaviti pitanje gdje, kako i tko im je ovjerio diplomu na pravnom fakultetu... konkretno taj hrvatin jel...

za pravo je dovoljno znati čitati glagole:

- podsjeća se..

- na temelju zakona..
kme, kme...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by Guest 11/9/2016, 17:24

bogomdani wrote:nis..tkogod pobjedio,moze zaplesati,a tko je izgubio,moze mu se pridruziti...finalno,ukupni ples izgleda ovako... jocolor

lobo na National Geographic channelu  :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by jastreb 11/9/2016, 17:33

https://www.youtube.com/watch?v=h9w8jgmzcKU
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by Guest 11/9/2016, 17:47

Hooliganjetta wrote:
bogomdani wrote:nis..tkogod pobjedio,moze zaplesati,a tko je izgubio,moze mu se pridruziti...finalno,ukupni ples izgleda ovako... jocolor

lobo na National Geographic channelu  :20
Lobo je za razliku kojekakvih podmetaca,lajavaca i pizdri,ipak konzistentan u stilu i izrijeku..to postivam..cisto i otvoreno bez prljavih poteza.,.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by Guest 11/9/2016, 17:51

bogomdani wrote:
Hooliganjetta wrote:
bogomdani wrote:nis..tkogod pobjedio,moze zaplesati,a tko je izgubio,moze mu se pridruziti...finalno,ukupni ples izgleda ovako... jocolor

lobo na National Geographic channelu  :20
Lobo je za razliku kojekakvih podmetaca,lajavaca i pizdri,ipak konzistentan u stilu i izrijeku..to postivam..cisto i otvoreno bez prljavih poteza.,.
Dobar je za držat u kavezu.  :]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by Guest 11/9/2016, 17:55

Hooliganjetta wrote:
bogomdani wrote:
Hooliganjetta wrote:
bogomdani wrote:nis..tkogod pobjedio,moze zaplesati,a tko je izgubio,moze mu se pridruziti...finalno,ukupni ples izgleda ovako... jocolor

lobo na National Geographic channelu  :20
Lobo je za razliku kojekakvih podmetaca,lajavaca i pizdri,ipak konzistentan u stilu i izrijeku..to postivam..cisto i otvoreno bez prljavih poteza.,.
Dobar je za držat u kavezu.  :]
pitah te vec,kaxy,kak zivis?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by kic 11/9/2016, 17:56

kme kme, sto je nomotehnika..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by Guest 11/9/2016, 17:56

bogomdani wrote:
Hooliganjetta wrote:
bogomdani wrote:
Hooliganjetta wrote:
bogomdani wrote:nis..tkogod pobjedio,moze zaplesati,a tko je izgubio,moze mu se pridruziti...finalno,ukupni ples izgleda ovako... jocolor

lobo na National Geographic channelu  :20
Lobo je za razliku kojekakvih podmetaca,lajavaca i pizdri,ipak konzistentan u stilu i izrijeku..to postivam..cisto i otvoreno bez prljavih poteza.,.
Dobar je za držat u kavezu.  :]
pitah te vec,kaxy,kak zivis?
i ja odgovorila, možda nisi vidio. dobro sam, snalazim se u mravinjaku.  flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by Guest 11/9/2016, 18:10

dobro je..odoh malo zderati... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by Guest 11/9/2016, 18:13

bogomdani wrote:dobro je..odoh malo zderati... ;)
u slast!  flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by Guest 11/9/2016, 19:14

Hooliganjetta wrote:
bogomdani wrote:dobro je..odoh malo zderati... ;)
u slast!  flower
zaffaljujem,zaffaljujem.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Predsjednica fotografirala izborni listić - Page 10 Empty Re: Predsjednica fotografirala izborni listić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum