ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroj a ne zločinka

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 10:39

usto nekretnine su u londonu ono ili da živiš u nekom sranju od stana u sranju od kvarta ili da živiš 30 km daleko i putuješ vlakom na posao, a vozit auto po londonu je misaona imenica. A ja sam klaustrofobičan i ne volim "tube"

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by udba 8/9/2016, 10:39

tre911 wrote:
Može biti ali vrijedi svakako pokušati, no one koje se uhvate u ilegalnom prijelazu(švercere jel) fino u ćuzu na 20 godina pa nek misli jel mu se isplati probati ili ne.
Slažem se da treba granicu maksimalno kontrolirati i zabrtviti. Ali naglašavam da nas Nijemci jebu, ako pukneš 10.000 ljudi na 20 godina u zatvor, hraniš ih i plaćaš 5000 policajaca da to čuva, iscrpljuješ sebe jer bi netko glumio Mariju Tereziju.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 12 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 10:39

Regoč wrote:
dzmrdz wrote:moj bratic je 3 puta dolazio u UK i vracali ga sa granice a ima hr pasos i jos pun love
Jebi ga, tvoj je bratić bieli kršćanin, a bieli kršćani nemaju prava, samo obveze.

ja sam u Tube seo na kraj i matori crnac pored mene, rasirio oba lakta na oba naslonjaca i ne jebe mene ni za suvu sljivu. meni krivo, ne mogu cutiti..ja kazem jel moze malo da delimo taj naslonajc za ruku?
kaze on..ne!, ja sma prvi dosao tj seo ovde..ja ne mogu da verujem..znaci to englez ne bi stari uradio nikada ..ja ga zamolim par puta on nece, ja mu onako gurnem lakat s mojim laktom..jebote kad je pola vagona skocilo na mene..sve crnci naravno a belci sute ko picke..
kako ti nije neugodno, ti si lud, ti si manijak..nedaj Boze da je neko rekao tom crncu pa de covece pomeri se i ti malo..a crnac je odma poceo da vice kako vise nema slavery in Uk i to na sav glas..sou zivi..nije mi bilo svejedno ..znaci svi na mene crnje udarili paljbu...od njih nema veci rasista a ima primera milion ovde, arogantni i bezobrazni, gde god oni zive tu je dump a mozes im dati sto god hoces opet su isti..cast pojedincima
uglavnom se svi znaju napirlitati u odela i sl ali kad se dohvate pilece noge onda iskoci orangutan iz odela
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 10:39

usto briti previše piju za moj ukus i u biti su svinje

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 10:40

Regoč wrote:Lako je voditi mudru politiku kad ti Turci ne kucaju na vrata petsto godinah.
Amin.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 10:40

brighton mi se doduše dopao, al to je bilo davno. Vjerojatno i tamo sada imaju no go zone i kozojebe.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 10:41

marcellus wrote:usto nekretnine su u londonu ono ili da živiš u nekom sranju od stana u sranju od kvarta ili da živiš 30 km daleko i putuješ vlakom na posao, a vozit auto po londonu je misaona imenica. A ja sam klaustrofobičan i ne volim "tube"

Eh, znam nasih dosta s tim problemom. Napadi panike su redovni..ja ih svojevremneo prozivljavam, previse je stresno..osecam, da se davim nekada..izvlace me sume i parkovi, kanali i sl kojih ima more
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 10:41

dzmrdz wrote:
Regoč wrote:
dzmrdz wrote:moj bratic je 3 puta dolazio u UK i vracali ga sa granice a ima hr pasos i jos pun love
Jebi ga, tvoj je bratić bieli kršćanin, a bieli kršćani nemaju prava, samo obveze.

ja sam u Tube seo na kraj i matori crnac pored mene, rasirio oba lakta na oba naslonjaca i ne jebe mene ni za suvu sljivu. meni krivo, ne mogu cutiti..ja kazem jel moze malo da delimo taj naslonajc za ruku?
kaze on..ne!, ja sma prvi dosao tj seo ovde..ja ne mogu da verujem..znaci to englez ne bi stari uradio nikada ..ja ga zamolim par puta on nece, ja mu onako gurnem lakat s mojim laktom..jebote kad je pola vagona skocilo na mene..sve crnci naravno a belci sute ko picke..
kako ti nije neugodno, ti si lud, ti si manijak..nedaj Boze da je neko rekao tom crncu pa de covece pomeri se i ti malo..a crnac je odma poceo da vice kako vise nema slavery in Uk i to na sav glas..sou zivi..nije mi bilo svejedno ..znaci svi na mene crnje udarili paljbu...od njih nema veci rasista a ima primera milion ovde, arogantni i bezobrazni, gde god oni zive tu je dump a mozes im dati sto god hoces opet su isti..cast pojedincima
uglavnom se svi znaju napirlitati u odela i sl ali kad se dohvate pilece noge onda iskoci orangutan iz odela

:tu

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 10:43

marcellus wrote:brighton mi se doduše dopao, al to je bilo davno. Vjerojatno i tamo sada imaju no go zone i kozojebe.

Ima pedera najvise hahaha..ja sam bio svega jednom pre nekoliko godina, ma ono..nije ko na Jadranu al ok je mada od istetoviranih engleza, narkomana i pijandura izgubis nekada volju...znaju bas biti odvratni
Inace Engleska je predivna moram priznati ali mi nemam takav "proletarijat" kakav ovde postoji...kod nas nije bilo segregacije tolike..mnogo smo bolje odrasli
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 10:44

dzmrdz wrote:
marcellus wrote:usto nekretnine su u londonu ono ili da živiš u nekom sranju od stana u sranju od kvarta ili da živiš 30 km daleko i putuješ vlakom na posao, a vozit auto po londonu je misaona imenica. A ja sam klaustrofobičan i ne volim "tube"

Eh, znam nasih dosta s tim problemom. Napadi panike su redovni..ja ih svojevremneo prozivljavam, previse je stresno..osecam, da se davim nekada..izvlace me sume i parkovi, kanali i sl kojih ima more

da, stres je, zato su i tako divlji preko vikenda... siv grad, loše vrijeme, guranje sat dva do posla i nazad sa stokom u cijevi, poso robija uglavnom, i onda se preko vikenda saseru da ih smetlari ujutro skupljaju s ulice.

Nije to za mene. Ja sam balkanac, stoka. Daj mi kuću i vrt, da idem kolima na posao, da me na poslu ne jebu previše, koji će mi kurac lova ako živim ko govno uza svu lovu.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 10:44

marcellus wrote:usto briti previše piju za moj ukus i u biti su svinje
Najbolji je primer Spanija, ja sma isao 3 puta tamo ali svaki put u mirno malo mesto daleko od njih..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 10:45

dzmrdz wrote:
marcellus wrote:brighton mi se doduše dopao, al to je bilo davno. Vjerojatno i tamo sada imaju no go zone i kozojebe.

Ima pedera najvise hahaha..ja sam bio svega jednom pre nekoliko godina, ma ono..nije ko na Jadranu al ok je mada od istetoviranih engleza, narkomana i pijandura izgubis nekada volju...znaju bas biti odvratni
Inace Engleska je predivna moram priznati ali mi nemam takav "proletarijat" kakav ovde postoji...kod nas nije bilo segregacije tolike..mnogo smo bolje odrasli

ima istine, samo pazi, Engleska je klasno društvo - uvijek bila i danas je. Njemačka recimo nije, niti je ikad bila, u tom smislu. Amerika isto ne.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 10:46

dzmrdz wrote:
marcellus wrote:usto briti previše piju za moj ukus i u biti su svinje
Najbolji je primer Spanija, ja sma isao 3 puta tamo ali svaki put u mirno malo mesto daleko od njih..

jednom sam ljetovao u grčkoj u mjestu gdje inače partijaju englezi, onda još nije bilo zrća... grozota, povraćaju posvuda, leže po ulicama, od cura jedna od sto ima manje od sto kila i nije odvratna. Unajmio auto drugi dan odma i išo svaki dan u sissi gdje su skandinavci, sto puta bolje. I susjedno mjesto gdje ljetuju švabe je isto dosta bolje. Briti su pošast, skakavci.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 10:47

marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:usto nekretnine su u londonu ono ili da živiš u nekom sranju od stana u sranju od kvarta ili da živiš 30 km daleko i putuješ vlakom na posao, a vozit auto po londonu je misaona imenica. A ja sam klaustrofobičan i ne volim "tube"

Eh, znam nasih dosta s tim problemom. Napadi panike su redovni..ja ih svojevremneo prozivljavam, previse je stresno..osecam, da se davim nekada..izvlace me sume i parkovi, kanali i sl kojih ima more

da, stres je, zato su i tako divlji preko vikenda... siv grad, loše vrijeme, guranje sat dva do posla i nazad sa stokom u cijevi, poso robija uglavnom, i onda se preko vikenda saseru da ih smetlari ujutro skupljaju s ulice.

Nije to za mene. Ja sam balkanac, stoka. Daj mi kuću i vrt, da idem kolima na posao, da me na poslu ne jebu previše, koji će mi kurac lova ako živim ko govno uza svu lovu.
Evo 3 nedelje od povratka iz HR, ne mogu se naviknuti..radim stalo u centru i ubi me to..kao da se davim vec pomalo..kuci sam imao bastu svoju i mir a ovde nemam toga a fali mi jako.
Ima London svojih cari i to nebrojeno a moj odnos je hate/love i tako godinama...
Nazalost, nemam nazad..moje selo ce biti prazno za 20 godina a sta cu i ja onda dole..unistili smo taj Balkan i da je pameti da se pomirimo bar radi toga da se zajednicki zastitimo od ovih termita jer ako oni dodju najebali smo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 10:48

marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:brighton mi se doduše dopao, al to je bilo davno. Vjerojatno i tamo sada imaju no go zone i kozojebe.

Ima pedera najvise hahaha..ja sam bio svega jednom pre nekoliko godina, ma ono..nije ko na Jadranu al ok je mada od istetoviranih engleza, narkomana i pijandura izgubis nekada volju...znaju bas biti odvratni
Inace Engleska je predivna moram priznati ali mi nemam takav "proletarijat" kakav ovde postoji...kod nas nije bilo segregacije tolike..mnogo smo bolje odrasli

ima istine, samo pazi, Engleska je klasno društvo - uvijek bila i danas je. Njemačka recimo nije, niti je ikad bila, u tom smislu. Amerika isto ne.

da, ovo je najkapitalistickija zemlja u evropi...nije ovo za svakoga a lova se isto ne zaradjuje kao u njemackoj..ovo je drugi svet totalno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 10:49

dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:usto nekretnine su u londonu ono ili da živiš u nekom sranju od stana u sranju od kvarta ili da živiš 30 km daleko i putuješ vlakom na posao, a vozit auto po londonu je misaona imenica. A ja sam klaustrofobičan i ne volim "tube"

Eh, znam nasih dosta s tim problemom. Napadi panike su redovni..ja ih svojevremneo prozivljavam, previse je stresno..osecam, da se davim nekada..izvlace me sume i parkovi, kanali i sl kojih ima more

da, stres je, zato su i tako divlji preko vikenda... siv grad, loše vrijeme, guranje sat dva do posla i nazad sa stokom u cijevi, poso robija uglavnom, i onda se preko vikenda saseru da ih smetlari ujutro skupljaju s ulice.

Nije to za mene. Ja sam balkanac, stoka. Daj mi kuću i vrt, da idem kolima na posao, da me na poslu ne jebu previše, koji će mi kurac lova ako živim ko govno uza svu lovu.
Evo 3 nedelje od povratka iz HR, ne mogu se naviknuti..radim stalo u centru i ubi me to..kao da se davim vec pomalo..kuci sam imao bastu svoju i mir a ovde nemam toga a fali mi jako.
Ima London svojih cari i to nebrojeno a moj odnos je hate/love i tako godinama...
Nazalost, nemam nazad..moje selo ce biti prazno za 20 godina a sta cu i ja onda dole..unistili smo taj Balkan i da je pameti da se pomirimo bar radi toga da se zajednicki zastitimo od ovih termita jer ako oni dodju najebali smo..

da uzmeš engleske zakone i sustav vladanja, i naš mentalitet i mediteranski "laganini" način života, napravio bi lijepu zemlju. Opet ovdje korupcija jebe stvari.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 10:49

Jeidno se ne slazem da je vreme odvratno, meni nije..losije je nego u hr ali mnogo bolje nego se misli..ja sam u irskoj odlepio..tamo je nedaj Boze..London ima puuuno suncanih dana i dobrog vremena a zime su blage
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Guest 8/9/2016, 10:50

marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:usto nekretnine su u londonu ono ili da živiš u nekom sranju od stana u sranju od kvarta ili da živiš 30 km daleko i putuješ vlakom na posao, a vozit auto po londonu je misaona imenica. A ja sam klaustrofobičan i ne volim "tube"

Eh, znam nasih dosta s tim problemom. Napadi panike su redovni..ja ih svojevremneo prozivljavam, previse je stresno..osecam, da se davim nekada..izvlace me sume i parkovi, kanali i sl kojih ima more

da, stres je, zato su i tako divlji preko vikenda... siv grad, loše vrijeme, guranje sat dva do posla i nazad sa stokom u cijevi, poso robija uglavnom, i onda se preko vikenda saseru da ih smetlari ujutro skupljaju s ulice.

Nije to za mene. Ja sam balkanac, stoka. Daj mi kuću i vrt, da idem kolima na posao, da me na poslu ne jebu previše, koji će mi kurac lova ako živim ko govno uza svu lovu.
Evo 3 nedelje od povratka iz HR, ne mogu se naviknuti..radim stalo u centru i ubi me to..kao da se davim vec pomalo..kuci sam imao bastu svoju i mir a ovde nemam toga a fali mi jako.
Ima London svojih cari i to nebrojeno a moj odnos je hate/love i tako godinama...
Nazalost, nemam nazad..moje selo ce biti prazno za 20 godina a sta cu i ja onda dole..unistili smo taj Balkan i da je pameti da se pomirimo bar radi toga da se zajednicki zastitimo od ovih termita jer ako oni dodju najebali smo..

da uzmeš engleske zakone i sustav vladanja, i naš mentalitet i mediteranski "laganini" način života, napravio bi lijepu zemlju. Opet ovdje korupcija jebe stvari.

Korupcija i respekt, nemam respekta jedni prema drugima. Pogotovo Srbi moji...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by jastreb 8/9/2016, 10:50

dzmrdz wrote:Jeidno se ne slazem da je vreme odvratno, meni nije..losije je nego u hr ali mnogo bolje nego se misli..ja sam u irskoj odlepio..tamo je nedaj Boze..London ima puuuno suncanih dana i dobrog vremena a zime su blage
Kažu da  "mediteranska" Rijeka ima više kišnih dana u godini od Londona.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 10:51

dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:brighton mi se doduše dopao, al to je bilo davno. Vjerojatno i tamo sada imaju no go zone i kozojebe.

Ima pedera najvise hahaha..ja sam bio svega jednom pre nekoliko godina, ma ono..nije ko na Jadranu al ok je mada od istetoviranih engleza, narkomana i pijandura izgubis nekada volju...znaju bas biti odvratni
Inace Engleska je predivna moram priznati ali mi nemam takav "proletarijat" kakav ovde postoji...kod nas nije bilo segregacije tolike..mnogo smo bolje odrasli

ima istine, samo pazi, Engleska je klasno društvo - uvijek bila i danas je. Njemačka recimo nije, niti je ikad bila, u tom smislu. Amerika isto ne.

da, ovo je najkapitalistickija zemlja u evropi...nije ovo za svakoga a lova se isto ne zaradjuje kao u njemackoj..ovo je drugi svet totalno

nije ti stvar u kapitalizmu, nego rojalizmu. Engleska je uvijek bila podijeljena na dvorsku klasu, aristokraciju, i puk koji je neuk i glup i kojeg su slali brodovima da osvaja tuđe zemlje. Odatle im ostala agresivnost i nabrijanost, sad kad nemaju protiv koga ratovat rade sranja po britaniji. Dok su bili mornari i opijali se po brodovima i mlatili urođenike u Keniji nikog nije bilo briga što su divlji, pošalješ ih tamo. Sada ih više nemaju gdje slati. Bavarska je isto turbokapitalistička ali druga je nekako atmosfera u minkenu, makar je i tamo sve puno crnja i kozojeba. A i švabo je malo više šarf.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 10:52

dzmrdz wrote:Jeidno se ne slazem da je vreme odvratno, meni nije..losije je nego u hr ali mnogo bolje nego se misli..ja sam u irskoj odlepio..tamo je nedaj Boze..London ima puuuno suncanih dana i dobrog vremena a zime su blage

pa dobro u irskoj pada kiša triput dnevno, ali nekako, štajaznam, sve je puno smirenije, skloniš se u kuću... kad je sunce irska je predivna, priroda je za dvadeset, zeleno, stvarno.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 12 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum