ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heroj a ne zločinka

Page 8 of 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by BB-8 8/9/2016, 09:00

veber wrote:potopit odmah, srušit kompletno infrastrukturu sjeverne afrike, mislim na lučku, sve što nema regu raketirat.

BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by L'âme 8/9/2016, 09:03

dzmrdz wrote:
jastreb wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
Ta novinarka je smece od čoveka. Odvratan gest
Nebitno, je. Ali doveli su ljude u situaciju da pokušavaju zaustaviti krdo jer policija zijeva sa strane jer nije lijepo pucati na ljude. Probaj ti kroz sumu i na granični prelaz, kad kažu stani ti samo produži i trci da vidimo sto ce se desiti.
Njena noga je spotakla dete koje je kao moj sin staro otprilike a mogu se kladiti da to dete nije krivo za nista. Vidi, ili iimaš dusu ili ne..nije problem u tome detetu
Nisam baš siguran. Pogledaj malo reportaže o IS. Pa kad pitaju takvu dražesnu dječicu što im je cilj,a ovi mašu sabljama i viču ubijanje nevjernika.

Ne dao ti Bog doći u ruke takvoj dražesnoj dječici.
Ja sam svestan problema u celini ali ovaj sam cin je bio jadan...ima načina da to reše bez udaranja dece po ngama
da,to je ono sto cini razliku..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by udba 8/9/2016, 09:04

marcellus wrote:

što "stigmatiziran"? Ja ne mogu bez putovnice preko granice, moram imati papire, vizu ako treba, dok hrvatska nije bila EU sam uvijek za englesku i to morao uredno odgovarati na pitanja onom iz "immigrationa" zašto sam došao, tko me šalje, kad mislim otići, itd.

zašto bi kozojeb iz pustinje mogao mimo zakona i graničnog prijelaza preko granice? Ne tako davno se na takve pucalo.

Merkel, Merkel, Merkel, Merkel i samo Merkel i CDU. Nije bitna ni Mađarska ni Orban ni ova žena nego Merkel.

One je rekla arapima "suspendiran je dublinski sporazum, sve vas primamo i dajemo vam hranu, stan i papire, SAMO SE NEKAKO DOVUCITE DO NAS!!!! !

Ove ne zanima ni Mađarska ni Balkan nego Njemačka kao i mlade nezaposlene Hrvate koji žele tamo raditi.

Zamisli da sad u Rijeci Karamarko napravi revoluciju, oslobodi Rijeku, uspostavi vlast, provede lustraciju, totalno ukine sorošizam, pederizam, cajkizam, jugoslavenizam i srbizam i kaže "ko dođe u Rijeku ima 4000 eura plaću, a novinari koji pišu pošteno i istinito o meni će dobit 8000 plus hranu i stan po izboru". Kreneš tamo, a u Gorskom Kotaru saniraju cestu i trebaš proći preko nečije livade nekih 100 metara i tamo te zaustave i kažu "ovuda nećeš proći, ovuda nećeš proći, zvaću decu, zvaću decu".

Isto bi probijao obruč i rušio Most s Petrovom ko Tito na Neretvi da se dočepaš obećane zemlje. Znači cijela ova papazjanija je maslo CDU-a.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by L'âme 8/9/2016, 09:06

Sto si ti promijenio avatar da budes u tonu s mojim novim?! :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by kaya 8/9/2016, 09:08

udba wrote:
marcellus wrote:

što "stigmatiziran"? Ja ne mogu bez putovnice preko granice, moram imati papire, vizu ako treba, dok hrvatska nije bila EU sam uvijek za englesku i to morao uredno odgovarati na pitanja onom iz "immigrationa" zašto sam došao, tko me šalje, kad mislim otići, itd.

zašto bi kozojeb iz pustinje mogao mimo zakona i graničnog prijelaza preko granice? Ne tako davno se na takve pucalo.

Merkel, Merkel, Merkel, Merkel i samo Merkel i CDU. Nije bitna ni Mađarska ni Orban ni ova žena nego Merkel.

One je rekla arapima "suspendiran je dublinski sporazum, sve vas primamo i dajemo vam hranu, stan i papire, SAMO SE NEKAKO DOVUCITE DO NAS!!!! !

Točno. I ovi se dovlače. Ne moze njih  tu zaustaviti njih neka Petra, ne moze ni vojska jer nije lijepo, ima djece među njima. Petra samo u tom metežu mlatara nogama i rukama a slika se koristi u propagandne svrhe.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by udba 8/9/2016, 09:09

maggie13 wrote:Sto si ti promijenio avatar da budes u tonu s mojim novim?! :D
Promoviram glazbeno-scenski događaj kojeg tajno organizira ekstremna ustaška desnica, ali ikonografija im je prozirna, pa se ubacujemo unutra kako bi sve držali pdd kontrolom, ono, skup otvara DJ Man-o-leech

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 8 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Regoč 8/9/2016, 09:10

dzmrdz wrote:nije problem u tome detetu
To će se diete od silne zahvalnosti što smo ga udomili s 12 godinah raznieti u busu. Nadam se u Londonu, a ne pred mojom kućom.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by L'âme 8/9/2016, 09:10

udba wrote:
maggie13 wrote:Sto si ti promijenio avatar da budes u tonu s mojim novim?! :D
Promoviram glazbeno-scenski događaj kojeg tajno organizira ekstremna ustaška desnica, ali ikonografija im je prozirna, pa se ubacujemo unutra kako bi sve držali pdd kontrolom, ono, skup otvara DJ Man-o-leech
ovo je vrhunac.. :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by udba 8/9/2016, 09:13

kaja_333 wrote:
udba wrote:
marcellus wrote:

što "stigmatiziran"? Ja ne mogu bez putovnice preko granice, moram imati papire, vizu ako treba, dok hrvatska nije bila EU sam uvijek za englesku i to morao uredno odgovarati na pitanja onom iz "immigrationa" zašto sam došao, tko me šalje, kad mislim otići, itd.

zašto bi kozojeb iz pustinje mogao mimo zakona i graničnog prijelaza preko granice? Ne tako davno se na takve pucalo.

Merkel, Merkel, Merkel, Merkel i samo Merkel i CDU. Nije bitna ni Mađarska ni Orban ni ova žena nego Merkel.

One je rekla arapima "suspendiran je dublinski sporazum, sve vas primamo i dajemo vam hranu, stan i papire, SAMO SE NEKAKO DOVUCITE DO NAS!!!! !

Točno. I ovi se dovlače. Ne moze njih  tu zaustaviti njih neka Petra, ne moze ni vojska jer nije lijepo, ima djece među njima. Petra samo u tom metežu mlatara nogama i rukama a slika se koristi u propagandne svrhe.

I sad pazi, mi bi trebali okrvaviti ruke, stavljati vojsku da puca, zamjerati se tamo arapima, a ovdje od pola milijuna ljudi je ostalo pet koji su polomili noge pa ne mogu dalje. Običan Nijemac potajice navija za Orbana, ali javno bi mi trebali imati nečiju djecu na duši da bi spriječili njihov dolazak nekome tko ih je sam zvao i nudio im sve.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Regoč 8/9/2016, 09:14

dzmrdz wrote:Ja sam svestan problema u celini ali ovaj sam cin je bio jadan...ima načina da to reše bez udaranja dece po ngama
Od nečega moraš početi, kad neće vlast. Nego, kako bi ti trenutačno zaustavio džihadističku invaziju na human način?

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by L'âme 8/9/2016, 09:15

Tako je! Udbu za predsjednika!

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by udba 8/9/2016, 09:18

Regoč wrote:
dzmrdz wrote:Ja sam svestan problema u celini ali ovaj sam cin je bio jadan...ima načina da to reše bez udaranja dece po ngama
Od nečega moraš početi, kad neće vlast. Nego, kako bi ti trenutačno zaustavio džihadističku invaziju na human način?
Prvi korak bi bio da Nijemci definiraju gornju granicu. Zasad tko dođe dobija hranu, smještaj, novčanu pomoć, nakon procedure papire za boravak i radnu dozvolu. I sad ti pucaj po djeci, a iza im Merkel maše s eurima i čokoladama i doziva ih k sebi. To je ko da pitaš "kako riješiti lopovluk u Konzumu", a Todorić daje nagradu svakom džeparu koji prošverca nešto kroz blagajnu.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 8 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Regoč 8/9/2016, 09:19

Ako ih Švabe hoće zadržati, nije problem, neka kažu, mi ćemo sve propustiti. Ali nema poslije "podielimo izbjeglički teret", tko ih zove, neka ih udomi.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Regoč 8/9/2016, 09:22

Pitanje je išlo dzmrdzu, ali dobro, slažem se ja s tobom, sami i dalje ostaje ono "podielimo teret". Jebi se, Švabe zvale, Švabe nek plaćaju.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by marcellus 8/9/2016, 09:22

Regoč wrote:Ako ih Švabe hoće zadržati, nije problem, neka kažu, mi ćemo sve propustiti. Ali nema poslije "podielimo izbjeglički teret", tko ih zove, neka ih udomi.

Pa Merkel je rekla "Wir schaffen das", mi nismo rekli ništa. Ajmo Angela, šafenzi fest

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by udba 8/9/2016, 09:22

Regoč wrote:Ako ih Švabe hoće zadržati, nije problem, neka kažu, mi ćemo sve propustiti. Ali nema poslije "podielimo izbjeglički teret", tko ih zove, neka ih udomi.
Pa to se i radi, zato je Milanović radio "šalji dalje, bez povratka". Što drugo možeš kad jaki igrači rade to što rade.

Mi ih možemo odvratiti od ostanka ovdje samo održavajući krizu i nezaposlenost. Zato i treba glasati za HDZ i SDP jer oni su jamac duge i kvalitetne gospodarske stagnacije što odvraća imigrante. Druga stvar je izaći iz EU, zatvoriti granice i ko Švicarska reć "ko vas hebe idite kroz sjeverni pol u Germoney"


Last edited by udba on 8/9/2016, 09:24; edited 1 time in total
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by newuser 8/9/2016, 09:23

Regoč wrote:
dzmrdz wrote:Ja sam svestan problema u celini ali ovaj sam cin je bio jadan...ima načina da to reše bez udaranja dece po ngama
Od nečega moraš početi, kad neće vlast. Nego, kako bi ti trenutačno zaustavio džihadističku invaziju na human način
U ovom slučaju nema opcije human način, zbog klimatskih promjena će nahrliti kroz narednih 10 godina nekoliko desetaka miljuna ljudi u Europu... nema tu humanog načina, najezbolniji i najmanje žrtava bi bilo da se potopi koji brod i postaviti vojsku na granici dolje u Grčkoj, onda ne bi išli ovamo više.
U suprotnom za 10-20 godina će Europa goriti.
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by dzango 8/9/2016, 09:23

Heroj a ne zločinka - Page 8 14232659_10207207315323471_3379840089708837421_n

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 8 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by udba 8/9/2016, 09:23

Regoč wrote:Pitanje je išlo dzmrdzu
ja sam nekakva jebena UDB-a, znači guram nos gdje mu je i nije mjesto.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 8 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by kaya 8/9/2016, 09:26

udba wrote:
Regoč wrote:Pitanje je išlo dzmrdzu
ja sam nekakva jebena UDB-a, znači guram nos gdje mu je i nije mjesto.
:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Regoč 8/9/2016, 09:27

Da, Zoki je majstorski obavio posao. Samo, tko nam jamči da će opet uspjeti? Po meni, Švabe nek šalju vlakove u Idomeni, tamo ukrcaju džihadiste i nek si ih voze doma. Mi ćemo tim vlakovima dati apsolutni prioritet, samo da prođu bez zaustavljanja.

_________________
Heroj a ne zločinka - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Heroj a ne zločinka - Page 8 Empty Re: Heroj a ne zločinka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 14 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum